Blahopřání, přání, gratulace
Seznam textových gratulací, přání, přáníček, blahopřání v kategorii k narozeninám

Blahopřání k narozeninám, texty přání, sms přáníčka

V této kategorii naleznete narozeninová blahopřání k narozeninám. Především jsou zde blahopřání ke kulatým narozeninám. Při tzv. kulatinách (životní jubileum) slaví oslavenec většinou násobky pěti nebo deseti (15, 20, 25, 30, 33, 35, 40, 45, 50, 60, 70, 75, 80, 90, 100 let). Dále mezi jsou kulaté narozeny bývají zařazovány i narozeniny slavící 12 let, 15 let (zletilost), 18 let (plnoletost) nebo 33 let (Kristova léta). Uvedená přání (přáníčka) lze zdarma poslat emailem, pomocí SMS zprávy nebo pomocí vzkazu na messengeru, prostřednictvím aplikace Skype atd.

Nezapomeňte oslavenci kromě přání koupit (nebo vytvořit) malý dárek, který předáte spolu s blahopřáním a květinou. Ženě nezapomeňte dát květinu, muži můžete dát láhev dobrého vína nebo bonboniéru. Nevybrali jste si z uvedených přáníček k narozeninám? Pak navštivte naši partnerskou stránku obsahující další obrázková a textová narozeninová přání. V uvedeném odkazu najdete přáníčka k narozeninám pro babičku, dědu, sestru, tátu, syna, strýce, ženu, děti, maminku, bratra, kluka, holku, dědečka, dceru, muže atd.

Výběr textů přáníček

Až uslyšíš večer zvoneček

Až uslyšíš večer zvoneček,
očekávej dáreček.
Červená stuha zdobí jej,
rychle pro něj utíkej.

Růžové sny

Ještě dřív než půjdu spát,
chci Ti k svátku blahopřát,
ať se probouzíš z růžových snů
do ještě hezčích dnů.
Jen to nejlepší Ti přeje ...

Závan jehličí

Jen zanotuješ koledu
a je tu vůně po medu
a čerstvý závan jehličí
i z lesa tikot střízličí,
štědrovečerní vzácná chvíle
v končině krásně černobílé,
kde pod chodidly vrže mráz
a my jsme dětmi náhle zas.
Krásné a klidné Vánoce přejí

Narozeninové přání pro děti

V den tak krásný a úžasný,
Vám děti přeji z celého srdce,
hodně zdraví, radosti a štěstí,
a spoustu hraček k hraní!
Krásné narozeniny!

Dnešní den (24. červen 2024) má jmeniny Jan, Honza a Jonatan, zítra (25. červen 2024) oslavuje svátek Ivan, Salome, Fabricio a Šalamoun, pozítří (26. červen 2024) má svátek Adriana a Adrian, 27. červen 2024 bude mít svátek Ladislav a Ladislava a 28. červen 2024 bude mít svátek Lubomír, Serena a Lubomíra.