Blahopřání, přání, gratulace
Texty blahopřání k narozeninám, ke jmeninám, k narození dítěte a jiným životním milníkům

Zajímavé odkazy, internet, počítače, hry

Zde uvádíme zpětné linky na zajímavé internetové prezentace a na naše partnerské weby.

V online vánočním magazínu najdete vše o Vánocích. Vánoční recepty, koledy, přání, tipy na vánoční dárky, tapety na plochu, vánoční dekorace, zábava, filmy atd...

Regionální vlajky, prapory a symboly krajů

Setkali jste se s krajskou vlajkou, kterou jste neznali? Potom zkuste Regionální vlajky, prapory a symboly krajů. Naleznete zde nejen krajské vlajky ale i například vlajky regionů Francie, Spolkových zemí Německa, rakouských zemí, krajů České republiky, království Spojeného království Velké Británie, polských vojvodství atd.

Vše o Vánocích a adventu naleznete ve vánočním magazínu. Projděte si vánoční recepty, koledy, přání, tipy na vánoční dárky, tapety na plochu, vánoční dekorace, zábava, filmy atd.

Síť, internet, počítače, hry

Federace USA

Lidé kritizují Američany proto, že nemají často ponětí o České republice nebo o jiných evropských státech. Ale ruku na srdce, znáte jednotlivé státy USA, které jsou mnhohdy větší než evropské země? Ověřte si své znalosti států USA na webových stránkách Federace USA. Podívejte se, jak vypadají vlajky států Idaho, Nevada, Aljaška, Connecticut, Massachusetts, Utah, Minnesota, Pensylvánie, New Hampshire, Maine, Mississippi, Arizona, Illinois, Arkansas, Kentucky, Delaware, Vermont, Oregon, Ohio, Kalifornie, Alabama, Michigan, Georgie, Jižní Dakota, Washington, Texas atd.

Poznáte vlajky český měst a obcí? Dokázali byste si vybavit, jak vypadá ostravská vlajka, pardubická vlajka nebo vlajka Liberce?

Znáte pojem plugin nebo chipset? Nejen definici těchto pojmů naleznete ve stručném encyklopedickém slovníku pojmů - Co je to!.

Klíčová slova: Pozadí na PC, internetové stránky, Online hry zdarma, Vlajky jednotlivých států USA, Wallpapers na plochu, V, zeměpis, internet, Filmy, natáčení, střih, V, odkazy, webové stránky, Super online kvízyMáte občas problémy s operačním systémem Windows? Nejste v tom sami. Část lidí tyto problémy řeší přechodem na jiný operační systém a část díky vzteku vymýšlí vtipy o Windows.

Vlajky států a zemí světa

Hledáte význam nějaké vlajky? Pak zkuste Vlajky států a zemí světa. Naleznete zde státní vlajky z mnoha kategorí, kupříkladu: státy Střední Ameriky, evropské země a státy, země východní Asie, ostrůvky Oceánie, země Afriky, země Severní Ameriky, Antarktidy, státy Blízkého východu, země jižní Asie, země střední Asie apod.

Potřebujete-li zabavit sebe nebo své děti, doporučujeme k tomu online hry. Na výběr máte z několika set online flash her, které můžete hrát přímo ve vašem prohlížeči. Internetové online hry jsou kvalitní zábavou a možností jak se rychle zbavit stresu nebo se něco zajímavého naučit.

Náš tip, internet, počítače, hry

Životopisy, biografie soudobých a historických osobností - online životopisy, biografie

Hledáte informace o nějaké slavné historické nebo žijící osobě? Potom navštivte Životopisy, biografie soudobých a historických osobností. V tomto webu naleznete mnoho článků z kategorií sportovci a sportovkyně, spisovatelé a spisovatelky, zpěváci a zpěvačky, světoví i domácí politici, umělci a umělkyně, vojáci, generálové, válečníci, zločinci a vrazi, režiséři a scénáristé, novináři a žurnalisté, významné osobnosti, podnikatelé a obchodníci atd. Představu o tématech získáte z názvů štítků kupř. Prezidenti USA, Ministr zahraničí, Manýrismus, Zpěvák, Básníci, Lord, Vojáci, Malíř, Country, Prezidenti ČR, Trest smrti, Herečka, Masový vrah, Překladatel, Archivář, Antropolog, Ital, Právník, Renesance, Olympijský vítěz, Válka, Nobelova cena, Imitátor, Rakousko-Uhersko, Maršál, Novinář, Angličané, Dabérka, Exilový prezident, Ekonom, Prezident, Hejtmani, Komik, New Jersey Devils, Žhavé výstřely, Brno apod.

