Blahopřání, přání, gratulace
Texty blahopřání k narozeninám, ke jmeninám, k narození dítěte a jiným životním milníkům

Partnerské weby, zábava, důležité informace

Vážení návštěvníci, zde jsme pro vás připravili sbírku zajímavých odkazů

Dejte si při práci pozor na různé hrozby jako jsou viry a malware, které mohou poškodit váš operační systém.

Vtipy, fóry, ftipy, kameňáky, vtipné texty, fórky

Zkuste vypnout! Vtipy, fóry, ftipy, kameňáky, vtipné texty, fórky. vás zaručeně pobaví. Vtipy jsou přehledně rozdělené do kategorií: O Slovácích, O ženách, O manželství, O zvířátkách, Vtípky o blondýnkách, Vtipy o židech - židovské anekdoty, O gayích a homosexuálech, Vtipy o Bohu, Vtipy o Pepíčkovi, O ekonomech, O Chucku Norrisovi, Frky, vtipy, vtípky, Vtipy o cikánech, O škole, O důchodcích, Vtipy o policajtech, Vtipné hádanky, O Němcích, O mužích, O Somálcích, Frky ze života apod.

Chcete potěšit mladou dívku ještě na základní školu chodící? Pošlete ji odkaz na Dívčí hry. Na stránkách s online hrama se nacházejí Barbie hry nebo Hannah Montana hry. Určitě ji tím potěšíte.

World wide web, internet, zábava, důležité informace

Vtipné texty, frky, fóry, vtípky, anekdoty, černý humor

Chcete si zlepšit náladu? Vtipné texty, frky, fóry, vtípky, anekdoty, černý humor. vás dostanou. Vtipy jsou pečlivě rozdělené do kategorií jako kameňáky, murphyho zákony, fóry nejen o českém hokeji, poslední věty před smrtí, vtipy o mužích, chlapech, anekdoty o politice, vtipy o metanolu, fóry o homosexuálech, vtipy o facebooku, vtipné citáty, vtipné básničky, černý humor, vtipy o blondýnách, vtipné hádanky, židovské anekdoty apod.

Chcete se dozvědět kdo slaví svátek (jmeniny) na Slovensku, v Polsku, Německu nebo v České republice? Pak se podívejte na web obsahující kalendář svátků.

Kliparty pro Office

Pro grafiky doporučujeme Kliparty pro Office. Stovky vektorových obrázků (klipartů) zdarma ke stažení. Vyberte si z desítek kategorií jako květiny, ptáci, symboly, zvířata, rostliny, osobnosti a lidé, věda, láska, ovoce, muži, náboženství, hudba, smajlíci a emotikony, zelenina, hmyz, halloween, mapy, Vánoce a Advent, stavby, nápoje, auta, ženy a dívky, přístroje atd.

Klíčová slova: odkazy, zeměpis, Životopisy osobností, F, Trinidad and Tobago, ú, Státní vlaječky, prapory, Prapory regionů a království, Tapeta na plochu Velikonoční zajíček, hyperlinky, Stručný encyklopedický slovník, webovky, multimédiaChcete zatraktivnit vzhled vašeho tabletu, mobilního telefonu nebo počítače? Nejrychlejším a nejlevnějším způsobem je změna pozadí pracovní plochy. Na naši partnerské stránce naleznete populární tapetu ledovec, romantickou chatrč případně tapety zvířátek.

Potřebujete zabavit vaše malé děti během dlouhé cesty autem, letadlem nebo vlakem? Pak jim nainstalujete do telefonu jednoduché java hry zdarma, které je jistě zabaví. Pokud nechcete hry instalovat, můžete dětem v notebooku nabídnout online hry zdarma, případně jim vytiskněte omalovánky zdarma. Zábavných alternativ je opravdu hodně.

Full HD pozadí ke stažení - nejlepší wallpapery na plochu zdarma

Máme pro Vás tip! Zkuste Full HD pozadí ke stažení. doporučujeme pro monitor, PC, notebook, phablet, displej, tablet, ultrabook, obrazovka počítače, mobilní telefon, počítač, mobil a pro operační systémy BlackBerry OS, Linux Fedora, FreeBSD, Linux Mint, Windows 98, Windows 10, Windows 7, Windows Me, Chrome OS, Slackware, Android. Pozadí na PC jsou přehledně rozdělené do kategorií: vesmír, kosmos, ptáci, oceán, moře, pláže, 3D a digitalní abstraktní tapety, fraktály, sportovní wallpapery, nature - příroda, zvířata, motorky, tenisté a tenistky, Rally, závody aut, armáda, válka, zbraně, hmyz a pavouci, květiny, Formule 1, velkoměsta a noční život, širokoúhlé Full HD widescreen, flóra, stromy. Dostupná rozlišení jsou 1080x1800, 1440x960, 4800x1200, 1280x854, 1680x1050, 3200x1800, 1366x768, 1024x600, 750x1334, širokoúhlé 1366x768, 360x720, 412x846, 1200x1920, 1536x2560, 375x812, 1600x2560 atd.

