Blahopřání, přání, gratulace
Texty blahopřání k narozeninám, ke jmeninám, k narození dítěte a jiným životním milníkům

Partnerské weby, zábava, důležité informace

Milí návštěvníci, máme pro vás připravenou kolekci zajímavých odkazů na nejrůznější informační a zábavní servery.

Přehled zkratek a akronymů

Hledáte význam nějaké zkratky? Pak zkuste přehled zkratek a akronymů. Tento přehled obsahuje popisy několika tisíc zkratek. Vybrat si můžete z kategorií okresy České republiky, úřady a ministerstva, zkratky používané v chatu a v internetových diskuzích, internetové domény 1. řádu, mezinárodní organizace, měny, zkratky krajů České republiky, země EU, politické strany a hnutí, mezinárodní organizace, týmy NHL, státy usa, hudební zkratky, geocaching, vysokoškolské a akademické tituly, firmy a společnosti apod.

Dejte si při práci pozor na různé hrozby jako jsou viry a malware, které mohou poškodit váš operační systém.

Tip na výlet! Malebné městečko Úštěk v Ústeckém kraji. Více se dozvíte zde.

Náš tip, zábava, důležité informace

Přehled vlajek a komunálních symbolů obcí České republiky

Setkali jste se s městskou vlajkou, kterou jste neznali? Potom zkuste Přehled vlajek a komunálních symbolů obcí České republiky. Najít tu můžete často hledané vlajky měst ze všech krajů České republiky: Moravskoslezský kraj, Plzeňský kraj, Středočeský kraj, Karlovarský kraj, Zlínský kraj, Jihomoravský kraj, Ústecký kraj, Pardubický kraj, Liberecký kraj, Hlavní město Praha, Kraj Vysočina, Jihočeský kraj, Olomoucký kraj apod.

Seznam formátů, přípon a koncovek souborů

Velký Seznam formátů, přípon a koncovek souborů, ve kterém se dozvíte jak spustit, jak konvertovat, jak importovat, jak vytvořit, v čem spustit, jak přehrát, jak otevřít, v čem upravit, čím prohlížet, jak převést, jak exportovat soubory z následujících kategorií: hudební audio soubory, internet a web, písma, fonty, koncovky souborů, komprimace dat, systémové soubory, zdrojové kódy programovacích jazyků, dokumenty, šablony dokumentů, grafiku, spustitelné soubory, obrazy disků apod.

Znalost státních symbolů a vlajek států a zemí světa je při cestování docela důležitá. Je opravdu trapas, Faux pas, pokud jste v zemi a nepoznáte její vlajku. Připravili jsme pro vás několik obrázků státních a městských vlajek, se kterými se můžete při cestování setkat. Další obrázky vlajek naleznete v příslušných odkazech.

Klíčová slova: Tapety na plochu PC, Ilustrace, obrázky, Prapory regionů a království, Hry pro nejmenší děti online zdarma, Omalovánka s velikonočním zajíčkem, internet, weby, Dopravní značky, Obrázek Velikonoce, zadarmo, Dopravní značky, zábava, humorStránka Kdo je to? je internetový slovník osobností z řad politiky, podnikání nebo kultury. V tomto lexikonu - slovníku, který aktuálně obsahuje přes 2000 různých záznamů naleznete i vysvětlení mnoha moderních i historických profesí a povolání.

Vtipy, frky, anekdoty, vtípky, vtipné texty, černý humor

Chcete si zlepšit náladu? Vtipy, frky, anekdoty, vtípky, vtipné texty, černý humor. vás dostanou. Vtipy jsou přehledně rozdělené do kategorií: O manželství, O gayích a homosexuálech, O zvířátkách, Vtipné hádanky, Vtipy o policajtech, O Němcích, O Windows, Frky o tchýních, O důchodcích, Frky ze života, O Somálcích, Vtipy o cikánech, Vtipy o Pepíčkovi, O škole, O ekonomech, Vtipy o Bohu, Vtípky o blondýnkách, O mužích, O ženách, Frky, vtipy, vtípky, O Chucku Norrisovi apod.

