Blahopřání, přání, gratulace
Texty blahopřání k narozeninám, ke jmeninám, k narození dítěte a jiným životním milníkům

Zajímavé odkazy, informace, cestování, volný čas

Milí návštěvníci, máme pro vás připravenou kolekci zajímavých odkazů na nejrůznější informační a zábavní servery.

Informace o Chorvatsku. Turistika (národní parky, Plitvická jezera, Krka). Anglicko-chorvatský slovník.

Víte, že své vlajky mají i města? Víte jak vypadá třeba vlajka Ústí Nad Labem nebo vlajka Brna? Tyto a další vlajky naleznete právě zde.

Státní prapory

Setkali jste se s vlajkou, o jejímž významu jste si nebyli jisti? Potom zkuste Státní prapory. Najít tu můžete často hledané vlajky z následujících světadílů: země Afriky, státy Střední Ameriky, Antarktidy, země východní Asie, evropské země a státy, země jižní Asie, ostrůvky Oceánie, země Severní Ameriky, státy Blízkého východu, země střední Asie apod.

World wide web, internet, informace, cestování, volný čas

Online testy a kvízy zdarma

Všem studentům základních i středních škol doporučujeme online testy a kvízy zdarma. Naleznete zde Angličtina, výuka anglického jazyka, Chemie - chemické testy a kvízy, cizí jazyky, online testy a kvízy, zeměpisné testy a kvízy, testy psaní všemi deseti prsty, online IQ testy zdarma, výukové pomůcky, Matematické testy atd.

Kliparty zdarma ke stažení

Pro grafiky doporučujeme Kliparty zdarma ke stažení. Stovky vektorových obrázků (klipartů) zdarma ke stažení. Vyberte si z desítek kategorií jako rostliny, hudba, ovoce, smajlíci a emotikony, ženy a dívky, jídlo a nápoje, květiny, halloween, mapy, muži, nástroje a přístroje, dopravní prostředky, auta, osobnosti a lidé, sport, nápoje, láska, symboly, Velikonoce, velikonoční kliparty, zvířata, stavby, náboženství, Vánoce a Advent atd.

Dejte si pauzu při pěkné online hře, kterou je hra Twin Shot 2. Jedná se o již o druhý díl úspěšné série.

Klíčová slova: V, zábava, Databázi akronymů, zkratek a zkratkových slov, Nejlepší hry pro dívky, Countries and flags, Dopravní značky, Full HD wallpapers na PC, Stručný slovník pojmů a termínů, Online hry zdarma, školství, Státní prapory, Online testy zdarma bez registrace, Stručný encyklopedický slovník současných i historických osobností, profesí a lidských vlastnostíNáš tip. Vyzkoušejte oddechovou, logickou hru Bubble Shooter nebo jinou z webových stránek s Online hrama zdarma.

Sbírka textových přání, přáníček, blahopřání k různým příležitostem jako jsou narozeniny, svátek, odchod do důchodu, svatba, výročí svatby, ukončení studia apod.

Zašlete blahopřání k svátku vašim bližním. Výběr přáníček naleznete zde.

Síť, informace, cestování, volný čas

Databáze textových vtipů, které jsou roztříděné do mnoha kategorií jako blondýnky, o policajtech, o Chucku Norrisovi O tchýních nebo o Somálcích. Naše humorné vtipy a vtipné hádanky vám zaručeně zlepší náladu a přinesou spoustu legrace.

Online hry - na výběr je mnoho online her (browser her) zdarma. logické hry, omalovánky, hry s koňmi a další.

Online testy zdarma bez registrace

Běžte na online testy zdarma bez registrace. Naleznete zde výukové pomůcky, online IQ testy zdarma, Angličtina, výuka anglického jazyka, zeměpisné testy a kvízy, online testy a kvízy, cizí jazyky, testy psaní všemi deseti prsty, Chemie - chemické testy a kvízy, Matematické testy atd.

