Blahopřání, přání, gratulace
Texty blahopřání k narozeninám, ke jmeninám, k narození dítěte a jiným životním milníkům

Zajímavé odkazy pro děti, studenty i dospělé

Zde uvádíme zpětné linky na zajímavé internetové prezentace a na naše partnerské weby.

Fóry, fórky, černý humor, anekdoty, vtípky, kameňáky

Potřebujete se naladit? Fóry, fórky, černý humor, anekdoty, vtípky, kameňáky. vás zaručeně pobaví. Vtipy jsou pečlivě rozdělené do kategorií jako Frky o tchýních, Vtipy o židech - židovské anekdoty, O Somálcích, O Windows, O zvířátkách, O Němcích, Vtipy o policajtech, O důchodcích, Vtipné hádanky, O Slovácích, O ženách, O Chucku Norrisovi, Vtípky o blondýnkách, O škole, O ekonomech, Frky, vtipy, vtípky, Frky ze života, O mužích, O gayích a homosexuálech, Vtipy o Bohu, Vtipy o Pepíčkovi apod.

Na partnerském webu naleznete stovky přání k svátku (neboli k jmeninám) rozdělených do mnoha kategorií jako pro muže, pro děti apod.

Státní vlajky většiny států světa rozdělených kategorií podle jednotlivých kontinentů (světadílů). U každého státu jsou uvedeny jeho základní údaje jako počet obyvatel, rozloha, hlavní město, nejvyšší a nejnižší místo, apod.

Internet, síť pro děti, studenty i dospělé

Webové online testy zdarma

Zahrajte si webové online testy zdarma. Online geografické testy jsou přehledně rozdělené do kategorií: hádaní hlavních měst, online kvízy a testy, Puzzle, skládačky vlajek, testy na hádání vlajek, testy znalostí zemí a států světa atd.

Víte, že omalovánky jsou perfektní pomůckou pro rozvoj dětí? Pomáhají rozvíjet jemnou motoriku ruky a učí názvy různých objektů. Vemte pastelky, vytiskněte vybrané omalovánky a nechte vaše děti tvořit. Omalovánky k tisku můžete vybírat z mnoha kategorií jako Kytičky, Spojovačky nebo Písmena Abecedy.

Free game online hry

Milovníkům počítačových her doporučujeme free game online hry . Mj. na webu naleznete Strategie, Logické hry, Bojové hry, Skákačky a hopsačky, Animace, Pro dívky, Střílečky, Karetní hry, Závody aut, Brutální krvavé hry, Sportovní hry, Relaxační hry, Akční hry, Stolní a deskové hry, Hry pro děti, Adventury a tak dále.

Klíčová slova: Hry pro nejmenší děti online zdarma, weby, internetové stránky, URL, Kristin Kreuk, Vlajky, vlaječky, prapory krajů ČR, Webové online testy zdarma, hyperlinky, Obrázek Velikonoční beránek, výukové pomůcky, Přehled formátů souborů, multimédia, internetMáte rádi sport a především hokej? Pokud je odpověď ANO, navštivte partnerskou stránku s vtipy obsahující vtipy o hokeji.

Životopisy slavných osobností - Životopisy slavných osobností z řad panovníků, prezidentů, politiků, umělců, spisovatelů, vědců, vojevůdců, sportovců atd.

Wallpapery na plochu PC - full HD tapety na PC zdarma

Dále vám doporučujeme: Wallpapery na plochu PC. vhodné pro počítač, monitor, obrazovka počítače, mobil, smartphone, mobilní telefon, displej, PC, phablet, ultrabook, notebook a pro operační systémy Linux Fedora, Windows 2000, Microsoft Windows 8, Chrome OS, Java ME, Linux Mint, Red Hat Linux, Windows Server 2012, Windows XP, Windows 10, Windows 10 Mobile. Obrázky ke stažení jsou rozdělené kategorií: flóra, stromy, Formule 1, fantasy, oceán, moře, pláže, velkoměsta a noční život, tenisté a tenistky, fraktály, sportovní a závodní auta, free wallpapers, sportovní wallpapery, motorky, hmyz a pavouci, vesmír, kosmos, zvířata, nature - příroda, Rally, závody aut, 3D a digitalní abstraktní tapety, armáda, válka, zbraně. Zvolit si můžete z velikostí 360x760, 360x720, 2560x2048, 1920x1080, 1152x1920, 1280x854, 375x812, 1152x768, 1280x768, 1080x1920, 360x640, 1920x1440, 1600x1200, 1440x960, 1280x960, 1024x768 atd.

