Blahopřání, přání, gratulace
Texty blahopřání k narozeninám, ke jmeninám, k narození dítěte a jiným životním milníkům

Naše tipy, důležité informace

Tato stránka obsahuje přehled užitečných linků na webové stránky, které doporučujeme k navštívení. Jedná se vesměs o naše partnerské stránky.

Potřebujete zabavit vaše malé děti během dlouhé cesty autem, letadlem nebo vlakem? Pak jim nainstalujete do telefonu jednoduché java hry zdarma, které je jistě zabaví. Pokud nechcete hry instalovat, můžete dětem v notebooku nabídnout online hry zdarma, případně jim vytiskněte omalovánky zdarma. Zábavných alternativ je opravdu hodně.

Podívejte se také na nové webové stránky obsahující omalovánky pro děti online. Přímo z prohlížeče máte možnost vybarvovat omalovánky aut, omalovánky koní nebo obrázky mašinek

Přehled formátů souborů

Velký Přehled formátů souborů, ve kterém se dozvíte čím prohlížet, jak spustit, čím zobrazit, jak přehrát, jak převést, v čem spustit, v čem upravit, jak vytvořit, kterak editovat, jak otevřít, jak exportovat soubory těchto typů: obrazy disků, komprimace dat, koncovky souborů, grafiku, písma, fonty, konfigurační soubory, video soubory, systémové soubory, spustitelné soubory, hudební audio soubory, internet a web, šablony dokumentů apod.

Internet, síť, důležité informace

Přehled zkratek a akronymů

Hledáte význam nějaké zkratky? Pak zkuste přehled zkratek a akronymů. Tento přehled obsahuje popisy několika tisíc zkratek. Vybrat si můžete z kategorií internetové domény 1. řádu, vysokoškolské a akademické tituly, mezinárodní organizace, firmy a společnosti, mezinárodní organizace, obecné zkratky, zkratky krajů České republiky, měny, země EU, okresy České republiky, geocaching, hudební zkratky, politické strany a hnutí, vojenské hodnosti, úřady a ministerstva, státy usa apod.

Státní prapory

Hledáte význam nějaké vlajky? Pak zkuste Státní prapory. Země a jejich státní vlajky jsou rozdělené do kategorií jako země jižní Asie, Antarktidy, státy Blízkého východu, ostrůvky Oceánie, státy jižní Ameriky, země střední Asie, země východní Asie, evropské země a státy, země Afriky, státy Střední Ameriky apod.

Přísloví, rčení, výroky, moudra, úsloví, myšlenky, motta

Citáty slavných osobností, Přísloví, rčení, výroky, moudra, úsloví, myšlenky, motta, . Naleznete zde citáty o dobru, citáty o rozumu, citáty o bohu, citáty o přátelství, citáty o manželství, citáty o člověku, citáty o lásce, citáty o odvaze, citáty o kráse, citáty o štěstí, moudra o dětech, citáty o víře, citáty o neštěstí, citáty o lži, citáty o bohatství, přísloví o naději, hlášky o alkoholu, citáty o životě, citáty o penězích, citáty o smrti od různých známých osobností.

Klíčová slova: info, Nejhranější online hry zdarma, Přehled státních vlajek států světa, Superhry a hry online zdarma, Obrázková přáníčka k jmeninám, texty podle jmen, Přehled zkratek a akronymů, humor, Stručný slovník pojmů a termínů, Cristiano Ronaldo football, R, Dopravní značení, Wallpapers na PC, Online vánoční magazínSvoji vlajku nemají pouze státy (země), ale i jednotlivé kraje města a obce. Navštivte partnerskou stránku s vlajkami měst ČR.

Stručný slovník osobností, profesí, vlastností

Hledáte definice pojmů nebo životopisy osobností? Pak nahlédněte na web obsahující Stručný slovník osobností, profesí, vlastností. Najít tu můžete často hledané osobnosti, výrazy, pojmy a slova z následujících oborů: mytologie, herectví, herci a herečky, umělci, národnost, žurnalisté a novináři, vlastnosti, osobnosti, školství, filozofie, panovníci, prezidenti, králové a círaři, podnikání a podnikatelé, poruchy, historie, hanlivé až sprosté přezdívky, křesťanství, státní správa, náboženství - islám, buddhismus, hinduismus, sektářství, psychologie, politici, sport, fikce a fantasy, věda, rodinné vztahy, hudba, muzikanti, zpěváci a zpěvačky atd.

