Blahopřání, přání, gratulace
Texty blahopřání k narozeninám, ke jmeninám, k narození dítěte a jiným životním milníkům

Partnerské weby, technika, kultura, informace

Zde uvádíme zpětné odkazy našich partnerských webů.

Blahopřání, přání k nejrůznějšímu životnímu jubileu. Přání k svátku, narozeninám, kulatinám, ke svatbě, narození dítěte, apod.

Ftipy, vtípky, černý humor, fóry, fórky, anekdoty

Chcete se pobavit? Ftipy, vtípky, černý humor, fóry, fórky, anekdoty. vám vykouzlí úsměv na tváři. Vtipy jsou rozdělené kategorií: poslední věty před smrtí, frky o zvířatech, vtipy o facebooku, vtipné hádanky, vtipy o mužích, chlapech, murphyho zákony, vtipné básničky, černý humor, vtipy o blondýnách, židovské anekdoty, fóry nejen o českém hokeji, vtipné citáty, fóry o homosexuálech, anekdoty o politice, kameňáky apod.

Nezapomeňte navštívit partnerskou stránku s tapetami na plochu PC. Na výběr máte z stovky kvalitních fotografií ve vysokých rozlišeních.

World wide web, internet, technika, kultura, informace

V dnešní uspěchané době je nezbytností používat v písemné formě různé zkratky. Na spřátelených stránkách se dozvíte význam zkratek z jednotlivých oborů. Například zkratky států USA, zkratky mezinárodních organizací nebo zkratky používané v Geocachingu.

Přát ale nemusíte jen k významnům výročím a dnům. Pokud jste na cestě bez vašeho miláčka, můžete mu poslat zamilovanou sms na dobrou noc ve formě vtipné básničky. Pokud jste třeba v horách při náročnějším treku, tak váš/vaše milá bude zároveň vědět, že jste v pořádku.

Státní vlaječky, prapory

Setkali jste se s vlajkou, o jejímž významu jste si nebyli jisti? Potom zkuste Státní vlaječky, prapory. Tento přehled obsahuje vlajky a informace o několika stech zemí. Vybrat si můžete státy z následujících světadílů: státy Střední Ameriky, státy Blízkého východu, země Afriky, země východní Asie, Antarktidy, evropské země a státy, ostrůvky Oceánie, země střední Asie, státy jižní Ameriky, země jižní Asie apod.

Klíčová slova: počítače, internet, zajímavosti, Seznam formátů, přípon a koncovek souborů, Vánoční pozadí na plochu PC, mobilu a tabletu zdarma ke stažení, cestování, Databáze osobností Kdo je to?, odkazy, Ozdobený vánoční stromeček, info, hyperlinky, Hry pro dívky online, VInformace o Chorvatsku, národní parky - Plitvická jezera, Krka. Chorvatský slovník. Popis měst a oblastí - Makarská riviéra, Zadar, Dubrovník, Istrie.

Láska je jedním z nejsilnějších citů. Pokud jste zrovna po uši zamilovaní do svého partnera a on do vás, tak ho určitě potěší zamilovaná sms. Jestliže nejste rození spisovatelé, najdete na tomto webu zamilované sms pro kluka, zamilované sms pro miláčka nebo stýskací sms.

Na dovolenou nemusíte jezdit jen do vzdáleného zahraničí, ale můžete ji strávit v České republice, která i přes svoji malou velikost má hodně co nabídnout! V ČR naleznete hory, lesy, kulturní i technické památky. Jediné, co chybí je skutečné slané moře a teplo v zimě. V následujících řádcích přinášíme několik tipů na výlety po České republice.

Internet, síť, technika, kultura, informace

Z dovolených si obvykle přivezete velké množství fotek. Co s nimi? Samozřejmě je můžete umístit na sociální sítě jako Facebook, Twitter, Pinterest. Další možností je a vytisknout je na papír a vložit do klasického alba. Novější možností je obrázky upravit, vložit k nim zajímavé kliparty, rámečky, v nějakém grafickém editoru typu Adobe Photoshop, a nechat si z těchto fotek vytisknout profesionální fotoknihu. Fotografie a obrázky z dovolené samozřejmě můžete použít jako pozadí na plochu PC, mobilu nebo tabletu jako tzv. wallpaper. Mezi další možnosti patří vytisknutí obrázků na tričko, hrníček apod.

Nezapomeňte provádět pravidelně upgrade vašeho software. Pouze tak zabráníte virům a malware a jiným hrozbám, dostat se do vašeho počítače nebo tabletu.

