Blahopřání, přání, gratulace
Texty blahopřání k narozeninám, ke jmeninám, k narození dítěte a jiným životním milníkům

Naše tipy, všeobecné informace zdarma

Vážení návštěvníci, zde jsme pro vás připravili sbírku zajímavých odkazů.

Online web Hry zdarma bez registrace

Zahrajte si online web Hry zdarma bez registrace Hry jsou přehledně rozdělené do kategorií: Brutální krvavé hry, Logické hry, Střílečky, Adventury, Karetní hry, Hry pro dva hráče, Stolní a deskové hry, Skákačky a hopsačky, Hry pro děti, Relaxační hry, Pro dívky, Strategie, Závody aut, Postřehové hry, Akční hry, Sportovní hry a tak dále.

Blahopřání, přání k nejrůznějšímu životnímu jubileu. Přání k svátku, narozeninám, kulatinám, ke svatbě, narození dítěte, apod.

Online web Hry zdarma bez registrace

Zkuste online web Hry zdarma bez registrace . Mj. na webu naleznete Strategie, Sportovní, Velikonoční hry, Pro dívky, Bojové online gamesy, Stolní hry a deskovky, Klasické, Onlinovky pro dva hráče, Karetní, Závodní, Logické, parkování - parkovačky, Hry na vaření a smažení, Vánoční online hry, Střílečky a podobně.

Informace, všeobecné informace zdarma

Víte, kdo je to šotouš a kde ho můžete potkat? Pokud ne, dozvíte se to z našich partnerských stránek tady.

Online testy zdarma bez registrace

Běžte na online testy zdarma bez registrace. Vybírejte z kategorií výukové pomůcky, Chemie - chemické testy a kvízy, cizí jazyky, zeměpisné testy a kvízy, Matematické testy, testy psaní všemi deseti prsty, online testy a kvízy, Angličtina, výuka anglického jazyka, online IQ testy zdarma atd.

Slyšeli jste o Svaté Hoře v Příbrami? O tomto mariánském poutním místě se více dozvíte zde.

Klíčová slova: cestování, Seznam zkratek a akronymů, hyperlinky, zábava, Jessica Simpson, Významy zkratek, přehled akronymů a zkratkových slov, Vánoční web, Wallpapers na PC ke stažení, Gratulace a přání, školství, linky, počítače, Pozadí na PC ke staženíJe váš miláček daleko? Pošlete mu sms na dobrou noc. Na výběr jsou vzkazy na dobrou noc pro kluka nebo sms na dobrou noc pro holku.

Nezapomeňte, že kromě svátku se slaví i narozeniny, narození dítěte nebo svatba.

Webové online testy zdarma

Příznivcům cestovatelům a příznivcům geografie doporučujeme webové online testy zdarma. Online geografické testy jsou přehledně rozdělené do kategorií: hádaní hlavních měst, online kvízy a testy, Puzzle, skládačky vlajek, testy na hádání vlajek, testy znalostí zemí a států světa atd.

World wide web, internet, všeobecné informace zdarma

Anekdoty, fóry, fórky, vtipné texty, frky, ftipy

Zkuste vypnout! Anekdoty, fóry, fórky, vtipné texty, frky, ftipy. vám pomohou zapomenout na všechno špatné. Vtipy jsou pečlivě rozdělené do kategorií jako O Němcích, O zvířátkách, O Windows, O ekonomech, Frky, vtipy, vtípky, O Somálcích, O ženách, Vtipné hádanky, O Slovácích, Frky o tchýních, Frky ze života, O škole, Vtípky o blondýnkách, O gayích a homosexuálech, Vtipy o Bohu, Vtipy o židech - židovské anekdoty, O Chucku Norrisovi, Vtipy o doktorech, Vtipy o policajtech, Vtipy o Pepíčkovi, Vtipy o cikánech apod.

Pokud cestujete pomocí individuálního dopravního prostředku (automobil, motorka, jízdní kolo) po silnicích nebo cyklostezkách, měli byste se před odjezdem seznámit s vyhláškou a dopravními značkami platnými v dané zemi. Hlavní rozdíly budou v maximálních povolených rychlostech na silnicích a dálnicích nebo v jejich zpoplatnění. Nicméně i zahraniční silniční dopravní značky se mohou lišit především barvami značek.