Víte co je to docx, ods nebo avi? Jedná se o přípony souborů.

Informace, důležité informace

Online zeměpisné testy a kvízy zdarma

Příznivcům cestovatelům a příznivcům geografie doporučujeme online zeměpisné testy a kvízy zdarma. Naleznete zde testy na hádání vlajek, online kvízy a testy, hádaní hlavních měst, Puzzle, skládačky vlajek, testy znalostí zemí a států světa atd.

Znáte pojmy jako Bios, Bit nebo Firewall? Jestliže ne, a přitom byste je chtěli znát, mrkněte na stručný slovník pojmů - Co je to!.

Nejhranější online hry zdarma

Všem hráčům doporučujeme nejhranější online hry zdarma Vybírejte z kategorií Akční hry, Adventury, Hry pro děti, Střílečky, Animace, Brutální krvavé hry, Bojové hry, Skákačky a hopsačky, Stolní a deskové hry, Strategie, Karetní hry, Sportovní hry, Relaxační hry, Postřehové hry, Pro dívky, Závody aut a tak dále.

Keywords:výukové pomůcky, Onlinovky zdarma, V, Vlajky států USA, Fotografie topmodelek, zeměpis, Nejhranější online testy a kvízy, Regionální krajské vlajky, prapory a symboly, Obrázky k vybarvení, Federace USA, Full HD pozadí ke stažení, Biografie známých osobnostíPotřebujete obrázky pro vaše dokumenty, prezentace nebo webové stránky? Pokud ano, navštivte spřátelenou stránku se sbírkou obrázků a klipartů zdarma.

Přehled státních vlajek států světa

Setkali jste se s vlajkou, o jejímž významu jste si nebyli jisti? Potom zkuste Přehled státních vlajek států světa. Země a jejich státní vlajky jsou rozdělené do kategorií jako evropské země a státy, země Afriky, státy Blízkého východu, Antarktidy, státy jižní Ameriky, země střední Asie, ostrůvky Oceánie, země Severní Ameriky, země jižní Asie, státy Střední Ameriky apod.

Pokud cestujete pomocí individuálního dopravního prostředku (automobil, motorka, jízdní kolo) po silnicích nebo cyklostezkách, měli byste se před odjezdem seznámit s vyhláškou a dopravními značkami platnými v dané zemi. Hlavní rozdíly budou v maximálních povolených rychlostech na silnicích a dálnicích nebo v jejich zpoplatnění. Nicméně i zahraniční silniční dopravní značky se mohou lišit především barvami značek.

World wide web, internet, důležité informace

Vžijte se do role Spidermana - pavoučího muže v nové onlinovce. Hra Spider Man je k dispozici online ve vašem prohlížeči.

Dopravní značení

Jste řidič? Umíte dopravní značení využívané v ČR nebo na Slovensku? Ověřit si to můžete na webové stránce s přehledem dopravního značení používaného v ČR i v zahraničí. Značky jsou zde rozdělené do kategorií dopravní zařízení, příkazové dopravní značky, informativní jiné dopravní značení, neoficiální zábavné značky, zahraniční značky, vodorovné značení, informativní směrové dopravní značky, výstražné značky, informativní provozní značení, dodatkové tabulky, značky upravující přednost apod.

Víte, že rychlost vašeho hardware můžete změnit pomocí benchmarku? Nevíte co znamená slovo benchmark? Nejen definici pojmu benchmark najdete ve ve stručném encyklopedickém slovníku pojmů, hesel a termínů.

Klíčová slova: webovky, webové stránky, Nejhranější online testy a kvízy, Fotografie topmodelek, hyperlinky, Vánoční magazín, Státní prapory, Online obrázky k vybarvení, F, zdarma, pro dospělé, Super online flash hryMáte rádi krásné ženy? Pak zkuste tapety celebrit na plochu počítače. Krásné modelky, herečky nebo zpěvačky rozjasní plochu vašeho monitoru.

