Blahopřání, přání, gratulace
Texty blahopřání k narozeninám, ke jmeninám, k narození dítěte a jiným životním milníkům

Partnerské weby, důležité informace a zábava pro volný čas

Zde uvádíme zpětné odkazy našich partnerských webů.

Aforismy, přísloví, výroky, motta, myšlenky, moudrosti, rčení

Citáty slavných osobností, Aforismy, přísloví, výroky, motta, myšlenky, moudrosti, rčení, z kategorií citáty o přátelství, citáty o ženách, citáty o smutku, citáty o svobodě, citáty o zlu, citáty o štěstí, citáty o smrti, citáty o odvaze, citáty o penězích, citáty o nenávisti, hlášky o alkoholu, citáty o bohatství, citáty o kráse, citáty o rozumu, citáty o lásce, citáty o zdraví, citáty o neštěstí, moudra o dětech, přísloví o naději, citáty o bohu od různých známých osobností.

Víte, že známou stolní hru Logik můžete nyní hrát na online ve vašem prohlížeči? Logik a další stolní hry naleznete na stránkách Online Hry zdarma.

Státní vlaječky, prapory

Hledáte význam nějaké vlajky? Pak zkuste Státní vlaječky, prapory. Tento přehled obsahuje vlajky a informace o několika stech zemí. Vybrat si můžete státy z následujících světadílů: státy Střední Ameriky, státy jižní Ameriky, státy Blízkého východu, země jižní Asie, evropské země a státy, země Afriky, Antarktidy, země Severní Ameriky, země střední Asie, země východní Asie apod.

Síť, důležité informace a zábava pro volný čas

Vlajky, vlaječky, prapory krajů ČR

Nevíte jak vypadají vlajky vyšších územně správních celků v ČR, resp. jejich ekvivalentů v cizině? Pak doporučujeme web Vlajky, vlaječky, prapory krajů ČR. Vybrat můžete regionální vlajky nejen krajů ČR, ale i vlajky krajů České republiky, polských vojvodství, regionů Francie, rakouských zemí, Spolkových zemí Německa, království Spojeného království Velké Británie atd.

Omalovánky a vymalovánky - černobílé obrázky k vybarvení, zadarmo ke stáhnutí a vytistknutí pro děti i dospělé.

Biografie slavných osobností - online životopisy, biografie slavných osobností

Sháníte informace o nějaké známé osobnosti? Potom se podívejte Biografie slavných osobností. Články s životopisy jsou pečlivě rozdělené do kategorií jako světoví i domácí politici, sportovci a sportovkyně, novináři a žurnalisté, podnikatelé a obchodníci, zločinci a vrazi, herci a herečky, křesťané a svatí, umělci a umělkyně, vojáci, generálové, válečníci, významné osobnosti, spisovatelé a spisovatelky atd. Malou představu čemu se věnují články získáte z názvů štítků: Country, Romantismus, Rakušan, Komik, Komunista, Producent, Náboženství, Básník, Válka, Zpěvačka, Američan, Podnikatel, Sebevražda, Ekonom, Prezidenti USA, Právník, Olympijský vítěz, Mim, Zavražděn, Pittsburgh Penguins, Dramatik, Vojáci, Angličané, Československo, Habsburkové, Slovenští prezidenti, Český slavík, Starověký Egypt, Politik, Slovák, Svatý, Pedagog, Továrník, Hudba, Kladno, Trest smrti apod.

Klíčová slova: Seznam souborových přípon, Stručný encyklopedický slovník, Obrázky a kliparty zdarma, PC pozadí pro Windows, Omalovánky - dinosauři, URL, Stručný encyklopedický slovník, tipy, Thierry Daniel Henry, Nejlepší zeměpisné kvízy, zajímavosti, zdroje informací, zdarmaVíte, že své vlajky mají i města? Víte jak vypadá třeba vlajku Mělníka nebo berounskou vlajku? Tyto a další vlajky naleznete tady.

Nepropadli byste ze zeměpisu? To si můžete ověřit na webovkách se státními vlajkami. Kromě státních vlajek všech zemí světa zde naleznete i mnoho údajů o každém státu - např. počet obyvatel, rozloha, výše HDP apod.

Nezapomeňte provádět pravidelně upgrade vašeho software. Pouze tak zabráníte virům a malware a jiným hrozbám, dostat se do vašeho počítače nebo tabletu.