Pobavte se u naší partnerské stránky obsahující vtipy. Určitě se vám budou líbit třeba vtipy o O blondýnkách

Keywords:školství, Online testy a kvízy zdarma, Přehled zkratek a akronymů, Vlajky států USA, Call girls, Kliparty zdarma ke stažení, Super online kvízy, F, Vánoční, adventní koledy, Databáze osobností Kdo je to?, Vlajky spojených států amerických, Tapety na plochu PCZnáte Ivana Trojana, Ondřeje Vetchého nebo Jana Krause? Více o těchto hercích zjistíte na webových stránkách s výstižným názvem Kdo je to?

Super online kvízy

Příznivcům cestovatelům a příznivcům geografie doporučujeme super online kvízy. Mj. na webu naleznete Puzzle, skládačky vlajek, testy na hádání vlajek, hádaní hlavních měst, online kvízy a testy, testy znalostí zemí a států světa atd.

Stahujte romantické tapety na pozadí vašeho počítače z partnerské stránky. Na výběr máte z mnoha kategorií jako zvířátka nebo příroda.

Doporučené odkazy, technika, kultura, informace

Donald John Trump (narozen 14. června 1946 New York) je americký republikánský politik a 45. prezident Spojených států amerických, kterým se stal 20. ledna 2017. Do Bílého domu nastoupil Donald Trump ve věku 70 let je Donald Trump nejstarší a zároveň nejbohatší zvolený prezident a stal se také prvním mužem v úřadu bez předchozí zkušenosti s politickou či armádní funkcí.

Staré hry online

Vyzkoušejte staré hry online Hry jsou rozdělené kategorií: Bojové hry, Brutální krvavé hry, Akční hry, Strategie, Logické hry, Pro dívky, Postřehové hry, Závody aut, Hry pro děti, Hry pro dva hráče, Stolní a deskové hry, Relaxační hry, Karetní hry, Střílečky, Animace, Adventury a tak dále.

Obrázky zdarma

Pro grafiky doporučujeme Obrázky zdarma. Stovky vektorových obrázků (klipartů) zdarma ke stažení. Vyberte si z desítek kategorií jako zvířata, auta, sport, ptáci, přístroje, hmyz, smajlíci a emotikony, zelenina, květiny, ovoce, dopravní prostředky, ženy a dívky, stavby, Velikonoce, velikonoční kliparty, nástroje a přístroje, láska, symboly, náboženství, rostliny, hudba, osobnosti a lidé, jídlo a nápoje, nápoje atd.

Klíčová slova: humor, kuriozity, webovky, Železnice, nákladní, osobní, vysokorychlostní vlaky, odkaz, linky, Vlaječky krajů, prapory a symboly království, Lionel Messi, zdroje informací, A, Obrázky na PC, Počítačové tapety pro WindowsHry pro dívky online

Všem hráčům doporučujeme hry pro dívky online . V této rozsáhlé kolekci naleznete Závody aut, Hry pro děti, Hry pro dva hráče, Logické hry, Bojové hry, Skákačky a hopsačky, Adventury, Postřehové hry, Relaxační hry, Karetní hry, Stolní a deskové hry, Strategie, Akční hry, Brutální krvavé hry, Animace, Střílečky a tak dále.

Super online flash hry

Běžte na super online flash hry . V této rozsáhlé kolekci naleznete Závodní, Velikonoční hry, Strategie, Bojové online gamesy, Střílečky, Hry na vaření a smažení, Pro dívky, Sportovní, Onlinovky pro dva hráče, Vánoční online hry, Karetní, Logické, Stolní hry a deskovky, Klasické, Oddechové a podobně.

Webové online testy zdarma

Zahrajte si webové online testy zdarma. Mj. na webu naleznete Angličtina, výuka anglického jazyka, online testy a kvízy, cizí jazyky, online IQ testy zdarma, Chemie - chemické testy a kvízy, testy psaní všemi deseti prsty, výukové pomůcky, zeměpisné testy a kvízy, Matematické testy atd.

Informace, technika, kultura, informace

Přehled zkratek a akronymů

Setkali jste se se zkratkou, jejímž významem jste si nebyli jisti? Možná její vysvětlení naleznete v přehled zkratek a akronymů. Tento přehled obsahuje popisy několika tisíc zkratek. Vybrat si můžete z kategorií geocaching, zkratky používané v chatu a v internetových diskuzích, politické strany a hnutí, okresy České republiky, mezinárodní organizace, mezinárodní organizace, hudební zkratky, týmy NHL, vojenské hodnosti, fyzikální jednotky, úřady a ministerstva, země EU, firmy a společnosti, zkratky krajů České republiky, obecné zkratky, státy usa apod.