World wide web, internet pro děti, studenty i dospělé

Přehled formátů souborů

Velký Přehled formátů souborů, ve kterém se dozvíte kterak editovat, jak přehrát, v čem upravit, jak vytvořit, jak otevřít, jak exportovat, v čem spustit, čím prohlížet, jak převést, jak importovat, jak konvertovat soubory z následujících kategorií: grafiku, konfigurační soubory, písma, fonty, systémové soubory, dokumenty, zdrojové kódy programovacích jazyků, obrazy disků, spustitelné soubory, komprimace dat, šablony dokumentů, internet a web, hudební audio soubory apod.

Super free web games zdarma

Zkuste super free web games zdarma Hry jsou rozdělené kategorií: Bojové online gamesy, Pro dívky, Logické, Strategie, Hry na vaření a smažení, Onlinovky pro dva hráče, Závodní, Karetní, Klasické, Střílečky, Velikonoční hry, Oddechové, parkování - parkovačky, Stolní hry a deskovky, Sportovní a podobně.

Regionální vlajky krajů, spolkových zemí, království, žup

Chcete se dozvědět, jak vypadá vlajka vašeho rodného kraje? Pak navštivte Regionální vlajky krajů, spolkových zemí, království, žup. Najít tu můžete často hledané krajské vlajky ze všech krajů České republiky: Spolkových zemí Německa, polských vojvodství, rakouských zemí, regionů Francie, krajů České republiky, království Spojeného království Velké Británie atd.

Keywords:Státy a jejich prapory, Dopravní značení, Ilustrace, obrázky, Databáze osobností Kdo je to?, Obrázek Velikonoční vajíčko, Online testy zdarma, Stručný encyklopedický slovník Kdo je to?, Wallpapery na plochu PC, Obrázek darované vajíčko, Webové online hry zdarma, zadarmo, Dopravní značeníOnline poker - naučte se pravidla pokerových her a přečtěte si tipy jak vyzrát na ruletu.

Donald John Trump (narozen 14. června 1946 New York) je americký republikánský politik a 45. prezident Spojených států amerických, kterým se stal 20. ledna 2017. Do Bílého domu nastoupil Donald Trump ve věku 70 let je Donald Trump nejstarší a zároveň nejbohatší zvolený prezident a stal se také prvním mužem v úřadu bez předchozí zkušenosti s politickou či armádní funkcí.

Tapety na plochu PC - pozadí na tablet

Oživte si pozadí plochy vaší obrazovky. Tapety na plochu PC. jsou vhodná pro obrazovka počítače, monitor, mobilní telefon, mobil, PC, phablet, počítač, tablet, smartphone, displej, notebook a pro operační systémy Windows XP, Linux Fedora, Windows Server 2012, Windows 95, Java ME, SUSE Linux, Red Hat Linux, Windows 10 Mobile, Windows Me, Windows 7, Windows 98. Nejlepší obrázky na plochu zdarma jsou pečlivě rozdělené do kategorií jako hry a herní wallpapery, vojenské Army tapety a zbraně, květiny, kytky, letadla, noční města, psi a štěňátka, hudební tapety, zvířata, jídlo a nápoje, Velikonoce - velikonoční tapety, operační systémy, Windows, sportovní pozadí, rostliny, příroda, krajina, auta, budovy a stavby, voda a bubliny, Roztomilá zvířátka, dopravní prostředky, wallpapery. Dostupné rozměry 854x480, 1920x1200, 1680x1050, širokoúhlé 1366x768, 1080x1800, 412x846, 1920x1280, 1280x960, Full HD 1080x1920, 1800x1440, 2048x1536, 1024x768, 1536x2048, 2160x3840, 640x480, 1280x768 atd.

Doporučené odkazy pro děti, studenty i dospělé

Slyšeli jste o Svaté Hoře v Příbrami? O tomto mariánském poutním místě se více dozvíte zde.

černý humor, vtipy, vtipné texty, fórky, ftipy, kameňáky

Chcete se pobavit? černý humor, vtipy, vtipné texty, fórky, ftipy, kameňáky. vám pozvednou náladu. Vtipy jsou přehledně rozdělené do kategorií: O ekonomech, O Somálcích, Frky o tchýních, Vtipy o cikánech, O Chucku Norrisovi, Vtipy o policajtech, Frky ze života, Vtipy o doktorech, O škole, O zvířátkách, Frky, vtipy, vtípky, O manželství, O Němcích, Vtipy o Pepíčkovi, O mužích, O gayích a homosexuálech, Vtipy o židech - židovské anekdoty, O ženách, O důchodcích, O Slovácích, Vtípky o blondýnkách apod.

