Blahopřání, přání, gratulace
Texty blahopřání k narozeninám, ke jmeninám, k narození dítěte a jiným životním milníkům

Zajímavé odkazy, důležité informace a zábava pro volný čas

Seznam odkazů na zajímavé internetové stránky a partnerské weby.

Otravně dlouhé čekání při zpoždění letadla nebo vlaku, čekání na kamarády nebo na lepší počasí. Jak se s takovou situací nejlépe vypořádat? Třeba pomocí karetních her. S Balíčkem karet si s kamarády můžete zahrát karetní hru srdce. Nejsou-li kamarádi na blízku, zkuste třeba známou karetní hru Solitaire na vašem mobilu nebo tabletu. Zahrát si můžete i klasické deskové hry jako je pexeso, člověče nezlob se, šachy nebo dáma. Populární individuální zábavou do kapsy je logicko-matematická hra SuDoKu.

Regionální vlajky, prapory a symboly krajů

Chcete se dozvědět, jak vypadá vlajka vašeho rodného kraje? Pak navštivte Regionální vlajky, prapory a symboly krajů. Naleznete zde nejen krajské vlajky ale i například vlajky království Spojeného království Velké Británie, krajů České republiky, rakouských zemí, regionů Francie, polských vojvodství, Spolkových zemí Německa atd.

Nezapomeňte poslat blahopřání vašim blízkým, kteří slaví svátek nebo narozeniny.

Doporučené odkazy, důležité informace a zábava pro volný čas

Náš tip. Vyzkoušejte oddechovou, logickou hru Bubble Shooter nebo jinou z webových stránek s Online hrama zdarma.

Anekdoty, vtipné texty, ftipy, vtipy, vtípky, kameňáky

Chcete se pobavit? Anekdoty, vtipné texty, ftipy, vtipy, vtípky, kameňáky. vám pozvednou náladu. Vtipy jsou přehledně rozdělené do kategorií: O gayích a homosexuálech, Vtipy o cikánech, Vtipné hádanky, O Windows, O Slovácích, Frky ze života, O zvířátkách, Vtipy o policajtech, O ekonomech, O ženách, Vtipy o doktorech, O škole, O Chucku Norrisovi, Frky, vtipy, vtípky, Vtipy o Pepíčkovi, Frky o tchýních, O mužích, O Němcích, O Somálcích, O manželství, Vtipy o Bohu apod.

Znáte Rubikovu kostku? Pokud ji chcete složit, nemusíte pro ní do obchodu, stačí si otevřít online hru Rubikova kostka ve vašem prohlížeči.

Klíčová slova: Obrázky zdarma, Biografie známých osobností, zajímavosti, Obrázky vlajek měst ČR, Co je to omalovánka?, Online testy zdarma, Seznam vlajek amerických států, A, Tapety na plochu zvířátka, zadarmo, Staré hry online, info, multimédiaPokud se zajímáte o historii a ještě jste nenavštívili Terezín, určitě tak učiňte. Terezín se nachází v blízkosti Litoměřic.

Malé děti potřebují zabavit? Ale jak? Co zkusit třeba tištěné omalovánky? Nemusíte pro ně běžet do papírnictví, můžete je vytisknout na vaší tiskárně. Na výběr máte mnoho motivů od jídla přes zvířátka až po autíčka.

úsloví, moudrosti, moudra, aforismy, přísloví, motta, bonmoty

Slavné citáty, úsloví, moudrosti, moudra, aforismy, přísloví, motta, bonmoty, . Naleznete zde citáty o svobodě, citáty o smrti, citáty o ženách, citáty o penězích, citáty o bohu, citáty o životě, přísloví o naději, citáty o dobru, hlášky o alkoholu, citáty o kráse, moudra o dětech, citáty o zlu, citáty o manželství, citáty o zdraví, citáty o neštěstí, citáty o smutku, citáty o štěstí, citáty o nenávisti, citáty o odvaze, citáty o lži od různých známých osobností.

Síť, důležité informace a zábava pro volný čas

Víte, že rychlost vašeho hardware můžete změnit pomocí benchmarku? Nevíte co znamená slovo benchmark? Nejen definici pojmu benchmark najdete ve ve stručném encyklopedickém slovníku pojmů, hesel a termínů.