Keywords:humor, zeměpis, webové stránky, Prapory českých měst, Sexy Catherine Zeta-Jones, URL, Online adventní magazín, Online vánoční magazín, Full-HD tapety na pozadí PC, A, linky, Kliparty zdarma ke staženíPoznáte vlajky český měst a obcí? Dokázali byste si vybavit, jak vypadá ostravská vlajka, pardubická vlajka nebo vlajka Liberce?

Online adventní magazín - vše o Vánocích

Blíží se Vánoce? Přičemž stále nemáte nakoupeny dary pro vaše bližní? Potom navštivte Online adventní magazín. V tomto webu naleznete mnoho vánočních tipů a materiálů z kategorií vánoční přání, jmenovky na dárky k Vánocům, materiály ke stažení, vánoční koledy, vánoční dárky, adventní všehochuť, vánoční dekorace, vánoční všehochuť, recepty na vánoční jídlo a cukroví, vánoční filmy, vánoční zábava atd. Malou představu čemu se věnují články získáte z názvů štítků: Plzeň, Štóla, Rostliny, Plocha, Lego, Adventní trhy, Perníčky, Keramický adventní věnec, Ostrava, Zima, Papírové ozdoby, Vánoční tapety, Nový rok, Písnička, Ježíšek, Vánoční stromeček, Vánoční hvězda, Tapeta, Vánoční stromek, Pozadí, Štěstí, Jmelí, Vykrajovátka, Vánoce, Recepty, Přání, K Tisku, Vánoční filmy, Kameňák, Windows, Betlém apod.

Dopravní značení

Znáte dobře dopravní značení používané v naší vlasti? Přehled dopravního značení rozděleného do kategorií dodatkové tabulky, dopravní zařízení, informativní jiné dopravní značení, informativní provozní značení, vodorovné značení, značky upravující přednost, příkazové dopravní značky, zákazové dopravní značení, výstražné značky, informativní směrové dopravní značky, zahraniční značky apod.

Internet, síť, informace, cestování, volný čas

Vžijte se do role Spidermana - pavoučího muže v nové onlinovce. Hra Spider Man je k dispozici online ve vašem prohlížeči.

Jste-li staršího data narození, jistě znáte počítačovou hru Arkanoid. Nyní si tuto online hru můžete zahrát online ve vašem prohlížeči.

PC tapety pro Windows - obrázky na plochu počítače

Oživte si plochu vašeho PC. PC tapety pro Windows. doporučujeme pro obrazovka počítače, počítač, PC, notebook, monitor, tablet, smartphone, mobilní telefon, ultrabook, displej, phablet a pro operační systémy Red Hat Linux, Chrome OS, Windows 98, Windows 10, Linux Mint, FreeBSD, Windows Server 2012, Lubuntu, Linux Xubuntu, Java ME, Windows 7. Full HD tapety ke stažení z kategorií operační systémy, Windows, noční města, dopravní prostředky, moře, oceány, pláže, hudební tapety, příroda, krajina, wallpapery, letadla, květiny, kytky, Roztomilá zvířátka, rostliny, sportovní pozadí, 3D a Abstraktní, vojenské Army tapety a zbraně, budovy a stavby, zvířata, jídlo a nápoje, adventní a vánoční tapety, voda a bubliny, vesmír, planety, galaxie. Zvolit si můžete rozměry 1200x1920, 1920x1200, hi res 2560x1920, 1536x2560, 2560x2048, 1152x1920, 1920x1280, 1280x854, 1280x960, 360x720, 412x846, 320x568, 1600x900, 2048x1080, 1080x1800, 768x1024 atd.

Klíčová slova: internet, Nejhranější online hry zdarma, pro děti, Manchester United FC sepak bola, PC tapety pro Windows, Super online flash hry, weby, Křesťanské omalovánky k vytištění, zdroje informací, počítače, PC pozadí pro Windows, Onlinovky zdarmaBěhem vaší delší služební cesty, výletu, dovolené se může doma udát hodně důležitých událostí. Mezi ně patří různé oslavy vašich blízkých jako narozeniny, svátek atd. Měli byste si proto do kalendáře napsat kdy kdo slaví svátek, narozeniny nebo výročí seznámení nebo svatby. Těmto blízkým pak můžete poslat romantickou sms zprávu nebo jim telefonicky zavolat. Na co všechno byste neměli zapomenout je uvedeno níže.