Víte, že? Velmi populární balónková hra je online hra Bouncing balls ve které musíte spojit minimálně 3 balónky stejné barvy. Vyzkoušejte i další online hry zdarma.

Klíčová slova: Webové online hry zdarma, Stručný slovník pojmů a termínů, Online životopisy, biografie, Obrázek fialové vajíčko, Tapety na plochu PC, Super free web games zdarma, cestování, Přejeme šťastné a veselé Velikonoce, odkazy, volný čas, tipy, Obrázky ke staženíBaví vaše děti kreslit? pakliže je odpověď ano, tak ať zkusí omalovánky online pro děti. Jsou zde omalovánky zvířátek, omalovánky autíček nebo omalovánky dinosaurů.

Elektronická textová blahopřání k významným životním událostem jako jsou k narozeniny, svátky, dny otců a matek, ukončení studia, odchod do penze, promoce, svatba atd. Krátké vtipné veršované básničky pro vaše blízké.

Obrázky vlajek měst ČR

Setkali jste se s městskou vlajkou, kterou jste neznali? Potom zkuste Obrázky vlajek měst ČR. Tento přehled vlajek obsahuje informace o městech a vlajkách následujících krajů Moravskoslezský kraj, Plzeňský kraj, Středočeský kraj, Zlínský kraj, Kraj Vysočina, Královéhradecký kraj, Olomoucký kraj, Liberecký kraj, Pardubický kraj, Karlovarský kraj, Hlavní město Praha, Jihočeský kraj, Ústecký kraj apod.

Informace pro děti, studenty i dospělé

Staré hry online

Jste-li milovník PC her, pak zkuste staré hry online . V této rozsáhlé kolekci naleznete Strategie, parkování - parkovačky, Velikonoční hry, Logické, Bojové online gamesy, Karetní, Sportovní, Pro dívky, Vánoční online hry, Hry na vaření a smažení, Závodní, Klasické, Stolní hry a deskovky, Oddechové, Střílečky a podobně.

Zkuste partnerský web, najdete na něm narozeninová přání, přání k odchodu do důchodu nebo k narození miminka a mnoho dalších textových i obrázkových přáníček k nejrůznějším příležitostem.

Odpočiňte si. Navštivte web obsahující vtipy. Vtipy o mužích nebo vtipy o blondýnkách vás určitě rozesmějí.

Motta, moudrosti, výroky, přísloví, aforismy, rčení, úsloví

Slavné citáty, Motta, moudrosti, výroky, přísloví, aforismy, rčení, úsloví, . V této jedinečné sbírce naleznete citáty o neštěstí, citáty o člověku, citáty o smrti, citáty o lásce, hlášky o alkoholu, citáty o přátelství, citáty o víře, citáty o bohu, moudra o dětech, citáty o ženách, citáty o smutku, citáty o dobru, citáty o lži, citáty o nenávisti, citáty o zdraví, citáty o penězích, citáty o odvaze, citáty o svobodě, citáty o zlu, citáty o manželství od různých známých osobností.

Slovník pojmů Co je to?

Hledáte odborné výrazy, pojmy, termíny a výrazů slov z nejrůznějších oborů lidské činnosti? Pak zkuste Slovník pojmů Co je to?. Vybrat si můžete desítek kategorií jako sport, matematika, příroda, software, náboženství a křesťanství, školství, kultura, chemie, zkratky, ekonomie a ekonomika, stavebnictví, literatura, hardware, fyzika, různé, latina, počítače, nápoje, nástroje, filozofie, rostliny, cestování, účetnictví, jídlo atd.

Klíčová slova: M, pro děti, linky, Velikonoční přáníčka, vtipné texty ke stažení, V, školství, pro dospělé, Football, počítače, humor, Obrázky vlajek měst ČRBaví vaše děti kreslit? pakliže je odpověď ano, tak ať zkusí omalovánky online pro děti. Jsou zde omalovánky zvířátek, omalovánky autíček nebo omalovánky dinosaurů.

Elektronická textová blahopřání k významným životním událostem jako jsou k narozeniny, svátky, dny otců a matek, ukončení studia, odchod do penze, promoce, svatba atd. Krátké vtipné veršované básničky pro vaše blízké.

Obrázky vlajek měst ČR

Setkali jste se s městskou vlajkou, kterou jste neznali? Potom zkuste Obrázky vlajek měst ČR. Tento přehled vlajek obsahuje informace o městech a vlajkách následujících krajů Moravskoslezský kraj, Plzeňský kraj, Středočeský kraj, Zlínský kraj, Kraj Vysočina, Královéhradecký kraj, Olomoucký kraj, Liberecký kraj, Pardubický kraj, Karlovarský kraj, Hlavní město Praha, Jihočeský kraj, Ústecký kraj apod.