Popřát byste neměli zapomenout lidem slavících tzv. kulatiny - kulatá výročí. Jedná se výročí, které jsou násobkem deseti. Nejvýznamnějším kulatým výročím je 50 let.

Síť, zábava, důležité informace

Prapory regionů a království

Nevíte jak vypadají vlajky vyšších územně správních celků v ČR, resp. jejich ekvivalentů v cizině? Pak doporučujeme web Prapory regionů a království. V této rozsáhlé kolekci naleznete vlajky ze všech krajů ČR, např. z polských vojvodství, rakouských zemí, krajů České republiky, regionů Francie, království Spojeného království Velké Británie, Spolkových zemí Německa atd.

Vlajky států USA

Vlajky evropských států zná většina našich obyvatel, ale vzpomněli poznali byste alespoň 10 vlajek států USA? Ověřte si své znalosti na webu Vlajky států USA. Podívejte se, jak vypadají vlajky států Nevada, Alabama, Vermont, Washington, Arkansas, Maine, New Hampshire, Illinois, Nové Mexiko, Oregon, Minnesota, Severní Dakota, Rhode Island, Nebraska, Idaho, Jižní Karolína, Pensylvánie, Texas, Georgie, Connecticut, New York, Delaware, Oklahoma, Ohio, Wisconsin, Západní Virginie atd.

Přát se může nejenom k svátku nebo narozeninám, ale i k odchodům k odchodu ze zaměstnání nebo odchodu do penze

Keywords:Kliparty zdarma ke stažení, kuriozity, Seznam formátů, přípon a koncovek souborů, volný čas, Online omalovánka zajíčci, Hry pro dívky online, Vlajky měst a obcí České republiky, Vlajky států USA, Jakarta, školství, tipy, Hry pro klukyDen matek určitě všichni znáte, ale víte, že se po světě běžně slaví i Den otců? Není to žádná recese ani novodobý výmysl, slaví se již přes sto let.

Slovník pojmů Co je to?

Hledáte definice odborných pojmů, termínů, výrazů, slov? Pak nahlédněte na web obsahující Slovník pojmů Co je to?. Vybrat si můžete desítek kategorií jako internet, politika, rostliny, příroda, matematika, fyzika, chemie, ekonomie a ekonomika, různé, náboženství a křesťanství, český jazyk, literatura, filozofie, latina, jídlo, počítače, hardware, sport, zločin a právo, nástroje, software, školství, stavebnictví, věda atd.

Vlajky měst a obcí České republiky

Chcete se dozvědět, jak vypadá vlajka vašeho rodného města? Pak navštivte Vlajky měst a obcí České republiky. Městské vlajky jsou rozděleny do následujících kategorií podle krajů: Plzeňský kraj, Pardubický kraj, Karlovarský kraj, Olomoucký kraj, Liberecký kraj, Středočeský kraj, Hlavní město Praha, Ústecký kraj, Jihočeský kraj, Jihomoravský kraj, Zlínský kraj, Moravskoslezský kraj, Kraj Vysočina apod.

Internet, síť, zábava, důležité informace

Podívejte se také na nové webové stránky obsahující omalovánky pro děti online. Přímo z prohlížeče máte možnost vybarvovat omalovánky aut, omalovánky koní nebo obrázky mašinek

Online testy zdarma

Vyzkoušejte online testy zdarma. Testy jsou rozdělené kategorií: zeměpisné testy a kvízy, cizí jazyky, online IQ testy zdarma, Chemie - chemické testy a kvízy, Matematické testy, testy psaní všemi deseti prsty, Angličtina, výuka anglického jazyka, výukové pomůcky, online testy a kvízy atd.