Slyšeli jste o Svaté Hoře v Příbrami? O tomto mariánském poutním místě se více dozvíte zde.

Vlajky měst a obcí České republiky

Setkali jste se s městskou vlajkou, kterou jste neznali? Potom zkuste Vlajky měst a obcí České republiky. Tento přehled vlajek obsahuje informace o městech a vlajkách následujících krajů Hlavní město Praha, Středočeský kraj, Pardubický kraj, Olomoucký kraj, Královéhradecký kraj, Jihočeský kraj, Kraj Vysočina, Karlovarský kraj, Moravskoslezský kraj, Zlínský kraj, Liberecký kraj, Jihomoravský kraj, Ústecký kraj apod.

Dopravní značení

Jste řidič? Umíte dopravní značení využívané v Česku? Seznam dopravních značek používaných v Česku je rozdělený do kategorií jako informativní provozní značení, vodorovné značení, informativní jiné dopravní značení, dopravní zařízení, informativní směrové dopravní značky, výstražné značky, příkazové dopravní značky, značky upravující přednost, dodatkové tabulky, zahraniční značky, zákazové dopravní značení apod.

Pokud jste účastníky dopravního provozu, tak vám doporučujeme se seznámit s dopravním značením na webu se seznamem dopravních značek, taktéž vám doporučujeme webovky s tapetami aut na plochu PC a tapetami motorek.

Klíčová slova: Webové html5 hry zdarma, zeměpis, URL, Omalovánka betlému, Slovník pojmů Co je to?, Hry pro dívky online, pro dospělé, Sara Shimada, Vlajky měst a obcí České republiky, Životopisy osobností, Nej hry onlineHry pro dívky online

Všem hráčům doporučujeme hry pro dívky online . V této rozsáhlé kolekci naleznete Závody aut, Hry pro děti, Hry pro dva hráče, Logické hry, Bojové hry, Skákačky a hopsačky, Adventury, Postřehové hry, Relaxační hry, Karetní hry, Stolní a deskové hry, Strategie, Akční hry, Brutální krvavé hry, Animace, Střílečky a tak dále.

Super online flash hry

Běžte na super online flash hry . V této rozsáhlé kolekci naleznete Závodní, Velikonoční hry, Strategie, Bojové online gamesy, Střílečky, Hry na vaření a smažení, Pro dívky, Sportovní, Onlinovky pro dva hráče, Vánoční online hry, Karetní, Logické, Stolní hry a deskovky, Klasické, Oddechové a podobně.

Webové online testy zdarma

Zahrajte si webové online testy zdarma. Mj. na webu naleznete Angličtina, výuka anglického jazyka, online testy a kvízy, cizí jazyky, online IQ testy zdarma, Chemie - chemické testy a kvízy, testy psaní všemi deseti prsty, výukové pomůcky, zeměpisné testy a kvízy, Matematické testy atd.

Náš tip, technika, kultura, informace

Chcete potěšit mladou dívku ještě na základní školu chodící? Pošlete ji odkaz na Dívčí hry. Na stránkách s online hrama se nacházejí Barbie hry nebo Hannah Montana hry. Určitě ji tím potěšíte.

Pozadí na plochu PC - wallpapery na plochu PC

Dále vám doporučujeme: Pozadí na plochu PC. jsou vhodná pro ultrabook, mobil, tablet, počítač, phablet, notebook, smartphone, PC, displej, monitor, mobilní telefon a pro operační systémy OSX, Lubuntu, BlackBerry OS, Windows 98, Red Hat Linux, Microsoft Windows Vista, FreeBSD, Windows Me, Apple iOS (iPhone), Chrome OS, Windows 2000. Pozadí na PC zdarma ke stažení jsou pečlivě rozdělené do kategorií jako free wallpapers, Rally, závody aut, hmyz a pavouci, širokoúhlé Full HD widescreen, flóra, stromy, tenisté a tenistky, velkoměsta a noční život, zvířata, oceán, moře, pláže, květiny, nature - příroda, motorky, armáda, válka, zbraně, 3D a digitalní abstraktní tapety, sportovní a závodní auta, fraktály, ptáci, Formule 1. Dostupné rozměry 2160x3840, 1920x1440, 750x1334, 2560x1440, 1280x720, 1024x768, 2560x1920, 640x480, 4800x1200, 1920x1080, 1366x1024, 1680x1050, 1152x1920, 1366x768, 1800x1440, 2560x1600 atd.