Doporučené odkazy, důležité informace a zábava pro volný čas

Dopravní značky

Znáte dobře dopravní značky využívané v ČR nebo na Slovensku? Prohlédněte si přehled dopravních značek používaných v ČR a v zahraničí. Značení je rozděleno do kategorií: vodorovné značení, dopravní zařízení, informativní jiné dopravní značení, informativní provozní značení, výstražné značky, neoficiální zábavné značky, dodatkové tabulky, informativní směrové dopravní značky, příkazové dopravní značky, značky upravující přednost, zahraniční značky apod.

Máte malou holčičku a chcete ji naučit základy práce s PC? Můžete začít jednoduchými omalovánkami online, které jsou zdarma. Díky vybarvování omalovánek s princeznami nebo koňmi se nejen zabaví, ale i zábavnou formou naučí pracovat s myší.

Nejhranější online testy a kvízy

všem pilným žákům doporučujeme nejhranější online testy a kvízy. V této rozsáhlé kolekci naleznete testy na Angličtina, výuka anglického jazyka, zeměpisné testy a kvízy, Matematické testy, online IQ testy zdarma, cizí jazyky, testy psaní všemi deseti prsty, online testy a kvízy, výukové pomůcky, Chemie - chemické testy a kvízy atd.

Keywords:Databáze osobností Kdo je to?, Přehled formátů souborů, zeměpis, internetové stránky, Free hry, Vlajky měst České republiky, Online adventní magazín, B, Andrés Iniesta, zábava, hyperlinky, Obrázky zdarmaInformace o Chorvatsku, národní parky - Plitvická jezera, Krka. Chorvatský slovník. Popis měst a oblastí - Makarská riviéra, Zadar, Dubrovník, Istrie.

Vlajky měst České republiky

Chcete se dozvědět, jak vypadá vlajka vašeho rodného města? Pak navštivte Vlajky měst České republiky. Městské vlajky jsou rozděleny do následujících kategorií podle krajů: Středočeský kraj, Moravskoslezský kraj, Pardubický kraj, Liberecký kraj, Hlavní město Praha, Jihočeský kraj, Olomoucký kraj, Královéhradecký kraj, Karlovarský kraj, Ústecký kraj, Zlínský kraj, Kraj Vysočina, Plzeňský kraj apod.

Odpočiňte si. Navštivte web obsahující vtipy. Vtipy o mužích nebo vtipy o blondýnkách vás určitě rozesmějí.

World wide web, internet, důležité informace a zábava pro volný čas

Textová přání, přáníčka a blahopřání k různým příležitostem jako jsou narozeniny, svátek, výročí, nový rok, apod.

Online web Hry zdarma bez registrace

Zapařte si online web Hry zdarma bez registrace Hry jsou přehledně rozdělené do kategorií: Skákačky a hopsačky, Bojové hry, Brutální krvavé hry, Karetní hry, Adventury, Stolní a deskové hry, Sportovní hry, Postřehové hry, Střílečky, Závody aut, Logické hry, Strategie, Relaxační hry, Hry pro děti, Hry pro dva hráče, Pro dívky a tak dále.

PC pozadí pro Windows - tapety na plochu počítače

Chcete se si vylepšit pracovní plochu PC? Zkuste PC pozadí pro Windows. jsou vhodná pro displej, PC, mobil, mobilní telefon, počítač, monitor, phablet, obrazovka počítače, ultrabook, smartphone, tablet a pro operační systémy Linux Fedora, Windows 7, Windows Me, Windows 10 Mobile, Lubuntu, BlackBerry OS, Windows Server 2012, Windows 95, Chrome OS, Linux Mint, Mac. Obrázky na PC jsou pečlivě rozdělené do kategorií jako hudební tapety, moře, oceány, pláže, noční města, letadla, budovy a stavby, wallpapery, Roztomilá zvířátka, rostliny, zvířata, hry a herní wallpapery, příroda, krajina, vesmír, planety, galaxie, operační systémy, Windows, květiny, kytky, jídlo a nápoje, psi a štěňátka, voda a bubliny, sportovní pozadí, adventní a vánoční tapety, Velikonoce - velikonoční tapety. Zvolte si z rozměrů širokoúhlé 1366x768, 750x1334, 412x846, 1440x2560, 2560x1600, 1536x2560, 1920x1440, 1920x1280, 1280x960, 640x480, 1536x2048, 800x1280, 1440x900, Full HD 1080x1920, 1920x1200, 1024x600 atd.