Kliparty zdarma ke stažení

Nejen pro grafiky zde máme Kliparty zdarma ke stažení. Databáze obsahující několik tisíc klipartů zdarma ke stažení ve formátu png, svg. Vybrat si můžete obrázky z kategorií jako láska, přístroje, symboly, auta, osobnosti a lidé, náboženství, muži, ovoce, dopravní prostředky, mapy, ženy a dívky, květiny, halloween, rostliny, zelenina, zvířata, jídlo a nápoje, Velikonoce, velikonoční kliparty, Vánoce a Advent, smajlíci a emotikony, hmyz, věda, nápoje atd.

Klíčová slova: linky, R, Nejlepší obrázky na plochu zdarma, Omalovánky pro malé děti, Databáze osobností Kdo je to?, odkaz, PC pozadí pro Windows, Online velikonoční omalovánky zdarma, Databázi akronymů, zkratek a zkratkových slov, F, hyperlinky, Databáze osobností Kdo je to?Baví vaše děti kreslit? pakliže je odpověď ano, tak ať zkusí omalovánky online pro děti. Jsou zde omalovánky zvířátek, omalovánky autíček nebo omalovánky dinosaurů.

Malé děti potřebují zabavit? Ale jak? Vyzkoušejte omalovánky online. Nic není třeba tisknout a vše je zdarma ve vašem prohlížeči.

Vánoční web - online vánoční webzine

Budou brzy Vánoce? A přitom netušíte, co koupit nejbližším za dárky? Nevíte, jak si ozdobíte stromeček a jaké cukroví budete péct? Potom navštivte Vánoční web. V tomto webu naleznete mnoho vánočních tipů a materiálů z kategorií vánoční filmy, vánoční všehochuť, vánoční zábava, adventní všehochuť, vánoční přání, vánoční dárky, recepty na vánoční jídlo a cukroví, materiály ke stažení, jmenovky na dárky k Vánocům, vánoční koledy, vánoční stromeček atd. Představu o čem články jsou lze získat z názvů štítků např. Alkoholový kalendář, Jmenovka, Patchwork, Papírové ozdoby, Vánoční tapety, Vánoční stromek, Zima, Tapeta, Staroměstské náměstí, Linecká kolečka, Skleněné ozdoby, SMS, Monitor, Vídeň, Linux, Strom, Umělý vánoční stromek, Vánoční světýlka, Obrazovka, Brno, Vykrajovátka, K Tisku, Osvětlení do oken, Václavské náměstí, Osvětlení, Silvestr, Košíčky, Plzeň, Sněhová vločka, Samolepky, Přáníčko apod.

Doporučené odkazy, zábava, důležité informace

Životopisy slavných osobností - Životopisy slavných osobností z řad panovníků, prezidentů, politiků, umělců, spisovatelů, vědců, vojevůdců, sportovců atd.

Chcete si zatraktivnit vzhled vašeho tabletu, mobilního telefonu nebo počítače? Jedním z rychlých a levných způsobů je změna tapety pracovní plochy. Mezi neoblíbenější pozadí patří horský vrchol, kapky vody a obilí.

Databáze osobností Kdo je to?

Hledáte definice pojmů nebo životopisy osobností? Pak nahlédněte na web obsahující Databáze osobností Kdo je to?. Vybrat můžete desítek kategorií jako náboženství - islám, buddhismus, hinduismus, sektářství, profese a zaměstnání, záliby, politika, filozofie, rodinné vztahy, herectví, herci a herečky, panovníci, prezidenti, králové a círaři, osobnosti, psychologie, hudba, muzikanti, zpěváci a zpěvačky, zločin a právo, podnikání a podnikatelé, poruchy, vlastnosti, mytologie, hanlivé až sprosté přezdívky, lékařství, národnost, přezdívky, křesťanství, věda, státní správa, umělci atd.

Ilustrace, obrázky

Nejen pro grafiky zde máme Ilustrace, obrázky. Databáze obsahující několik tisíc klipartů zdarma ke stažení ve formátu png, svg. Vybrat si můžete obrázky z kategorií jako rostliny, jídlo a nápoje, ženy a dívky, nástroje a přístroje, hmyz, muži, Vánoce a Advent, sport, přístroje, květiny, ovoce, stavby, Velikonoce, velikonoční kliparty, smajlíci a emotikony, náboženství, zelenina, dopravní prostředky, ptáci, zvířata, osobnosti a lidé, nápoje, symboly, hudba atd.

