Blahopřání, přání, gratulace
Texty blahopřání k narozeninám, ke jmeninám, k narození dítěte a jiným životním milníkům

Dále doporučujeme, informace a zábava

Milí návštěvníci, máme pro vás připravenou kolekci zajímavých odkazů na nejrůznější informační a zábavní servery.

Životopisy, biografie soudobých a historických osobností - online životopisy, biografie

Hledáte informace o nějaké slavné historické nebo žijící osobě? Potom zkuste Životopisy, biografie soudobých a historických osobností. V tomto webu naleznete mnoho článků z kategorií herci a herečky, sportovci a sportovkyně, významné osobnosti, podnikatelé a obchodníci, zločinci a vrazi, křesťané a svatí, novináři a žurnalisté, vojáci, generálové, válečníci, spisovatelé a spisovatelky, světoví i domácí politici, zpěváci a zpěvačky atd. Představu o tématech získáte z názvů štítků kupř. Teolog, Masový vrah, Zpěvák, Náboženství, Ekonom, Vojevůdce, Diplomat, Brno, Fotograf, Producent, Francouz, Olympijský vítěz, Hejtmani, Antropolog, Textař, Protektorát, Pedagog, Zpěvačky, Spisovatel, Vládce, Upálen, Rock ‚n‘ Roll, Režisér, Herec, Stoletá válka, Žijící, HIV pozitivní, Novinář, Pittsburgh Penguins, Gymnasté, AIDS, Husité, NHL, Rakušan, Podnikatel, Prezidenti ČR apod.

Korektní i nekorektní básně, vtipné i pravdivé, krátké i dlouhé básničky, sarkastické verše - to vše naleznete na stránkách Basne.net

Spojené státy americké je demokratická federativní prezidentská republika v Severní Americe, rozkládající se od Atlantského po Tichý oceán. Na souši sousedí s Kanadou a Mexikem. Díky exklávě Aljaška sahá území USA i k břehům Severního ledového oceánu (Beringova úžina je dělí od asijského území Ruska) a na některé tichomořské ostrovy (zejména Havaj). Spojené státy se skládají z 50 států, jednoho federálního území s hlavním městem a sídlem prezidenta, Kongresu a Nejvyššího soudu (District of Columbia), a celkově 14 zámořských území, z nichž pět je obydlených (Portoriko, Severní Mariany, Guam, Americké Panenské ostrovy a Americká Samoa).

Informace, informace a zábava

Nejhranější online testy a kvízy

všem pilným žákům doporučujeme nejhranější online testy a kvízy. Mj. na webu naleznete Matematické testy, Angličtina, výuka anglického jazyka, cizí jazyky, online IQ testy zdarma, testy psaní všemi deseti prsty, výukové pomůcky, online testy a kvízy, Chemie - chemické testy a kvízy, zeměpisné testy a kvízy atd.

Partnerský web nabízí seznam textových přání ke svátku rozdělených podle jmen, pro kamarádku nebo pro ženu.

Nejhranější hry online

Milovníkům počítačových her doporučujeme nejhranější hry online. Mj. na webu naleznete Postřehové, Karetní hry, Relaxační onlinovky, Stolní hry a deskovky, Logické, Bojové gamesy, Závodní moto hry, Strategie, strategické hry, Akční hry a tak podobně.

Klíčová slova: F, V, Seznam přípon a koncovek souborů, odkazy, Poker karetní hra, linky, počítače, kuriozity, Velký pátek, Online biografie, životopisy osobností, Seznam vlajek měst České republiky, cestování, Vlajky jednotlivých států USAFrky, vtipy, anekdoty, fóry, fórky, kameňáky

Chcete se uvolnit? Frky, vtipy, anekdoty, fóry, fórky, kameňáky. vás zaručeně pobaví. Vtipy jsou pečlivě rozdělené do kategorií jako Frky ze života, Vtípky o blondýnkách, Vtipy o Bohu, O Somálcích, Frky, vtipy, vtípky, O škole, Frky o tchýních, O zvířátkách, O ženách, Vtipy o Pepíčkovi, O manželství, O Windows, Vtipy o policajtech, O Chucku Norrisovi, O Slovácích, O gayích a homosexuálech, O ekonomech, O Němcích, Vtipy o doktorech, O důchodcích, Vtipy o cikánech apod.

