Blahopřání, přání, gratulace
Texty blahopřání k narozeninám, ke jmeninám, k narození dítěte a jiným životním milníkům

Odkazy na jiné stránky

Citáty slavných, Motta, bonmoty, úsloví, aforismy, výroky, rčení, myšlenky, atd. Mj. na webu naleznete citáty o zdraví, citáty o štěstí, citáty o manželství, citáty o ženách, citáty o kráse, přísloví o naději, citáty o bohu, citáty o odvaze, citáty o bohatství, citáty o neštěstí, citáty o dobru, citáty o penězích, citáty o životě, citáty o lásce, citáty o přátelství, citáty o smrti, citáty o smutku, citáty o nenávisti, citáty o lži, citáty o víře od různých známých osobností.

Co je to je stručný slovník odborných výrazů, pojmů, termínů a výrazů slov z nejrůznějších oborů lidské činnosti.

Přání k narozeninám pro muže, ženu, děti, rodiče, babičku nebo dědečka.

Nejen pro grafiky zde máme Ilustrační obrázky. Databáze obsahující několik tisíc klipartů zdarma ke stažení ve formátu png, svg. Vybrat si můžete obrázky z kategorií jako osobnosti a lidé, smajlíci a emotikony, stavby, Vánoce a Advent, ovoce, auta, muži, halloween, Velikonoce, velikonoční kliparty, věda, dopravní prostředky, hmyz, nástroje a přístroje, zvířata, jídlo a nápoje, symboly, přístroje, ptáci, mapy, rostliny, láska, nápoje, ženy a dívky atd.

Chcete si zlepšit náladu? Vtipy, kameňáky, fóry, anekdoty, frky, černý humor. vám vykouzlí úsměv na tváři. Vtipy jsou rozdělené kategorií: fóry nejen o českém hokeji, vtipy o mužích, chlapech, poslední věty před smrtí, vtipné básničky, vtipné hádanky, murphyho zákony, vtipy o facebooku, fóry o homosexuálech, židovské anekdoty, vtipné citáty, kameňáky, černý humor, vtipy o metanolu, vtipy o blondýnách, anekdoty o politice apod.

Texty blahopřání:

Blahopřání ke sňatku
Blahopřání ke svatbě
Blahopřání ke svátku
Blahopřání k narození dítěte
Blahopřání k narozeninám
Blahopřání k narozeninám podle věku
Blahopřání k výročí

Potřebujete se uvolnit? Vtipné texty, fórky, fóry, vtipy, anekdoty, vtípky. vás zaručeně pobaví. Vtipy jsou přehledně rozdělené do kategorií: Frky ze života, O škole, Vtipy o Bohu, O Slovácích, Frky o tchýních, O zvířátkách, Vtípky o blondýnkách, Vtipy o policajtech, O mužích, O manželství, Vtipy o cikánech, O důchodcích, O ženách, O Němcích, O Windows, Vtipy o doktorech, O Somálcích, O ekonomech, Frky, vtipy, vtípky, O gayích a homosexuálech, Vtipné hádanky apod.

Přání, blahopřání k různým příležitostem na narozeniny, svátek, výročí, nový rok, apod.

CZIN.eu

Změňte si obrázek na ploše vaší obrazovky. Full HD pozadí ke stažení. doporučujeme pro smartphone, tablet, phablet, obrazovka počítače, počítač, mobil, monitor, notebook, PC, displej, mobilní telefon a pro operační systémy macOS, Windows 2000, Android, FreeBSD, Windows 7, Mac, Linux Ubuntu, Lubuntu, Microsoft Windows Vista, BlackBerry OS, Java ME. Full HD tapety na PC jsou přehledně rozdělené do kategorií: budovy a stavby, psi a štěňátka, vojenské Army tapety a zbraně, dopravní prostředky, květiny, kytky, voda a bubliny, hudební tapety, příroda, krajina, adventní a vánoční tapety, hry a herní wallpapery, sportovní pozadí, 3D a Abstraktní, Velikonoce - velikonoční tapety, operační systémy, Windows, zvířata, motorky, motocykly, jídlo a nápoje, auta, rostliny, moře, oceány, pláže. Dostupné velikosti jsou 375x812, 1200x1920, 1920x1080 Full HD, 2160x3840, 640x480, 360x760, 1600x1200, 1800x1440, 360x720, 1080x1800, 1536x864, 1600x2560, 1440x2560, 1280x768, 375x667, 2560x2048 atd.

Dnešní den (3. říjen 2023) má jmeniny Bohumil a Bohuš, zítra (4. říjen 2023) oslavuje svátek František a Evald, pozítří (5. říjen 2023) má svátek Eliška a Elza, 6. říjen 2023 bude mít svátek Hanuš a Hanuše a 7. říjen 2023 bude mít svátek Justýna, Justina, Sergej a Justin.