Blahopřání, přání, gratulace
Texty blahopřání k narozeninám, ke jmeninám, k narození dítěte a jiným životním milníkům

Zajímavé odkazy pro děti i dospělé

Zde se nacházejí odkazy na zajímavé internetové web stránky, které doporučujeme navšítit.

Online zeměpisné testy zdarma

Jste-li vášnivý cestovatel, pak zkuste online zeměpisné testy zdarma. Testy jsou rozdělené kategorií: Puzzle, skládačky vlajek, online kvízy a testy, testy znalostí zemí a států světa, testy na hádání vlajek, hádaní hlavních měst atd.

Víte jak vypadá vlajka Hondurasu, vlajka Belize nebo vlajka Makedonie?

Víte, že? Velmi populární balónková hra je online hra Bouncing balls ve které musíte spojit minimálně 3 balónky stejné barvy. Vyzkoušejte i další online hry zdarma.

World wide web, internet pro děti i dospělé

Během vaší delší služební cesty, výletu, dovolené se může doma udát hodně důležitých událostí. Mezi ně patří různé oslavy vašich blízkých jako narozeniny, svátek atd. Měli byste si proto do kalendáře napsat kdy kdo slaví svátek, narozeniny nebo výročí seznámení nebo svatby. Těmto blízkým pak můžete poslat romantickou sms zprávu nebo jim telefonicky zavolat. Na co všechno byste neměli zapomenout je uvedeno níže.

Online životopisy, biografie - online životopisy, biografie slavných osobností

Sháníte informace o nějaké známé osobnosti? Tak vyzkoušejte Online životopisy, biografie. Články s životopisy jsou pečlivě rozdělené do kategorií jako zločinci a vrazi, umělci a umělkyně, křesťané a svatí, vojáci, generálové, válečníci, světoví i domácí politici, režiséři a scénáristé, významné osobnosti, herci a herečky, zpěváci a zpěvačky, podnikatelé a obchodníci, spisovatelé a spisovatelky atd. Představu o čem články jsou lze získat z názvů štítků např. Američan, Politik, Poslanec, Voják, Nobelova cena, Archivář, Překladatel, Egypt, New Jersey Devils, ČSSD, Olympijský vítěz, Ministr, AIDS, Stoletá válka, Komunista, Čech, Česká královna, Philadelphia Flyers, Antropolog, Nežijící, Charta 77, KHL, Hejtman, Vládce, Zlatý slavík, Ital, Vrah, Hudba, Manýrismus, Poprava, Slovák, Boston Bruins, Prezident, Avangard Omsk, Normalizace, Imitátor apod.

Máte špatnou náladu? Pokud ano, navštivte stránku s vtipy. Klasické vtipy o Somálcích nebo vtipy o Chucku Norrisovi vám náladu určitě zlepší.

Klíčová slova: Hry pro dívky online, Stručný encyklopedický slovník současných i historických osobností, profesí a lidských vlastností, zeměpis, F, Vlajky ostrovů Oceánie, pro dospělé, Hry pro nejmenší děti online zdarma, Online životopisy, biografie, Tapety na plochu motorky, Super online kvízy, Vlajky jednotlivých států USA, Obrázky zdarma, Seznam souborových příponNejjednodušší způsob oživení pracovní plochy vašeho Windows, Androidu nebo jiného operačního systému je změna pozadí. Navštivte partnerskou stránku a vybírejte se stovek tapet přírody, Vesmíru apod.

Také jste chtěli být v mládí pilotem? Nepoštěstilo se? Vyzkoušejte náš Letecký simulátor a zažijte do jisté míry podobné pocity jako zažívají piloti skutečných letadel.

Znáte zkratky POV, SJM nebo FTW? Tyto a dalších 1000 jiných zkratek naleznete zde.

Informace pro děti i dospělé

Stručný encyklopedický slovník současných i historických osobností, profesí a lidských vlastností

Hledáte definice pojmů nebo životopisy osobností? Pak nahlédněte na web obsahující Stručný encyklopedický slovník současných i historických osobností, profesí a lidských vlastností. Tento slovníček obsahuje krátké životopisy mnoha osobností a popisy vlastností a profesí. Vybrat si můžete z kategorií národnost, záliby, rodinné vztahy, hanlivé až sprosté přezdívky, herectví, herci a herečky, lékařství, křesťanství, náboženství - islám, buddhismus, hinduismus, sektářství, mytologie, státní správa, historie, panovníci, prezidenti, králové a círaři, politika, fikce a fantasy, poruchy, zločin a právo, osobnosti, politici, přezdívky, sport, filozofie, profese a zaměstnání, nadpřirozené osoby, vlastnosti atd.