Online hry pro děti zdarma

Zahrajte si online hry pro děti zdarma Jednotlivé položky jsou přehledně rozdělené do kategorií: Oddechové, Sportovní, Stolní hry a deskovky, Logické, Strategie, Onlinovky pro dva hráče, Závodní, Bojové online gamesy, Klasické, Hry na vaření a smažení, Pro dívky, Střílečky, Vánoční online hry, Karetní, Velikonoční hry a podobně.

Databáze osobností Kdo je to?

Hledáte osobnosti, pojmy, termíny, odborné výrazy a výrazů slov z nejrůznějších oborů lidské činnosti? Pak zkuste Databáze osobností Kdo je to?. Vybrat můžete desítek kategorií jako filozofie, věda, poruchy, náboženství - islám, buddhismus, hinduismus, sektářství, historie, vlastnosti, psychologie, zločin a právo, záliby, hudba, muzikanti, zpěváci a zpěvačky, hanlivé až sprosté přezdívky, lékařství, profese a zaměstnání, nadpřirozené osoby, školství, politici, osobnosti, politika, národnost, herectví, herci a herečky, sport, podnikání a podnikatelé, přezdívky, křesťanství atd.

Keywords:zdroje informací, Slovník pojmů Co je to?, internetové stránky, Full HD tapety na PC zdarma, MP3 Music download, Slovník pojmů Co je to?, zábava, kuriozity, Omalovánky v USA a jejich použití, Seznam zkratek a akronymů, Skvělé hry online zdarma, cestováníVše o Vánocích a adventu naleznete ve vánočním magazínu. Projděte si vánoční recepty, koledy, přání, tipy na vánoční dárky, tapety na plochu, vánoční dekorace, zábava, filmy atd.

Víte, co je to netbook a co je to ultrabook a jaký je mezi nimi rozdíl?

Víte, že? Velmi populární balónková hra je online hra Bouncing balls ve které musíte spojit minimálně 3 balónky stejné barvy. Vyzkoušejte i další online hry zdarma.

World wide web, internet, důležité informace a zábava pro volný čas

Pokud cestujete pomocí individuálního dopravního prostředku (automobil, motorka, jízdní kolo) po silnicích nebo cyklostezkách, měli byste se před odjezdem seznámit s vyhláškou a dopravními značkami platnými v dané zemi. Hlavní rozdíly budou v maximálních povolených rychlostech na silnicích a dálnicích nebo v jejich zpoplatnění. Nicméně i zahraniční silniční dopravní značky se mohou lišit především barvami značek.

Pokud hledáte místo vzdělání zábavu, zkuste tapety na plochu PC, web jenž obsahuje stovky tapet na plochu PC v různých rozlišeních (1280x1024, 1920x1080 Full HD, 1680x1050, apod.). Tématicky jsou tapety rozděleny do mnoha sekcí (auta, celebrity, letadla, dívky, muži, zvířata) a jsou pochopitelně zdarma ke stažení.

Moudra, myšlenky, bonmoty, aforismy, výroky, rčení, úsloví

Citáty slavných osobností, Moudra, myšlenky, bonmoty, aforismy, výroky, rčení, úsloví, z kategorií citáty o zlu, citáty o odvaze, moudra o dětech, citáty o smrti, citáty o neštěstí, citáty o bohu, citáty o životě, citáty o nenávisti, citáty o zdraví, citáty o víře, citáty o lásce, citáty o svobodě, citáty o dobru, citáty o štěstí, citáty o manželství, citáty o člověku, citáty o smutku, citáty o lži, citáty o kráse, citáty o penězích od různých známých osobností.

Klíčová slova: Životopisy, biografie soudobých a historických osobností, zeměpis, Full HD tapety na PC, Online obrázky k vybarvení, M, Online hry pro děti zdarma, Nejhranější online testy a kvízy, Wallpapers na plochu PC květiny, weby, Vlajky států a zemí světa, Dopravní značení, Kliparty pro dokumentySvoji vlajku nemají pouze státy (země), ale i jednotlivé kraje města a obce. Navštivte partnerskou stránku s vlajkami měst ČR.

Informace o Chorvatsku, národní parky - Plitvická jezera, Krka. Chorvatský slovník. Popis měst a oblastí - Makarská riviéra, Zadar, Dubrovník, Istrie.

