Blahopřání, přání, gratulace
Texty blahopřání k narozeninám, ke jmeninám, k narození dítěte a jiným životním milníkům

Naše tipy, cestování, hry, zábava

Na této stránce Vám předkládáme seznam užitečných odkazů na weby které byste měli určitě navštívit. Naleznete zde zajímavé stránky nejen našich partnerů, které se zabývají stejným ale i jiným tématem (jako tyto web stránky.

V dnešní uspěchané době je nezbytností používat v písemné formě různé zkratky. Na spřátelených stránkách se dozvíte význam zkratek z jednotlivých oborů. Například zkratky států USA, zkratky mezinárodních organizací nebo zkratky používané v Geocachingu.

Online testy zdarma bez registrace

Běžte na online testy zdarma bez registrace. Testy jsou rozdělené kategorií: online IQ testy zdarma, Angličtina, výuka anglického jazyka, cizí jazyky, Chemie - chemické testy a kvízy, Matematické testy, zeměpisné testy a kvízy, testy psaní všemi deseti prsty, výukové pomůcky, online testy a kvízy atd.

Vlajky jednotlivých států USA

Setkali jste se s neznámou vlajkou států USA? Potom zkuste web, ve kterém se dozvíte, o který stát se jednalo. Tento web se jmenuje Vlajky jednotlivých států USA. Zde jsou k nalezení vlajky států jako Havaj, Minnesota, Maryland, Jižní Dakota, Oregon, Arkansas, Texas, New York, Arizona, Kentucky, Kansas, Ohio, Delaware, Utah, Georgie, Montana, Washington, Kalifornie, Idaho, Západní Virginie, Severní Dakota, Maine, Nevada, Virginie, New Jersey, Wyoming atd.

Doporučené odkazy, cestování, hry, zábava

Máte-li rádi moře a oceány, máte na výběr z mnoha světových destinací. Nejpopulárnější je pro Čechy Chorvatsko se svoji Makarskou riviérou. Vzdálenostně a finančně přijatelnou exotickou alternativou je návštěva Egypta, jehož Rudé moře skrývá miliardy pestrobarevných rybiček a korálových útesů, které vybízejí k potápění nebo šnorchlování.

Potřebujete zabavit vaše malé děti během dlouhé cesty autem, letadlem nebo vlakem? Pak jim nainstalujete do telefonu jednoduché java hry zdarma, které je jistě zabaví. Pokud nechcete hry instalovat, můžete dětem v notebooku nabídnout online hry zdarma, případně jim vytiskněte omalovánky zdarma. Zábavných alternativ je opravdu hodně.

Wallpapery na plochu PC - obrázky na PC zdarma ke stažení

Změňte si obrázek na ploše vaší obrazovky. Wallpapery na plochu PC. jsou vhodná pro tablet, displej, počítač, monitor, mobilní telefon, notebook, ultrabook, phablet, mobil, obrazovka počítače, smartphone a pro operační systémy Chrome OS, OSX, Apple iOS (iPhone), SUSE Linux, Linux Mint, Lubuntu, Java ME, Red Hat Linux, Windows 10, Mac, Windows 7. Wallpapers na zdarma PC ke stažení jsou pečlivě rozdělené do kategorií jako oceán, moře, pláže, Formule 1, tenisté a tenistky, armáda, válka, zbraně, fantasy, motorky, sportovní a závodní auta, nature - příroda, zvířata, fraktály, free wallpapers, velkoměsta a noční život, hmyz a pavouci, vesmír, kosmos, 3D a digitalní abstraktní tapety, ptáci, Rally, závody aut, flóra, stromy. Zvolit si můžete z velikostí 1152x768, 3200x1800, 854x480, 360x720, 1080x1920, HD 1280x720, 1280x768, 1440x960, 1024x600, 640x480, 1536x2048, 1920x1080 Full HD, 1152x1920, 1600x2560, 2560x1920, 1200x1920 atd.

Klíčová slova: internetové stránky, Stručný encyklopedický slovník, Obrázky vlajek států světa, zábava, Bayern de Múnich club, zdarma, školství, Online hry pro děti zdarma, Velikonoční tvoření, Online hry zdarma, Vlajky měst a obcí České republiky, Vlajky měst České republiky, Kliparty pro dokumentyDopravní značky

Znáte dobře dopravní značky používané v České republice a na Slovensku? Navštivte přehled dopravních značek rozdělených do kategorií jako výstražné značky, značky upravující přednost, dopravní zařízení, informativní provozní značení, informativní směrové dopravní značky, informativní jiné dopravní značení, příkazové dopravní značky, vodorovné značení, dodatkové tabulky, neoficiální zábavné značky, zahraniční značky apod.