Online hry zdarma bez registrace nebo instalace

Milovníkům počítačových her doporučujeme online hry zdarma bez registrace nebo instalace. Hry jsou rozdělené kategorií: Strategie, strategické hry, Akční hry, Závodní moto hry, Stolní hry a deskovky, Bojové gamesy, Postřehové, Sportovní, Logické, Karetní hry a tak podobně.

Online adventní magazín - adventní magazín

Blíží se doba adventní? Nevíte, co koupit za dárky, jakou letos zvolit dekoraci? Potom navštivte Online adventní magazín. Tématické články jsou z kategorií jmenovky na dárky k Vánocům, recepty na vánoční jídlo a cukroví, adventní všehochuť, vánoční zábava, vánoční dekorace, vánoční stromeček, vánoční filmy, materiály ke stažení, vánoční přání, vánoční koledy, vánoční všehochuť atd. Představu o tématech získáte z názvů štítků kupř. Vánoční trhy, Vánoční punč, Advent, Cesmína, Jmelí, Vinná klobása, Osvětlení, Vánoční dekorace, Vánoční hvězda, Zima, Santa Claus, Perníčky, Lindt, Ohňostroj, Bůh, Neviňátko, Tichá noc, Kinder, Třásně, Papírový vánoční stromek, Pozadí, Jarmark, Brno, Keramika, Křesťanství, Papírové ozdoby, Omalovánky, Vánoce, Linecká kolečka, Láska nebeská, Vánoční koule apod.

Síť, informace a zábava

Fóry, vtipné texty, kameňáky, frky, vtípky, anekdoty

Zkuste vypnout! Fóry, vtipné texty, kameňáky, frky, vtípky, anekdoty. vám vykouzlí úsměv na tváři. Vtipy z kategorií anekdoty o politice, vtipy o metanolu, vtipné básničky, murphyho zákony, kameňáky, fóry nejen o českém hokeji, černý humor, vtipy o blondýnách, vtipy o mužích, chlapech, vtipy o facebooku, poslední věty před smrtí, vtipné hádanky, frky o zvířatech, židovské anekdoty, vtipné citáty apod.

Stručný slovník pojmů a termínů

Hledáte definice odborných pojmů, termínů, výrazů, slov? Pak nahlédněte na web obsahující Stručný slovník pojmů a termínů. Tento slovníček pokrývá široké spektrum lidských činností. Vybrat si můžete pojmy z kategorií věda, český jazyk, politika, chemie, hardware, kultura, matematika, zkratky, lékařství a medicína, jídlo, fyzika, rostliny, nástroje, bankovnictví, latina, internet, sport, nápoje, ekonomie a ekonomika, školství, počítače, filozofie, zločin a právo, příroda atd.

Popřát byste neměli zapomenout lidem slavících tzv. kulatiny - kulatá výročí. Jedná se výročí, které jsou násobkem deseti. Nejvýznamnějším kulatým výročím je 50 let.

Keywords:Superhry a hry online zdarma, Životopisy, biografie soudobých a historických osobností, Skvělé hry online zdarma, zábava, Velikonoční pozadí na plochu barevná vajíčka, Státní prapory všech států, tipy, P, Zhang Ziyi, Super online kvízy, Tapety na plochu PC zdarma ke stažení, Dopravní značkySbírka textových přání, přáníček, blahopřání k různým příležitostem jako jsou narozeniny, svátek, odchod do důchodu, svatba, výročí svatby, ukončení studia apod.

Znáte vlajku Dvora Králové Nad Labem - města známého svojí zoologickou zahradou?

Chcete cestovat do Ruska, Ruské federace? Pokud ano, zjistěte si základní informace o Rusku a Ruské federaci jako jsou zeměpisné údaje, informace o slavných osobnostech, o politice atd.

World wide web, internet, informace a zábava

Flash Online hry, zábavná videa a "blbůstky" pro chvíle pohody zadarmo.

Potřebujete si zlepšit náladu nejen při cestování? Pak vyzkoušejte online sbírku vtipů o Blondýnách, Pepíčkovi, Somálcích, Nemcích nebo Slovácích. Korektní i nekorektní vtipy vám zaručeně rozzáří váš úsměv.

Vlaječky krajů, prapory a symboly království

Chcete se dozvědět, jak vypadá vlajka vašeho rodného kraje? Pak navštivte Vlaječky krajů, prapory a symboly království. Krajské vlajky jsou rozděleny do následujících kategorií podle krajů: království Spojeného království Velké Británie, polských vojvodství, rakouských zemí, Spolkových zemí Německa, krajů České republiky, regionů Francie atd.