Máte-li chvilku času, podívejte se prosím na partnerskou stránku plnou obrázků vhodných na plochu počítače. Jsou zde stovky tapet v desítkách kategorií. Vybere si proto určitě každý z vás.

Databázi akronymů, zkratek a zkratkových slov

Setkali jste se se zkratkou, jejímž významem jste si nebyli jisti? Možná její vysvětlení naleznete v databázi akronymů, zkratek a zkratkových slov. Naleznete zde zkratky z mnoha kategorí, kupříkladu: zkratky používané v chatu a v internetových diskuzích, mezinárodní organizace, vysokoškolské a akademické tituly, obecné zkratky, úřady a ministerstva, země EU, hudební zkratky, státy usa, internetové domény 1. řádu, okresy České republiky, vojenské hodnosti, fyzikální jednotky, zkratky krajů České republiky, politické strany a hnutí, týmy NHL, firmy a společnosti apod.

Keywords:Regionální vlajky, prapory a symboly krajů, Nejhranější online hry zdarma, zdarma, kuriozity, Vánoční pozadí, B, internet, počítače, Vše pro zvířecí miláčky, Prapory regionů a království, F, URLMáte-li rádi moře a oceány, máte na výběr z mnoha světových destinací. Nejpopulárnější je pro Čechy Chorvatsko se svoji Makarskou riviérou. Vzdálenostně a finančně přijatelnou exotickou alternativou je návštěva Egypta, jehož Rudé moře skrývá miliardy pestrobarevných rybiček a korálových útesů, které vybízejí k potápění nebo šnorchlování.

Znáte dobře zákony? Znáte dobře Murphyho zákony? Pokud ne, urychleně navštivte naši partnerskou stránku s vtipy, kde najdete právě i Murphyho zákony.

Textová přání k svátku rozdělená podle jmen, pro muže, ženu nebo kamarády.

Síť pro děti i dospělé

Zkuste také zamilované SMS na výběr jsou esemesky pro kluka, pro holku nebo pro miláčka.

Seznam přípon a koncovek souborů

Rozsáhlý Seznam přípon a koncovek souborů, ve kterém se dozvíte jak konvertovat, kterak editovat, v čem upravit, v čem spustit, jak importovat, jak přehrát, jak exportovat, jak spustit, jak otevřít, čím prohlížet, jak převést soubory následujících typů: obrazy disků, konfigurační soubory, grafiku, komprimace dat, spustitelné soubory, koncovky souborů, hudební audio soubory, písma, fonty, zdrojové kódy programovacích jazyků, video soubory, dokumenty, šablony dokumentů apod.

Vše o Vánocích - vánoční magazín

Vánoce za dveřmi? A přitom netušíte, co koupit nejbližším za dárky? Nevíte, jak si ozdobíte stromeček a jaké cukroví budete péct? Tak se podívejte Vše o Vánocích. Je zde mnoho zajímavých článků rozdělených do kategorií: recepty na vánoční jídlo a cukroví, vánoční stromeček, jmenovky na dárky k Vánocům, vánoční všehochuť, vánoční zábava, vánoční koledy, vánoční dárky, adventní všehochuť, vánoční dekorace, vánoční přání, materiály ke stažení atd. Představu o čem články jsou lze získat z názvů štítků např. Vánoční trhy, Vánoční světýlka, Vánoční ubrusy, Skleněné ozdoby, Vánoční koule, Windows, Tichá noc, Lego, Brno, Perníčky, Samolepky, Striezelmarkt, SMS, Ohňostroj, Ježíšek, Hostina, Vánoční ozdoby, Nový rok, Plzeň, Silvestr, Vánoční stromeček, Kuba, Sněhulák, Šišky, Kameňák, Vánoční punč, Jarmark, Koledy, PF, Přání, Vánoce apod.

Klíčová slova: Onlinovky zdarma, Tapety na plochu PC zdarma ke stažení, Slovník pojmů Co je to?, Fotbalista Wayne Rooney, Online zeměpisné testy zdarma, Nejhranější online testy a kvízy, linky, Obrázky k svátku, texty k jmeninám, Databázi akronymů, zkratek a zkratkových slov, zdroje informací, zábava, školstvíNáš tip. Seznam textových blahopřání ke sňatku, k výročí nebo k narozeninám.

