Blahopřání, přání, gratulace
Texty blahopřání k narozeninám, ke jmeninám, k narození dítěte a jiným životním milníkům

Zajímavé odkazy, hry i všeobecné informace

Zde se nacházejí odkazy na zajímavé internetové web stránky, které doporučujeme navšítit.

Webové online testy zdarma

Všem příznivců zeměpisu doporučujeme webové online testy zdarma. Naleznete zde hádaní hlavních měst, testy znalostí zemí a států světa, Puzzle, skládačky vlajek, online kvízy a testy, testy na hádání vlajek atd.

Máte chvilinku času? Pokud je vaše odpověď kladná tak se podívejte na partnerskou stránku plnou tapet plochu počítače. Nejoblínější tapety jsou krajina, blesky a jezero...

Vlajky spojených států amerických

Chcete se dozvědět, jak vypadají vlajky všech států USA? Pak navštivte web stránky Vlajky spojených států amerických. Zde naleznete například vlajky států Michigan, Arkansas, Ohio, Minnesota, Havaj, Arizona, Massachusetts, Severní Karolína, Indiana, Vermont, New York, Louisiana, Wisconsin, Virginie, Illinois, New Jersey, Tennessee, Rhode Island, Mississippi, Kalifornie, Georgie, Utah, Nové Mexiko, Pensylvánie, Západní Virginie, Aljaška atd.

Internet, síť, hry i všeobecné informace

Přehled států světa a jejich vlajek

Hledáte význam nějaké vlajky? Pak zkuste Přehled států světa a jejich vlajek. V této jedinečné sbírce naleznete státy Střední Ameriky, Antarktidy, ostrůvky Oceánie, evropské země a státy, země východní Asie, země Severní Ameriky, státy Blízkého východu, země střední Asie, země Afriky, státy jižní Ameriky apod.

Nejlepší online hry zdarma

Doporučujeme nejlepší online hry zdarma . V této jedinečné sbírce naleznete online html5 hry, Vzdělávací a výukové hry, Adventury, Barbie hry, Logické hry, Deskovky, Sportovní gamesy, Akční gamesky, Oblíkačky, Puzzle a skládačky, Holčičí, dívčí hry pro holky, Omalovánky, Hry s koňmi, Skákací a hopsací gamesky, Oddechové hry, Auta a závodní, Hannah Montana, Adventní, vánoční hry, Karetní hry - solitaire, Strategické onlinovky, Farmářské hry apod.

Víte, že rychlost vašeho hardware můžete změnit pomocí benchmarku? Nevíte co znamená slovo benchmark? Nejen definici pojmu benchmark najdete ve ve stručném encyklopedickém slovníku pojmů, hesel a termínů.

Klíčová slova: kuriozity, školství, Super online flash hry, Full HD tapety ke stažení, Topmodelky a celebrity, Seznam vlajek měst České republiky, Přehled zkratek a akronymů, pro děti, Paris Saint-Germain F.C., Super online kvízy, F, zeměpis, volný časPřehled přípon a koncovek souborů

Vyčerpávající Přehled přípon a koncovek souborů, ve kterém se dozvíte v čem spustit, čím prohlížet, jak importovat, jak převést, jak exportovat, jak vytvořit, jak otevřít, čím zobrazit, jak přehrát, kterak editovat, jak konvertovat následující typy souborů: grafiku, konfigurační soubory, video soubory, obrazy disků, hudební audio soubory, komprimace dat, systémové soubory, spustitelné soubory, šablony dokumentů, zdrojové kódy programovacích jazyků, internet a web, písma, fonty apod.

