Blahopřání, přání, gratulace
Texty blahopřání k narozeninám, ke jmeninám, k narození dítěte a jiným životním milníkům

Partnerské weby, důležité informace a zábava pro volný čas

Zde uvádíme zpětné odkazy našich partnerských webů.

Dejte si pauzu při pěkné online hře, kterou je hra Twin Shot 2. Jedná se o již o druhý díl úspěšné série.

Dále také spolupracujeme s Lexikonem, slovníkem pojmů Co je to?, který obsahuje přes 8000 definic pojmů a každým dnem přibývají další termíny z medicíny, práva, kultury, ekonomie, literatury, školství atd.

Vlajky měst České republiky

Nevíte jak vypadají vlajky našich největších měst? Pak zkuste Vlajky měst České republiky. Vybrat můžete městské vlajky ze všech krajů, např. Moravskoslezský kraj, Královéhradecký kraj, Zlínský kraj, Pardubický kraj, Jihomoravský kraj, Plzeňský kraj, Hlavní město Praha, Olomoucký kraj, Karlovarský kraj, Liberecký kraj, Kraj Vysočina, Středočeský kraj, Ústecký kraj apod.

Síť, důležité informace a zábava pro volný čas

Zajímáte se o auta? Pak pro určitě znáte zkratku SUV, TSI nebo TDI. Pokud4 je neznáte, podívejte se na spřátelený web který obsahuje tisíc nejrůznějších zkratek.

Blahopřání, přání k nejrůznějšímu životnímu jubileu. Přání k svátku, narozeninám, kulatinám, ke svatbě, narození dítěte, apod.

Tapety na plochu počítače - wallpapery na plochu PC

Také doporučujeme: Tapety na plochu počítače. doporučujeme pro displej, phablet, mobil, počítač, smartphone, ultrabook, tablet, monitor, notebook, mobilní telefon, PC a pro operační systémy Linux Ubuntu, Linux Xubuntu, Red Hat Linux, Windows 10 Mobile, Linux Fedora, Chrome OS, Windows NT, SUSE Linux, Lubuntu, FreeBSD, Mac. Tapety na plochu PC zdarma ke stažení jsou přehledně rozdělené do kategorií: vesmír, kosmos, armáda, válka, zbraně, zvířata, flóra, stromy, free wallpapers, velkoměsta a noční život, fraktály, květiny, oceán, moře, pláže, sportovní wallpapery, ptáci, 3D a digitalní abstraktní tapety, tenisté a tenistky, Rally, závody aut, hmyz a pavouci, nature - příroda, motorky, Formule 1. Dostupné rozměry 2048x1536, 1600x2560, 854x480, 1366x768, 1536x2560, 1920x1080 Full HD, 1366x1024, 1080x1800, 2160x3840, 768x1024, 1280x960, 1152x1920, 800x600, 1440x960, 1536x2048, 1920x1080 atd.

Klíčová slova: Státní prapory, Online zeměpisné testy zdarma, kuriozity, Nejhranější hry online, Přáníčka k jmeninám, blahopřání ke svátku zdarma, výukové pomůcky, hyperlinky, humor, Obrázek Rozesmátá blondýna, Nejhranější online hry zdarma, zábava, V, FOnline vánoční magazín - vánoční web

Vánoce za dveřmi? Nemáte napečeno, nakoupeny přáníčka, dárky a vánoční výzdobu? Potom se podívejte Online vánoční magazín. V tomto webu naleznete mnoho vánočních tipů a materiálů z kategorií vánoční filmy, adventní všehochuť, vánoční přání, vánoční dekorace, vánoční všehochuť, vánoční koledy, vánoční stromeček, recepty na vánoční jídlo a cukroví, vánoční dárky, jmenovky na dárky k Vánocům, materiály ke stažení atd. Představu o čem články jsou lze získat z názvů štítků např. Koledy, Desktop, Vánoční punč, Láska nebeská, Koleda, Vánoční stromek, Sněhová vločka, Květiny, Svíčky, Papírové ozdoby, Keramický adventní věnec, Zdraví, Třásně, Jmenovky, Sám doma, Špalda, Štóla, Slámový adventní věnec, Anděl, Řetězy, Borovice, Korálky, Václavské náměstí, Film, Písnička, Umělý vánoční stromek, Ježíšek, Jedle, Ježíš Kristus, Perníčky, Advent apod.

