Blahopřání, přání, gratulace
Texty blahopřání k narozeninám, ke jmeninám, k narození dítěte a jiným životním milníkům

Partnerské weby, zábava, důležité informace

Připravili jsme pro vás výběr dalších zajímavých internetových prezentací.

Vlajky měst České republiky

Nevíte jak vypadají vlajky našich největších měst? Pak zkuste Vlajky měst České republiky. Vybrat můžete městské vlajky ze všech krajů, např. Hlavní město Praha, Kraj Vysočina, Jihomoravský kraj, Středočeský kraj, Ústecký kraj, Liberecký kraj, Pardubický kraj, Moravskoslezský kraj, Jihočeský kraj, Karlovarský kraj, Plzeňský kraj, Královéhradecký kraj, Zlínský kraj apod.

Nejhranější online testy a kvízy

všem pilným žákům doporučujeme nejhranější online testy a kvízy. V této jedinečné sbírce naleznete kvízy na výukové pomůcky, Angličtina, výuka anglického jazyka, cizí jazyky, online IQ testy zdarma, Matematické testy, online testy a kvízy, zeměpisné testy a kvízy, Chemie - chemické testy a kvízy, testy psaní všemi deseti prsty atd.

Přát ale nemusíte jen k významnům výročím a dnům. Pokud jste na cestě bez vašeho miláčka, můžete mu poslat zamilovanou sms na dobrou noc ve formě vtipné básničky. Pokud jste třeba v horách při náročnějším treku, tak váš/vaše milá bude zároveň vědět, že jste v pořádku.

Náš tip, zábava, důležité informace

Baví vaše děti kreslit? pakliže je odpověď ano, tak ať zkusí omalovánky online pro děti. Jsou zde omalovánky zvířátek, omalovánky autíček nebo omalovánky dinosaurů.

Databázi akronymů, zkratek a zkratkových slov

Hledáte význam nějaké zkratky? Pak zkuste databázi akronymů, zkratek a zkratkových slov. Naleznete zde zkratky z mnoha kategorí, kupříkladu: firmy a společnosti, vysokoškolské a akademické tituly, týmy NHL, zkratky používané v chatu a v internetových diskuzích, obecné zkratky, mezinárodní organizace, vojenské hodnosti, měny, mezinárodní organizace, okresy České republiky, geocaching, státy usa, země EU, úřady a ministerstva, internetové domény 1. řádu, zkratky krajů České republiky apod.

Seznam přípon a koncovek souborů

Rozsáhlý Seznam přípon a koncovek souborů, ve kterém se dozvíte jak spustit, jak vytvořit, jak exportovat, jak otevřít, jak importovat, čím zobrazit, v čem spustit, kterak editovat, jak převést, jak přehrát, čím prohlížet soubory z následujících kategorií: hudební audio soubory, spustitelné soubory, konfigurační soubory, šablony dokumentů, internet a web, písma, fonty, komprimace dat, video soubory, grafiku, systémové soubory, dokumenty, zdrojové kódy programovacích jazyků apod.

Klíčová slova: webové stránky, volný čas, Wallpapers na PC ke stažení, Hry pro nejmenší děti online zdarma, Omalovánky pro děti, Životopisy, biografie soudobých a historických osobností, Slovník pojmů Co je to?, Regionální vlajky krajů, spolkových zemí, království, žup, Tapety na plochu PC, Online hry pro děti zdarma, weby, Nejlepší školní testy a kvízy, zábavaVlajky států obrázků

Hledáte význam nějaké vlajky? Pak zkuste Vlajky států obrázků. V této rozsáhlé kolekci naleznete země Afriky, státy Blízkého východu, ostrůvky Oceánie, země Severní Ameriky, státy Střední Ameriky, evropské země a státy, Antarktidy, země jižní Asie, země střední Asie, státy jižní Ameriky apod.

Online geografické testy zdarma bez registrace

Příznivcům cestovatelům a příznivcům geografie doporučujeme online geografické testy zdarma bez registrace. Mj. na webu naleznete testy na hádání vlajek, testy znalostí zemí a států světa, online kvízy a testy, Puzzle, skládačky vlajek, hádaní hlavních měst atd.

Stahujte romantické tapety na pozadí vašeho počítače z partnerské stránky. Na výběr máte z mnoha kategorií jako zvířátka nebo příroda.

World wide web, internet, zábava, důležité informace

Zašlete blahopřání k svátku vašim bližním. Výběr přáníček naleznete zde.