Baví vaše děti kreslit? pakliže je odpověď ano, tak ať zkusí omalovánky online pro děti. Jsou zde omalovánky zvířátek, omalovánky autíček nebo omalovánky dinosaurů.

Mezi nejpopulárnější online hry patří online hra balónky. V této oddechové střílečce střílí opička šipky na balónky. Pokud jste tuto hru dosud nehráli, určitě ji vyzkoušejte.

Náš tip pro děti i dospělé

Víte, že své vlajky mají i města? Víte jak vypadá třeba vlajka Českých Budějovic nebo vlajka Jeseníku? Tyto a další vlajky naleznete zde.

Staré hry online

Všem hráčům doporučujeme staré hry online . Naleznete zde Hannah Montana, Hry s koňmi, Adventury, Omalovánky, Holčičí, dívčí hry pro holky, Vzdělávací a výukové hry, Akční gamesky, Adventní, vánoční hry, Sportovní gamesy, Oblíkačky, Strategické onlinovky, Karetní hry - solitaire, Oddechové hry, Puzzle a skládačky, Vaření a smažení, Arkády a plošinovky, Logické hry, Letecké simulátory, Skákací a hopsací gamesky, Střílecí hry, Auta a závodní apod.

Víte, kdo to byl Konšel, kdo byla Xantipa nebo kdo byl Casanova? Tyto a další historické osobnosti nebo profese naleznete právě zde.

Frky, fóry, fórky, kameňáky, anekdoty, ftipy

Zkuste vypnout! Frky, fóry, fórky, kameňáky, anekdoty, ftipy. vás zaručeně pobaví. Vtipy z kategorií židovské anekdoty, vtipy o facebooku, vtipné citáty, vtipné básničky, poslední věty před smrtí, fóry nejen o českém hokeji, frky o zvířatech, murphyho zákony, fóry o homosexuálech, vtipné hádanky, kameňáky, anekdoty o politice, vtipy o mužích, chlapech, vtipy o metanolu, černý humor apod.

Nejhranější online testy a kvízy

všem pilným žákům doporučujeme nejhranější online testy a kvízy. Mj. na webu naleznete online IQ testy zdarma, výukové pomůcky, Chemie - chemické testy a kvízy, Angličtina, výuka anglického jazyka, testy psaní všemi deseti prsty, Matematické testy, cizí jazyky, zeměpisné testy a kvízy, online testy a kvízy atd.

Klíčová slova: odkaz, Stručný encyklopedický slovník Kdo je to?, webové stránky, Best web page, Wallpapery na tablet, tipy, weby, Omalovánka sobi, Wallpapery do mobilu, webovky, výukové pomůckyNáš tip. Seznam textových blahopřání ke sňatku, k výročí nebo k narozeninám.

Baví vaše děti kreslit? pakliže je odpověď ano, tak ať zkusí omalovánky online pro děti. Jsou zde omalovánky zvířátek, omalovánky autíček nebo omalovánky dinosaurů.

Mezi nejpopulárnější online hry patří online hra balónky. V této oddechové střílečce střílí opička šipky na balónky. Pokud jste tuto hru dosud nehráli, určitě ji vyzkoušejte.

Doporučené odkazy pro děti i dospělé

Potřebujete obrázky pro vaše dokumenty, prezentace nebo webové stránky? Pokud ano, navštivte spřátelenou stránku se sbírkou obrázků a klipartů zdarma.

Hry pro nejmenší děti online zdarma

Běžte na hry pro nejmenší děti online zdarma. Vybírejte z kategorií Relaxační onlinovky, Strategie, strategické hry, Stolní hry a deskovky, Akční hry, Logické, Bojové gamesy, Karetní hry, Postřehové, Závodní moto hry a tak podobně.

Přání k narozeninám pro muže, ženu, děti, rodiče, babičku nebo dědečka.

Česká i slovenská Vyjmenovaná slova, významy slov, ukázkové věty a seznam slov k vytištění.