Pokud se zajímáte o historii a ještě jste nenavštívili Terezín, určitě tak učiňte. Terezín se nachází v blízkosti Litoměřic.

Významy zkratek, přehled akronymů a zkratkových slov

Setkali jste se se zkratkou, jejímž významem jste si nebyli jisti? Možná její vysvětlení naleznete v významy zkratek, přehled akronymů a zkratkových slov. Najít tu můžete často hledané zkratky z následujících oborů: zkratky krajů České republiky, zkratky používané v chatu a v internetových diskuzích, obecné zkratky, internetové domény 1. řádu, měny, firmy a společnosti, geocaching, vojenské hodnosti, státy usa, fyzikální jednotky, vysokoškolské a akademické tituly, politické strany a hnutí, úřady a ministerstva, země EU, mezinárodní organizace, hudební zkratky apod.

Informace, důležité informace a zábava pro volný čas

Nejhranější hry online

Jste-li milovník PC her, pak zkuste nejhranější hry online . V této rozsáhlé kolekci naleznete Adventury, Logické hry, Farmářské hry, Deskovky, Strategické onlinovky, Arkády a plošinovky, Holčičí, dívčí hry pro holky, Střílecí hry, Hannah Montana, Letecké simulátory, Auta a závodní, Barbie hry, Vaření a smažení, Sportovní gamesy, Hry s koňmi, Akční gamesky, Adventní, vánoční hry, Skákací a hopsací gamesky, online html5 hry, Puzzle a skládačky, Oddechové hry apod.

Prapory regionů a království

Setkali jste se s krajskou vlajkou, kterou jste neznali? Potom zkuste Prapory regionů a království. V této rozsáhlé kolekci naleznete vlajky ze všech krajů ČR, např. z království Spojeného království Velké Británie, polských vojvodství, krajů České republiky, regionů Francie, rakouských zemí, Spolkových zemí Německa atd.

Potřebujete zabavit vaše malé děti během dlouhé cesty autem, letadlem nebo vlakem? Pak jim nainstalujete do telefonu jednoduché java hry zdarma, které je jistě zabaví. Pokud nechcete hry instalovat, můžete dětem v notebooku nabídnout online hry zdarma, případně jim vytiskněte omalovánky zdarma. Zábavných alternativ je opravdu hodně.

Keywords:URL, linky, školství, Vlajky států USA, Omalovánky zdarma ke stažení, Vlajky zemí světa, doporučujeme, Databáze osobností Kdo je to?, Zdravé vánoční cukroví, weby, pro děti, Nejlepší obrázky na plochu zdarmaDopravní značky

Jste řidič? Umíte dopravní značky využívané v ČR nebo na Slovensku? Ověřit si to můžete na webové stránce s přehledem dopravního značení používaného v ČR i v zahraničí. Značky jsou zde rozdělené do kategorií informativní směrové dopravní značky, informativní provozní značení, dopravní zařízení, příkazové dopravní značky, neoficiální zábavné značky, dodatkové tabulky, výstražné značky, vodorovné značení, zahraniční značky, informativní jiné dopravní značení, značky upravující přednost apod.

Vtípky, vtipy, vtipné texty, kameňáky, fóry, frky

Zkuste vypnout! Vtípky, vtipy, vtipné texty, kameňáky, fóry, frky. vám pomohou zapomenout na všechno špatné. Vtipy z kategorií vtipy o facebooku, vtipné hádanky, kameňáky, vtipy o metanolu, frky o zvířatech, černý humor, anekdoty o politice, murphyho zákony, vtipy o blondýnách, vtipné básničky, vtipné citáty, poslední věty před smrtí, fóry nejen o českém hokeji, fóry o homosexuálech, židovské anekdoty apod.