Chcete si zatraktivnit vzhled vašeho tabletu, mobilního telefonu nebo počítače? Jedním z rychlých a levných způsobů je změna tapety pracovní plochy. Mezi neoblíbenější pozadí patří horský vrchol, kapky vody a obilí.

Nejlepší hry pro dívky

Zkuste nejlepší hry pro dívky . Mj. na webu naleznete Stolní hry a deskovky, Strategie, Oddechové, Velikonoční hry, Logické, Vánoční online hry, Klasické, Závodní, Střílečky, Hry na vaření a smažení, Sportovní, Bojové online gamesy, Karetní, parkování - parkovačky, Onlinovky pro dva hráče a podobně.

Náš tip, informace, cestování, volný čas

Znáte pojmy jako NFC, Ubuntu nebo Firmware?

Databázi akronymů, zkratek a zkratkových slov

Hledáte význam nějaké zkratky? Pak zkuste databázi akronymů, zkratek a zkratkových slov. Naleznete zde zkratky z mnoha kategorí, kupříkladu: vysokoškolské a akademické tituly, mezinárodní organizace, zkratky krajů České republiky, týmy NHL, geocaching, obecné zkratky, vojenské hodnosti, firmy a společnosti, internetové domény 1. řádu, politické strany a hnutí, fyzikální jednotky, země EU, úřady a ministerstva, měny, hudební zkratky, státy usa apod.

Kliparty pro dokumenty

Nejen pro grafiky zde máme Kliparty pro dokumenty. Databáze obsahující několik tisíc klipartů zdarma ke stažení ve formátu png, svg. Vybrat si můžete obrázky z kategorií jako stavby, osobnosti a lidé, Vánoce a Advent, Velikonoce, velikonoční kliparty, hudba, hmyz, halloween, láska, dopravní prostředky, přístroje, zvířata, rostliny, symboly, květiny, nástroje a přístroje, náboženství, sport, mapy, ptáci, ženy a dívky, muži, smajlíci a emotikony, jídlo a nápoje atd.

Tip nejen pro milovníky zvířátek. Pěkné tapety na plochu vašeho počítače.

Omalovánky k vytisknutí jsou sbírkou černobílých obrázků určených k vymalování pro rodiče a jejich malé děti. Podobného ražení jsou i stránky Omalovánky Online, kde můžete vybarvovat obrázky přímo ve vašem prohlížeči.

Klíčová slova: Přehled přípon a koncovek souborů, Nejlepší pozadí na plochu zdarma, kuriozity, Co je to Romulus Remus?, Skvělé hry online zdarma, Nejlepší zeměpisné kvízy, Vlajky amerických států USA, Přáníčka nejen k narození dítěte, zdarma, R, Online biografie, životopisy osobnostíBěhem vaší delší služební cesty, výletu, dovolené se může doma udát hodně důležitých událostí. Mezi ně patří různé oslavy vašich blízkých jako narozeniny, svátek atd. Měli byste si proto do kalendáře napsat kdy kdo slaví svátek, narozeniny nebo výročí seznámení nebo svatby. Těmto blízkým pak můžete poslat romantickou sms zprávu nebo jim telefonicky zavolat. Na co všechno byste neměli zapomenout je uvedeno níže.

Chcete si zatraktivnit vzhled vašeho tabletu, mobilního telefonu nebo počítače? Jedním z rychlých a levných způsobů je změna tapety pracovní plochy. Mezi neoblíbenější pozadí patří horský vrchol, kapky vody a obilí.