Wallpapery na tablet - full HD wallpapers na PC

Změňte si obrázek na ploše vaší obrazovky. Wallpapery na tablet. můžete využít v obrazovka počítače, monitor, mobilní telefon, mobil, ultrabook, tablet, notebook, displej, počítač, phablet, PC a pro operační systémy Windows 95, Linux Fedora, Windows NT, Windows Server 2012, Windows 7, Chrome OS, Android, Microsoft Windows 8, SUSE Linux, Windows 98, Java ME. Wallpapers na plochu PC z kategorií free wallpapers, tenisté a tenistky, fraktály, 3D a digitalní abstraktní tapety, vesmír, kosmos, flóra, stromy, armáda, válka, zbraně, hmyz a pavouci, velkoměsta a noční život, fantasy, motorky, sportovní a závodní auta, nature - příroda, zvířata, květiny, sportovní wallpapery, ptáci, Formule 1. Stahujte ve velikostech 1536x2560, 2048x1080, 640x480, 800x600, 854x480, 1800x1440, 1280x800, 3200x1800, 2048x1536, 320x568, 1920x1280, 1366x1024, 1440x960, 1680x1050, Full HD 1080x1920, 1600x900 atd.

Klíčová slova: Dopravní značení, internetové stránky, Městské vlajky, prapory, zástavy, komunální symboly, Prapory českých měst, Seznam přípon a koncovek souborů, Denise Richards, Významy zkratek, přehled akronymů a zkratkových slov, Přehled státních vlajek států světa, volný čas, Prapory všech zemí světa, Kliparty pro Office, Online adventní magazín, Vánoční stromeček,

Několik fórů na závěr. Vtip Co bychom pro děti neudělali...: Proč vstupujeme do EU? Pro naše děti. ??? Protože si ti hajzlíci nic lepšího nezaslouží!

Chlapa bolí loket a chce jít za doktorem. Kamarád mu řekne: "Neblbni, Američani už na to mají počítač, zrovna ho testují u nás v lékárně. Je to levnější než doktor a jenom je zapotřebí donést vzorek moči." Chlap si řekne, že nemá co ztratit, donese do lékárny vzorek moči, hodí ho do počítače, hodí tam desetikačku. Ozve se bzukot, hrkot a cinknutí, vyjede kousek papíru, na kterém stojí: Mate tenisový loket - Namáčejte si ho v horké vodě - Kloub nenamáhejte - Zlepší se to do dvou týdnů. Chlápek je spokojen, ale hned si říká, jestli by se ten počítač nedal ošálit. Rozhodne se, že to zkusí. Doma nalije do zavarovačky vodu z vodovodu, přidá kus slin od psa, moč od dcery a od manželky a po chvíli onanování i vzorek ejakulátu. Všechno smíchá, donese do lékárny, vzorek hodí do počítače, odkud se ozve bzukot, hrkot a cinknutí, vyjede kousek papíru a na něm je napsáno: Voda ve vaší domácnosti je příliš tvrdá, přidávejte do ní sodu. Váš pes má blechy, umyjte ho v protibleším šamponu. Vaše dcera užívá kokain, dejte ji na terapii. Vaše manželka je těhotná. Jsou to dvojčata, obě holky. Nejsou Vaše. Pořiďte si právníka. - A jestli nepřestanete onanovat, tak se Vám ten tenisový loket nikdy nezahojí!

Dva teplouši Ríša a Vilda se opalují na pláži a najednou dostane Vilda chuť na koupání v moři. Ríša se brání a říká: „Já tam nejdu, ryby koušou.” „Prosím tě, co by kousaly. Pojď a nedělej scény,” odpoví Vilda. Asi po 10 minutách se mu povede Ríšu přemluvit, vlezou spolu do vody a když jsou v ní po pás, Ríša se uculí a řekne: „Máš pravdu, ryby nekoušou, ryby žužlaj.”

Další odkazy:

Naše tipy
Black Jack
Tipy na zajímavé weby
Sobí omalovánka
Zajímavé internetové odkazy
Text tradiční lidové vánoční písně Štěstí, zdraví, pokoj svatý
Doporučené odkazy
Haiti
Partnerské weby

Děkujeme vám za vaši návštěvu.

Dnešní den (4. prosinec 2021) má jmeniny Barbora, Bára, Barbara a Babeta, zítra (5. prosinec 2021) oslavuje svátek Jitka, Liana a Abigail, pozítří (6. prosinec 2021) má svátek Mikuláš, Nikolas a Nikita, 7. prosinec 2021 bude mít svátek Ambrož a Benjamín a 8. prosinec 2021 bude mít svátek Květoslava a Květomila.