Doporučené odkazy, zábava, důležité informace

Vlajky amerických států USA

Setkali jste se s neznámou vlajkou států USA? Potom zkuste web, ve kterém se dozvíte, o který stát se jednalo. Tento web se jmenuje Vlajky amerických států USA. Zde jsou k nalezení vlajky států jako New Jersey, Ohio, Maine, Wisconsin, New Hampshire, Wyoming, Missouri, Texas, Louisiana, Colorado, Tennessee, Florida, Aljaška, Virginie, Nové Mexiko, Washington, Severní Dakota, Pensylvánie, Michigan, Nevada, Jižní Karolína, Mississippi, Oregon, Kansas, Utah, Illinois atd.

Potřebujete si zlepšit náladu nejen při cestování? Pak vyzkoušejte online sbírku vtipů o Blondýnách, Pepíčkovi, Somálcích, Nemcích nebo Slovácích. Korektní i nekorektní vtipy vám zaručeně rozzáří váš úsměv.

Odpočiňte si! Zahrajte si jednoduchou onlinovku Snake neboli had.

Keywords:Seznam státních vlajek, Vlajky amerických států USA, zábava, školství, XXX, porn, Adult, hot sexy girls teens videos, internetové stránky, Dopravní značky, F, Rie Miyazawa, Full HD pozadí ke stažení, Životopisy, biografie soudobých a historických osobností, Tapety na PCKde získat moudrost? Třeba v citátech slavných osobností, na webu naleznete 1000 slavných citátů nejrůznějších osobností z politiky, kultury a sportu.

Zašlete blahopřání k svátku vašim bližním. Výběr přáníček naleznete zde.

Jste-li příznivci modernější secesní architektury, navštivte stotisícové město na soutoku Labe a Orlice - Hradec Králové - Salon republiky. Obdivovat budete moci kvalitní moderní nadčasovou architekturu architektů Josefa Gočára a Jana Kotěry.

Internet, síť, zábava, důležité informace

Nezapomeňte navštívit partnerskou stránku s tapetami na plochu PC. Na výběr máte z stovky kvalitních fotografií ve vysokých rozlišeních.

Webové online hry zdarma

Zahrajte si webové online hry zdarma Jednotlivé položky jsou přehledně rozdělené do kategorií: Klasické, Logické, Pro dívky, Střílečky, Oddechové, Onlinovky pro dva hráče, Hry na vaření a smažení, parkování - parkovačky, Strategie, Vánoční online hry, Závodní, Velikonoční hry, Stolní hry a deskovky, Karetní, Sportovní a podobně.

Co je to je stručný slovník odborných výrazů, pojmů, termínů a výrazů slov z nejrůznějších oborů lidské činnosti.

Klíčová slova: pro dospělé, M, linky, Obrázek chodící vajíčko, Kliparty pro Office, Databázi akronymů, zkratek a zkratkových slov, cestování, Obrázek tři vajíčka, V, Přehled přípon a koncovek souborů, zadarmo, Wallpapers na plochu PCŽivotopisy, biografie soudobých a historických osobností - online životopisy, biografie

Sháníte informace o nějaké známé osobnosti? Potom zkuste Životopisy, biografie soudobých a historických osobností. V tomto webu naleznete mnoho článků z kategorií umělci a umělkyně, zločinci a vrazi, režiséři a scénáristé, novináři a žurnalisté, křesťané a svatí, vojáci, generálové, válečníci, spisovatelé a spisovatelky, herci a herečky, podnikatelé a obchodníci, sportovci a sportovkyně, zpěváci a zpěvačky atd. Představu o čem články jsou lze získat z názvů štítků např. Hudebnice, Rakušan, Ital, Zpěvačka, Komunisté, Atentát, New York Rangers, Svatý, Český slavík, Orlík, Poslanci, Pittsburgh Penguins, Zpěvačky, Starověký Egypt, Vojevůdce, AIDS, Překladatel, Nežijící, Režisér, Dabérka, Podnikatel, Sochař, Nobelova cena, Česká královna, Architekt, Poprava, NHL, Spisovatel, Itálie, Čeští králové, Novinář, Královna, Habsburkové, Vládce, Miliardáři, Normalizace apod.