Potřebujete obrázky pro vaše dokumenty, prezentace nebo webové stránky? Pokud ano, navštivte spřátelenou stránku se sbírkou obrázků a klipartů zdarma.

Motta, rčení, bonmoty, myšlenky, aforismy, moudrosti, hlášky

Slavné citáty, Motta, rčení, bonmoty, myšlenky, aforismy, moudrosti, hlášky, . V této jedinečné sbírce naleznete citáty o rozumu, citáty o svobodě, citáty o manželství, citáty o člověku, citáty o přátelství, citáty o nenávisti, citáty o bohatství, citáty o dobru, citáty o lásce, citáty o zdraví, hlášky o alkoholu, citáty o neštěstí, citáty o smutku, přísloví o naději, citáty o lži, citáty o zlu, moudra o dětech, citáty o smrti, citáty o odvaze, citáty o štěstí od různých známých osobností.

World wide web, internet, cestování, hry, zábava

Přehled zkratek a akronymů

Setkali jste se se zkratkou, jejímž významem jste si nebyli jisti? Možná její vysvětlení naleznete v přehled zkratek a akronymů. Tento přehled obsahuje popisy několika tisíc zkratek. Vybrat si můžete z kategorií úřady a ministerstva, internetové domény 1. řádu, obecné zkratky, týmy NHL, mezinárodní organizace, země EU, hudební zkratky, zkratky používané v chatu a v internetových diskuzích, mezinárodní organizace, vojenské hodnosti, měny, geocaching, fyzikální jednotky, zkratky krajů České republiky, okresy České republiky, vysokoškolské a akademické tituly apod.

Dopravní značky

Znáte dobře dopravní značky používané v České republice a na Slovensku? Přehled dopravního značení rozděleného do kategorií vodorovné značení, informativní provozní značení, neoficiální zábavné značky, značky upravující přednost, informativní jiné dopravní značení, příkazové dopravní značky, výstražné značky, dodatkové tabulky, dopravní zařízení, informativní směrové dopravní značky, zahraniční značky apod.

Lexikon, slovník pojmů Co je to? nabízí aktuálně přes 3000 definic pojmů a každým dnem přibývají další termíny z medicíny, práva, ekonomie, literatury, školství atd.

Keywords:Hry pro nejmenší online, Přehled formátů souborů, Dopravní značky, Obrázky na PC, Vtipná elektronická velikonoční textová přáníčka, Životopisy slavných osobností, Dopravní značky, internet, Textová velikonoční blahopřání, pro děti, počítače, VVíte, že své vlajky mají i města? Víte jak vypadá třeba vlajka Českých Budějovic nebo vlajka Jeseníku? Tyto a další vlajky naleznete zde.

Full HD pozadí na PC - wallpapery na plochu PC

Oživte si plochu vašeho PC. Full HD pozadí na PC. můžete využít v displej, tablet, mobilní telefon, PC, notebook, obrazovka počítače, phablet, monitor, počítač, ultrabook, smartphone a pro operační systémy Java ME, Microsoft Windows 8, Slackware, Mac, Windows XP, Windows Server 2012, Lubuntu, Windows 95, Linux Ubuntu, Linux Fedora, Apple iOS (iPhone). Wallpapers na zdarma PC ke stažení jsou rozdělené kategorií: free wallpapers, hmyz a pavouci, velkoměsta a noční život, Formule 1, flóra, stromy, zvířata, motorky, tenisté a tenistky, sportovní a závodní auta, nature - příroda, vesmír, kosmos, armáda, válka, zbraně, květiny, fantasy, ptáci, fraktály, 3D a digitalní abstraktní tapety, Rally, závody aut. Stahujte v rozlišení 1536x2048, 1152x864, 1366x768, 750x1334, 320x568, 4800x1200, 412x846, 1600x1200, 1440x960, 1920x1440, 1152x1920, 1280x960, 1280x854, 1280x768, 375x812, 1440x2560 atd.

Obdivujete Rally Dakar a zde závodící kamiony? Vyzkoušejte online hru Kamaz master. Hra je zdarma, stačí vám jen webový prohlížeč.

Síť, cestování, hry, zábava

Pokud se zajímáte o historii a ještě jste nenavštívili Terezín, určitě tak učiňte. Terezín se nachází v blízkosti Litoměřic.