Tapety na plochu PC - full HD wallpapers na PC

Oživte si plochu vašeho PC. Tapety na plochu PC. doporučujeme pro mobil, mobilní telefon, PC, phablet, notebook, displej, ultrabook, smartphone, monitor, obrazovka počítače, počítač a pro operační systémy Chrome OS, Microsoft Windows 8, Java ME, Apple iOS (iPhone), Android, Windows 10, Windows 95, FreeBSD, Windows 10 Mobile, Windows 2000, Lubuntu. Pozadí na plochu PC jsou přehledně rozdělené do kategorií: 3D a digitalní abstraktní tapety, oceán, moře, pláže, sportovní a závodní auta, zvířata, ptáci, Formule 1, fantasy, nature - příroda, armáda, válka, zbraně, fraktály, motorky, sportovní wallpapery, hmyz a pavouci, velkoměsta a noční život, širokoúhlé Full HD widescreen, Rally, závody aut, květiny, free wallpapers. Dostupné velikosti jsou 3200x1800, 1920x1200, 1152x768, 1152x864, 2560x1440, 375x667, 1200x1920, 1600x900, 2160x3840, 1536x2560, 1024x600, 854x480, 800x1280, 1800x1440, 1920x1280, 1280x854 atd.

Seznam formátů, přípon a koncovek souborů

Vyčerpávající Seznam formátů, přípon a koncovek souborů, ve kterém se dozvíte čím prohlížet, čím zobrazit, jak přehrát, jak exportovat, jak vytvořit, jak konvertovat, jak otevřít, jak převést, jak spustit, v čem spustit, v čem upravit následující typy souborů: komprimace dat, dokumenty, hudební audio soubory, video soubory, systémové soubory, spustitelné soubory, grafiku, obrazy disků, konfigurační soubory, internet a web, šablony dokumentů, písma, fonty apod.

Webové html5 hry zdarma

Příznivcům PC her doporučujeme webové html5 hry zdarma Hry jsou rozdělené kategorií: Strategie, Sportovní, Bojové online gamesy, Onlinovky pro dva hráče, Pro dívky, Hry na vaření a smažení, Závodní, Logické, Klasické, Vánoční online hry, Karetní, parkování - parkovačky, Střílečky, Oddechové, Velikonoční hry a podobně.

Klíčová slova: volný čas, Vlajky měst a obcí České republiky, Super online flash hry, F, Online hry pro děti zdarma, Recept na vánoční bramborový salát, multimédia, zadarmo, Přehled zkratek a akronymů, webové stránky, Vlaječky krajů, prapory a symboly království, Vlajky států a zemí světa, Blahopřání vánoční,

Několik fórů na závěr. Vtip Smíšená manželství: Jde dvojice pánů po parku a najednou uvidí manžele středního věku, jak se hádají. Poté, co poodejdou o kousek dál, započne tento rozhovor: „Ty, Frantíku, ti byli ale oškliví, jak po sobě křičeli, že?” „Kajíku, já ti říkal, že ta smíšená manželstvíčka nebudou dělat dobrotu!”

Když mají manželé problémy, tak za to můžou vždy obě strany. Jak manželka, tak i tchýně.

Včera jsem na tréninku napálil našeho brankáře,” vypráví kamarádům hokejista. „A co, byl z toho gól?” „Ne, zlomené žebro!”

Další odkazy:

Partnerské weby
Samolepky a jmenovky na dárky
Doporučené odkazy
Svatební blahopřání a texty
Naše tipy
Sněhulák
Zajímavé internetové odkazy
Recepty na oblíbená vánoční jídla
Tipy na zajímavé weby

Děkujeme vám za vaši návštěvu.

Dnešní den (4. prosinec 2021) má jmeniny Barbora, Bára, Barbara a Babeta, zítra (5. prosinec 2021) oslavuje svátek Jitka, Liana a Abigail, pozítří (6. prosinec 2021) má svátek Mikuláš, Nikolas a Nikita, 7. prosinec 2021 bude mít svátek Ambrož a Benjamín a 8. prosinec 2021 bude mít svátek Květoslava a Květomila.