Blahopřání, přání, gratulace
Texty blahopřání k narozeninám, ke jmeninám, k narození dítěte a jiným životním milníkům

Naše tipy, zábava, důležité informace

Vážení návštěvníci, zde jsme pro vás připravili sbírku zajímavých odkazů

Kamaz je ruská automobilka, která poslední léta jasně dominuje Rally Dakar. Zahrajte si online hru zvanou Kamaz master kde si vyzkoušíte jejich kamion.

Fotogalerie města Hradec Králové, historie, památky, zajímavost, kultura apod.

Znáte vlajky měst ČR? Například vlajka Hradce Králové, vlajka Litoměřic nebo vlajka Litvínova?

Informace, zábava, důležité informace

Přehled vlajek USA

Nevíte jak vypadají vlajky jednotlivých států USA? Pak doporučujeme web Přehled vlajek USA. Zde naleznete například vlajky států Maine, Kansas, Nevada, Mississippi, Oklahoma, Arizona, Rhode Island, Colorado, Massachusetts, Missouri, Vermont, Montana, Utah, Louisiana, Idaho, Aljaška, Washington, New Hampshire, Jižní Dakota, Maryland, Florida, Severní Dakota, Virginie, Delaware, Indiana, Wisconsin atd.

Setkali jste se s pojmem švica a nevíte, co znamená? Pokud je vaše odpověď kladná, podívejte se na tento online encyklopedický slovník ve kterém určitě naleznete odpověď.

Vlajky měst a obcí České republiky

Chcete se dozvědět, jak vypadá vlajka vašeho rodného města? Pak navštivte Vlajky měst a obcí České republiky. V této rozsáhlé kolekci naleznete vlajky ze všech krajů ČR, např. z Plzeňský kraj, Zlínský kraj, Středočeský kraj, Ústecký kraj, Jihomoravský kraj, Jihočeský kraj, Liberecký kraj, Karlovarský kraj, Hlavní město Praha, Pardubický kraj, Olomoucký kraj, Kraj Vysočina, Moravskoslezský kraj apod.

Klíčová slova: Wallpapery do mobilu, A, info, zajímavosti, Vánoční svícen, linky, Stručný encyklopedický slovník, Super online kvízy, Community card poker, V, cestování, weby, pro dětiNaše země - Česká republika, se nachází uprostřed Evropy, je tedy logické, že cestovatelé a turisté vyrážejí nejčastěji právě do Evropy. A kam konkrétně? Oblíbený je samozřejmě náš soused, se kterým nás pojí historie - Slovensko, Slovenská republika. To je vyhledáváno nejčastěji pro své hory (Nízké a Vysoké Tatry), pro své kulturní památky nebo termální lázně. Lidé, kteří místo bahenních lázní preferují moře v letních měsících houfně navštěvují slunné Chorvatsko povětské svým mořem, národními parky z nichž nejznámější jsou Plitvická jezera, stejně jako historickými kulturními památkami, které naleznete např. v Dubrovníku.

Biografie slavných osobností - biografie známých osobností

Sháníte informace o nějaké známé osobnosti? Potom se podívejte Biografie slavných osobností. Články s životopisy jsou pečlivě rozdělené do kategorií jako spisovatelé a spisovatelky, zločinci a vrazi, herci a herečky, zpěváci a zpěvačky, křesťané a svatí, sportovci a sportovkyně, režiséři a scénáristé, novináři a žurnalisté, umělci a umělkyně, světoví i domácí politici, významné osobnosti atd. Malou představu čemu se věnují články získáte z názvů štítků: Prezident USA, Česká královna, Itálie, Mluvčí, Dabérka, Romantismus, Obchodník, Vojevůdce, Gymnasté, Antropolog, Philadelphia Flyers, KHL, Normalizace, Miliardář, První republika, Trest smrti, Rakousko-Uhersko, Masový vrah, Maršál, Politik, Habsburkové, Pop, Brno, Orlík, Stoletá válka, Státník, Dallas Stars, Olympijští vítězové, Vládce, Poslanec, Scénárista, Kancléř, Továrník, Ministři, AIDS, Archivář apod.