Tip na výlet! Jeďte do města Příbram. Hlavní turistickou atrakcí je největší hornické muzeum v ČR.

Online zeměpisné testy zdarma

Zkuste online zeměpisné testy zdarma. Testy jsou rozdělené kategorií: Puzzle, skládačky vlajek, online kvízy a testy, hádaní hlavních měst, testy znalostí zemí a států světa, testy na hádání vlajek atd.

Klíčová slova: multimédia, č, URL, Obrázek fialová kraslice, Státní vlajky zemí, pro dospělé, Online testy zdarma bez registrace, Obrázek darované vajíčko, Stručný encyklopedický slovník, zajímavosti, Nejhranější hry online, Wallpapery na plochu PCOnline hry pro děti zdarma

Jste-li milovník PC her, pak zkuste online hry pro děti zdarma. V této jedinečné sbírce naleznete Postřehové, Bojové gamesy, Stolní hry a deskovky, Karetní hry, Strategie, strategické hry, Sportovní, Logické, Akční hry, Relaxační onlinovky a tak podobně.

Znáte dobře zákony? Znáte dobře Murphyho zákony? Pokud ne, urychleně navštivte naši partnerskou stránku s vtipy, kde najdete právě i Murphyho zákony.

Znáte Ivana Trojana, Ondřeje Vetchého nebo Jana Krause? Více o těchto hercích zjistíte na webových stránkách s výstižným názvem Kdo je to?

Náš tip, cestování, hry, zábava

Obrázky vlajek států světa

Hledáte význam nějaké vlajky? Pak zkuste Obrázky vlajek států světa. Naleznete zde státní vlajky z mnoha kategorí, kupříkladu: státy jižní Ameriky, země východní Asie, země střední Asie, země jižní Asie, státy Blízkého východu, země Severní Ameriky, země Afriky, Antarktidy, státy Střední Ameriky, ostrůvky Oceánie apod.

Spiderman je známá komixová postava vystupující i ve filmu a nově i v online hře. Zahrajte si akční hru Spider Man. Je online a zdarma.

Naštval vás manžel, přítel, syn, otec, děda, kolega nebo spolužák? Přečtěte si vtipy o mužích a určitě se vám uleví :-)

Kliparty pro Office

Pro grafiky doporučujeme Kliparty pro Office. Stovky vektorových obrázků (klipartů) zdarma ke stažení. Vyberte si z desítek kategorií jako nápoje, dopravní prostředky, osobnosti a lidé, ptáci, symboly, láska, ženy a dívky, smajlíci a emotikony, halloween, květiny, věda, Velikonoce, velikonoční kliparty, auta, mapy, sport, nástroje a přístroje, jídlo a nápoje, muži, náboženství, zvířata, hudba, stavby, rostliny atd.

Životopisy slavných osobností - biografie slavných osobností

Potřebujete zpracovat referát do dějepisu nebo literatury? Pak zkuste Životopisy slavných osobností. V tomto webu naleznete mnoho článků z kategorií křesťané a svatí, zločinci a vrazi, umělci a umělkyně, sportovci a sportovkyně, novináři a žurnalisté, herci a herečky, významné osobnosti, vojáci, generálové, válečníci, zpěváci a zpěvačky, spisovatelé a spisovatelky, světoví i domácí politici atd. Představu o tématech získáte z názvů štítků kupř. Kladno, Závodník, Mim, Washington Capitals, Režisér, Boston Bruins, New Jersey Devils, NHL, Náboženství, Pedagog, Zpěvák, Faraon, Miliardář, Olympijští vítězové, Country, Dabérka, Itálie, Brno, Francie, Voják, Atentát, Němci, Textař, Habsburkové, Československo, Podnikatelé, Skladatel, ČSSD, Básník, Komunista, První republika, Básníci, Egypt, Svatý, Hejtman, New York Rangers apod.

Klíčová slova: odkaz, Online testy zdarma bez registrace, Hry pro dívky online, Přáníčko Krásné Velikonoce, Stručný slovník osobností, profesí, vlastností, cestování, výukové pomůcky, Omalovánka s velikonočním zajíčkem k vybarvení, zdroje informací, info, webové stránkyOnline hry pro děti zdarma

Jste-li milovník PC her, pak zkuste online hry pro děti zdarma. V této jedinečné sbírce naleznete Postřehové, Bojové gamesy, Stolní hry a deskovky, Karetní hry, Strategie, strategické hry, Sportovní, Logické, Akční hry, Relaxační onlinovky a tak podobně.