Životopisy, biografie soudobých a historických osobností - biografie známých osobností

Sháníte informace o nějaké známé osobnosti? Pak zkuste Životopisy, biografie soudobých a historických osobností. Články s životopisy jsou pečlivě rozdělené do kategorií jako spisovatelé a spisovatelky, zločinci a vrazi, světoví i domácí politici, herci a herečky, vojáci, generálové, válečníci, novináři a žurnalisté, režiséři a scénáristé, sportovci a sportovkyně, křesťané a svatí, umělci a umělkyně, významné osobnosti atd. Představu o čem články jsou lze získat z názvů štítků např. Kladno, Obchodník, KSČ, Komunisté, Zpěvák, Olympiáda, Sochař, Hejtmani, Vojevůdce, Ekonom, Komik, Trest smrti, Textařka, Vražedkyně, Starověký Egypt, Masový vrah, Komunista, Florida Panthers, Romantismus, Kněz, Faraon, Historik, Rakušan, AIDS, Dallas Stars, Generalissimus, Architekt, Máj, Protektorát, Továrník, Lord, Itálie, Křesťanství, Závodník, Archivář, Rakousko-Uhersko apod.

Vtipy, fóry, kameňáky, anekdoty, vtípky, ftipy

Zkuste vypnout! Vtipy, fóry, kameňáky, anekdoty, vtípky, ftipy. vám pozvednou náladu. Vtipy z kategorií Vtipné hádanky, Vtípky o blondýnkách, O manželství, O Somálcích, Vtipy o židech - židovské anekdoty, O důchodcích, O Windows, O ekonomech, Vtipy o doktorech, O Němcích, O škole, Vtipy o cikánech, Frky ze života, Frky o tchýních, Vtipy o Pepíčkovi, Vtipy o Bohu, O Slovácích, O mužích, O Chucku Norrisovi, O zvířátkách, O gayích a homosexuálech apod.

Keywords:Hry pro nejmenší online, školství, pro děti, humor, Přání k svátku podle jmen, texty k jmeninám, URL, zadarmo, H, Cestovatelský web v ČR, Evropě a USA., Hry pro nejmenší online, výukové pomůcky, Full HD wallpapers na PCVtipné texty, vtípky, fóry, černý humor, kameňáky, vtipy

Zkuste vypnout! Vtipné texty, vtípky, fóry, černý humor, kameňáky, vtipy. vám pomohou zapomenout na všechno špatné. Vtipy z kategorií Vtipy o židech - židovské anekdoty, O ženách, O zvířátkách, O škole, Vtípky o blondýnkách, Frky, vtipy, vtípky, O Němcích, Vtipy o doktorech, O Slovácích, O ekonomech, O gayích a homosexuálech, O mužích, Vtipy o cikánech, Frky ze života, O Chucku Norrisovi, Vtipy o Bohu, O manželství, Vtipné hádanky, Vtipy o policajtech, O Windows, Vtipy o Pepíčkovi apod.

Nejlepší zeměpisné kvízy

Jste-li vášnivý cestovatel, pak zkuste nejlepší zeměpisné kvízy. Naleznete zde testy na hádání vlajek, testy znalostí zemí a států světa, online kvízy a testy, Puzzle, skládačky vlajek, hádaní hlavních měst atd.

Nejjednodušší způsob oživení pracovní plochy vašeho Windows, Androidu nebo jiného operačního systému je změna pozadí. Navštivte partnerskou stránku a vybírejte se stovek tapet přírody, Vesmíru apod.

Informace, zábava, důležité informace

Kliparty zdarma ke stažení

Nejen pro grafiky zde máme Kliparty zdarma ke stažení. Databáze obsahující několik tisíc klipartů zdarma ke stažení ve formátu png, svg. Vybrat si můžete obrázky z kategorií jako Velikonoce, velikonoční kliparty, osobnosti a lidé, květiny, hmyz, dopravní prostředky, láska, věda, muži, přístroje, jídlo a nápoje, halloween, ovoce, nástroje a přístroje, hudba, náboženství, mapy, zvířata, zelenina, rostliny, smajlíci a emotikony, stavby, nápoje, ptáci atd.

Online adventní magazín - online vánoční magazín

Vánoce za dveřmi? Nemáte nakoupeny všechny dary, nevíte jak si vyzdobit byt? Tak se podívejte Online adventní magazín. Tématické články jsou z kategorií adventní všehochuť, vánoční přání, vánoční filmy, vánoční zábava, recepty na vánoční jídlo a cukroví, vánoční koledy, vánoční všehochuť, vánoční stromeček, materiály ke stažení, jmenovky na dárky k Vánocům, vánoční dárky atd. Představu o čem články jsou lze získat z názvů štítků např. Windows, Vídeňský punč, Adventní neděle, Osvětlení, Plocha, Vánoční koule, Schleich, K Tisku, Třásně, Sněhulák, Tiskárna, Vánoční hvězda, Vánoční stromek, Papírový vánoční stromek, Přání, Dia, Pokrmy, Kavkazská jedle, Košíčky, Dárky, Koleda, Kinder, Vánoční svícen, Zima, Monitor, Jezulátko, Plzeň, Omalovánky, Santa, Adventní trhy, Sám doma apod.