Klíčová slova: Hry pro dívky online, hyperlinky, Stručný slovník pojmů a termínů, Kraslice, F, pro děti, zeměpis, Velikonoční přáníčka pro vaše blízké, zadarmo, webovky, weby, internetSeznam přípon a koncovek souborů

Vyčerpávající Seznam přípon a koncovek souborů, ve kterém se dozvíte v čem spustit, jak konvertovat, čím zobrazit, jak otevřít, kterak editovat, jak vytvořit, jak exportovat, jak spustit, jak importovat, v čem upravit, jak přehrát soubory těchto typů: šablony dokumentů, dokumenty, zdrojové kódy programovacích jazyků, grafiku, koncovky souborů, obrazy disků, komprimace dat, video soubory, konfigurační soubory, písma, fonty, spustitelné soubory, hudební audio soubory apod.

Odpočiňte si! Zahrajte si jednoduchou onlinovku Snake neboli had.

Známé středočeské lázeňské město proslulé svojí minerální vodou. Víte o čem je řeč? Ano, jedná se o Poděbrady. Více zde.

Náš tip, informace a zábava

Vlajky jednotlivých států USA

Chcete se dozvědět, jak vypadají vlajky všech států USA? Pak navštivte web stránky Vlajky jednotlivých států USA. Zde naleznete například vlajky států New Jersey, Montana, New Hampshire, Nebraska, Virginie, Aljaška, Indiana, Minnesota, Pensylvánie, Massachusetts, Illinois, Arizona, Louisiana, Ohio, Utah, Oklahoma, Kentucky, Kansas, Connecticut, Maryland, Washington, Florida, Georgie, Missouri, Colorado, Idaho atd.

Omalovánky k vytisknutí jsou sbírkou černobílých obrázků určených k vymalování pro rodiče a jejich malé děti. Podobného ražení jsou i stránky Omalovánky Online, kde můžete vybarvovat obrázky přímo ve vašem prohlížeči.

Víte, že své vlajky mají i města? Víte jak vypadá třeba vlajku Mělníka nebo berounskou vlajku? Tyto a další vlajky naleznete tady.

Nestačí vám uvedené vtipy na těchto stránkách? Pokud ne, další vtipné citáty, vtipné hádanky a vtipy naleznete zde

Taky máte někdy KOPR? Tím nemyslíme zeleninu, ale trošku hanlivou avšak výstižnou zkratku.

Klíčová slova: školství, Databázi akronymů, zkratek a zkratkových slov, URL, Stud poker, Razz, Caribbean, Mexican, Nejlepší zeměpisné kvízy, Obrázky zdarma, webové stránky, Velikonoční wallpaper s beránkem, Online testy a kvízy zdarma, Přehled zkratek a akronymů, Vlajky, vlaječky, prapory krajů ČRSeznam přípon a koncovek souborů

Vyčerpávající Seznam přípon a koncovek souborů, ve kterém se dozvíte v čem spustit, jak konvertovat, čím zobrazit, jak otevřít, kterak editovat, jak vytvořit, jak exportovat, jak spustit, jak importovat, v čem upravit, jak přehrát soubory těchto typů: šablony dokumentů, dokumenty, zdrojové kódy programovacích jazyků, grafiku, koncovky souborů, obrazy disků, komprimace dat, video soubory, konfigurační soubory, písma, fonty, spustitelné soubory, hudební audio soubory apod.

Odpočiňte si! Zahrajte si jednoduchou onlinovku Snake neboli had.

Známé středočeské lázeňské město proslulé svojí minerální vodou. Víte o čem je řeč? Ano, jedná se o Poděbrady. Více zde.

Internet, síť, informace a zábava

Tapety na plochu PC zdarma ke stažení - full HD pozadí ke stažení

Dále vám doporučujeme: Tapety na plochu PC zdarma ke stažení. lze použít v mobil, displej, ultrabook, notebook, obrazovka počítače, mobilní telefon, počítač, PC, monitor, tablet, phablet a pro operační systémy Linux Ubuntu, FreeBSD, Mac, Windows XP, Red Hat Linux, Windows 10 Mobile, Lubuntu, Java ME, Chrome OS, Slackware, Windows 10. Tapety na PC zdarma ke stažení jsou pečlivě rozdělené do kategorií jako sportovní a závodní auta, sportovní wallpapery, vesmír, kosmos, flóra, stromy, nature - příroda, širokoúhlé Full HD widescreen, motorky, velkoměsta a noční život, 3D a digitalní abstraktní tapety, fantasy, tenisté a tenistky, ptáci, fraktály, hmyz a pavouci, armáda, válka, zbraně, zvířata, free wallpapers, oceán, moře, pláže. Dostupná rozlišení jsou 1440x960, 1024x600, 1280x800, 1600x1200, 1600x900, 1600x2560, 375x812, 360x760, 1440x900, 1152x1920, 1366x768, 854x480, 1280x854, 1680x1050, 768x1024, 1200x1920 atd.