Super online hry zdarma

Jste-li milovník PC her, pak zkuste super online hry zdarma . Naleznete zde Adventní, vánoční hry, Sportovní gamesy, Oddechové hry, Arkády a plošinovky, Hry s koňmi, Oblíkačky, Vzdělávací a výukové hry, Auta a závodní, online html5 hry, Barbie hry, Deskovky, Letecké simulátory, Omalovánky, Puzzle a skládačky, Holčičí, dívčí hry pro holky, Střílecí hry, Logické hry, Karetní hry - solitaire, Skákací a hopsací gamesky, Hannah Montana, Adventury apod.

Klasické textové vtipy roztříděné do kategorií blondýnky, o policajtech, o Chucku Norrisovi, o tchýních nebo o Somálcích, vtipné hádanky a další.

Náš tip, důležité informace

Rčení, moudrosti, motta, přísloví, moudra, hlášky, aforismy

Slavné citáty, Rčení, moudrosti, motta, přísloví, moudra, hlášky, aforismy, přehledně rozdělené do kategorií: citáty o dobru, citáty o kráse, citáty o přátelství, citáty o nenávisti, citáty o smutku, citáty o bohu, citáty o štěstí, moudra o dětech, citáty o víře, citáty o neštěstí, citáty o zdraví, citáty o lži, citáty o zlu, citáty o svobodě, citáty o ženách, citáty o životě, citáty o odvaze, přísloví o naději, hlášky o alkoholu, citáty o bohatství od různých známých osobností.

Textová přání ke kulatým narozeninám naleznete na těchto webových stránkách.

Online hry, Onlinovky které můžete hrát ve vašem prohlížeči. Výběr z desítky kategorií (akční, bojové, deskové hry, logické, strategické, atd.).

Online hry pro děti zdarma

Příznivcům PC her doporučujeme online hry pro děti zdarma . V této jedinečné sbírce naleznete Farmářské hry, Střílecí hry, Adventury, Logické hry, Barbie hry, Arkády a plošinovky, Omalovánky, Holčičí, dívčí hry pro holky, Skákací a hopsací gamesky, Hry s koňmi, Deskovky, Hannah Montana, Strategické onlinovky, Oblíkačky, online html5 hry, Oddechové hry, Akční gamesky, Adventní, vánoční hry, Vaření a smažení, Vzdělávací a výukové hry, Auta a závodní apod.

Textová a obrázková přáníčka pro všechny možné příležitosti od svátku a narozenin až po svatbu a blahopřání k odchodu do penze nebo na mateřskou.

Klíčová slova: Regionální vlajky, prapory a symboly krajů, cestování, URL, Fernando José Torres Sanz, Obrázky na PC, Dopravní značení, Online hry pro děti zdarma, Plzeňské památky, atrakce a pivo, Životopisy, biografie soudobých a historických osobností, P, multimédiaMáte rádi krásné ženy? Pak zkuste tapety celebrit na plochu počítače. Krásné modelky, herečky nebo zpěvačky rozjasní plochu vašeho monitoru.

Super online hry zdarma

Jste-li milovník PC her, pak zkuste super online hry zdarma . Naleznete zde Adventní, vánoční hry, Sportovní gamesy, Oddechové hry, Arkády a plošinovky, Hry s koňmi, Oblíkačky, Vzdělávací a výukové hry, Auta a závodní, online html5 hry, Barbie hry, Deskovky, Letecké simulátory, Omalovánky, Puzzle a skládačky, Holčičí, dívčí hry pro holky, Střílecí hry, Logické hry, Karetní hry - solitaire, Skákací a hopsací gamesky, Hannah Montana, Adventury apod.

Klasické textové vtipy roztříděné do kategorií blondýnky, o policajtech, o Chucku Norrisovi, o tchýních nebo o Somálcích, vtipné hádanky a další.