Během vaší delší služební cesty, výletu, dovolené se může doma udát hodně důležitých událostí. Mezi ně patří různé oslavy vašich blízkých jako narozeniny, svátek atd. Měli byste si proto do kalendáře napsat kdy kdo slaví svátek, narozeniny nebo výročí seznámení nebo svatby. Těmto blízkým pak můžete poslat romantickou sms zprávu nebo jim telefonicky zavolat. Na co všechno byste neměli zapomenout je uvedeno níže.

Klíčová slova: Databáze osobností Kdo je to?, info, Vlajky, vlaječky, prapory krajů ČR, Obrázky krásných sexy žen., Seznam přípon a koncovek souborů, zeměpis, Databázi akronymů, zkratek a zkratkových slov, Rie Miyazawa, webovky, P, internetové stránky, Webové html5 hry zdarmaSeznam formátů, přípon a koncovek souborů

Rozsáhlý Seznam formátů, přípon a koncovek souborů, ve kterém se dozvíte jak převést, kterak editovat, v čem upravit, jak otevřít, jak přehrát, jak importovat, jak exportovat, jak spustit, v čem spustit, jak konvertovat, čím prohlížet následující typy souborů: spustitelné soubory, konfigurační soubory, písma, fonty, šablony dokumentů, systémové soubory, koncovky souborů, zdrojové kódy programovacích jazyků, internet a web, grafiku, video soubory, dokumenty, obrazy disků apod.

Počítačové tapety pro Windows - tapety na PC

Také doporučujeme: Počítačové tapety pro Windows. doporučujeme pro notebook, PC, tablet, obrazovka počítače, smartphone, mobil, monitor, phablet, počítač, displej, mobilní telefon a pro operační systémy Linux Xubuntu, Mac, Windows 2000, Windows 98, Windows 10 Mobile, Windows 7, Windows XP, Slackware, Red Hat Linux, Linux Fedora, Microsoft Windows Vista. Pozadí na tablet jsou přehledně rozdělené do kategorií: motorky, motocykly, psi a štěňátka, vesmír, planety, galaxie, sportovní pozadí, budovy a stavby, příroda, krajina, jídlo a nápoje, letadla, noční města, auta, Velikonoce - velikonoční tapety, 3D a Abstraktní, hry a herní wallpapery, zvířata, wallpapery, rostliny, vojenské Army tapety a zbraně, dopravní prostředky, květiny, kytky, adventní a vánoční tapety. Zvolte si z rozměrů 1536x2048, 1200x1920, 375x812, HD 1280x720, 320x568, 393x786, 1920x1200, 2160x3840, 2048x1080, 1024x600, 412x846, 2560x2048, 2560x1440, 1366x1024, 1080x1800, 360x720 atd.

Víte kdo je to Abbé? Pokud ne a přitom byste to vědět chtěli, klikněte sem pro odpověď

Doporučené odkazy, zábava, důležité informace

Máte rádi krásné ženy? Pak zkuste tapety celebrit na plochu počítače. Krásné modelky, herečky nebo zpěvačky rozjasní plochu vašeho monitoru.

Wallpapers na PC ke stažení - full HD tapety ke stažení

Vylepšete si plochu plochu vašeho počítače, tabletu nebo monitoru. Zkuste Wallpapers na PC ke stažení. vhodné pro smartphone, tablet, notebook, mobilní telefon, obrazovka počítače, ultrabook, displej, PC, mobil, monitor, počítač a pro operační systémy Slackware, Windows XP, Lubuntu, Mac, FreeBSD, Windows Server 2012, Red Hat Linux, Windows 95, Linux Fedora, Linux Xubuntu, Apple iOS (iPhone). Full HD pozadí ke stažení z kategorií noční města, moře, oceány, pláže, 3D a Abstraktní, letadla, vojenské Army tapety a zbraně, operační systémy, Windows, dopravní prostředky, jídlo a nápoje, sportovní pozadí, psi a štěňátka, hudební tapety, hry a herní wallpapery, Velikonoce - velikonoční tapety, vesmír, planety, galaxie, rostliny, adventní a vánoční tapety, auta, motorky, motocykly, zvířata, wallpapery. Mnoho verzí a velikostí jako 1600x900, 1920x1200, 1152x864, 1600x1200, 360x640, 320x568, 1152x1920, 768x1024, 1280x854, Full HD 1080x1920, 375x812, 1536x2048, 2160x3840, 800x1280, 412x846, 375x667 atd.