Klíčová slova: cestování, Nej hry online, Vlajky spojených států amerických, Liverpool FC, Tapety na PC zdarma ke stažení, Nejhranější online hry zdarma, Dopravní značky, Julia Roberts, Vlajky, vlaječky, prapory krajů ČR, F, Vše o Vánocích, Hry pro nejmenší onlineDopravní značky

Znáte dobře dopravní značky používané v České republice a na Slovensku? Navštivte přehled dopravních značek rozdělených do kategorií jako vodorovné značení, značky upravující přednost, výstražné značky, příkazové dopravní značky, zahraniční značky, zákazové dopravní značení, informativní provozní značení, dodatkové tabulky, dopravní zařízení, neoficiální zábavné značky, informativní směrové dopravní značky apod.

Moderními pojmy jsou slova hipster nebo geek nebo nerd. Víte, co tato slova znamenají?

Vlajky měst České republiky

Setkali jste se s městskou vlajkou, kterou jste neznali? Potom zkuste Vlajky měst České republiky. Najít tu můžete často hledané vlajky měst ze všech krajů České republiky: Plzeňský kraj, Karlovarský kraj, Jihočeský kraj, Ústecký kraj, Olomoucký kraj, Hlavní město Praha, Pardubický kraj, Kraj Vysočina, Liberecký kraj, Moravskoslezský kraj, Středočeský kraj, Zlínský kraj, Královéhradecký kraj apod.

Internet, síť, důležité informace a zábava pro volný čas

Osvěžte si plochu vaše počítače tím, že na ni umístíte nějakou pěknou tapetu. Vyberte si z mnoha kategorií o květin až po tapety aut.

Online adventní magazín - adventní magazín

Budou brzy Vánoce? Nevíte, co koupit za dárky, jakou letos zvolit dekoraci? Tak vyzkoušejte Online adventní magazín. Je zde mnoho zajímavých článků rozdělených do kategorií: jmenovky na dárky k Vánocům, adventní všehochuť, vánoční koledy, vánoční přání, vánoční všehochuť, materiály ke stažení, vánoční filmy, vánoční stromeček, vánoční dárky, recepty na vánoční jídlo a cukroví, vánoční dekorace atd. Představu o tématech získáte z názvů štítků kupř. Husarské knoflíky, Třásně, Zima, Vánoční filmy, Milka, Osvětlení, Neviňátko, Umělý vánoční stromek, Advent, LED svíčky, SMS, PF, Brambořík, Plocha, Špalda, Písnička, Adventní neděle, K Tisku, Štěstí, Kinder, Jmenovky, Píseň, K Vytištění, Košíčky, Obrazovka, Smrk, Vánoční koule, Anděl, Pozadí, Adventní věnec, Adventní trhy apod.

Víte, co je to netbook a co je to ultrabook a jaký je mezi nimi rozdíl?

Stručný encyklopedický slovník

Hledáte odborné výrazy, pojmy, termíny a výrazů slov z nejrůznějších oborů lidské činnosti? Pak zkuste Stručný encyklopedický slovník. Vybrat si můžete desítek kategorií jako příroda, český jazyk, hardware, politika, počítače, kultura, fyzika, rostliny, latina, matematika, chemie, náboženství a křesťanství, internet, lékařství a medicína, zločin a právo, bankovnictví, software, psychologie, cestování, nástroje, nápoje, ekonomie a ekonomika, nemoce, účetnictví atd.

Umíte správně zaparkovat automobil? Pokud si nejste jisti, vyzkoušejte si online hry na Parkování. Například online hru Parking mania nebo Parking evolution.

Klíčová slova: volný čas, internet, Vlajky měst České republiky, Cape Verde, doporučujeme, multimédia, Tapety na plochu PC zdarma ke stažení, Elisha Cuthbert, webovky, zadarmo, Dopravní značkyDopravní značky

Znáte dobře dopravní značky používané v České republice a na Slovensku? Navštivte přehled dopravních značek rozdělených do kategorií jako vodorovné značení, značky upravující přednost, výstražné značky, příkazové dopravní značky, zahraniční značky, zákazové dopravní značení, informativní provozní značení, dodatkové tabulky, dopravní zařízení, neoficiální zábavné značky, informativní směrové dopravní značky apod.

Moderními pojmy jsou slova hipster nebo geek nebo nerd. Víte, co tato slova znamenají?

Vlajky měst České republiky

Setkali jste se s městskou vlajkou, kterou jste neznali? Potom zkuste Vlajky měst České republiky. Najít tu můžete často hledané vlajky měst ze všech krajů České republiky: Plzeňský kraj, Karlovarský kraj, Jihočeský kraj, Ústecký kraj, Olomoucký kraj, Hlavní město Praha, Pardubický kraj, Kraj Vysočina, Liberecký kraj, Moravskoslezský kraj, Středočeský kraj, Zlínský kraj, Královéhradecký kraj apod.