Vyberte si blahopřání k svátku a pošlete ho oslavenci.

Doporučené odkazy, zábava, důležité informace

Prapory regionů a království

Chcete se dozvědět, jak vypadá vlajka vašeho rodného kraje? Pak navštivte Prapory regionů a království. V této rozsáhlé kolekci naleznete vlajky ze všech krajů ČR, např. z regionů Francie, polských vojvodství, Spolkových zemí Německa, krajů České republiky, království Spojeného království Velké Británie, rakouských zemí atd.

Stručný encyklopedický slovník

Hledáte odborné výrazy, pojmy, termíny a výrazů slov z nejrůznějších oborů lidské činnosti? Pak zkuste Stručný encyklopedický slovník. Najít tu můžete často žádané pojmy, výrazy a slova z následujících oborů: chemie, stavebnictví, příroda, materiály, cestování, ekonomie a ekonomika, nástroje, zločin a právo, psychologie, jídlo, různé, počítače, lékařství a medicína, náboženství a křesťanství, školství, fyzika, věda, kultura, účetnictví, matematika, software, český jazyk, sport, hardware atd.

Nejlepší tapety na plochu zdarma - obrázky na PC

Máme pro Vás tip! Zkuste Nejlepší tapety na plochu zdarma. můžete využít v tablet, ultrabook, smartphone, obrazovka počítače, phablet, monitor, počítač, PC, mobil, notebook, mobilní telefon a pro operační systémy Windows 10, Windows 7, Linux Fedora, Mac, macOS, Linux Xubuntu, Linux Mint, Android, Windows Server 2012, Windows 95, Windows 2000. Wallpapers na zdarma PC ke stažení jsou rozdělené kategorií: budovy a stavby, wallpapery, Velikonoce - velikonoční tapety, voda a bubliny, noční města, květiny, kytky, psi a štěňátka, vesmír, planety, galaxie, dopravní prostředky, motorky, motocykly, vojenské Army tapety a zbraně, moře, oceány, pláže, auta, jídlo a nápoje, příroda, krajina, Roztomilá zvířátka, 3D a Abstraktní, sportovní pozadí, operační systémy, Windows, letadla. Dostupné rozměry HD 1280x720, 1200x1920, 1440x900, hi res 2560x1920, 1280x960, 1536x2560, Full HD 1080x1920, 2160x3840, 1024x768, 800x1280, 1680x1050, 1080x1800, 2560x1440, 1600x900, 1152x864, 360x760 atd.

Keywords:Skvělé hry online zdarma, hyperlinky, školství, zdroje informací, Gratulace a přání, Stručný encyklopedický slovník současných i historických osobností, profesí a lidských vlastností, webové stránky, Online testy zdarma bez registrace, Vánoční dárky k tisku, tipy, výukové pomůcky, Počítačové tapety pro WindowsObrázky na PC ke stažení - obrázky ke stažení

Máme pro Vás tip! Zkuste Obrázky na PC ke stažení. vhodné pro PC, tablet, displej, phablet, notebook, smartphone, ultrabook, obrazovka počítače, monitor, mobil, počítač a pro operační systémy Lubuntu, Windows 95, Windows 2000, Linux Fedora, Windows 10 Mobile, Windows 98, Windows Me, Linux Mint, Chrome OS, Red Hat Linux, Windows 10. Tapety na plochu PC jsou přehledně rozdělené do kategorií: fraktály, flóra, stromy, motorky, velkoměsta a noční život, ptáci, tenisté a tenistky, nature - příroda, sportovní wallpapery, 3D a digitalní abstraktní tapety, květiny, Rally, závody aut, širokoúhlé Full HD widescreen, armáda, válka, zbraně, oceán, moře, pláže, sportovní a závodní auta, Formule 1, vesmír, kosmos, free wallpapers. Dostupné velikosti jsou 1080x1800, 360x760, 1280x800, 1680x1050, 1024x600, 1280x720, 1920x1080, 1600x1200, 412x846, 1152x768, 1536x2560, 1280x768, 3200x1200, 1080x1920, 2048x1536, 1600x900 atd.