Potřebujete zabavit vaše malé děti během dlouhé cesty autem, letadlem nebo vlakem? Pak jim nainstalujete do telefonu jednoduché java hry zdarma, které je jistě zabaví. Pokud nechcete hry instalovat, můžete dětem v notebooku nabídnout online hry zdarma, případně jim vytiskněte omalovánky zdarma. Zábavných alternativ je opravdu hodně.

Kliparty zdarma

Pro grafiky doporučujeme Kliparty zdarma. Stovky vektorových obrázků (klipartů) zdarma ke stažení. Vyberte si z desítek kategorií jako věda, hudba, hmyz, jídlo a nápoje, zelenina, auta, zvířata, květiny, ovoce, stavby, symboly, Vánoce a Advent, halloween, osobnosti a lidé, Velikonoce, velikonoční kliparty, nápoje, smajlíci a emotikony, náboženství, dopravní prostředky, láska, sport, nástroje a přístroje, ženy a dívky atd.

Stručný encyklopedický slovník

Hledáte odborné výrazy, pojmy, termíny a výrazů slov z nejrůznějších oborů lidské činnosti? Pak zkuste Stručný encyklopedický slovník. Vybrat si můžete desítek kategorií jako internet, sport, školství, technika, různé, zločin a právo, kultura, rostliny, bankovnictví, ekonomie a ekonomika, fyzika, latina, psychologie, chemie, software, nemoce, náboženství a křesťanství, literatura, lékařství a medicína, politika, český jazyk, hardware, věda, příroda atd.

Klíčová slova: V, Nejlepší zeměpisné kvízy, Životopisy, biografie soudobých a historických osobností, Slot machine, odkazy, Dopravní značky, V, Křesťanské omalovánky k tisku, linky, Počítačové tapety pro Windows, Vlajky států obrázkůSeznam formátů, přípon a koncovek souborů

Rozsáhlý Seznam formátů, přípon a koncovek souborů, ve kterém se dozvíte jak převést, kterak editovat, v čem upravit, jak otevřít, jak přehrát, jak importovat, jak exportovat, jak spustit, v čem spustit, jak konvertovat, čím prohlížet následující typy souborů: spustitelné soubory, konfigurační soubory, písma, fonty, šablony dokumentů, systémové soubory, koncovky souborů, zdrojové kódy programovacích jazyků, internet a web, grafiku, video soubory, dokumenty, obrazy disků apod.

Počítačové tapety pro Windows - tapety na PC

Také doporučujeme: Počítačové tapety pro Windows. doporučujeme pro notebook, PC, tablet, obrazovka počítače, smartphone, mobil, monitor, phablet, počítač, displej, mobilní telefon a pro operační systémy Linux Xubuntu, Mac, Windows 2000, Windows 98, Windows 10 Mobile, Windows 7, Windows XP, Slackware, Red Hat Linux, Linux Fedora, Microsoft Windows Vista. Pozadí na tablet jsou přehledně rozdělené do kategorií: motorky, motocykly, psi a štěňátka, vesmír, planety, galaxie, sportovní pozadí, budovy a stavby, příroda, krajina, jídlo a nápoje, letadla, noční města, auta, Velikonoce - velikonoční tapety, 3D a Abstraktní, hry a herní wallpapery, zvířata, wallpapery, rostliny, vojenské Army tapety a zbraně, dopravní prostředky, květiny, kytky, adventní a vánoční tapety. Zvolte si z rozměrů 1536x2048, 1200x1920, 375x812, HD 1280x720, 320x568, 393x786, 1920x1200, 2160x3840, 2048x1080, 1024x600, 412x846, 2560x2048, 2560x1440, 1366x1024, 1080x1800, 360x720 atd.

Víte kdo je to Abbé? Pokud ne a přitom byste to vědět chtěli, klikněte sem pro odpověď

Síť, zábava, důležité informace

Znáte panenku Barbie? Víte, že existuje i podobná panenka Bratz? Líbí se vám? Zkuste naše Dívčí hry, resp. Barbie hry. Jsou online a zdarma.

Stránka Kdo je to? je internetový slovník osobností z řad politiky, podnikání nebo kultury. V tomto lexikonu - slovníku, který aktuálně obsahuje přes 2000 různých záznamů naleznete i vysvětlení mnoha moderních i historických profesí a povolání.

