Blahopřání, přání, gratulace
Texty blahopřání k narozeninám, ke jmeninám, k narození dítěte a jiným životním milníkům

Partnerské weby, technika, kultura, volný čas

Připravili jsme pro vás výběr dalších zajímavých internetových prezentací.

Stahujte romantické tapety na pozadí vašeho počítače z partnerské stránky. Na výběr máte z mnoha kategorií jako zvířátka nebo příroda.

Na partnerském webu naleznete nejenom přáníčka k svátku, ale i velikonoční a vánoční PFka, přání, blahopřání, gratulace.

Víte, že rychlost vašeho hardware můžete změnit pomocí benchmarku? Nevíte co znamená slovo benchmark? Nejen definici pojmu benchmark najdete ve ve stručném encyklopedickém slovníku pojmů, hesel a termínů.

World wide web, internet, technika, kultura, volný čas

Stručný encyklopedický slovník současných i historických osobností z řad sportovců, herců, umělců, politiků, panovníků a dalších. Webové stránky dále obsahují popis současných i zaniklých profesí, lidských vlastností, poruch a nemocí.

Tapety na plochu PC zdarma ke stažení - full HD pozadí na PC

Dále vám doporučujeme: Tapety na plochu PC zdarma ke stažení. jsou vhodná pro monitor, notebook, obrazovka počítače, počítač, phablet, mobil, ultrabook, smartphone, PC, displej, tablet a pro operační systémy Windows Server 2012, Red Hat Linux, SUSE Linux, Windows 98, Lubuntu, Windows 7, Microsoft Windows 8, Windows NT, Apple iOS (iPhone), BlackBerry OS, Linux Mint. Obrázky na plochu počítače jsou přehledně rozdělené do kategorií: fraktály, tenisté a tenistky, velkoměsta a noční život, nature - příroda, sportovní wallpapery, Rally, závody aut, vesmír, kosmos, sportovní a závodní auta, květiny, flóra, stromy, armáda, válka, zbraně, free wallpapers, fantasy, ptáci, Formule 1, 3D a digitalní abstraktní tapety, širokoúhlé Full HD widescreen, hmyz a pavouci. Zvolit si můžete z velikostí 1280x768, 1200x1920, 3200x1200, 1536x2560, 1920x1080, 1440x2560, 1536x2048, širokoúhlé 1366x768, 1920x1280, 2560x1600, 393x786, 2560x2048, 1280x1024, 1024x600, 1366x768, 1152x768 atd.

Hry pro nejmenší děti online zdarma

Příznivcům PC her doporučujeme hry pro nejmenší děti online zdarma . Naleznete zde Strategie, Závody aut, Pro dívky, Hry pro děti, Adventury, Střílečky, Bojové hry, Animace, Relaxační hry, Sportovní hry, Skákačky a hopsačky, Stolní a deskové hry, Brutální krvavé hry, Akční hry, Logické hry, Karetní hry a tak dále.

Klíčová slova: Nejlepší školní testy a kvízy, Vlajky států a zemí světa, Hry pro nejmenší děti online zdarma, pro děti, Vlajka Baham, Pozadí na tablet, V, Online hry zdarma, Přání k jmeninám, URL, Přehled vlajek USA, Městské vlajky, prapory, zástavy, komunální symboly, Vlajky měst České republikySeznam zemí světa a jejich vlajky

Setkali jste se s vlajkou, o jejímž významu jste si nebyli jisti? Potom zkuste Seznam zemí světa a jejich vlajky. Naleznete zde státní vlajky z mnoha kategorí, kupříkladu: státy Blízkého východu, země jižní Asie, ostrůvky Oceánie, země střední Asie, státy jižní Ameriky, země Severní Ameriky, země Afriky, Antarktidy, evropské země a státy, státy Střední Ameriky apod.

Obdivujete Rally Dakar a zde závodící kamiony? Vyzkoušejte online hru Kamaz master. Hra je zdarma, stačí vám jen webový prohlížeč.

Regionální vlajky, prapory a symboly krajů

Nevíte jak vypadají vlajky vyšších územně správních celků v ČR, resp. jejich ekvivalentů v cizině? Pak doporučujeme web Regionální vlajky, prapory a symboly krajů. Naleznete zde nejen krajské vlajky ale i například vlajky království Spojeného království Velké Británie, regionů Francie, polských vojvodství, krajů České republiky, rakouských zemí, Spolkových zemí Německa atd.

Informace, technika, kultura, volný čas

Významy zkratek, přehled akronymů a zkratkových slov

Hledáte význam nějaké zkratky? Pak zkuste významy zkratek, přehled akronymů a zkratkových slov. Najít tu můžete často hledané zkratky z následujících oborů: politické strany a hnutí, zkratky používané v chatu a v internetových diskuzích, týmy NHL, okresy České republiky, vojenské hodnosti, firmy a společnosti, obecné zkratky, úřady a ministerstva, země EU, geocaching, internetové domény 1. řádu, měny, vysokoškolské a akademické tituly, mezinárodní organizace, hudební zkratky, zkratky krajů České republiky apod.