Stručný slovník pojmů a termínů

Hledáte definice odborných pojmů, termínů, výrazů, slov? Pak nahlédněte na web obsahující Stručný slovník pojmů a termínů. Tento slovníček pokrývá široké spektrum lidských činností. Vybrat si můžete pojmy z kategorií chemie, nemoce, politika, bankovnictví, kultura, počítače, sport, zločin a právo, ekonomie a ekonomika, nástroje, fyzika, náboženství a křesťanství, jídlo, různé, stavebnictví, technika, internet, psychologie, rostliny, lékařství a medicína, cestování, hardware, latina, věda atd.

Také jste chtěli být v mládí pilotem? Nepoštěstilo se? Vyzkoušejte náš Letecký simulátor a zažijte do jisté míry podobné pocity jako zažívají piloti skutečných letadel.

Keywords:Wallpapers na PC ke stažení, kuriozity, Dopravní značení, cestování, Lionel Messi, pro děti, hyperlinky, volný čas, Vlajky měst jihočeského kraje, webovky, weby, Prapory všech zemí světaTip nejen pro milovníky zvířátek. Pěkné tapety na plochu vašeho počítače.

Vtípky, fóry, černý humor, fórky, vtipy, vtipné texty

Chcete si zlepšit náladu? Vtípky, fóry, černý humor, fórky, vtipy, vtipné texty. vás zaručeně pobaví. Vtipy jsou pečlivě rozdělené do kategorií jako vtipy o metanolu, poslední věty před smrtí, kameňáky, fóry o homosexuálech, fóry nejen o českém hokeji, anekdoty o politice, murphyho zákony, židovské anekdoty, vtipy o mužích, chlapech, černý humor, vtipné citáty, vtipné básničky, vtipné hádanky, vtipy o blondýnách, frky o zvířatech apod.

Informace o Chorvatsku, národní parky - Plitvická jezera, Krka. Chorvatský slovník. Popis měst a oblastí - Makarská riviéra, Zadar, Dubrovník, Istrie.

Informace, internet, počítače, hry

Dopravní značení

Jste řidič? Umíte dopravní značení využívané v Česku? Ověřit si to můžete na webové stránce s přehledem dopravního značení používaného v ČR i v zahraničí. Značky jsou zde rozdělené do kategorií zákazové dopravní značení, informativní provozní značení, informativní jiné dopravní značení, dopravní zařízení, neoficiální zábavné značky, informativní směrové dopravní značky, příkazové dopravní značky, dodatkové tabulky, vodorovné značení, výstražné značky, zahraniční značky apod.

Vánoční magazín - online adventní magazín

Blíží se doba adventní? Nemáte nakoupeny všechny dary, nevíte jak si vyzdobit byt? Potom zkuste Vánoční magazín. Tématické články jsou z kategorií vánoční dárky, materiály ke stažení, vánoční zábava, vánoční všehochuť, vánoční filmy, vánoční přání, vánoční dekorace, recepty na vánoční jídlo a cukroví, vánoční koledy, jmenovky na dárky k Vánocům, adventní všehochuť atd. Představu o tématech získáte z názvů štítků kupř. Křesťanství, Staroměstské náměstí, Píseň, Film, Štóla, Samolepky, Vánoční pozadí, Václavské náměstí, Nový rok, Svíčky, Striezelmarkt, Jingle Bells, Papírový vánoční stromek, Plocha, Zdraví, Advent, Tiskárna, Sněhulák, Zima, Anglicky, Umělý vánoční stromek, Keramika, Santa, Košíčky, Kinder, Vánoční ubrusy, Vánoční hvězda, Hostina, Pozadí, Betlém, Kapr apod.

Online hry zdarma bez registrace nebo instalace

Zapařte si online hry zdarma bez registrace nebo instalace . Naleznete zde Sportovní gamesy, Střílecí hry, Arkády a plošinovky, Auta a závodní, Oddechové hry, Vzdělávací a výukové hry, Adventní, vánoční hry, Oblíkačky, Vaření a smažení, Farmářské hry, Adventury, Puzzle a skládačky, Barbie hry, Akční gamesky, Holčičí, dívčí hry pro holky, Hry s koňmi, Hannah Montana, Karetní hry - solitaire, online html5 hry, Logické hry, Deskovky apod.

Klíčová slova: Přehled zkratek a akronymů, Obrázky zdarma, Stručný slovník pojmů a termínů, Obrázky ke stažení na plochu, A, Stručný slovník pojmů a termínů, Super online hry zdarma, Juventus FC, Super online kvízy, zdroje informací, Vlajky států a zemí světa, humorČeská i slovenská Vyjmenovaná slova, významy slov, ukázkové věty a seznam slov k vytištění.