Náš tip, důležité informace a zábava pro volný čas

Nebaví vás dovolená u moře v Egyptu nebo na Seychelách? Zkuste něco akčnějšího a navštivte zónu jaderné elektrárny Černobyl na Ukrajině kde došlo v roce 1986 k vážné havárii. Nyní je okolní oblast pro turisty bezpečná a pokud budete dodržovat pokyny, nehrozí vám větší riziko než při lyžování nebo při jiném sportu.

Víte co je to docx, ods nebo avi? Jedná se o přípony souborů.

Přehled formátů souborů

Velký Přehled formátů souborů, ve kterém se dozvíte jak spustit, v čem spustit, kterak editovat, jak převést, jak přehrát, jak exportovat, čím zobrazit, jak importovat, v čem upravit, jak konvertovat, jak otevřít soubory následujících typů: hudební audio soubory, dokumenty, písma, fonty, internet a web, šablony dokumentů, video soubory, koncovky souborů, zdrojové kódy programovacích jazyků, konfigurační soubory, grafiku, obrazy disků, systémové soubory apod.

Online hry, Onlinovky které můžete hrát ve vašem prohlížeči. Výběr z desítky kategorií (akční, bojové, deskové hry, logické, strategické, atd.).

Frky, černý humor, fóry, vtipné texty, anekdoty, vtipy

Zkuste vypnout! Frky, černý humor, fóry, vtipné texty, anekdoty, vtipy. vám vykouzlí úsměv na tváři. Vtipy jsou rozdělené kategorií: černý humor, vtipy o mužích, chlapech, kameňáky, vtipy o facebooku, fóry nejen o českém hokeji, frky o zvířatech, vtipné hádanky, poslední věty před smrtí, vtipné citáty, vtipy o metanolu, vtipné básničky, vtipy o blondýnách, fóry o homosexuálech, židovské anekdoty, anekdoty o politice apod.

Klíčová slova: Free game online hry, kuriozity, A, Stručný encyklopedický slovník Kdo je to?, odkaz, Svátky, jmeniny, kalendář, Free game online hry, PC tapety pro Windows, Biografie slavných osobností, F, Databázi akronymů, zkratek a zkratkových slov, webové stránky, Mamiko Tayama, 6

Několik fórů na závěr. Vtip Diagnóza: Do bytu pana Kavrny se dostavil lékař. "Tak mám už ty vaše testy hotové a musím vám říct dvě zprávy. Ta první není příjemná, máte otevřenou tuberu a do týdne zemřete. Ale ta druhá vás potěší, z tohoto důvodu mi nemusíte platit stovku za návštěvu."

Vlk, liška a medvěd se dohodnou, že si seženou práci. A nejlépe, aby se při ní zadarmo najedli. Sejdou se za týden a vlk vypráví: "Tak jsem šel hlídat ovce, ale vyhodili mě. Ráno to spočítali, zjistili, že jim dvě ovce chyběj a dostal jsem padáka." Liška povídá: "To já šla dělat dozor do drůbežárny a taky mě vyhodili. Ráno to spočítali, zjistili, že jim pět slepic chybí a dostala jsem padáka." Medvěd na to: "Tak to já šel dělat do cihelny, ale ještě mě nevyhodili." "Ty žereš cihly?" "Ne, já žeru Ukrajince a ty nikdo nepočítá..."

Jak teplouši balí prodavače? Tak dlouho přebírají zboží, až se sám nabídne: „Můžu vám pomoci?”

Další odkazy:

Online omalovánky zvířátek k vybarvení
Tipy na zajímavé weby
Přání k narozeninám
Doporučené odkazy
Britney Spears
Zajímavé internetové odkazy
Sexy Rie Miyazawa
Partnerské weby
Tapety na plochu stavby
Naše tipy
Best web page

Děkujeme vám za vaši návštěvu.

Dnešní den (2. červenec 2022) má jmeniny Patricie a Alma, zítra (3. červenec 2022) oslavuje svátek Radomír, Radomíra, Anatol a Anatolie, pozítří (4. červenec 2022) má svátek Prokop a Ulrich, 5. červenec 2022 bude mít svátek Cyril a Metoděj a 6. červenec 2022 bude mít svátek Izaiáš a Spytihněv.