Full HD tapety ke stažení - obrázky na plochu PC

Oživte si plochu vašeho PC. Full HD tapety ke stažení. můžete využít v smartphone, počítač, mobilní telefon, phablet, displej, notebook, PC, monitor, tablet, ultrabook, obrazovka počítače a pro operační systémy Windows 2000, Windows Me, Mac, Linux Xubuntu, Windows 7, macOS, BlackBerry OS, Chrome OS, Linux Fedora, Linux Ubuntu, Red Hat Linux. Wallpapers na PC z kategorií květiny, kytky, operační systémy, Windows, wallpapery, budovy a stavby, jídlo a nápoje, hudební tapety, noční města, rostliny, moře, oceány, pláže, adventní a vánoční tapety, psi a štěňátka, voda a bubliny, vesmír, planety, galaxie, dopravní prostředky, příroda, krajina, Velikonoce - velikonoční tapety, motorky, motocykly, sportovní pozadí, Roztomilá zvířátka, hry a herní wallpapery. Zvolit si můžete rozměry 1280x768, 640x480, 1152x768, 1800x1440, 1536x2048, 1920x1200, 1280x960, 412x846, 1200x1920, Full HD 1080x1920, 1440x2560, 750x1334, 1024x600, 1600x2560, HD 1280x720, 375x812 atd.

černý humor, fórky, vtipy, kameňáky, vtipné texty, ftipy

Zkuste vypnout! černý humor, fórky, vtipy, kameňáky, vtipné texty, ftipy. vám pozvednou náladu. Vtipy z kategorií vtipy o mužích, chlapech, židovské anekdoty, vtipy o facebooku, murphyho zákony, vtipné básničky, poslední věty před smrtí, frky o zvířatech, anekdoty o politice, vtipy o blondýnách, kameňáky, vtipy o metanolu, fóry nejen o českém hokeji, vtipné citáty, vtipné hádanky, černý humor apod.

Síť, hry i všeobecné informace

Online testy a hry zdarma bez registrace nebo instalace

Všem příznivců zeměpisu doporučujeme online testy a hry zdarma bez registrace nebo instalace. Mj. na webu naleznete online kvízy a testy, hádaní hlavních měst, Puzzle, skládačky vlajek, testy znalostí zemí a států světa, testy na hádání vlajek atd.

Odpočiňte si. Navštivte web obsahující vtipy. Vtipy o mužích nebo vtipy o blondýnkách vás určitě rozesmějí.

Láska je jedním z nejsilnějších citů. Pokud jste zrovna po uši zamilovaní do svého partnera a on do vás, tak ho určitě potěší zamilovaná sms. Jestliže nejste rození spisovatelé, najdete na tomto webu zamilované sms pro kluka, zamilované sms pro miláčka nebo stýskací sms.

Keywords:Nejlepší online hry zdarma, Stručný encyklopedický slovník, Dopravní značky, cestování, Free software, Online testy a hry zdarma bez registrace nebo instalace, odkazy, tipy, Livre de coloriage, internet, Obrázky, kliparty, Online biografie, životopisy osobnostíOsvěžte si plochu vaše počítače tím, že na ni umístíte nějakou pěknou tapetu. Vyberte si z mnoha kategorií o květin až po tapety aut.

Stručný encyklopedický slovník současných i historických osobností, profesí a lidských vlastností

Hledáte osobnosti, pojmy, termíny, odborné výrazy a výrazů slov z nejrůznějších oborů lidské činnosti? Pak zkuste Stručný encyklopedický slovník současných i historických osobností, profesí a lidských vlastností. Tento slovníček obsahuje krátké životopisy mnoha osobností a popisy vlastností a profesí. Vybrat si můžete z kategorií filozofie, panovníci, prezidenti, králové a círaři, národnost, herectví, herci a herečky, školství, sport, nadpřirozené osoby, záliby, profese a zaměstnání, umělci, historie, podnikání a podnikatelé, žurnalisté a novináři, věda, osobnosti, politici, náboženství - islám, buddhismus, hinduismus, sektářství, politika, psychologie, lékařství, zločin a právo, rodinné vztahy, hanlivé až sprosté přezdívky, státní správa atd.