Státní prapory

Hledáte význam nějaké vlajky? Pak zkuste Státní prapory. Naleznete zde státní vlajky z mnoha kategorí, kupříkladu: státy Střední Ameriky, země Afriky, země střední Asie, země východní Asie, státy Blízkého východu, Antarktidy, země jižní Asie, země Severní Ameriky, ostrůvky Oceánie, evropské země a státy apod.

World wide web, internet, důležité informace a zábava pro volný čas

Hry pro nejmenší online

Milovníkům herním milovníkům doporučujeme hry pro nejmenší online . V této jedinečné sbírce naleznete Pro dívky, Klasické, Střílečky, Onlinovky pro dva hráče, Logické, Bojové online gamesy, Hry na vaření a smažení, parkování - parkovačky, Stolní hry a deskovky, Vánoční online hry, Oddechové, Závodní, Strategie, Sportovní, Karetní a podobně.

Seznam přípon a koncovek souborů

Velký Seznam přípon a koncovek souborů, ve kterém se dozvíte v čem upravit, kterak editovat, jak přehrát, jak exportovat, jak převést, jak spustit, jak importovat, v čem spustit, jak konvertovat, jak otevřít, čím zobrazit soubory těchto typů: konfigurační soubory, spustitelné soubory, písma, fonty, koncovky souborů, šablony dokumentů, grafiku, zdrojové kódy programovacích jazyků, video soubory, internet a web, komprimace dat, obrazy disků, dokumenty apod.

Kliparty pro dokumenty

Nejen pro grafiky zde máme Kliparty pro dokumenty. Databáze obsahující několik tisíc klipartů zdarma ke stažení ve formátu png, svg. Vybrat si můžete obrázky z kategorií jako muži, věda, nástroje a přístroje, dopravní prostředky, stavby, jídlo a nápoje, sport, ženy a dívky, láska, smajlíci a emotikony, Vánoce a Advent, přístroje, náboženství, nápoje, ovoce, hmyz, květiny, auta, ptáci, osobnosti a lidé, zelenina, halloween, mapy atd.

Klíčová slova: A, Nejhranější online zeměpisné testy a kvízy, Stručný slovník pojmů a termínů, Přáníčka k svátku, gratulace k jmeninám, multimédia, Dopravní značení, Slovník pojmů Co je to?, Omalovánky, hry pro děti, Full HD tapety na PC zdarma, Webové online testy zdarma, Významy zkratek, přehled akronymů a zkratkových slov, odkazJá Ti přeju... Tak nějak může začínat přání k svátku. Na partnerských stránkách najdete další textová a obrázková blahopřání.

Moudrosti, výroky, rčení, úsloví, moudra, hlášky, přísloví

Slavné citáty, Moudrosti, výroky, rčení, úsloví, moudra, hlášky, přísloví, . Mj. na webu naleznete citáty o přátelství, citáty o kráse, hlášky o alkoholu, přísloví o naději, citáty o smrti, citáty o bohu, citáty o zlu, citáty o víře, citáty o zdraví, citáty o štěstí, citáty o lži, citáty o nenávisti, citáty o rozumu, citáty o odvaze, citáty o svobodě, citáty o dobru, citáty o smutku, citáty o ženách, moudra o dětech, citáty o člověku od různých známých osobností.

Skvělé hry online zdarma

Milovníkům herním milovníkům doporučujeme skvělé hry online zdarma . Naleznete zde Velikonoční hry, Hry na vaření a smažení, parkování - parkovačky, Sportovní, Bojové online gamesy, Onlinovky pro dva hráče, Závodní, Strategie, Logické, Střílečky, Pro dívky, Karetní, Vánoční online hry, Oddechové, Stolní hry a deskovky a podobně.

Internet, síť, důležité informace a zábava pro volný čas

Znáte dobře státní vlajky? Víte, jak vypadá vlajka Rwandy, vlajka Peru nebo vlajka Japonska?