Síť, důležité informace

Biografie známých osobností - Životopisy, biografie soudobých a historických osobností

Chcete si osvěžit znalosti o historických i současných českých i zahraniční osobnostech? Tak se podívejte Biografie známých osobností. Články s životopisy jsou pečlivě rozdělené do kategorií jako novináři a žurnalisté, umělci a umělkyně, režiséři a scénáristé, zpěváci a zpěvačky, herci a herečky, vojáci, generálové, válečníci, zločinci a vrazi, spisovatelé a spisovatelky, světoví i domácí politici, významné osobnosti, sportovci a sportovkyně atd. Představu o čem články jsou lze získat z názvů štítků např. Protektorát, Kněz, Básník, Podnikatelé, Miliardář, Zlatý slavík, Kladno, Charta 77, HIV pozitivní, Žijící, Žhavé výstřely, Čech, Vládce, Slováci, Zpěvačky, Stoletá válka, Trenérka, Olympiáda, Česká královna, Zpěvák, Husité, Avangard Omsk, Egypt, Sochař, Královna, Státník, Fotograf, Poslanci, Teolog, Československo, Ministři, KSČ, Továrník, Lord, Rakousko-Uhersko, Kancléř apod.

Chcete zatraktivnit vzhled vašeho tabletu, mobilního telefonu nebo počítače? Nejrychlejším a nejlevnějším způsobem je změna pozadí pracovní plochy. Na naši partnerské stránce naleznete populární tapetu ledovec, romantickou chatrč případně tapety zvířátek.

Regionální vlajky, prapory a symboly krajů

Chcete se dozvědět, jak vypadá vlajka vašeho rodného kraje? Pak navštivte Regionální vlajky, prapory a symboly krajů. Naleznete zde nejen krajské vlajky ale i například vlajky regionů Francie, království Spojeného království Velké Británie, rakouských zemí, krajů České republiky, polských vojvodství, Spolkových zemí Německa atd.

Seznam souborových přípon

Velký Seznam souborových přípon, ve kterém se dozvíte kterak editovat, jak konvertovat, jak importovat, jak vytvořit, čím prohlížet, čím zobrazit, jak převést, jak exportovat, jak spustit, jak přehrát, v čem upravit následující typy souborů: zdrojové kódy programovacích jazyků, šablony dokumentů, písma, fonty, dokumenty, komprimace dat, video soubory, hudební audio soubory, systémové soubory, obrazy disků, grafiku, internet a web, spustitelné soubory apod.

Dalším zajímavým a praktickým webem jsou Svátky, resp. Jmeniny. Na webu se nachází kompletní kalendář po měsících a dnech. Ke každému dni jsou uvedeny jména svátků v České republice, na Slovensku, v Německu, Maďarsku nebo Polsku. Jako bonus jsou uvedeny státní a ostatní svátky v ČR.

Klíčová slova: Obrázky a kliparty zdarma, Přehled formátů souborů, pro děti, Pozadí na plochu PC, odkaz, Fotografie topmodelek, Super online kvízy, zadarmo, zdroje informací, Obrázky vlajek měst ČR, V, zábava, Black Jack, 6

Několik fórů na závěr. Vtip Slimáci: Lezou vedle sebe tři slimáci. Z ničeho nic jeden vybuchne. Druhý se diví: „Co to bylo?“ A třetí na to: „Asi nějaký muslimák.“

Na náboru malých hokejových talentů se ptá malý capart trenéra: „A jakou budu mít jako útočník zbraň?”

Další odkazy:

Tapety na plochu PC
Linky na partnerské weby
Fotografie topmodelek
Zajímavé internetové odkazy
Amanda Bynes
Doporučené odkazy
Fotografie topmodelek
Zajímavé linky na nejrůznější weby
Obrázky k svátku, přáníčka k jmeninám
Zajímavé webové stránky
Obrázky k jmeninám, veršovaná přáníčka k svátku

Děkujeme vám za vaši návštěvu.

Dnešní den (24. květen 2024) má jmeniny Jana, Vanesa, Vanessa a Janka, zítra (25. květen 2024) oslavuje svátek Viola a Urban, pozítří (26. květen 2024) má svátek Filip a Filipa, 27. květen 2024 bude mít svátek Valdemar a Vadim a 28. květen 2024 bude mít svátek Vilém, Viliam a Vilibald.