Nenašli jste na těchto stránkách vhodné přání? Potom zkuste partnerskou stránku s mnoha přáními nejen k narozeninám nebo ke svátku ale i k mnoha jiným příležitostem.

Informace, hry i všeobecné informace

Obrázky, kliparty

Pro grafiky doporučujeme Obrázky, kliparty. Stovky vektorových obrázků (klipartů) zdarma ke stažení. Vyberte si z desítek kategorií jako jídlo a nápoje, rostliny, sport, zelenina, zvířata, auta, osobnosti a lidé, halloween, muži, smajlíci a emotikony, věda, mapy, nástroje a přístroje, Velikonoce, velikonoční kliparty, ovoce, Vánoce a Advent, hmyz, ženy a dívky, přístroje, květiny, ptáci, láska, stavby atd.

Na partnerském webu naleznete stovky přání k narozeninám rozdělených do mnoha kategorií jako gratulace pro muže, blahopřání pro babičku apod.

Znáte pojmy jako NFC, Ubuntu nebo Firmware?

Klíčová slova: Webové online testy zdarma, počítače, Vlajky spojených států amerických, Obrázky na plochu města, Přehled přípon a koncovek souborů, M, webovky, Flag of Switzerland, Super free web games zdarma, Super online flash hry, výukové pomůcky, Free game online hryVýznamy zkratek, přehled akronymů a zkratkových slov

Hledáte význam nějaké zkratky? Pak zkuste významy zkratek, přehled akronymů a zkratkových slov. Najít tu můžete často hledané zkratky z následujících oborů: zkratky používané v chatu a v internetových diskuzích, fyzikální jednotky, zkratky krajů České republiky, firmy a společnosti, okresy České republiky, internetové domény 1. řádu, hudební zkratky, vysokoškolské a akademické tituly, týmy NHL, mezinárodní organizace, geocaching, obecné zkratky, měny, státy usa, země EU, mezinárodní organizace apod.

Seznam vlajek měst České republiky

Chcete se dozvědět, jak vypadá vlajka vašeho rodného města? Pak navštivte Seznam vlajek měst České republiky. Městské vlajky jsou rozděleny do následujících kategorií podle krajů: Středočeský kraj, Ústecký kraj, Kraj Vysočina, Olomoucký kraj, Moravskoslezský kraj, Jihočeský kraj, Karlovarský kraj, Královéhradecký kraj, Liberecký kraj, Pardubický kraj, Hlavní město Praha, Jihomoravský kraj, Plzeňský kraj apod.

Moudra, úsloví, myšlenky, přísloví, motta, rčení, hlášky

Citáty slavných, Moudra, úsloví, myšlenky, přísloví, motta, rčení, hlášky, přehledně rozdělené do kategorií: citáty o smrti, citáty o nenávisti, citáty o lásce, citáty o bohatství, citáty o smutku, citáty o odvaze, citáty o lži, citáty o zlu, citáty o rozumu, hlášky o alkoholu, citáty o kráse, citáty o víře, citáty o ženách, citáty o neštěstí, citáty o penězích, citáty o životě, citáty o přátelství, citáty o člověku, citáty o manželství, citáty o dobru od různých známých osobností.

World wide web, internet, hry i všeobecné informace

Online adventní magazín - online vánoční webzine

Budou brzy Vánoce? Nemáte dárečky, vánoční výzdobu, a přáníčka pro vaše blízké? Potom zkuste Online adventní magazín. Články s užitečnými vánočními tipy jsou pečlivě rozdělené do kategorií jako vánoční stromeček, vánoční všehochuť, vánoční dekorace, recepty na vánoční jídlo a cukroví, jmenovky na dárky k Vánocům, adventní všehochuť, vánoční přání, vánoční dárky, vánoční koledy, vánoční zábava, materiály ke stažení atd. Malou představu čemu se věnují články získáte z názvů štítků: Štóla, Text, Ohňostroj, K Tisku, Anglicky, Sněhulák, Tisk, Francouzsky, Píseň, Květiny, Pro děti, Vykrajovátka, Televize, Papírové ozdoby, Popelka, Ostrava, Vánoční filmy, Anděl, Adventní kalendář, Tiskárna, Košíčky, Jmelí, Papírový vánoční stromek, Keramický adventní věnec, Vánoční trhy, Vídeňský punč, Strom, Osvětlení, Dárky, Vánoční prostírání, Dia apod.