Taky máte někdy KOPR? Tím nemyslíme zeleninu, ale trošku hanlivou avšak výstižnou zkratku.

Prahu nebo Český Krumlov znají všichni, proto nemá smysl o nich psát. Měst v České republice jsou však stovky. Zajímá vás technika, hornictví nebo se chcete zchladit v parném létě? Pak navštivte hornické město Příbram plné technických a kulturních památek z doby těžby stříbra a jiných kovů.

Keywords:linky, Pozadí na tablet, webové stránky, Super free web games zdarma, Grindr, Online vánoční magazín, školství, F, Internet pornography videos images webcams, výukové pomůcky, internet, Tapety na plochu PC zdarma ke staženíOnline hry zdarma

Milovníkům herním milovníkům doporučujeme online hry zdarma . Naleznete zde Karetní, Logické, Střílečky, Strategie, Vánoční online hry, Hry na vaření a smažení, Pro dívky, Onlinovky pro dva hráče, parkování - parkovačky, Oddechové, Stolní hry a deskovky, Velikonoční hry, Bojové online gamesy, Klasické, Závodní a podobně.

Jaký je váš názor na Rusko a Vladimira Putina? Na tomto webu naleznete mnoho informací o Rusku, jeho osobnostech a názorech lidí z ČR na Rusko.

Víte, kdo to byl Konšel, kdo byla Xantipa nebo kdo byl Casanova? Tyto a další historické osobnosti nebo profese naleznete právě zde.

Internet, síť, technika, kultura, volný čas

Pro Atom web přináší informace nejen o jaderné energetice a uvádí na pravou míru propagandu ekologických organizací.

Super free web games zdarma

Jste-li milovník PC her, pak zkuste super free web games zdarma Hry jsou rozdělené kategorií: Karetní hry, Závody aut, Skákačky a hopsačky, Hry pro děti, Adventury, Bojové hry, Akční hry, Relaxační hry, Střílečky, Sportovní hry, Strategie, Hry pro dva hráče, Brutální krvavé hry, Pro dívky, Animace, Stolní a deskové hry a tak dále.

Nejlepší školní testy a kvízy

Zkuste nejlepší školní testy a kvízy. Testy jsou rozdělené kategorií: výukové pomůcky, Chemie - chemické testy a kvízy, cizí jazyky, Matematické testy, Angličtina, výuka anglického jazyka, online IQ testy zdarma, online testy a kvízy, testy psaní všemi deseti prsty, zeměpisné testy a kvízy atd.

Klíčová slova: Vše o Vánocích, Super online kvízy, odkazy, HTML5 Videojuego de navegador, Vlajky států USA, Super free web games zdarma, Nejlepší hry pro dívky, Cestovatelský web v ČR, Evropě a USA., Významy zkratek, přehled akronymů a zkratkových slov, multimédia, doporučujeme, humorVíte, že své vlajky mají i města? Víte jak vypadá třeba vlajka Českých Budějovic nebo vlajka Jeseníku? Tyto a další vlajky naleznete zde.

Zašlete blahopřání k svátku vašim bližním. Výběr přáníček naleznete zde.

Znáte vlajky měst ČR? Například vlajka Hradce Králové, vlajka Litoměřic nebo vlajka Litvínova?

Síť, technika, kultura, volný čas

Stručný encyklopedický slovník

Hledáte odborné výrazy, pojmy, termíny a výrazů slov z nejrůznějších oborů lidské činnosti? Pak zkuste Stručný encyklopedický slovník. Vybrat si můžete desítek kategorií jako nápoje, český jazyk, software, technika, zločin a právo, fyzika, zkratky, hardware, počítače, jídlo, politika, stavebnictví, lékařství a medicína, příroda, internet, bankovnictví, náboženství a křesťanství, ekonomie a ekonomika, nástroje, filozofie, cestování, chemie, nemoce, různé atd.

Sledujete seriál Hannah Montana? Pokud ano a líbí se vám, určitě se vám budou líbit i Hannah Montana hry. Zahrajte si hru s hlavní představitelkou Miley Cyrus.

Odpočiňte si. Navštivte web obsahující vtipy. Vtipy o mužích nebo vtipy o blondýnkách vás určitě rozesmějí.

Znáte Ivana Trojana, Ondřeje Vetchého nebo Jana Krause? Více o těchto hercích zjistíte na webových stránkách s výstižným názvem Kdo je to?

Máte-li chvilku času, podívejte se prosím na partnerskou stránku plnou obrázků vhodných na plochu počítače. Jsou zde stovky tapet v desítkách kategorií. Vybere si proto určitě každý z vás.