Prapory českých měst

Setkali jste se s městskou vlajkou, kterou jste neznali? Potom zkuste Prapory českých měst. Městské vlajky jsou rozděleny do následujících kategorií podle krajů: Zlínský kraj, Hlavní město Praha, Ústecký kraj, Plzeňský kraj, Středočeský kraj, Moravskoslezský kraj, Jihočeský kraj, Olomoucký kraj, Kraj Vysočina, Jihomoravský kraj, Královéhradecký kraj, Karlovarský kraj, Liberecký kraj apod.

Náš tip, důležité informace a zábava pro volný čas

Webové online testy zdarma

Vyzkoušejte webové online testy zdarma. Online geografické testy jsou přehledně rozdělené do kategorií: hádaní hlavních měst, testy na hádání vlajek, testy znalostí zemí a států světa, online kvízy a testy, Puzzle, skládačky vlajek atd.

Znáte vlajky měst ČR? Například vlajka Hradce Králové, vlajka Litoměřic nebo vlajka Litvínova?

Skvělé hry online zdarma

Zapařte si skvělé hry online zdarma Hry jsou rozdělené kategorií: Karetní hry, Pro dívky, Relaxační hry, Postřehové hry, Střílečky, Stolní a deskové hry, Akční hry, Závody aut, Strategie, Sportovní hry, Adventury, Logické hry, Hry pro děti, Bojové hry, Animace, Hry pro dva hráče a tak dále.

Obrázky zdarma

Pro grafiky doporučujeme Obrázky zdarma. Stovky vektorových obrázků (klipartů) zdarma ke stažení. Vyberte si z desítek kategorií jako nápoje, zelenina, láska, květiny, hudba, rostliny, mapy, ženy a dívky, hmyz, sport, smajlíci a emotikony, halloween, dopravní prostředky, ptáci, stavby, muži, věda, ovoce, symboly, Velikonoce, velikonoční kliparty, náboženství, jídlo a nápoje, Vánoce a Advent atd.

Kameňáky, vtipy, anekdoty, fórky, vtípky, ftipy

Chcete si zlepšit náladu? Kameňáky, vtipy, anekdoty, fórky, vtípky, ftipy. vám pozvednou náladu. Vtipy jsou přehledně rozdělené do kategorií: poslední věty před smrtí, vtipné básničky, vtipy o facebooku, vtipy o mužích, chlapech, černý humor, anekdoty o politice, fóry o homosexuálech, vtipné citáty, murphyho zákony, kameňáky, vtipy o blondýnách, frky o zvířatech, fóry nejen o českém hokeji, vtipné hádanky, vtipy o metanolu apod.

Klíčová slova: výukové pomůcky, Webové online hry zdarma, F, Omalovánka s adventním svícnem k vytištění, počítače, internet, Regionální vlajky, prapory a symboly krajů, Přáníčka nejen k narození dítěte, Vlajky států obrázků, tipy, Hry pro nejmenší děti online zdarmaSvoji vlajku nemají pouze státy (země), ale i jednotlivé kraje města a obce. Navštivte partnerskou stránku s vlajkami měst ČR.

Informace o Chorvatsku, národní parky - Plitvická jezera, Krka. Chorvatský slovník. Popis měst a oblastí - Makarská riviéra, Zadar, Dubrovník, Istrie.

Prapory českých měst

Setkali jste se s městskou vlajkou, kterou jste neznali? Potom zkuste Prapory českých měst. Městské vlajky jsou rozděleny do následujících kategorií podle krajů: Zlínský kraj, Hlavní město Praha, Ústecký kraj, Plzeňský kraj, Středočeský kraj, Moravskoslezský kraj, Jihočeský kraj, Olomoucký kraj, Kraj Vysočina, Jihomoravský kraj, Královéhradecký kraj, Karlovarský kraj, Liberecký kraj apod.

Informace, důležité informace a zábava pro volný čas

Stručný encyklopedický slovník Kdo je to?