Nejlepší hry pro dívky

Zkuste nejlepší hry pro dívky . Mj. na webu naleznete Stolní hry a deskovky, Strategie, Oddechové, Velikonoční hry, Logické, Vánoční online hry, Klasické, Závodní, Střílečky, Hry na vaření a smažení, Sportovní, Bojové online gamesy, Karetní, parkování - parkovačky, Onlinovky pro dva hráče a podobně.

Doporučené odkazy, informace, cestování, volný čas

Vlaječky krajů, prapory a symboly království

Chcete se dozvědět, jak vypadá vlajka vašeho rodného kraje? Pak navštivte Vlaječky krajů, prapory a symboly království. Krajské vlajky jsou rozděleny do následujících kategorií podle krajů: polských vojvodství, regionů Francie, rakouských zemí, krajů České republiky, království Spojeného království Velké Británie, Spolkových zemí Německa atd.

Narozeniny jsou ještě populárnější než jmeniny. Pošlete oslavenci přání k narozeninám. Na výběr je z mnoha kategorií, např. přání k narozeninám pro babičku nebo přání k narozeninám pro muže.

Životopisy slavných osobností - Životopisy slavných osobností z řad panovníků, prezidentů, politiků, umělců, spisovatelů, vědců, vojevůdců, sportovců atd.

Máte malé děti a potřebujete je zabavit? Nechte je vybarvovat omalovánky online. Nejoblíbenější jsou princezny, auta nebo šmoulové.

Stručný slovník pojmů a termínů

Hledáte odborné výrazy, pojmy, termíny a výrazů slov z nejrůznějších oborů lidské činnosti? Pak zkuste Stručný slovník pojmů a termínů. Vybrat si můžete desítek kategorií jako příroda, literatura, nápoje, matematika, lékařství a medicína, jídlo, internet, školství, chemie, různé, náboženství a křesťanství, nástroje, sport, počítače, ekonomie a ekonomika, kultura, materiály, český jazyk, zkratky, filozofie, technika, rostliny, fyzika, latina atd.

Klíčová slova: Nejhranější online hry zdarma, info, Životopisy slavných osobností, hyperlinky, zajímavosti, Flags of the world, Online zeměpisné testy a kvízy zdarma, internetové stránky, Vlaječky krajů, prapory a symboly království, výukové pomůcky, Online hry pro děti zdarma, doporučujeme, Přáníčka k svátku podle jmen, texty jmeninám, 2

Několik fórů na závěr. Vtip Stezka odvahy: Nemám nic proti stezkám odvahy, ale jít mimo dosah wifi, je už trochu moc...

Chlap se dostane do basy. Spoluvězeň se ptá: "Máš rád tenis?" "No to víš, že jo, však jsem to hrál závodně, tak proč bych neměl rád tenis, že?" "Tak to se ti tu budou líbit pondělky." "Pondělky? A proč?" "To tady hrajeme celej den tenis." "Aha, to je super, a co úterky?" "No tak to hrajeme šachy. Máš rád šachy?" "Ale to víš, že jo, přímo je zbožňuju." "Tak to se ti tady bude líbit. A jsi homosexuál?" "Tak to prr, homouš nejsem!" "Hmm, tak to se ti tady nebudou líbit středy."

Jaké jsou první příznaky AIDS? Tlak v oblasti konečníku a pocit horkého dechu na zádech.

Další odkazy:

Brooke Burke
Odkazy na zajímavé weby
Přáníčka k svátku
Tipy na užitečné weby
Přáníčka k výročí svatby
Doporučené internetové odkazy
World countries flags
Naše tipy na užitečné weby
Internet pornography videos images webcams
Odkazy nejen na naše partnerské weby
Rihanna

Děkujeme vám za vaši návštěvu.

Dnešní den (4. březen 2024) má jmeniny Stela, Stella a Jadranka, zítra (5. březen 2024) oslavuje svátek Kazimír a Kazimíra, pozítří (6. březen 2024) má svátek Miroslav a Mirek, 7. březen 2024 bude mít svátek Tomáš, Tomislav a Tom a 8. březen 2024 bude mít svátek Gabriela a Zoltán.