Počítačové tapety pro Windows - tapety na PC ke stažení

Máme pro Vás tip! Zkuste Počítačové tapety pro Windows. doporučujeme pro smartphone, notebook, displej, počítač, ultrabook, mobilní telefon, monitor, obrazovka počítače, mobil, PC, tablet a pro operační systémy FreeBSD, Linux Fedora, Android, Lubuntu, macOS, Linux Xubuntu, Windows 7, Windows XP, Microsoft Windows 8, Java ME, Windows 98. Obrázky ke stažení jsou rozdělené kategorií: letadla, operační systémy, Windows, 3D a Abstraktní, voda a bubliny, vojenské Army tapety a zbraně, wallpapery, příroda, krajina, psi a štěňátka, Velikonoce - velikonoční tapety, noční města, hudební tapety, auta, rostliny, dopravní prostředky, květiny, kytky, budovy a stavby, vesmír, planety, galaxie, zvířata, jídlo a nápoje, hry a herní wallpapery. Zvolit si můžete z velikostí 1600x1200, 393x786, 1280x800, 1920x1280, 1536x2048, 375x667, 1920x1440, 1280x960, 1536x864, 2560x2048, 1600x2560, 1280x854, 320x568, 1440x900, 1280x768, 800x1280 atd.

Fórky, ftipy, kameňáky, vtípky, fóry, vtipné texty

Potřebujete se uvolnit? Fórky, ftipy, kameňáky, vtípky, fóry, vtipné texty. vám pomohou zapomenout na všechno špatné. Vtipy jsou přehledně rozdělené do kategorií: Frky o tchýních, O mužích, Vtipné hádanky, O Němcích, Vtipy o židech - židovské anekdoty, O gayích a homosexuálech, O ekonomech, O manželství, Frky, vtipy, vtípky, O Slovácích, O Chucku Norrisovi, O důchodcích, O ženách, O škole, Frky ze života, Vtipy o policajtech, Vtípky o blondýnkách, O Windows, Vtipy o cikánech, O zvířátkách, O Somálcích apod.

Náš tip, zábava, důležité informace

Stručný encyklopedický slovník současných i historických osobností, profesí a lidských vlastností

Hledáte definice pojmů nebo životopisy osobností? Pak nahlédněte na web obsahující Stručný encyklopedický slovník současných i historických osobností, profesí a lidských vlastností. Tento slovníček obsahuje krátké životopisy mnoha osobností a popisy vlastností a profesí. Vybrat si můžete z kategorií náboženství - islám, buddhismus, hinduismus, sektářství, hudba, muzikanti, zpěváci a zpěvačky, herectví, herci a herečky, profese a zaměstnání, mytologie, nadpřirozené osoby, křesťanství, zločin a právo, rodinné vztahy, osobnosti, podnikání a podnikatelé, hanlivé až sprosté přezdívky, lékařství, věda, přezdívky, psychologie, politici, poruchy, umělci, národnost, politika, státní správa, sport, vlastnosti atd.

Textová přání, přáníčka a blahopřání k různým příležitostem jako jsou narozeniny, svátek, výročí, nový rok, apod.

Dejte si při práci pozor na různé hrozby jako jsou viry a malware, které mohou poškodit váš operační systém.

Klíčová slova: Nejlepší tapety na plochu zdarma, internet, Dopravní značky, Recepty na vánoční jídla, moučníky a cukroví, Stručný slovník pojmů a termínů, počítače, Vlajky měst České republiky, Tipy na vánoční dekorace, Webové online testy zdarma, Seznam souborových přípon, Státní vlajky států světa, doporučujemeWebové online testy zdarma

Zahrajte si webové online testy zdarma. V této jedinečné sbírce naleznete kvízy na testy psaní všemi deseti prsty, Matematické testy, zeměpisné testy a kvízy, cizí jazyky, výukové pomůcky, online testy a kvízy, Angličtina, výuka anglického jazyka, Chemie - chemické testy a kvízy, online IQ testy zdarma atd.