Vtípky, vtipy, anekdoty, ftipy, frky, vtipné texty

Chcete se pobavit? Vtípky, vtipy, anekdoty, ftipy, frky, vtipné texty. vám pozvednou náladu. Vtipy jsou přehledně rozdělené do kategorií: Vtipy o cikánech, Vtipy o Pepíčkovi, Frky ze života, Frky, vtipy, vtípky, Vtipy o doktorech, O mužích, O Němcích, Vtipy o policajtech, O ekonomech, O gayích a homosexuálech, Vtipy o Bohu, O Slovácích, Vtipné hádanky, O Somálcích, O Windows, O ženách, Frky o tchýních, O manželství, O Chucku Norrisovi, O zvířátkách, O důchodcích apod.

Donald John Trump (narozen 14. června 1946 New York) je americký republikánský politik a 45. prezident Spojených států amerických, kterým se stal 20. ledna 2017. Do Bílého domu nastoupil Donald Trump ve věku 70 let je Donald Trump nejstarší a zároveň nejbohatší zvolený prezident a stal se také prvním mužem v úřadu bez předchozí zkušenosti s politickou či armádní funkcí.

Super free web games zdarma

Zahrajte si super free web games zdarma . V této rozsáhlé kolekci naleznete Karetní hry, Relaxační hry, Hry pro děti, Bojové hry, Stolní a deskové hry, Střílečky, Adventury, Pro dívky, Animace, Logické hry, Hry pro dva hráče, Závody aut, Skákačky a hopsačky, Akční hry, Postřehové hry, Strategie a tak dále.

Obrázky vlajek států světa

Setkali jste se s vlajkou, o jejímž významu jste si nebyli jisti? Potom zkuste Obrázky vlajek států světa. Tento přehled obsahuje vlajky a informace o několika stech zemí. Vybrat si můžete státy z následujících světadílů: státy Blízkého východu, země Afriky, země Severní Ameriky, země střední Asie, státy jižní Ameriky, země východní Asie, ostrůvky Oceánie, Antarktidy, státy Střední Ameriky, země jižní Asie apod.

Klíčová slova: zdarma, Dopravní značky, multimédia, Modelky a celebrity, zadarmo, zábava, Stručný encyklopedický slovník současných i historických osobností, profesí a lidských vlastností, Omalovánky pro děti, F, Stručný slovník pojmů a termínů, zdroje informacíVýznamy zkratek, přehled akronymů a zkratkových slov

Hledáte význam nějaké zkratky? Pak zkuste významy zkratek, přehled akronymů a zkratkových slov. Najít tu můžete často hledané zkratky z následujících oborů: zkratky používané v chatu a v internetových diskuzích, fyzikální jednotky, zkratky krajů České republiky, firmy a společnosti, okresy České republiky, internetové domény 1. řádu, hudební zkratky, vysokoškolské a akademické tituly, týmy NHL, mezinárodní organizace, geocaching, obecné zkratky, měny, státy usa, země EU, mezinárodní organizace apod.

Seznam vlajek měst České republiky

Chcete se dozvědět, jak vypadá vlajka vašeho rodného města? Pak navštivte Seznam vlajek měst České republiky. Městské vlajky jsou rozděleny do následujících kategorií podle krajů: Středočeský kraj, Ústecký kraj, Kraj Vysočina, Olomoucký kraj, Moravskoslezský kraj, Jihočeský kraj, Karlovarský kraj, Královéhradecký kraj, Liberecký kraj, Pardubický kraj, Hlavní město Praha, Jihomoravský kraj, Plzeňský kraj apod.

