Blahopřání, přání, gratulace
Seznam textových gratulací, přání, přáníček, blahopřání v kategorii k narozeninám

Blahopřání k narozeninám, texty přání, sms přáníčka

V této kategorii naleznete narozeninová blahopřání k narozeninám. Především jsou zde blahopřání ke kulatým narozeninám. Při tzv. kulatinách (životní jubileum) slaví oslavenec většinou násobky pěti nebo deseti (15, 20, 25, 30, 33, 35, 40, 45, 50, 60, 70, 75, 80, 90, 100 let). Dále mezi jsou kulaté narozeny bývají zařazovány i narozeniny slavící 12 let, 15 let (zletilost), 18 let (plnoletost) nebo 33 let (Kristova léta). Uvedená přání (přáníčka) lze zdarma poslat emailem, pomocí SMS zprávy nebo pomocí vzkazu na messengeru, prostřednictvím aplikace Skype atd.

Nezapomeňte oslavenci kromě přání koupit (nebo vytvořit) malý dárek, který předáte spolu s blahopřáním a květinou. Ženě nezapomeňte dát květinu, muži můžete dát láhev dobrého vína nebo bonboniéru. Nevybrali jste si z uvedených přáníček k narozeninám? Pak navštivte naši partnerskou stránku obsahující další obrázková a textová narozeninová přání. V uvedeném odkazu najdete přáníčka k narozeninám pro babičku, dědu, sestru, tátu, syna, strýce, ženu, děti, maminku, bratra, kluka, holku, dědečka, dceru, muže atd.

Další blahopřání k narozeninám

Večer plný překvapení

Večer plný překvapení,
pocit, který jindy není,
dobré jídlo do bříška,
bohatého Ježíška.
Tohle všechno na Vánoce,
hodně zdraví v novém roce!

Starý rok se s novým sešel

Zas starý rok se s novým sešel
a nastává obvyklá vyměna křesel.
Ať láska, štěstí a úspěchy Tě provází,
ať Ti nic v životě neschází,
hojnost, peníze, společnost,
tak jak sis vysnil budoucnost.
Zkrátka prožij rok nový
mnohem lépe než ten starý.

Lásku na hebkém obláčku

Vše nejlepší, miláčku,
lásku na hebkém obláčku
v přáníčku Ti posílám,
navždy a nejvíc rád tě mám!

Každého to jednou čeká

Každého to jednou čeká,
Vás dva už to potkalo,
já Vám přeji do života,
aby Vám to klapalo.

Dnešní den (23. duben 2024) má jmeniny Vojtěch, Gerhard a Vojtěška, zítra (24. duben 2024) oslavuje svátek Jiří, Juraj a Fidel, pozítří (25. duben 2024) má svátek Marek, Ervín a Markus, 26. duben 2024 bude mít svátek Oto, Otto a Ota a 27. duben 2024 bude mít svátek Jaroslav, Jarolím a Jarolíma.