Tapety na plochu PC - nejlepší pozadí na plochu zdarma

Máme pro Vás tip! Zkuste Tapety na plochu PC. můžete využít v phablet, notebook, smartphone, mobil, ultrabook, displej, monitor, obrazovka počítače, počítač, PC, mobilní telefon a pro operační systémy Linux Xubuntu, Windows 98, Microsoft Windows Vista, Apple iOS (iPhone), macOS, Chrome OS, Lubuntu, Java ME, BlackBerry OS, Mac, Windows 7. Počítačové tapety pro Windows jsou rozdělené kategorií: Roztomilá zvířátka, vojenské Army tapety a zbraně, psi a štěňátka, zvířata, budovy a stavby, vesmír, planety, galaxie, moře, oceány, pláže, letadla, adventní a vánoční tapety, sportovní pozadí, auta, dopravní prostředky, operační systémy, Windows, motorky, motocykly, příroda, krajina, jídlo a nápoje, hudební tapety, 3D a Abstraktní, Velikonoce - velikonoční tapety, rostliny. Dostupné velikosti jsou 1600x2560, 1024x600, 1024x768, 375x667, 1152x864, 1440x900, širokoúhlé 1366x768, 1152x768, 1920x1080 Full HD, 1536x2048, 1600x900, 1366x1024, 1920x1440, 360x720, 800x1280, 360x760 atd.

Databáze osobností Kdo je to?

Hledáte osobnosti, pojmy, termíny, odborné výrazy a výrazů slov z nejrůznějších oborů lidské činnosti? Pak zkuste Databáze osobností Kdo je to?. Vybrat můžete desítek kategorií jako přezdívky, poruchy, politici, filozofie, fikce a fantasy, věda, umělci, herectví, herci a herečky, hudba, muzikanti, zpěváci a zpěvačky, politika, náboženství - islám, buddhismus, hinduismus, sektářství, profese a zaměstnání, lékařství, křesťanství, rodinné vztahy, státní správa, historie, záliby, školství, nadpřirozené osoby, panovníci, prezidenti, králové a círaři, osobnosti, národnost, mytologie atd.

Doporučené odkazy, internet, počítače, hry

Nepropadli byste ze zeměpisu? To si můžete ověřit na webovkách se státními vlajkami. Kromě státních vlajek všech zemí světa zde naleznete i mnoho údajů o každém státu - např. počet obyvatel, rozloha, výše HDP apod.

Super online hry zdarma

Běžte na super online hry zdarma . V této jedinečné sbírce naleznete Postřehové hry, Střílečky, Akční hry, Strategie, Bojové hry, Sportovní hry, Relaxační hry, Pro dívky, Logické hry, Stolní a deskové hry, Animace, Hry pro děti, Hry pro dva hráče, Adventury, Skákačky a hopsačky, Karetní hry a tak dále.

Prapory všech zemí světa

Hledáte význam nějaké vlajky? Pak zkuste Prapory všech zemí světa. V této rozsáhlé kolekci naleznete státy jižní Ameriky, Antarktidy, evropské země a státy, země Afriky, země Severní Ameriky, země střední Asie, státy Střední Ameriky, státy Blízkého východu, ostrůvky Oceánie, země jižní Asie apod.

Pro Atom web přináší informace nejen o jaderné energetice a uvádí na pravou míru propagandu ekologických organizací.

Pokud jste účastníky dopravního provozu, tak vám doporučujeme se seznámit s dopravním značením na webu se seznamem dopravních značek, taktéž vám doporučujeme webovky s tapetami aut na plochu PC a tapetami motorek.

Klíčová slova: Databázi akronymů, zkratek a zkratkových slov, Webové html5 hry zdarma, Seznam souborových přípon, Přáníčka k výročí svatby, A, počítače, školství, Biblické omalovánky k tisku, Online hry zdarma, pro dospělé, zábavaČeská i slovenská Vyjmenovaná slova, významy slov, ukázkové věty a seznam slov k vytištění.

Tapety na plochu PC - nejlepší pozadí na plochu zdarma

Máme pro Vás tip! Zkuste Tapety na plochu PC. můžete využít v phablet, notebook, smartphone, mobil, ultrabook, displej, monitor, obrazovka počítače, počítač, PC, mobilní telefon a pro operační systémy Linux Xubuntu, Windows 98, Microsoft Windows Vista, Apple iOS (iPhone), macOS, Chrome OS, Lubuntu, Java ME, BlackBerry OS, Mac, Windows 7. Počítačové tapety pro Windows jsou rozdělené kategorií: Roztomilá zvířátka, vojenské Army tapety a zbraně, psi a štěňátka, zvířata, budovy a stavby, vesmír, planety, galaxie, moře, oceány, pláže, letadla, adventní a vánoční tapety, sportovní pozadí, auta, dopravní prostředky, operační systémy, Windows, motorky, motocykly, příroda, krajina, jídlo a nápoje, hudební tapety, 3D a Abstraktní, Velikonoce - velikonoční tapety, rostliny. Dostupné velikosti jsou 1600x2560, 1024x600, 1024x768, 375x667, 1152x864, 1440x900, širokoúhlé 1366x768, 1152x768, 1920x1080 Full HD, 1536x2048, 1600x900, 1366x1024, 1920x1440, 360x720, 800x1280, 360x760 atd.