Moudra, úsloví, myšlenky, přísloví, motta, rčení, hlášky

Citáty slavných, Moudra, úsloví, myšlenky, přísloví, motta, rčení, hlášky, přehledně rozdělené do kategorií: citáty o smrti, citáty o nenávisti, citáty o lásce, citáty o bohatství, citáty o smutku, citáty o odvaze, citáty o lži, citáty o zlu, citáty o rozumu, hlášky o alkoholu, citáty o kráse, citáty o víře, citáty o ženách, citáty o neštěstí, citáty o penězích, citáty o životě, citáty o přátelství, citáty o člověku, citáty o manželství, citáty o dobru od různých známých osobností.

Doporučené odkazy, hry i všeobecné informace

Stručný encyklopedický slovník

Hledáte definice odborných pojmů, termínů, výrazů, slov? Pak nahlédněte na web obsahující Stručný encyklopedický slovník. Vybrat si můžete desítek kategorií jako psychologie, materiály, příroda, účetnictví, politika, věda, počítače, nápoje, bankovnictví, různé, český jazyk, náboženství a křesťanství, zkratky, ekonomie a ekonomika, latina, chemie, stavebnictví, software, filozofie, cestování, zločin a právo, nemoce, kultura, lékařství a medicína atd.

Na partnerském webu naleznete mimojiné přáníčka k narozeninám, ale i k narození dítěte, k výročí seznámení a mnoho dalšího.

Dopravní značky

Znáte dobře dopravní značky používané v České republice a na Slovensku? Přehled dopravního značení rozděleného do kategorií zahraniční značky, vodorovné značení, informativní směrové dopravní značky, značky upravující přednost, neoficiální zábavné značky, informativní jiné dopravní značení, zákazové dopravní značení, dopravní zařízení, příkazové dopravní značky, informativní provozní značení, výstražné značky apod.

Free game online hry

Doporučujeme free game online hry. Hry jsou rozdělené kategorií: Akční hry, Relaxační onlinovky, Závodní moto hry, Karetní hry, Logické, Stolní hry a deskovky, Postřehové, Sportovní, Strategie, strategické hry a tak podobně.

Chcete potěšit mladou dívku ještě na základní školu chodící? Pošlete ji odkaz na Dívčí hry. Na stránkách s online hrama se nacházejí Barbie hry nebo Hannah Montana hry. Určitě ji tím potěšíte.

Klíčová slova: internetové stránky, č, Stručný encyklopedický slovník současných i historických osobností, profesí a lidských vlastností, Regionální krajské vlajky, prapory a symboly, Vlajky států USA, Eliza Dushku, Městské vlajky, prapory, zástavy, komunální symboly, webové stránky, Online adventní magazín, Hry pro dívky online, doporučujeme, Wallpapery na PC ke stažení, Kasína,

Několik fórů na závěr. Vtip Vzkaz: Za 5 minut jsem z5... A jestli ne, tak si to přečti znovu.

Lidé, kteří pracují s počítači, se nechovají tak, jak počítač vyžaduje, aby se chovali.

Jaký je rozdíl mezi českou vládou a holuby? - Žádný - všechno poserou a střílet se nesmí.

Další odkazy:

Naše tipy
Zhang Ziyi
Tipy na zajímavé weby
Colombia
Zajímavé internetové odkazy
Adult FriendFinder
Doporučené odkazy
Obrázek Bruneta
Partnerské weby

Děkujeme vám za vaši návštěvu.

Dnešní den (25. říjen 2020) má jmeniny Beáta a Kryšpín, zítra (26. říjen 2020) oslavuje svátek Erik a Erich, pozítří (27. říjen 2020) má svátek Šarlota, Zoe, Zoja a Lota, 28. říjen 2020 bude mít svátek Alfréd, Jidáš a Juda a 29. říjen 2020 bude mít svátek Sylvie, Silvie a Sylva.