K životu neodmyslitelně patří i smrt. Pozůstalým ale nepřejeme nýbrž kondolujeme. Vzor smuteční kondolence lze nalézt na našich partnerských stránkách.

Vlajky měst České republiky

Nevíte jak vypadají vlajky našich největších měst? Pak zkuste Vlajky měst České republiky. V této rozsáhlé kolekci naleznete vlajky ze všech krajů ČR, např. z Hlavní město Praha, Jihočeský kraj, Plzeňský kraj, Liberecký kraj, Moravskoslezský kraj, Středočeský kraj, Karlovarský kraj, Olomoucký kraj, Kraj Vysočina, Ústecký kraj, Jihomoravský kraj, Královéhradecký kraj, Pardubický kraj apod.

Síť, zábava, důležité informace

Stručný encyklopedický slovník současných i historických osobností, profesí a lidských vlastností

Hledáte definice pojmů nebo životopisy osobností? Pak nahlédněte na web obsahující Stručný encyklopedický slovník současných i historických osobností, profesí a lidských vlastností. Tento slovníček obsahuje krátké životopisy mnoha osobností a popisy vlastností a profesí. Vybrat si můžete z kategorií fikce a fantasy, přezdívky, poruchy, vlastnosti, mytologie, žurnalisté a novináři, filozofie, záliby, psychologie, politici, hanlivé až sprosté přezdívky, nadpřirozené osoby, osobnosti, hudba, muzikanti, zpěváci a zpěvačky, politika, lékařství, náboženství - islám, buddhismus, hinduismus, sektářství, zločin a právo, panovníci, prezidenti, králové a círaři, školství, věda, rodinné vztahy, profese a zaměstnání, sport atd.

Facebook je fenoménem poslední doby. Protože se o něm hodně mluví, vzniklo o něm i hodně vtipů. Vtipy o Facebooku naleznete zde.

Přání k narozeninám pro muže, ženu, děti, rodiče, babičku nebo dědečka.

Přát ale nemusíte jen k významnům výročím a dnům. Pokud jste na cestě bez vašeho miláčka, můžete mu poslat zamilovanou sms na dobrou noc ve formě vtipné básničky. Pokud jste třeba v horách při náročnějším treku, tak váš/vaše milá bude zároveň vědět, že jste v pořádku.

Ilustrační obrázky

Pro grafiky doporučujeme Ilustrační obrázky. Stovky vektorových obrázků (klipartů) zdarma ke stažení. Vyberte si z desítek kategorií jako hmyz, Vánoce a Advent, osobnosti a lidé, věda, stavby, Velikonoce, velikonoční kliparty, smajlíci a emotikony, ženy a dívky, symboly, láska, zvířata, dopravní prostředky, mapy, muži, přístroje, jídlo a nápoje, rostliny, náboženství, hudba, nástroje a přístroje, sport, květiny, ovoce atd.

Klíčová slova: Ilustrační obrázky, Vše o Vánocích, Regionální krajské vlajky, prapory a symboly, Adventní vánoční betlém, Dopravní značky, V, webovky, Tipy na vánoční výzdobu, Ilustrační obrázky, Přehled zkratek a akronymů, odkazWebové online testy zdarma

Zahrajte si webové online testy zdarma. V této jedinečné sbírce naleznete kvízy na testy psaní všemi deseti prsty, Matematické testy, zeměpisné testy a kvízy, cizí jazyky, výukové pomůcky, online testy a kvízy, Angličtina, výuka anglického jazyka, Chemie - chemické testy a kvízy, online IQ testy zdarma atd.

K životu neodmyslitelně patří i smrt. Pozůstalým ale nepřejeme nýbrž kondolujeme. Vzor smuteční kondolence lze nalézt na našich partnerských stránkách.