Hledáte osobnosti, pojmy, termíny, odborné výrazy a výrazů slov z nejrůznějších oborů lidské činnosti? Pak zkuste Stručný encyklopedický slovník Kdo je to?. Naleznete zde osobnosti a termíny z následujících kategorií: náboženství - islám, buddhismus, hinduismus, sektářství, věda, politici, křesťanství, záliby, mytologie, profese a zaměstnání, rodinné vztahy, státní správa, zločin a právo, hanlivé až sprosté přezdívky, poruchy, osobnosti, lékařství, filozofie, herectví, herci a herečky, fikce a fantasy, školství, nadpřirozené osoby, sport, národnost, historie, politika, hudba, muzikanti, zpěváci a zpěvačky atd.

Dopravní značky

Znáte všechny dopravní značky využívané v ČR nebo na Slovensku? Ověřit si to můžete na webové stránce s přehledem dopravního značení používaného v ČR i v zahraničí. Značky jsou zde rozdělené do kategorií příkazové dopravní značky, informativní jiné dopravní značení, informativní směrové dopravní značky, dopravní zařízení, informativní provozní značení, výstražné značky, zákazové dopravní značení, značky upravující přednost, neoficiální zábavné značky, zahraniční značky, vodorovné značení apod.

Pokud jste účastníky dopravního provozu, tak vám doporučujeme se seznámit s dopravním značením na webu se seznamem dopravních značek, taktéž vám doporučujeme webovky s tapetami aut na plochu PC a tapetami motorek.

Máte rádi vtipy? Máte rádi básničky? Pak určitě koukněte na kategorii vtipné básničky na novém konkurenčním webu.

Kliparty pro dokumenty

Nejen pro grafiky zde máme Kliparty pro dokumenty. Databáze obsahující několik tisíc klipartů zdarma ke stažení ve formátu png, svg. Vybrat si můžete obrázky z kategorií jako nápoje, Vánoce a Advent, přístroje, zelenina, zvířata, symboly, věda, auta, ptáci, ovoce, květiny, hmyz, stavby, smajlíci a emotikony, mapy, hudba, muži, Velikonoce, velikonoční kliparty, láska, ženy a dívky, nástroje a přístroje, halloween, dopravní prostředky atd.

Klíčová slova: F, Seznam souborových přípon, odkazy, webové stránky, pro dospělé, FC Barcelona, Databáze osobností Kdo je to?, Wallpapers na zdarma PC ke stažení, webovky, Full HD wallpapers na PC, URL, Vánoční magazín, Jak udělat kvalitní italskou pizzu?, 7

Několik fórů na závěr. Vtip Pořád nic ...: Jede hokejista vlakem, projedou tunelem a když z něj vlak vyjede, hokejista se podiví: „A nic?” Vlak projede druhý tunel, tma. Sotva se dostane na světlo, hokejista znovu překvapeně prohlásí: „A nic?” Naproti sedící pán už má otázku na jazyku, ale ještě nic neřekne. Třetí tunel, potřetí vlak vyjede, a hokejista už tradičně: „A nic?” Teď už pán řekne, co měl prve namysli: „A co by jako mělo být?” Hokejista vysvětluje: „No, vždycky když jsem na cestě do tunelu, fanoušci mě vyprovázejí obrovským potleskem...”

„Podlehnout soupeři nebo lehnout pod soupeře, mně je to jedno,” prohlásila jedna z prvních gólmanek v NHL, „já stíhám oboje během jediného večera!”

Poslanec příjde do restaurace a říká číšníkovi: "Chtěl bych něco, co v parlamentu nemáme." Číšník odpovídá: "Mozeček může být?"

Další odkazy:

Shannon Elizabeth
Tipy na zajímavé weby
Online tetris hry zdarma
Zajímavé internetové odkazy
Obrázková přáníčka k jmeninám, texty podle jmen
Partnerské weby
Obrázky k svátku, obrázková přání
Doporučené odkazy
Mariah Carey
Naše tipy
Rihanna

Děkujeme vám za vaši návštěvu.

Dnešní den (9. srpen 2022) má jmeniny Roman a Romeo, zítra (10. srpen 2022) oslavuje svátek Vavřinec, Lorenc a Lars, pozítří (11. srpen 2022) má svátek Zuzana a Filoména, 12. srpen 2022 bude mít svátek Klára, Jasna a Jasoň a 13. srpen 2022 bude mít svátek Alena, Belinda a Sven.