Hry pro kluky

Zapařte si hry pro kluky Hry jsou rozdělené kategorií: Střílečky, Vánoční online hry, Hry na vaření a smažení, Stolní hry a deskovky, Oddechové, Bojové online gamesy, Onlinovky pro dva hráče, Pro dívky, Závodní, Velikonoční hry, Strategie, Logické, parkování - parkovačky, Sportovní, Klasické a podobně.

Klíčová slova: multimédia, cestování, Online geografické testy zdarma bez registrace, Online velikonoční blahopřání, obrázky, texty, Přehled vlajek a komunálních symbolů obcí České republiky, odkazy, Nejlepší hry pro dívky, Erika Eleniak, Online testy zdarma, V, Nejlepší hry pro dívkyBaví vaše děti kreslit? pakliže je odpověď ano, tak ať zkusí omalovánky online pro děti. Jsou zde omalovánky zvířátek, omalovánky autíček nebo omalovánky dinosaurů.

Malé děti potřebují zabavit? Ale jak? Vyzkoušejte omalovánky online. Nic není třeba tisknout a vše je zdarma ve vašem prohlížeči.

Vánoční web - online vánoční webzine

Budou brzy Vánoce? A přitom netušíte, co koupit nejbližším za dárky? Nevíte, jak si ozdobíte stromeček a jaké cukroví budete péct? Potom navštivte Vánoční web. V tomto webu naleznete mnoho vánočních tipů a materiálů z kategorií vánoční filmy, vánoční všehochuť, vánoční zábava, adventní všehochuť, vánoční přání, vánoční dárky, recepty na vánoční jídlo a cukroví, materiály ke stažení, jmenovky na dárky k Vánocům, vánoční koledy, vánoční stromeček atd. Představu o čem články jsou lze získat z názvů štítků např. Alkoholový kalendář, Jmenovka, Patchwork, Papírové ozdoby, Vánoční tapety, Vánoční stromek, Zima, Tapeta, Staroměstské náměstí, Linecká kolečka, Skleněné ozdoby, SMS, Monitor, Vídeň, Linux, Strom, Umělý vánoční stromek, Vánoční světýlka, Obrazovka, Brno, Vykrajovátka, K Tisku, Osvětlení do oken, Václavské náměstí, Osvětlení, Silvestr, Košíčky, Plzeň, Sněhová vločka, Samolepky, Přáníčko apod.

World wide web, internet, zábava, důležité informace

Životopisy osobností - biografie slavných osobností

Chcete si osvěžit znalosti o historických i současných českých i zahraniční osobnostech? Tak se podívejte Životopisy osobností. Tématické články patří do kategorií režiséři a scénáristé, zpěváci a zpěvačky, spisovatelé a spisovatelky, významné osobnosti, herci a herečky, umělci a umělkyně, sportovci a sportovkyně, novináři a žurnalisté, křesťané a svatí, vojáci, generálové, válečníci, světoví i domácí politici atd. Malou představu čemu se věnují články získáte z názvů štítků: Ekonom, Křesťanství, Český slavík, Francouz, Slovenští prezidenti, Romantismus, Fotograf, Hokej, Skladatel, Olympiáda, Ministr zahraničí, Komunista, První republika, Režisér, Generalissimus, HIV pozitivní, Rakušan, Nežijící, Novinář, Ital, Státník, Kněz, Vojáci, Exilový prezident, Archivář, Country, Máj, Nobelova cena, Itálie, Philadelphia Flyers, Kladno, Královna, Hokejisté, Svatý, New York Rangers, Česká královna apod.

Dalším zajímavým a praktickým webem jsou Svátky, resp. Jmeniny. Na webu se nachází kompletní kalendář po měsících a dnech. Ke každému dni jsou uvedeny jména svátků v České republice, na Slovensku, v Německu, Maďarsku nebo Polsku. Jako bonus jsou uvedeny státní a ostatní svátky v ČR.