Kliparty pro Office

Nejen pro grafiky zde máme Kliparty pro Office. Databáze obsahující několik tisíc klipartů zdarma ke stažení ve formátu png, svg. Vybrat si můžete obrázky z kategorií jako přístroje, láska, věda, hmyz, sport, stavby, ženy a dívky, dopravní prostředky, Velikonoce, velikonoční kliparty, náboženství, rostliny, hudba, nápoje, zelenina, auta, ovoce, muži, osobnosti a lidé, nástroje a přístroje, ptáci, mapy, halloween, Vánoce a Advent atd.

Keywords:Skvělé hry online zdarma, Přehled souborových přípon, webové stránky, Staré hry online, Přáníčka k svátku, veršované sms texty k jmeninám, Webové online testy zdarma, Dopravní značení, Online hry pro děti zdarma, Slot machine, Stručný encyklopedický slovník Kdo je to?, odkaz, zdarmaPozadí na PC ke stažení - full HD pozadí ke stažení

Chcete se si vylepšit pracovní plochu PC? Zkuste Pozadí na PC ke stažení. jsou vhodná pro mobilní telefon, mobil, notebook, monitor, ultrabook, PC, smartphone, displej, obrazovka počítače, počítač, tablet a pro operační systémy SUSE Linux, Linux Mint, Linux Ubuntu, Windows 7, Windows Server 2012, BlackBerry OS, Windows 10, Apple iOS (iPhone), Mac, FreeBSD, Windows 95. Tapety na plochu PC z kategorií 3D a digitalní abstraktní tapety, květiny, velkoměsta a noční život, Formule 1, motorky, tenisté a tenistky, ptáci, sportovní wallpapery, fraktály, hmyz a pavouci, širokoúhlé Full HD widescreen, Rally, závody aut, vesmír, kosmos, flóra, stromy, oceán, moře, pláže, sportovní a závodní auta, free wallpapers, armáda, válka, zbraně. Zvolit si můžete z velikostí 375x812, 1920x1080 Full HD, 1366x1024, 1280x1024, 360x720, 1600x1200, 2560x1920, HD 1280x720, 393x786, 1536x2560, 1440x960, 1680x1050, 1080x1800, širokoúhlé 1366x768, 1024x600, 360x640 atd.

Fóry, černý humor, fórky, ftipy, anekdoty, frky

Chcete si zlepšit náladu? Fóry, černý humor, fórky, ftipy, anekdoty, frky. vám pomohou zapomenout na všechno špatné. Vtipy jsou rozdělené kategorií: frky o zvířatech, vtipy o metanolu, kameňáky, fóry o homosexuálech, židovské anekdoty, vtipy o facebooku, vtipy o mužích, chlapech, vtipné hádanky, vtipy o blondýnách, anekdoty o politice, fóry nejen o českém hokeji, murphyho zákony, černý humor, vtipné citáty, poslední věty před smrtí apod.

Staré hry online

Doporučujeme staré hry online Vybírejte z kategorií Skákací a hopsací gamesky, Sportovní gamesy, Puzzle a skládačky, Karetní hry - solitaire, Deskovky, Farmářské hry, Vaření a smažení, Barbie hry, Hannah Montana, Omalovánky, online html5 hry, Holčičí, dívčí hry pro holky, Logické hry, Letecké simulátory, Střílecí hry, Oddechové hry, Auta a závodní, Hry s koňmi, Adventury, Arkády a plošinovky, Adventní, vánoční hry apod.

Síť, všeobecné informace zdarma

Hra nemusí mít dokonalou grafiku a složitý příběh. Stačí jednoduchý ale chytlavý nápad. To potvrzuje online hra Bounce. Vyzkoušejte ji, určitě se vám bude líbit.

Víte jak vypadá vlajka Gruzie, vlajka Mexika nebo vlajka Tádžikistánu?

Popřát byste neměli zapomenout lidem slavících tzv. kulatiny - kulatá výročí. Jedná se výročí, které jsou násobkem deseti. Nejvýznamnějším kulatým výročím je 50 let.

Klíčová slova: zadarmo, humor, Vlajky měst České republiky, Belarus, internet, Databáze osobností Kdo je to?, Online adventní magazín, Vlajky zemí severní Ameriky, zeměpis, Pozadí na plochu PC, Vlajky států USA, Regionální krajské vlajky, prapory a symbolyPoznáte vlajky český měst a obcí? Dokázali byste si vybavit, jak vypadá ostravská vlajka, pardubická vlajka nebo vlajka Liberce?