Vlajky měst České republiky

Nevíte jak vypadají vlajky našich největších měst? Pak zkuste Vlajky měst České republiky. Vybrat můžete městské vlajky ze všech krajů, např. Jihomoravský kraj, Kraj Vysočina, Hlavní město Praha, Pardubický kraj, Jihočeský kraj, Ústecký kraj, Moravskoslezský kraj, Plzeňský kraj, Zlínský kraj, Královéhradecký kraj, Olomoucký kraj, Karlovarský kraj, Středočeský kraj apod.

Znáte pojmy jako Bios, Bit nebo Firewall? Jestliže ne, a přitom byste je chtěli znát, mrkněte na stručný slovník pojmů - Co je to!.

Vše o Vánocích a adventu naleznete ve vánočním magazínu. Projděte si vánoční recepty, koledy, přání, tipy na vánoční dárky, tapety na plochu, vánoční dekorace, zábava, filmy atd.

Na partnerském webu naleznete stovky přání k svátku (neboli k jmeninám) rozdělených do mnoha kategorií jako pro muže, pro děti apod.

Klíčová slova: Online životopisy, biografie, Vlajky měst České republiky, webovky, Jak spořit a vytvářet úspory?, internetové stránky, odkazy, Vlaječky krajů, prapory a symboly království, Free style - volný styl, Prapory regionů a království, Přehled formátů souborů, internetJá Ti přeju... Tak nějak může začínat přání k svátku. Na partnerských stránkách najdete další textová a obrázková blahopřání.

Moudrosti, výroky, rčení, úsloví, moudra, hlášky, přísloví

Slavné citáty, Moudrosti, výroky, rčení, úsloví, moudra, hlášky, přísloví, . Mj. na webu naleznete citáty o přátelství, citáty o kráse, hlášky o alkoholu, přísloví o naději, citáty o smrti, citáty o bohu, citáty o zlu, citáty o víře, citáty o zdraví, citáty o štěstí, citáty o lži, citáty o nenávisti, citáty o rozumu, citáty o odvaze, citáty o svobodě, citáty o dobru, citáty o smutku, citáty o ženách, moudra o dětech, citáty o člověku od různých známých osobností.

Skvělé hry online zdarma

Milovníkům herním milovníkům doporučujeme skvělé hry online zdarma . Naleznete zde Velikonoční hry, Hry na vaření a smažení, parkování - parkovačky, Sportovní, Bojové online gamesy, Onlinovky pro dva hráče, Závodní, Strategie, Logické, Střílečky, Pro dívky, Karetní, Vánoční online hry, Oddechové, Stolní hry a deskovky a podobně.

Náš tip, důležité informace a zábava pro volný čas

Víte, že své vlajky mají i města? Víte jak vypadá třeba vlajka Českých Budějovic nebo vlajka Jeseníku? Tyto a další vlajky naleznete zde.

Obrázky na PC ke stažení - tapety na plochu PC zdarma ke stažení

Oživte si pozadí plochy vaší obrazovky. Obrázky na PC ke stažení. můžete využít v monitor, tablet, počítač, displej, smartphone, notebook, ultrabook, PC, obrazovka počítače, phablet, mobilní telefon a pro operační systémy OSX, Chrome OS, SUSE Linux, Windows 7, Lubuntu, Apple iOS (iPhone), Java ME, macOS, Android, BlackBerry OS, Windows Me. Počítačové tapety pro Windows jsou rozdělené kategorií: velkoměsta a noční život, free wallpapers, fraktály, motorky, flóra, stromy, Formule 1, nature - příroda, 3D a digitalní abstraktní tapety, tenisté a tenistky, armáda, válka, zbraně, fantasy, širokoúhlé Full HD widescreen, sportovní wallpapery, hmyz a pavouci, zvířata, květiny, oceán, moře, pláže, ptáci. Zvolte si z rozměrů 1920x1080, 1080x1920, 1280x854, 2160x3840, 1440x960, 1280x960, 1440x900, 1800x1440, 360x760, Full HD 1080x1920, 1920x1080 Full HD, 1600x900, 1536x2048, 1440x2560, 1152x768, 4800x1200 atd.