Nejlepší tapety na plochu zdarma - tapety na PC zdarma ke stažení

Oživte si plochu vašeho PC. Nejlepší tapety na plochu zdarma. lze použít v obrazovka počítače, mobil, notebook, mobilní telefon, phablet, displej, ultrabook, monitor, smartphone, PC, počítač a pro operační systémy Lubuntu, Windows 98, Microsoft Windows Vista, Java ME, Apple iOS (iPhone), Linux Xubuntu, Windows 10, Windows NT, Android, Slackware, FreeBSD. Obrázky na PC zdarma ke stažení jsou rozdělené kategorií: dopravní prostředky, vojenské Army tapety a zbraně, vesmír, planety, galaxie, sportovní pozadí, hry a herní wallpapery, moře, oceány, pláže, Velikonoce - velikonoční tapety, psi a štěňátka, voda a bubliny, adventní a vánoční tapety, rostliny, noční města, letadla, motorky, motocykly, příroda, krajina, jídlo a nápoje, operační systémy, Windows, auta, hudební tapety, Roztomilá zvířátka. Stahujte ve velikostech 1600x900, 2048x1536, 1920x1200, 750x1334, 1440x900, 1366x1024, 768x1024, 1440x2560, 1280x1024, 1024x768, širokoúhlé 1366x768, 1920x1280, hi res 2560x1920, 1440x960, 360x640, 640x480 atd.

Skvělé hry online zdarma

Vyzkoušejte skvělé hry online zdarma. Vybírejte z kategorií Akční hry, Bojové gamesy, Logické, Karetní hry, Postřehové, Závodní moto hry, Stolní hry a deskovky, Sportovní, Strategie, strategické hry a tak podobně.

Síť, zábava, důležité informace

Wallpapers na plochu PC - wallpapery na plochu PC

Změňte si obrázek na ploše vaší obrazovky. Wallpapers na plochu PC. lze použít v phablet, tablet, počítač, obrazovka počítače, notebook, mobilní telefon, PC, displej, mobil, monitor, ultrabook a pro operační systémy Lubuntu, Windows 95, Linux Ubuntu, Java ME, Windows Me, Mac, macOS, Linux Mint, Windows 10, FreeBSD, Chrome OS. Obrázky na PC z kategorií motorky, vesmír, kosmos, širokoúhlé Full HD widescreen, tenisté a tenistky, Rally, závody aut, sportovní a závodní auta, fraktály, hmyz a pavouci, velkoměsta a noční život, fantasy, sportovní wallpapery, flóra, stromy, oceán, moře, pláže, květiny, ptáci, nature - příroda, armáda, válka, zbraně, free wallpapers. Mnoho verzí a velikostí jako 2048x1536, 2048x1080, 1440x960, 1280x768, 1280x720, 1680x1050, 1600x2560, 1280x1024, 4800x1200, 1600x1200, 640x480, 1600x900, 375x667, 1366x768, 854x480, 1152x768 atd.

Seznam vlajek měst České republiky

Nevíte jak vypadají vlajky našich největších měst? Pak zkuste Seznam vlajek měst České republiky. Naleznete zde městské vlajky a základní informace jako počet obyvatel a rozhloha. Města jsou rozděleny podle krajů, napřiklad: Moravskoslezský kraj, Královéhradecký kraj, Zlínský kraj, Olomoucký kraj, Pardubický kraj, Karlovarský kraj, Středočeský kraj, Jihomoravský kraj, Liberecký kraj, Hlavní město Praha, Jihočeský kraj, Plzeňský kraj, Kraj Vysočina apod.

Stručný encyklopedický slovník současných i historických osobností, profesí a lidských vlastností

Hledáte osobnosti, pojmy, termíny, odborné výrazy a výrazů slov z nejrůznějších oborů lidské činnosti? Pak zkuste Stručný encyklopedický slovník současných i historických osobností, profesí a lidských vlastností. Tento slovníček obsahuje krátké životopisy mnoha osobností a popisy vlastností a profesí. Vybrat si můžete z kategorií poruchy, herectví, herci a herečky, záliby, politici, křesťanství, psychologie, sport, fikce a fantasy, přezdívky, filozofie, osobnosti, nadpřirozené osoby, náboženství - islám, buddhismus, hinduismus, sektářství, panovníci, prezidenti, králové a círaři, vlastnosti, žurnalisté a novináři, mytologie, historie, hanlivé až sprosté přezdívky, politika, rodinné vztahy, zločin a právo, věda, národnost atd.