Má svátek váš bližní? Nezapomeňte mu poslat pěkné blahopřání k jmeninám.

Stručný slovník pojmů a termínů

Hledáte definice odborných pojmů, termínů, výrazů, slov? Pak nahlédněte na web obsahující Stručný slovník pojmů a termínů. Tento slovníček pokrývá široké spektrum lidských činností. Vybrat si můžete pojmy z kategorií náboženství a křesťanství, internet, fyzika, počítače, zločin a právo, filozofie, cestování, nástroje, věda, nemoce, materiály, kultura, software, stavebnictví, nápoje, hardware, lékařství a medicína, sport, latina, bankovnictví, chemie, různé, jídlo, příroda atd.

Doporučené odkazy, všeobecné informace zdarma

Dalším zajímavým a praktickým webem jsou Svátky, resp. Jmeniny. Na webu se nachází kompletní kalendář po měsících a dnech. Ke každému dni jsou uvedeny jména svátků v České republice, na Slovensku, v Německu, Maďarsku nebo Polsku. Jako bonus jsou uvedeny státní a ostatní svátky v ČR.

Na partnerském webu naleznete stovky přání k svátku (neboli k jmeninám) rozdělených do mnoha kategorií jako pro muže, pro děti apod.

Nejlepší pozadí na plochu zdarma - tapety na plochu počítače

Změňte si obrázek na ploše vaší obrazovky. Nejlepší pozadí na plochu zdarma. jsou vhodná pro PC, mobil, smartphone, phablet, mobilní telefon, notebook, počítač, monitor, obrazovka počítače, ultrabook, displej a pro operační systémy Red Hat Linux, Windows 95, Microsoft Windows 8, OSX, Linux Fedora, Linux Xubuntu, Android, Windows 10, Microsoft Windows Vista, Apple iOS (iPhone), Slackware. Wallpapers na plochu PC z kategorií 3D a Abstraktní, motorky, motocykly, jídlo a nápoje, voda a bubliny, hudební tapety, dopravní prostředky, auta, letadla, budovy a stavby, noční města, operační systémy, Windows, adventní a vánoční tapety, Velikonoce - velikonoční tapety, wallpapery, příroda, krajina, moře, oceány, pláže, hry a herní wallpapery, květiny, kytky, rostliny, Roztomilá zvířátka. Dostupné velikosti jsou 1440x900, 1800x1440, 1280x960, 1920x1440, 1152x1920, 1280x768, širokoúhlé 1366x768, 1920x1080 Full HD, 1280x1024, 2560x2048, 1680x1050, 800x1280, 2560x1440, 1600x2560, 375x667, Full HD 1080x1920 atd.

Biografie známých osobností - Životopisy, biografie soudobých a historických osobností

Chcete si osvěžit znalosti o historických i současných českých i zahraniční osobnostech? Tak se podívejte Biografie známých osobností. Články s životopisy jsou pečlivě rozdělené do kategorií jako zločinci a vrazi, herci a herečky, významné osobnosti, umělci a umělkyně, křesťané a svatí, vojáci, generálové, válečníci, spisovatelé a spisovatelky, režiséři a scénáristé, novináři a žurnalisté, sportovci a sportovkyně, zpěváci a zpěvačky atd. Malou představu čemu se věnují články získáte z názvů štítků: Sci-fi, Prezident, Lord, Francouz, Právník, Producent, Architekt, Filozof, Protektorát, Čech, Zpěvák, Avangard Omsk, Imitátor, Miliardář, Olympijský vítěz, Washington Capitals, Renesance, Komunista, Vrah, Habsburkové, Olympiáda, Malíř, Trenérka, Vojáci, Hejtman, Fotograf, Diplomat, Životopis, Američané, Angličané, Stoletá válka, Továrník, Zpěvačka, Prezidenti USA, Voják, Nežijící apod.

Potřebujete obrázky pro vaše dokumenty, prezentace nebo webové stránky? Pokud ano, navštivte spřátelenou stránku se sbírkou obrázků a klipartů zdarma.

Klíčová slova: Stručný encyklopedický slovník, webovky, multimédia, Malta, A, zajímavosti, Nejhranější online zeměpisné testy a kvízy, Obrázky k jmeninám, volný čas, Nejlepší online hry zdarma, Kliparty pro OfficePoznáte vlajky český měst a obcí? Dokázali byste si vybavit, jak vypadá ostravská vlajka, pardubická vlajka nebo vlajka Liberce?

