Blahopřání, přání, gratulace
Texty blahopřání k narozeninám, ke jmeninám, k narození dítěte a jiným životním milníkům

Odkazy na jiné stránky

Citáty slavných, Motta, bonmoty, úsloví, aforismy, výroky, rčení, myšlenky, atd. Mj. na webu naleznete citáty o zdraví, citáty o štěstí, citáty o manželství, citáty o ženách, citáty o kráse, přísloví o naději, citáty o bohu, citáty o odvaze, citáty o bohatství, citáty o neštěstí, citáty o dobru, citáty o penězích, citáty o životě, citáty o lásce, citáty o přátelství, citáty o smrti, citáty o smutku, citáty o nenávisti, citáty o lži, citáty o víře od různých známých osobností.

Co je to je stručný slovník odborných výrazů, pojmů, termínů a výrazů slov z nejrůznějších oborů lidské činnosti.

Přání k narozeninám pro muže, ženu, děti, rodiče, babičku nebo dědečka.

Narozeninová přáníčka:

Blahopřání k narozeninám pro muže
Blahopřání k narozeninám sms
Blahopřání k narozeninám pro ženu
Blahopřání k narozeninám podle jmen
Blahopřání k narozeninám podle věku

Nejen pro grafiky zde máme Ilustrační obrázky. Databáze obsahující několik tisíc klipartů zdarma ke stažení ve formátu png, svg. Vybrat si můžete obrázky z kategorií jako osobnosti a lidé, smajlíci a emotikony, stavby, Vánoce a Advent, ovoce, auta, muži, halloween, Velikonoce, velikonoční kliparty, věda, dopravní prostředky, hmyz, nástroje a přístroje, zvířata, jídlo a nápoje, symboly, přístroje, ptáci, mapy, rostliny, láska, nápoje, ženy a dívky atd.

Chcete si zlepšit náladu? Vtipy, kameňáky, fóry, anekdoty, frky, černý humor. vám vykouzlí úsměv na tváři. Vtipy jsou rozdělené kategorií: fóry nejen o českém hokeji, vtipy o mužích, chlapech, poslední věty před smrtí, vtipné básničky, vtipné hádanky, murphyho zákony, vtipy o facebooku, fóry o homosexuálech, židovské anekdoty, vtipné citáty, kameňáky, černý humor, vtipy o metanolu, vtipy o blondýnách, anekdoty o politice apod.

Přáníčka, přání, gratulace a blahopřání:

Jednoduchá blahopřání k narození dítěte
Netradiční SMS, MMS básnička k svátku
Vzorová přání výročí svatby
Legrační SMS, MMS básnička k jmeninám
Romantická gratulace k jmeninám podle jmen
Obrázková gratulace k narození dítěte
Veselá textová přání k narozeninám
Veselá blahopřání pro novomanžele
Originální báseň k jmeninám podle jmen
Humorná přání k výročí sňatku

Texty blahopřání:

Blahopřání ke sňatku
Blahopřání ke svatbě
Blahopřání ke svátku
Blahopřání k narození dítěte
Blahopřání k narozeninám
Blahopřání k narozeninám podle věku
Blahopřání k výročí

Zamilované básničky:

Stýskací sms vzkazy
Romantické verše na dobrou noc
Vyznání lásky pomocí sms
Zamilované psaní pro kluka
Romantické SMSky pro holku
Romantické básničky pro miláčka
Romantické vzkazy na dobré ráno
Omluvné sms zprávy

Potřebujete se uvolnit? Vtipné texty, fórky, fóry, vtipy, anekdoty, vtípky. vás zaručeně pobaví. Vtipy jsou přehledně rozdělené do kategorií: Frky ze života, O škole, Vtipy o Bohu, O Slovácích, Frky o tchýních, O zvířátkách, Vtípky o blondýnkách, Vtipy o policajtech, O mužích, O manželství, Vtipy o cikánech, O důchodcích, O ženách, O Němcích, O Windows, Vtipy o doktorech, O Somálcích, O ekonomech, Frky, vtipy, vtípky, O gayích a homosexuálech, Vtipné hádanky apod.

Přání, blahopřání k různým příležitostem na narozeniny, svátek, výročí, nový rok, apod.

CZIN.eu

Změňte si obrázek na ploše vaší obrazovky. Full HD pozadí ke stažení. doporučujeme pro smartphone, tablet, phablet, obrazovka počítače, počítač, mobil, monitor, notebook, PC, displej, mobilní telefon a pro operační systémy macOS, Windows 2000, Android, FreeBSD, Windows 7, Mac, Linux Ubuntu, Lubuntu, Microsoft Windows Vista, BlackBerry OS, Java ME. Full HD tapety na PC jsou přehledně rozdělené do kategorií: budovy a stavby, psi a štěňátka, vojenské Army tapety a zbraně, dopravní prostředky, květiny, kytky, voda a bubliny, hudební tapety, příroda, krajina, adventní a vánoční tapety, hry a herní wallpapery, sportovní pozadí, 3D a Abstraktní, Velikonoce - velikonoční tapety, operační systémy, Windows, zvířata, motorky, motocykly, jídlo a nápoje, auta, rostliny, moře, oceány, pláže. Dostupné velikosti jsou 375x812, 1200x1920, 1920x1080 Full HD, 2160x3840, 640x480, 360x760, 1600x1200, 1800x1440, 360x720, 1080x1800, 1536x864, 1600x2560, 1440x2560, 1280x768, 375x667, 2560x2048 atd.

Dnešní den (20. říjen 2020) má jmeniny Vendelín, Eunika a Kleopatra, zítra (21. říjen 2020) oslavuje svátek Brigita, Uršula, Brit, Brita a Voršila, pozítří (22. říjen 2020) má svátek Sabina, Sabrina, Korina a Kordula, 23. říjen 2020 bude mít svátek Teodor, Theodor, Fedor a Teo a 24. říjen 2020 bude mít svátek Nina, Selina a Narcis.