Blahopřání, přání, gratulace
Seznam textových gratulací, přání, přáníček, blahopřání v kategorii k narození dítěte

Blahopřání k narození dítěte, texty přání, sms přáníčka

Narození miminka je bezesporu jednou z nejvýznamnějších událostí v životě člověka. Tuto událost je třeba náležitě oslavit a rodičům je vhodné poslat gratulaci k narození potomka (blahopřání k narození dítěte).

Blahopřání k Narození dítěte

Nejprve všichni toužebně očekávají devět měsíců na narození miminka a dnes netrpělivě vyčkávají na zprávy z porodnice. Babičky, dědové, tety, strýcové, příbuzní a kamarádi se společně těší s rodiči miminka. Vše dobře dopadlo a děťátko se narodilo a je zdravé. Rodiče jsou doslova zavaleni vlnou laskavosti a pomoci od rodiny. Dostávají desítky sms gratulací k narození miminka a osobitá přáníčka k pevnému zdraví, lásky a štěstí pro maminku, děťátko a tatínka.

Když přijde vhodný čas a rodiče svolí k osobním návštěvám u nich doma, tak je vhodné něco darovat.

Gratulace k narození miminka

První věcí, co můžete darovat, je blahopřání k narození miminka. V obchodech mají blahopřání s obrázkem, ale uvnitř si můžete vymyslet svůj osobní srdečný text. Někdo jiný zvolí již předvyplněné přáníčko, pod které se podepíše. Dovnitř může vložit peníze, pokud nemá další nápad na dárek. Ostatně, to je asi nejlepší, každý má jiný vkus a rodiče si sami vyberou, co potřebují pro miminko.

Dnes je moderní používat sociální sítě a rodiče se mohou pochlubit novorozeným miminkem na (facebooku, twitteru, messengeru, instagramu), kde vystaví fotku miminka. Můžete poblahopřát online nebo dát vhodné emoji.

Blahopřání k narození chlapečka

Nelíbí se vám papírové přání? Co takhle zkusit e-pohlednice. Na internetu najdete dostatek hezkých pohlednic, do kterých napíšete věnování s podpisem a stačí už jen odeslat email.

Originální je osobní gratulace přímo v porodnici. Samozřejmě záleží na okolnostech a zdravotním stavu maminky a miminka.

Přáníčko pro novorozené miminko

Dárky pro miminko

Máte blahopřání a k tomu chcete vymyslet něco zajímavého, nebo vhodného pro děťátko. Chybu neuděláte vložíte-li do dárkové tašky drobnou hračku, chrastítko, kousátko, muchláčka, usínáčka.

Preferujete spíše něco neutrálního. Fotorámeček se jménem miminka, fotokniha, otisk nožiček a ručiček miminka, poukaz na focení miminka, dárkový poukaz do obchodu s dětským oblečením a potřebami.

Přání přiletěl k nám čáp

Chcete klasiku a vybíráte kojenecké oblečení a doplňky. Zde bych myslela na roční období a váhový přírůstek u miminka a podle toho zvolit vhodnou velikost. Různé overálky, capáčky, čepičky, čelenky, bodýčka, šatičky, kalhoty s košilí na vítání občánků. Dnes toho je tolik, že máte z čeho vybírat.

Babičky rády darují hodnotnější dárek. Třeba zlaté náušnice, řetízek s gravírovaným věnováním, zlaté mince.

Dárek pro maminku

Chcete věnovat něco mamince? Krásná květina nebo kytice potěší a rozzáří domácnost. Určitě se bude hodit kojící čaj, kojící potřeby, různě vitamíny pro kojící maminky a kosmetiku na strie. Myslíte na pozdější dobu, kdy maminka ocení chvíli klidu při relaxaci v podobě masáže, vstup do wellness, manikúru, pedikúru, poukaz na nákup oblečení, poukaz na hlídání miminka.

Tatínkové rádi darují za narození miminka na památku zlatý prsten s kamínkem a věnováním, zlatý řetízek, zlatý náramek, hodinky. Někdo sáhne hlouběji do své peněženky a vybere diamantový prsten nebo briliantové náušnice.

Dárek pro tatínka

Nesmíme zapomenout také na tatínky, kteří si zaslouží odměnu. Potěšíte je kvalitním alkoholem, dárkovým košem, sladkostmi, legem pro dospělé, knihou pro tatínky, dřevěnou stavebnicí miniatury auta nebo motorky, které si tatínek vlastnoručně sestaví, poukazem na hlídání, penězi a organizací zapíjecí oslavy k narození děťátka. Traduje se, že se miminko musí řádně zapít, aby bylo zdravé.

Blahopřání k narození holčičky

Navštivte naše partnerské stránky, kde se nacházejí další přání k narození dítěte. Kromě blahopřání se hodí předat čerstvým rodičům i nějaký ten dar. Nejčastěji se předávají peníze v obálce spolu s přáníčkem. Za ty si maminka s tatínkem mohou koupit to, co malý novorozenec právě potřebuje. Mezi další typické dary pro miminko patří dudlíky, kousátka, dupačky a jiné oblečení. Tatínek může pro změnu dostat láhev dobrého alkoholu a maminka pěknou květinu a případně nějaké ty sladkosti.

Výběr náhodných přáníček

Přání do nového roku

V Novém roce Ti přeji,
prosperitu, lásku, sílu,
klidné a veselé dny,
a vzrušující okamžiky!

Pro chlapy

Milovaní chlapi,
dosáhněte svých snů,
hledejte jejich naplnění.
Neutíkejte před životem,
nemějte nic ke skrývání.
Milujte, dokud neztratíte dech,
pamatujte, že jste schopní.
Věřte, že jste výjimeční,
zábavní, prostě úžasní!
Vše nejlepší k narozeninám!

Narozky slav!

Dneska se bav,
narozky slav,
nejsou každý den.
Na nic se nedívej,
jenom si užívej,
splň si svůj sen.

Světla vánočních svíček

Světla vánočních svíček se zrcadlí v našich očích
a naplňují teplem naše srdce.
Ať prozáří nejen sváteční chvíle Vánoc,
ale všechny dny nového roku.
To Vám všem přeje

Dnešní den (15. červen 2024) má jmeniny Vít, Vítek, Víta a Izolda, zítra (16. červen 2024) oslavuje svátek Zbyněk, Zbyňka a Zbyhněv, pozítří (17. červen 2024) má svátek Adolf a Adina, 18. červen 2024 bude mít svátek Milan, Milana a Milíč a 19. červen 2024 bude mít svátek Leoš, Leo a Leon.