Hledáte tipy na přání k narozeninám? Spřátelené internetové stránky nabízí stovky přáníček rozdělených do kategorií jako přání pro děti, narozeninová blahopřání pro muže atd.

Online adventní magazín - vánoční magazín

Budou brzy Vánoce? Nemáte napečeno, nakoupeny přáníčka, dárky a vánoční výzdobu? Tak se podívejte Online adventní magazín. Je zde mnoho zajímavých článků rozdělených do kategorií: materiály ke stažení, jmenovky na dárky k Vánocům, vánoční koledy, vánoční všehochuť, adventní všehochuť, vánoční filmy, vánoční dárky, vánoční stromeček, vánoční zábava, vánoční přání, vánoční dekorace atd. Představu o čem články jsou lze získat z názvů štítků např. K Tisku, Slámový adventní věnec, Vánoční svařák, Vánoce, Korálky, Bůh, Lego, Vídeň, Jmenovky, Historické ozdoby, Vánoční svíčky, Sněhulák, Text, Jedle, Jingle Bells, Borovice, Štóla, Santa Claus, Řetězy, Smrk, Koledy, Václavské náměstí, Anglicky, Tapeta, Ohňostroj, SMS, Květiny, Jídlo, Vánoční pozadí, Pokrmy, Neviňátko apod.

Dopravní značky

Znáte dobře dopravní značky používané v naší vlasti? Ověřit si to můžete na webové stránce s přehledem dopravního značení používaného v ČR i v zahraničí. Značky jsou zde rozdělené do kategorií zákazové dopravní značení, dodatkové tabulky, informativní provozní značení, informativní jiné dopravní značení, výstražné značky, zahraniční značky, značky upravující přednost, neoficiální zábavné značky, dopravní zařízení, informativní směrové dopravní značky, příkazové dopravní značky apod.

Klíčová slova: Nejlepší online hry zdarma, Vlajky měst České republiky, Dopravní značení, multimédia, Online adventní magazín, Zamilované sms vzkazy, zdarma, Nejhranější online testy a kvízy, odkaz, kuriozity, Online geografické testy zdarma bez registrace, Stručný encyklopedický slovník, Athletic Bilbao club,

Několik fórů na závěr. Vtip Kontrola z finančního úřadu: Přijde úředník z berňáku na pravidelnou roční inspekci hospodaření do synagogy. Prochází se tam s rabínem a hledá, co by mu vytknul. Úředník: "Koukám, že tu máte hodně svíček. Co děláte s tim voskem, co z nich odkapává?" Rabín: "Ten sbíráme do krabice a plné krabice pak posíláme do svíčkárny a oni nám za to jednou do roka dají krabici svíček grátis." Úředník: "No dobře, ale koukám, že tady hodně jíte macesy. Co děláte s těma drobečkama, co z nich padají?" Rabín: "Ty zametáme, dáváme do krabic, které posíláme do pekáren a pekárny nám pak jednou do roka pošlou krabici macesů zdarma." Úředník: (Už vážně neví, co by mu vytknul, tak se vytasí s posledním trumfem) "A co ty obřízky, co tu provádíte, co pak děláte s těma předkožkama?" Rabín: "No tak ty taky sbíráme do krabice a pak je posíláme na berňák." Úředník: "Proboha a proč je posíláte k nám na berňák?" Rabín: "No protože oni nám pak jednou do roka pošlou takovýho čuráka, jako jste vy!"

Jde blondýnka se psem, zastaví se a čte noviny. Příjde k ní brunetka a ptá se: "To je krásnej pejsek, co stojí?" "Já taky nevím, proč si ten blbec nesedne."

Rolník byl stíhán jedním neštěstím za druhým, až poklekl a zvolal: "Bože, za co mě tak trestáš?" Neviditelná ruka rozhrnula nebesa a hlas zvolal: "Za nic, Novák, jen mě trošku sereš."

Další odkazy:

Partnerské weby
Mesin slot
Zajímavé internetové odkazy
Online obrázky k vybarvení
Doporučené odkazy
Tapety na plochu příroda
Tipy na zajímavé weby
Romulus Remus
Naše tipy

Děkujeme vám za vaši návštěvu.

Dnešní den (1. srpen 2021) má jmeniny Oskar, Meda a Ludomír, zítra (2. srpen 2021) oslavuje svátek Gustav a Elfrída, pozítří (3. srpen 2021) má svátek Miluše a Nikodém, 4. srpen 2021 bude mít svátek Dominik, Dominika, Rainhard a Rainer a 5. srpen 2021 bude mít svátek Kristián, Oswald, Christian a Osvald.