Textová a obrázková přáníčka pro všechny možné příležitosti od svátku a narozenin až po svatbu a blahopřání k odchodu do penze nebo na mateřskou.

Znáte vlajky český měst? Dokázali byste si vybavit, jak vypadá vlajky Prahy, vlajka Plzně nebo zlínská vlajka?

Klíčová slova: Online testy zdarma bez registrace, volný čas, Webové online testy zdarma, Obrázek červené vajíčko, počítače, Staré hry online, Staré hry online, Omalovánky, hry pro děti, webové stránky, Vše o Vánocích, Seznam souborových příponŽivotopisy, biografie soudobých a historických osobností - online životopisy, biografie

Sháníte informace o nějaké známé osobnosti? Potom zkuste Životopisy, biografie soudobých a historických osobností. V tomto webu naleznete mnoho článků z kategorií umělci a umělkyně, zločinci a vrazi, režiséři a scénáristé, novináři a žurnalisté, křesťané a svatí, vojáci, generálové, válečníci, spisovatelé a spisovatelky, herci a herečky, podnikatelé a obchodníci, sportovci a sportovkyně, zpěváci a zpěvačky atd. Představu o čem články jsou lze získat z názvů štítků např. Hudebnice, Rakušan, Ital, Zpěvačka, Komunisté, Atentát, New York Rangers, Svatý, Český slavík, Orlík, Poslanci, Pittsburgh Penguins, Zpěvačky, Starověký Egypt, Vojevůdce, AIDS, Překladatel, Nežijící, Režisér, Dabérka, Podnikatel, Sochař, Nobelova cena, Česká královna, Architekt, Poprava, NHL, Spisovatel, Itálie, Čeští králové, Novinář, Královna, Habsburkové, Vládce, Miliardáři, Normalizace apod.

Nejlepší tapety na plochu zdarma - tapety na PC zdarma ke stažení

Oživte si plochu vašeho PC. Nejlepší tapety na plochu zdarma. lze použít v obrazovka počítače, mobil, notebook, mobilní telefon, phablet, displej, ultrabook, monitor, smartphone, PC, počítač a pro operační systémy Lubuntu, Windows 98, Microsoft Windows Vista, Java ME, Apple iOS (iPhone), Linux Xubuntu, Windows 10, Windows NT, Android, Slackware, FreeBSD. Obrázky na PC zdarma ke stažení jsou rozdělené kategorií: dopravní prostředky, vojenské Army tapety a zbraně, vesmír, planety, galaxie, sportovní pozadí, hry a herní wallpapery, moře, oceány, pláže, Velikonoce - velikonoční tapety, psi a štěňátka, voda a bubliny, adventní a vánoční tapety, rostliny, noční města, letadla, motorky, motocykly, příroda, krajina, jídlo a nápoje, operační systémy, Windows, auta, hudební tapety, Roztomilá zvířátka. Stahujte ve velikostech 1600x900, 2048x1536, 1920x1200, 750x1334, 1440x900, 1366x1024, 768x1024, 1440x2560, 1280x1024, 1024x768, širokoúhlé 1366x768, 1920x1280, hi res 2560x1920, 1440x960, 360x640, 640x480 atd.

Skvělé hry online zdarma

Vyzkoušejte skvělé hry online zdarma. Vybírejte z kategorií Akční hry, Bojové gamesy, Logické, Karetní hry, Postřehové, Závodní moto hry, Stolní hry a deskovky, Sportovní, Strategie, strategické hry a tak podobně.

Náš tip, zábava, důležité informace

Doporučujeme vám internetový slovník osobností z řad politiky, podnikání nebo kultury. V tomto lexikonu, který aktuálně obsahuje přes 2000 záznamů získáte vysvětlení mnoha moderních i historických profesí a povolání. Zajímavostí je podrobná kategorie s hanlivými osloveními a nadávkami ve které zjistíte kdo je blbec, idiot, imbecil apod.

Webové online hry zdarma

Doporučujeme webové online hry zdarma Vybírejte z kategorií Hry pro děti, Animace, Relaxační hry, Hry pro dva hráče, Akční hry, Sportovní hry, Bojové hry, Postřehové hry, Střílečky, Skákačky a hopsačky, Logické hry, Adventury, Strategie, Závody aut, Karetní hry, Pro dívky a tak dále.