Náš tip pro děti, studenty i dospělé

Znáte zkratky POV, SJM nebo FTW? Tyto a dalších 1000 jiných zkratek naleznete zde.

Obrázky na plochu PC - tapety do mobilu

Změňte si obrázek na ploše vaší obrazovky. Obrázky na plochu PC. jsou vhodná pro monitor, notebook, mobilní telefon, tablet, počítač, PC, displej, mobil, smartphone, phablet, ultrabook a pro operační systémy Java ME, FreeBSD, Windows 2000, Linux Xubuntu, BlackBerry OS, Microsoft Windows Vista, Windows 7, Windows 10 Mobile, Android, Linux Ubuntu, macOS. Tapety na PC ke stažení jsou přehledně rozdělené do kategorií: dopravní prostředky, auta, sportovní pozadí, Velikonoce - velikonoční tapety, motorky, motocykly, jídlo a nápoje, Roztomilá zvířátka, příroda, krajina, psi a štěňátka, hudební tapety, letadla, zvířata, operační systémy, Windows, vojenské Army tapety a zbraně, adventní a vánoční tapety, vesmír, planety, galaxie, wallpapery, květiny, kytky, voda a bubliny, 3D a Abstraktní. Stahujte ve velikostech 1440x900, 2560x1440, 2048x1080, 1600x900, 2160x3840, 360x720, 1920x1440, 1024x768, 768x1024, 320x568, 1920x1200, 1920x1080 Full HD, 1680x1050, 1152x768, Full HD 1080x1920, HD 1280x720 atd.

Obrázky ke stažení - wallpapers na plochu počítače

Máme pro Vás tip! Zkuste Obrázky ke stažení. vhodné pro PC, phablet, počítač, obrazovka počítače, monitor, displej, smartphone, notebook, mobilní telefon, tablet, mobil a pro operační systémy OSX, Windows 7, Windows Server 2012, Java ME, Windows XP, Slackware, BlackBerry OS, Linux Xubuntu, Chrome OS, Mac, Android. Tapety na plochu počítače z kategorií nature - příroda, sportovní a závodní auta, hmyz a pavouci, 3D a digitalní abstraktní tapety, tenisté a tenistky, širokoúhlé Full HD widescreen, flóra, stromy, vesmír, kosmos, Formule 1, fraktály, ptáci, velkoměsta a noční život, oceán, moře, pláže, armáda, válka, zbraně, Rally, závody aut, motorky, free wallpapers, fantasy. Dostupné velikosti jsou 2048x1536, 1920x1440, 1800x1440, 1680x1050, 1024x768, 1280x854, 1920x1080 Full HD, 2560x2048, 1600x900, 1600x900, 1440x960, Full HD 1080x1920, 750x1334, 800x1280, 1152x864, 1536x2560 atd.

Poznáte vlajky český měst a obcí? Dokázali byste si vybavit, jak vypadá ostravská vlajka, pardubická vlajka nebo vlajka Liberce?

Také jste chtěli být v mládí pilotem? Nepoštěstilo se? Vyzkoušejte náš Letecký simulátor a zažijte do jisté míry podobné pocity jako zažívají piloti skutečných letadel.

Klíčová slova: F, Přehled přípon a koncovek souborů, R, zdarma, Free game online hry, Velikonoční motiv, doporučujeme, Obrázky na plochu PC, Online testy zdarma bez registrace, Webové online testy zdarma, Prapory českých měst, F, Přáníčko k Velikonocům,

Několik fórů na závěr. Vtip Pejsek: Pejsku, pojď sem.

Pošta musela stáhnout z oběhu známky s tvářemi politiků. Ptáte se: "Z jakého důvodu?" - "Protože lidé nevěděli na kterou stranu maji plivnout!"

Nevěřim na horoskopy.

Další odkazy:

Zajímavé internetové odkazy
Co je to Bílá neděle?
Doporučené odkazy
Velikonoční obrázek kropenatá vajíčka
Naše tipy
Velikonoční blahopřání k Velikonocům
Partnerské weby
Obrázek čokoládový zajíc
Tipy na zajímavé weby

Děkujeme vám za vaši návštěvu.

Dnešní den (12. duben 2021) má jmeniny Julius a Julián, zítra (13. duben 2021) oslavuje svátek Aleš a Norma, pozítří (14. duben 2021) má svátek Vincent a Vincenc, 15. duben 2021 bude mít svátek Anastázie a Oktavián a 16. duben 2021 bude mít svátek Irena a Ireneus.