Má svátek váš bližní? Nezapomeňte mu poslat pěkné blahopřání k jmeninám.

Stručný slovník pojmů a termínů

Hledáte definice odborných pojmů, termínů, výrazů, slov? Pak nahlédněte na web obsahující Stručný slovník pojmů a termínů. Tento slovníček pokrývá široké spektrum lidských činností. Vybrat si můžete pojmy z kategorií náboženství a křesťanství, internet, fyzika, počítače, zločin a právo, filozofie, cestování, nástroje, věda, nemoce, materiály, kultura, software, stavebnictví, nápoje, hardware, lékařství a medicína, sport, latina, bankovnictví, chemie, různé, jídlo, příroda atd.

Internet, síť, všeobecné informace zdarma

Znáte pojmy jako Bios, Bit nebo Firewall? Jestliže ne, a přitom byste je chtěli znát, mrkněte na stručný slovník pojmů - Co je to!.

Státní prapory zemí světa

Setkali jste se s vlajkou, o jejímž významu jste si nebyli jisti? Potom zkuste Státní prapory zemí světa. Naleznete zde státní vlajky z mnoha kategorí, kupříkladu: státy Střední Ameriky, ostrůvky Oceánie, země Severní Ameriky, evropské země a státy, země východní Asie, země jižní Asie, Antarktidy, státy Blízkého východu, země Afriky, země střední Asie apod.

Sledujete seriál Hannah Montana? Pokud ano a líbí se vám, určitě se vám budou líbit i Hannah Montana hry. Zahrajte si hru s hlavní představitelkou Miley Cyrus.

Omalovánky online pro děti zdarma. Stovky obrázků k vybarvení přímo ve vašem prohlížeči. Mnoho kategorií jako dinosauři, pohádky, koně, zvířátka apod.

Pro Atom web přináší informace nejen o jaderné energetice a uvádí na pravou míru propagandu ekologických organizací.

Klíčová slova: tipy, pro dospělé, Přehled státních vlajek států světa, Přehled vlajek USA, A, Přání k svátku, V, A, Online hry zdarma, odkazy, výukové pomůcky, Online web Hry zdarma bez registrace, Omalovánky pro malé děti, 6

Několik fórů na závěr. Vtip Pořád nic ...: Jede hokejista vlakem, projedou tunelem a když z něj vlak vyjede, hokejista se podiví: „A nic?” Vlak projede druhý tunel, tma. Sotva se dostane na světlo, hokejista znovu překvapeně prohlásí: „A nic?” Naproti sedící pán už má otázku na jazyku, ale ještě nic neřekne. Třetí tunel, potřetí vlak vyjede, a hokejista už tradičně: „A nic?” Teď už pán řekne, co měl prve namysli: „A co by jako mělo být?” Hokejista vysvětluje: „No, vždycky když jsem na cestě do tunelu, fanoušci mě vyprovázejí obrovským potleskem...”

Povídají si takhle prase, býk a kuřátko na dvoře, kdo umí nejlépe vystrašit. Nejdřív povídá prase: "Já, když se vyválím v bahně a pak zachrochtám slepice začnou kdákat až strachy snesou vejce!" Na to býk: "Já když zadupu, všichni utečou!" A kuřátko: "To já, když si lehnu na zem a dělám mrtvého, tak se celý svět posere a bude řvát - PTAČÍ CHŘIPKA!"

Správní chlapi nepláčou, rozmazaná řasenka na nich totiž vypadá vážně blbě.

Další odkazy:

Holly Valance
Partnerské weby
Obrázky k svátku
Zajímavé internetové odkazy
Karl Marx, Adam Smith
Doporučené odkazy
Svatební blahopřání a texty
Naše tipy
Manchester United FC
Tipy na zajímavé weby
Flags of the world countries

Děkujeme vám za vaši návštěvu.

Dnešní den (9. srpen 2022) má jmeniny Roman a Romeo, zítra (10. srpen 2022) oslavuje svátek Vavřinec, Lorenc a Lars, pozítří (11. srpen 2022) má svátek Zuzana a Filoména, 12. srpen 2022 bude mít svátek Klára, Jasna a Jasoň a 13. srpen 2022 bude mít svátek Alena, Belinda a Sven.