Víte, čím se vyznačuje cynik, despota nebo egoista? Toto a mnohem víc se dozvíte v online encyklopedickém slovníku.

Vlajky zemí světa

Hledáte význam nějaké vlajky? Pak zkuste Vlajky zemí světa. Naleznete zde státní vlajky z mnoha kategorí, kupříkladu: evropské země a státy, země jižní Asie, ostrůvky Oceánie, státy Střední Ameriky, země střední Asie, Antarktidy, země východní Asie, státy Blízkého východu, země Severní Ameriky, státy jižní Ameriky apod.

Full HD tapety na PC zdarma - pozadí na tablet

Oživte si plochu vašeho PC. Full HD tapety na PC zdarma. vhodné pro ultrabook, počítač, displej, mobilní telefon, smartphone, notebook, tablet, phablet, PC, mobil, monitor a pro operační systémy Windows 10 Mobile, Windows Me, Lubuntu, Windows Server 2012, Microsoft Windows Vista, Mac, Microsoft Windows 8, Linux Ubuntu, Android, Windows 10, SUSE Linux. Full HD tapety ke stažení jsou rozdělené kategorií: wallpapery, vojenské Army tapety a zbraně, příroda, krajina, operační systémy, Windows, zvířata, 3D a Abstraktní, hry a herní wallpapery, moře, oceány, pláže, květiny, kytky, Velikonoce - velikonoční tapety, motorky, motocykly, adventní a vánoční tapety, sportovní pozadí, noční města, voda a bubliny, vesmír, planety, galaxie, dopravní prostředky, letadla, Roztomilá zvířátka, hudební tapety. Stahujte ve velikostech 360x760, 2048x1536, 1152x768, 1366x1024, 1600x2560, 2560x1600, 1536x864, 1152x1920, 1536x2560, 1024x768, 1600x900, 1680x1050, 1280x854, HD 1280x720, 1024x600, 1280x768 atd.

Klíčová slova: Databáze osobností Kdo je to?, Vlajky měst České republiky, F, Seznam zkratek a akronymů, Nej hry online, Omalovánky pro malé děti, Dopravní značky, Hry pro dívky online, Biografie slavných osobností, Obrázky, kliparty, cestování, volný čas, Pozadí se zvířátky na PC, 5

Několik fórů na závěr. Vtip Ani zadarmo!: Zastaví namalovaná slečna jednoho pána: „Nechcete si se mnou zašpásovat? Dnes je Mezinárodní den prostitutek, a tak je to zadarmo!” „Bohužel, to si musím počkat až na Mezinárodní den teplých!”

Co byl největší Husákův chirurgický výkon? To, že transplantoval srdce Evropy do konečníku Sovětského svazu.

Když Pražákům na horách místní horal řekne, že bude bouřka, tak opravdu bude. A je celkem jedno, co na to říká jejich iPhone.

Další odkazy:

Online omalovánky
Naše tipy na užitečné weby
Texas hold em poker
Odkazy nejen na naše partnerské weby
Blahopřání k jmeninám podle jmen, texty a obrázky ke stažení
Zajímavé linky na nejrůznější weby
Online přáníčka k svátku a sms texty jmeninám
Doporučené internetové odkazy
Fotografie topmodelek
Odkazy na partnerské weby
Velikonoce, pozadí na plochu, omalovánky

Děkujeme vám za vaši návštěvu.

Dnešní den (15. červen 2024) má jmeniny Vít, Vítek, Víta a Izolda, zítra (16. červen 2024) oslavuje svátek Zbyněk, Zbyňka a Zbyhněv, pozítří (17. červen 2024) má svátek Adolf a Adina, 18. červen 2024 bude mít svátek Milan, Milana a Milíč a 19. červen 2024 bude mít svátek Leoš, Leo a Leon.