Databáze osobností Kdo je to?

Hledáte osobnosti, pojmy, termíny, odborné výrazy a výrazů slov z nejrůznějších oborů lidské činnosti? Pak zkuste Databáze osobností Kdo je to?. Vybrat můžete desítek kategorií jako přezdívky, poruchy, politici, filozofie, fikce a fantasy, věda, umělci, herectví, herci a herečky, hudba, muzikanti, zpěváci a zpěvačky, politika, náboženství - islám, buddhismus, hinduismus, sektářství, profese a zaměstnání, lékařství, křesťanství, rodinné vztahy, státní správa, historie, záliby, školství, nadpřirozené osoby, panovníci, prezidenti, králové a círaři, osobnosti, národnost, mytologie atd.

World wide web, internet, internet, počítače, hry

Super online kvízy

Zkuste super online kvízy. Mj. na webu naleznete testy znalostí zemí a států světa, online kvízy a testy, hádaní hlavních měst, testy na hádání vlajek, Puzzle, skládačky vlajek atd.

Víte, že omalovánky jsou perfektní pomůckou pro rozvoj dětí? Pomáhají rozvíjet jemnou motoriku ruky a učí názvy různých objektů. Vemte pastelky, vytiskněte vybrané omalovánky a nechte vaše děti tvořit. Omalovánky k tisku můžete vybírat z mnoha kategorií jako Kytičky, Spojovačky nebo Písmena Abecedy.

Databáze textových vtipů, které jsou roztříděné do mnoha kategorií jako blondýnky, o policajtech, o Chucku Norrisovi O tchýních nebo o Somálcích. Naše humorné vtipy a vtipné hádanky vám zaručeně zlepší náladu a přinesou spoustu legrace.

Přehled zkratek a akronymů

Setkali jste se se zkratkou, jejímž významem jste si nebyli jisti? Možná její vysvětlení naleznete v přehled zkratek a akronymů. Tento přehled obsahuje popisy několika tisíc zkratek. Vybrat si můžete z kategorií státy usa, zkratky používané v chatu a v internetových diskuzích, vojenské hodnosti, obecné zkratky, mezinárodní organizace, politické strany a hnutí, hudební zkratky, zkratky krajů České republiky, fyzikální jednotky, mezinárodní organizace, vysokoškolské a akademické tituly, okresy České republiky, internetové domény 1. řádu, firmy a společnosti, měny, úřady a ministerstva apod.

Neuspokojily vás hry na tomto webu? Zkuste třeba hru Bubble Trouble na partnerském webu s online hrama zdarma.

Klíčová slova: Super online hry zdarma, výukové pomůcky, zadarmo, info, doporučujeme, Omalovánky a pozadí na plochu PC, Městské a obecní prapory obcí ČR, Regionální vlajky, prapory a symboly krajů, Online hry zdarma bez registrace nebo instalace, Super online kvízy, Životopisy, biografie soudobých a historických osobností, Vánoční web, Obrázky k jmeninám,

Několik fórů na závěr. Vtip Co když dojde benzín?: Žákyně se před zkouškou na řidičský průkaz ptá svého instruktora: "Pane instruktore, když mi dojde palivo a rozhodnu se jet dál neuškodí to motoru?"

Chybovat je lidské, ale jestli chcete něco opravdu posrat, potřebujete počítač.

"Koho budeš volit?" - "Komunisty!" - "To je jasný! Ale v který straně?"

Další odkazy:

Naše tipy
Omalovánky zdarma ke stažení
Tipy na zajímavé weby
Obrázky k svátku
Doporučené odkazy
Vlajky, flags
Zajímavé internetové odkazy
Omalovánky - dinosauři
Partnerské weby

Děkujeme vám za vaši návštěvu.

Dnešní den (1. srpen 2021) má jmeniny Oskar, Meda a Ludomír, zítra (2. srpen 2021) oslavuje svátek Gustav a Elfrída, pozítří (3. srpen 2021) má svátek Miluše a Nikodém, 4. srpen 2021 bude mít svátek Dominik, Dominika, Rainhard a Rainer a 5. srpen 2021 bude mít svátek Kristián, Oswald, Christian a Osvald.