Klíčová slova: Přehled formátů souborů, F, Databáze osobností Kdo je to?, Vlajka Paraguaye, ú, Hry pro nejmenší děti online zdarma, Obrázky a kliparty zdarma, Tapety na plochu zbraně, zdarma, Online zeměpisné testy zdarma, Online hry zdarmaVíte, že své vlajky mají i města? Víte jak vypadá třeba vlajka Českých Budějovic nebo vlajka Jeseníku? Tyto a další vlajky naleznete zde.

Zašlete blahopřání k svátku vašim bližním. Výběr přáníček naleznete zde.

Znáte vlajky měst ČR? Například vlajka Hradce Králové, vlajka Litoměřic nebo vlajka Litvínova?

Náš tip, technika, kultura, volný čas

Super free web games zdarma

Příznivcům PC her doporučujeme super free web games zdarma. Hry jsou rozdělené kategorií: Relaxační onlinovky, Bojové gamesy, Stolní hry a deskovky, Karetní hry, Sportovní, Akční hry, Postřehové, Závodní moto hry, Strategie, strategické hry a tak podobně.

Free game online hry

Příznivcům PC her doporučujeme free game online hry Vybírejte z kategorií Deskovky, Vaření a smažení, Holčičí, dívčí hry pro holky, Auta a závodní, Akční gamesky, Adventní, vánoční hry, Hannah Montana, Farmářské hry, Vzdělávací a výukové hry, Barbie hry, Logické hry, Omalovánky, Adventury, Oblíkačky, Skákací a hopsací gamesky, Puzzle a skládačky, Karetní hry - solitaire, Oddechové hry, Letecké simulátory, Sportovní gamesy, Strategické onlinovky apod.

Vlajky států USA

Chcete se dozvědět, jak vypadají vlajky všech států USA? Pak navštivte web stránky Vlajky států USA. Zde jsou k nalezení vlajky států jako Montana, Louisiana, Texas, Severní Dakota, Virginie, Maryland, Ohio, Illinois, Michigan, Severní Karolína, Alabama, Pensylvánie, Jižní Karolína, Havaj, Západní Virginie, Florida, Vermont, Mississippi, Aljaška, Kalifornie, Nové Mexiko, Wisconsin, Oklahoma, Wyoming, Delaware, Jižní Dakota atd.

Dopravní značky

Znáte dobře dopravní značky používané v naší vlasti? Seznam dopravních značek používaných v Česku je rozdělený do kategorií jako dopravní zařízení, zahraniční značky, značky upravující přednost, zákazové dopravní značení, neoficiální zábavné značky, příkazové dopravní značky, dodatkové tabulky, informativní provozní značení, informativní směrové dopravní značky, informativní jiné dopravní značení, vodorovné značení apod.

Přehled formátů souborů

Vyčerpávající Přehled formátů souborů, ve kterém se dozvíte v čem spustit, v čem upravit, jak importovat, jak přehrát, jak vytvořit, kterak editovat, jak převést, jak otevřít, čím zobrazit, jak konvertovat, jak exportovat následující typy souborů: grafiku, spustitelné soubory, koncovky souborů, písma, fonty, komprimace dat, video soubory, dokumenty, hudební audio soubory, internet a web, šablony dokumentů, systémové soubory, obrazy disků apod.

Klíčová slova: tipy, Online životopisy, biografie, zábava, Webové online testy zdarma, Stručný encyklopedický slovník, Omalovánky pro malé děti, A, internetové stránky, hyperlinky, zajímavosti, Seznam zemí světa a jejich vlajky, zadarmo, Tapety na plochu oceán a moře,

Několik fórů na závěr. Vtip Salám: Teplouš vejde do řeznictví a chce štangli salámu. Řezník se ptá, jestli v celku nebo nakrájet. „Samozřejmě že v celku,” zavrčí teplouš, „mám snad v prdeli jukebox?”

Robert Fico príde na rokovanie vlády s dvoma papiermi. Vytiahne prvý: "Tu sú vymenované opatrenia, ktoré keď schválime, budú sa mať ľudia dobre do konca života ..." Vytiahne druhý: "... a tu je zoznam tých ľudí."

Nepodezírej lidi ze špatných úmyslů, pokud to lze vysvětlit debilitou.

Další odkazy:

Zajímavé internetové odkazy
Hazard a gambling
Naše tipy
Omaha hold em poker
Tipy na zajímavé weby
Přáníčka k svátku, vtipné texty k jmeninám
Partnerské weby
Flag of Switzerland
Doporučené odkazy

Děkujeme vám za vaši návštěvu.

Dnešní den (5. duben 2020) má jmeniny Miroslava a Mirka, zítra (6. duben 2020) oslavuje svátek Vendula a Venuše, pozítří (7. duben 2020) má svátek Heřman a Hermína, 8. duben 2020 bude mít svátek Ema, Emma a Konstantýna a 9. duben 2020 bude mít svátek Dušan a Dušana.