Online testy zdarma bez registrace

Běžte na online testy zdarma bez registrace. Vybírejte z kategorií cizí jazyky, Chemie - chemické testy a kvízy, testy psaní všemi deseti prsty, Matematické testy, zeměpisné testy a kvízy, výukové pomůcky, online testy a kvízy, online IQ testy zdarma, Angličtina, výuka anglického jazyka atd.

Databáze osobností Kdo je to?

Hledáte osobnosti, pojmy, termíny, odborné výrazy a výrazů slov z nejrůznějších oborů lidské činnosti? Pak zkuste Databáze osobností Kdo je to?. Vybrat můžete desítek kategorií jako nadpřirozené osoby, umělci, hanlivé až sprosté přezdívky, poruchy, národnost, osobnosti, vlastnosti, podnikání a podnikatelé, státní správa, záliby, herectví, herci a herečky, sport, hudba, muzikanti, zpěváci a zpěvačky, panovníci, prezidenti, králové a círaři, zločin a právo, žurnalisté a novináři, mytologie, historie, politici, přezdívky, náboženství - islám, buddhismus, hinduismus, sektářství, profese a zaměstnání, fikce a fantasy, filozofie atd.

Stručný slovník pojmů a termínů

Hledáte definice odborných pojmů, termínů, výrazů, slov? Pak nahlédněte na web obsahující Stručný slovník pojmů a termínů. Najít tu můžete často žádané pojmy, výrazy a slova z následujících oborů: materiály, nápoje, technika, český jazyk, jídlo, věda, filozofie, náboženství a křesťanství, cestování, příroda, latina, literatura, psychologie, různé, politika, stavebnictví, zkratky, počítače, lékařství a medicína, zločin a právo, rostliny, školství, sport, matematika atd.

Klíčová slova: info, internet, Online hry zdarma, kuriozity, Super online hry zdarma, Bayern Mnichov fotbalový klub, V, Ilustrační obrázky, zdarma, Skvělé hry online zdarma, Online hry zdarma, weby, Omalovánka kraslice k vybarvení,

Několik fórů na závěr. Vtip Facebook a Bůh: Přijde chlápek na kopec, zvedne hlavu k nebi a zařve: Bože! Chci slyšeti tvůj názor! Je Facebook škodlivý?! A z nebe se ozve: "Chvilinku, jen dopíšu status.."

Dělají to spolu dva homosexuálové, když tu náhle jeden řekne, že se jde na chvilku upravit do koupelny. Za chvíli se vrátí a pokračují v sexu. Když je za nějakou dobu vyprovázen svým přítelem z bytu, tak se přítel podívá do koupelny a zděsí se. Všude je sperma. Sperma na stěně, sperma na umyvadle, sperma na pračce…prostě všude. "Ty sis ho tu honil!" "Né, nehonil." "Ale honil, podívej se, jak to tu vypadá!" "Říkám, že nehonil. Jenom jsem si trochu prdnul…"

Maruška přijde s pláčem za otcem, že je v tom. A s význačnou osobou. Otec se zhrozi, snad ne s mistrem? "Ne," říká Maruška, "mistr se mu, když ho uvidí, slušně pokloní." "Tak snad ne s vedoucim odděleni?" "Ne, vedouci se mu také hluboce klaní." "Holka nešťastná, snad ne s ředitelem? Anebo, proboha, s nějakým ministrem?" " Ne, tatinku, ten se mu také každý rok hluboce klaní." "Tak s kým??? S prezidentem?" "Ale ne, ten se mu také chodí často poklonit! S neznámým vojínem."

Další odkazy:

Doporučené odkazy
Hody, hody, doprovody, šťastné Velikonoce!
Zajímavé internetové odkazy
Stavil se tu zajíček!
Tipy na zajímavé weby
Vlajka Korsiky
Partnerské weby
Velikonoční vajíčko k vybarvení
Naše tipy

Děkujeme vám za vaši návštěvu.

Dnešní den (12. duben 2021) má jmeniny Julius a Julián, zítra (13. duben 2021) oslavuje svátek Aleš a Norma, pozítří (14. duben 2021) má svátek Vincent a Vincenc, 15. duben 2021 bude mít svátek Anastázie a Oktavián a 16. duben 2021 bude mít svátek Irena a Ireneus.