Dlouhá cesta autem, autobusem, vlakem nebo letadlo může být velmi nudná. Pomoci vám mohou hry. Pokud cestujete individuálně, bude asi první volbou váš mobilní telefon. I 20 let staré telefony obsahující javu jsou schopny spustit jednoduché java hry, které si můžete stáhnout často zdarma. Lepší je však poprosit Ježíška, ať vám k Vánocům daruje mobilní telefon od firmy Apple nebo s operačním systémem Android. Na takových mobilech si pak můžete zahrát mnoho pěkných her a kromě toho můžete zjistit třeba aktuální předpověď počasí, jízdní řád a zpoždění, poslat zamilovanou sms vašemu miláčkovi atd.

Víte, kdo to byl Konšel, kdo byla Xantipa nebo kdo byl Casanova? Tyto a další historické osobnosti nebo profese naleznete právě zde.

Vlajky zemí světa

Setkali jste se s vlajkou, o jejímž významu jste si nebyli jisti? Potom zkuste Vlajky zemí světa. Naleznete zde státní vlajky z mnoha kategorí, kupříkladu: země východní Asie, země jižní Asie, evropské země a státy, státy jižní Ameriky, Antarktidy, země Afriky, země střední Asie, země Severní Ameriky, státy Střední Ameriky, státy Blízkého východu apod.

Klíčová slova: Tapety na plochu počítače, webovky, zeměpis, Super online hry zdarma, č, Obrázek modrozelené vajíčko, Slovník pojmů Co je to?, Životopisy osobností, pro děti, Online zeměpisné testy a kvízy zdarma, Vlajky zemí světa, zdarma, Grunge rock music, 3

Několik fórů na závěr. Vtip Hospoda: Přijde chlap do hospody, která se jmenuje U dvou teplých. Zajímá ho, proč se to tam tak jmenuje, a tak se zeptá hospodského. „No já ani nevím,” zní odpověď, „ale počkejte chvilku, zeptám se manželky. Karlééé?!”

Včera jsem na tréninku napálil našeho brankáře,” vypráví kamarádům hokejista. „A co, byl z toho gól?” „Ne, zlomené žebro!”

Chlapík smrdící jako lihovar se těžce svalil na sedadlo v metru vedle jednoho kněze. Měl flekatou kravatu, stopy jasně červené rtěnky po tvářích a z půlky plnou láhev ginu čouhající v kapse. Vytáhl značně zmuchlané noviny a chvilku v nich četl. Pak se ptá kněze: "Otče, nevíte, co způsobuje artritidu?" "No, myslím, že nadměrná konzumace alkoholu a nevázaný sexuální život." Opilec se s divným výrazem vrátil k novinám a mumlal si něco o nepochopitelných věcech a osudu. Kněz chvilku přemýšlí o tom, co řekl, a pak se opilcovi omlouvá: "Víte, nechtěl jsem být tak tvrdý. Jak dlouho máte artritidu?" "Já ji nemám, ale tady píšou, že ji má papež."

Další odkazy:

Velikonoční wallpaper s dekorací
Odkazy nejen na naše partnerské weby
Obrázek darované vajíčko
Doporučené odkazy
Veselá velikonoční přáníčka
Zajímavé internetové odkazy
Přání ke kulatému výročí
Naše tipy na zajímavé stránky
Velikonoční blahopřání, srandovní texty ke stažení
Zajímavé webové stránky
Velikonoční vajíčko k vybarvení

Děkujeme vám za vaši návštěvu.

Dnešní den (20. březen 2023) má jmeniny Světlana a Světla, zítra (21. březen 2023) oslavuje svátek Radek a Radko, pozítří (22. březen 2023) má svátek Leona a Lea, 23. březen 2023 bude mít svátek Ivona, Yvona a Alfons a 24. březen 2023 bude mít svátek Gabriel a Zbyslav.