Vlajky měst České republiky

Nevíte jak vypadají vlajky našich největších měst? Pak zkuste Vlajky měst České republiky. V této rozsáhlé kolekci naleznete vlajky ze všech krajů ČR, např. z Hlavní město Praha, Jihočeský kraj, Plzeňský kraj, Liberecký kraj, Moravskoslezský kraj, Středočeský kraj, Karlovarský kraj, Olomoucký kraj, Kraj Vysočina, Ústecký kraj, Jihomoravský kraj, Královéhradecký kraj, Pardubický kraj apod.

World wide web, internet, zábava, důležité informace

Přehled zkratek a akronymů

Setkali jste se se zkratkou, jejímž významem jste si nebyli jisti? Možná její vysvětlení naleznete v přehled zkratek a akronymů. Tento přehled obsahuje popisy několika tisíc zkratek. Vybrat si můžete z kategorií vojenské hodnosti, zkratky krajů České republiky, hudební zkratky, měny, zkratky používané v chatu a v internetových diskuzích, úřady a ministerstva, firmy a společnosti, státy usa, mezinárodní organizace, internetové domény 1. řádu, fyzikální jednotky, země EU, politické strany a hnutí, mezinárodní organizace, týmy NHL, obecné zkratky apod.

Setkali jste se na internetu se zkratkou LOL nebo OMG a nevíte co znamená? Nejen tyto zkratky naleznete zde.

Navštivte partnerskou stránku plnou tapet na plochu počítače, tabletu nebo chytrého telefonu. Vybírejte z řady motivů od mořských tapet až po oblíbené wallpapery a tapety sportovních aut.

Webové online testy zdarma

Zahrajte si webové online testy zdarma. Online geografické testy jsou přehledně rozdělené do kategorií: online kvízy a testy, hádaní hlavních měst, testy znalostí zemí a států světa, testy na hádání vlajek, Puzzle, skládačky vlajek atd.

Online testy zdarma bez registrace

Běžte na online testy zdarma bez registrace. Testy jsou rozdělené kategorií: online testy a kvízy, cizí jazyky, zeměpisné testy a kvízy, Angličtina, výuka anglického jazyka, testy psaní všemi deseti prsty, Chemie - chemické testy a kvízy, Matematické testy, online IQ testy zdarma, výukové pomůcky atd.

Klíčová slova: F, zeměpis, Biografie slavných osobností, Přehled souborových přípon, Stručný encyklopedický slovník současných i historických osobností, profesí a lidských vlastností, Recept na vánoční kokosové kuličky, Federace USA, Online hry zdarma, URL, internetové stránky, Nejlepší online hry zdarma, Online adventní magazín, Vánoční rostliny,

Několik fórů na závěr. Vtip Supermarket: Proč se homosexuál celý natěšený žene do supermarketu? V počasí říkali, že má přijít teplá fronta.

Do bytu pana Kavrny se dostavil lékař. "Tak mám už ty vaše testy hotové a musím vám říct dvě zprávy. Ta první není příjemná, máte otevřenou tuberu a do týdne zemřete. Ale ta druhá vás potěší, z tohoto důvodu mi nemusíte platit stovku za návštěvu."

Když mají manželé problémy, tak za to můžou vždy obě strany. Jak manželka, tak i tchýně.

Další odkazy:

Doporučené odkazy
Obrázky na plochu Velikonoce
Tipy na zajímavé weby
Novoroční předsevzetí
Zajímavé internetové odkazy
Turkey
Naše tipy
Vánoční výzdoba má mnoho podob
Partnerské weby

Děkujeme vám za vaši návštěvu.

Dnešní den (4. prosinec 2021) má jmeniny Barbora, Bára, Barbara a Babeta, zítra (5. prosinec 2021) oslavuje svátek Jitka, Liana a Abigail, pozítří (6. prosinec 2021) má svátek Mikuláš, Nikolas a Nikita, 7. prosinec 2021 bude mít svátek Ambrož a Benjamín a 8. prosinec 2021 bude mít svátek Květoslava a Květomila.