Znáte dobře zákony? Znáte dobře Murphyho zákony? Pokud ne, urychleně navštivte naši partnerskou stránku s vtipy, kde najdete právě i Murphyho zákony.

Znáte Ivana Trojana, Ondřeje Vetchého nebo Jana Krause? Více o těchto hercích zjistíte na webových stránkách s výstižným názvem Kdo je to?

Internet, síť, cestování, hry, zábava

Dnes už nemusíte chodit do papírnictví pro papírové omalovánky. Můžete si je totiž vytisknout přímo z vaší tiskárny. Navštivte web obsahující více než 200 omalovánek k vytisknutí zdarma a nechte vaše děcka ukázat co umí s pastelkama, křídou nebo vodovkami. Vybarvit mohou například princeznu, robota nebo pohádkového draka. Vše samozřejmě zdarma a bez jakékoliv registrace.

Životopisy osobností, českých i zahraničních, současných i historických. Politici, spisovatelé, zpěváci, skladatelé, sportovci atd.

Online web Hry zdarma bez registrace

Všem hráčům doporučujeme online web Hry zdarma bez registrace . Mj. na webu naleznete Velikonoční hry, Sportovní, parkování - parkovačky, Bojové online gamesy, Střílečky, Stolní hry a deskovky, Závodní, Karetní, Vánoční online hry, Oddechové, Pro dívky, Klasické, Onlinovky pro dva hráče, Logické, Hry na vaření a smažení a podobně.

Státní vlajky zemí

Setkali jste se s vlajkou, o jejímž významu jste si nebyli jisti? Potom zkuste Státní vlajky zemí. V této rozsáhlé kolekci naleznete státy Blízkého východu, země Afriky, státy jižní Ameriky, země Severní Ameriky, země střední Asie, země jižní Asie, evropské země a státy, státy Střední Ameriky, země východní Asie, Antarktidy apod.

Kliparty pro dokumenty

Pro grafiky doporučujeme Kliparty pro dokumenty. Stovky vektorových obrázků (klipartů) zdarma ke stažení. Vyberte si z desítek kategorií jako zvířata, smajlíci a emotikony, hmyz, halloween, sport, stavby, květiny, mapy, láska, náboženství, symboly, ženy a dívky, zelenina, nástroje a přístroje, přístroje, jídlo a nápoje, hudba, věda, ovoce, dopravní prostředky, muži, ptáci, Velikonoce, velikonoční kliparty atd.

Klíčová slova: zeměpis, weby, Přehled zkratek a akronymů, Online adventní magazín, Regionální vlajky, prapory a symboly krajů, Přání a přáníčka, Kliparty pro Office, Vlaječky krajů, prapory a symboly království, Vlajky států USA, Přehled souborových přípon, Vlajky jednotlivých států USA, zadarmo, Obrázek vajíčka,

Několik fórů na závěr. Vtip Nová pila: Z Moskvy na Sibiř poslali nový typ motorové pily, aby jí tam vyzkoušeli. V návodu bylo uvedeno, že by se s ní měli pokácet 200 stromů denně. Ivan tedy vyrazil do lesa, kácel celý den a pokácel 150 stromů. "Ivane Ivanoviči, to je málo. Zítra se musíš víc snažit!" Ivan kácel druhý den 170 stromů. "Ivane Ivanoviči, opravdu se musíš více snažit." Třetí den tedy opět v lese a pokácel 190 stromů. Pozvali tedy odborníka z Moskvy, ten pilu rozebral, prohlédl, složil a vyrazili do lesa. Tam pilu nahodil a Ivan na to: "Jé, ono to vrčí!"

"Budu muset na oční," konstatuje smutně svatojánská muška. "Včera jsem se čtvrt hodiny dvořila nedopalku cigarety..."

Přijde blondýna do knihkupectví a ptá se prodavače: "Prosim Vás, je tahle kniha s titulkama?"

Další odkazy:

Doporučené odkazy
Velikonoční přání Veselé Velikonoce
Tipy na zajímavé weby
Obrázek Velikonoční zajíc
Partnerské weby
Krátká velikonoční báseň
Zajímavé internetové odkazy
Omalovánka s velikonočním zajíčkem
Naše tipy

Děkujeme vám za vaši návštěvu.

Dnešní den (12. duben 2021) má jmeniny Julius a Julián, zítra (13. duben 2021) oslavuje svátek Aleš a Norma, pozítří (14. duben 2021) má svátek Vincent a Vincenc, 15. duben 2021 bude mít svátek Anastázie a Oktavián a 16. duben 2021 bude mít svátek Irena a Ireneus.