Chcete zatraktivnit vzhled vašeho tabletu, mobilního telefonu nebo počítače? Nejrychlejším a nejlevnějším způsobem je změna pozadí pracovní plochy. Na naši partnerské stránce naleznete populární tapetu ledovec, romantickou chatrč případně tapety zvířátek.

Náš tip. Vyzkoušejte oddechovou, logickou hru Bubble Shooter nebo jinou z webových stránek s Online hrama zdarma.

Online testy a kvízy zdarma

Všem studentům základních i středních škol doporučujeme online testy a kvízy zdarma. V této rozsáhlé kolekci naleznete testy na cizí jazyky, Chemie - chemické testy a kvízy, Angličtina, výuka anglického jazyka, online IQ testy zdarma, Matematické testy, testy psaní všemi deseti prsty, online testy a kvízy, zeměpisné testy a kvízy, výukové pomůcky atd.

Stručný slovník pojmů a termínů

Hledáte definice odborných pojmů, termínů, výrazů, slov? Pak nahlédněte na web obsahující Stručný slovník pojmů a termínů. Tento slovníček pokrývá široké spektrum lidských činností. Vybrat si můžete pojmy z kategorií český jazyk, kultura, věda, rostliny, internet, materiály, stavebnictví, literatura, bankovnictví, nápoje, technika, fyzika, zločin a právo, příroda, různé, lékařství a medicína, politika, náboženství a křesťanství, účetnictví, nemoce, cestování, nástroje, hardware, latina atd.

Klíčová slova: Přehled souborových přípon, zajímavosti, Online adventní magazín, internetové stránky, Nejhranější hry online, Obrázek sovětské vajíčko, humor, Stručný slovník pojmů a termínů, Nejhranější online testy a kvízy, info, Stručný encyklopedický slovník Kdo je to?, Hry pro dívky online, Eliza Dushku,

Několik fórů na závěr. Vtip Nový žák: První školní den na americké střední škole představuje učitelka nového žáka, Sakiro Suzuki z Japonska. Hodina začíná a učitelka se ptá: "Uvidíme, kdo ovládá kulturní historii Ameriky? Kdo řekl: ",Dejte mi svobodu nebo mě zabte?´" Hrobové ticho ve třídě, jen Suzuki zvedne ruku: "Patrick Henry 1775 ve Philadelphii." "Výborně Suzuki, a kdo řekl: ,Stát je národ a národ nesmí zhynout?´" Suzuki se postaví: "Abraham Lincoln 1863 ve Washingtonu." Učitelka se podívá na spolužáky a říká: "Stydím se za vás, Suzuki je Japonec a zná americkou historii lépe než vy!" Zezadu se ozve tichý hlas: "Polib mi prdel, zasraný Japončíku!!" "Kdo to řekl?" Suzuki zvedne ruku a bez vyzvání odpoví: "General McArthur 1942 v Guadalcanal a Lee Lacocca 1982 při valné hromadě firmy CHRYSLER." Třída je zcela ticho, jen zezadu se ozve: "Je mi z toho na blití!" Učitelka křičí: "Kdo to byl!" Suzuki odpovídá okamžitě: "George Bush st. japonskému premiérovi Tanakovi v průběhu oběda, Tokio 1991." Jeden ze studentů se postaví a otráveně řekne: "Vyhul mi!" Učitelka hystericky: "A dost! Kdo to byl teď?" Suzuki bez mrknutí oka: "Bill Clinton Monice Levinsky 1997 ve Washingtonu, Oválná pracovna Bílého domu." Další ze studentů se postaví a zařve: "Suzuki je hromada sraček!" A Suzuki opět klidně: "Valentino Rossi při velké ceně motocyklů v Brazílii 2002." Třída zcela propadne hyterii, učitelka upadá do bezvědomí, dveře se otevřou a vejde ředitel: "Kurva, takový bordel jsem ještě neviděl!" Suzuki: "Vladimír Špidla ministr financí při předložení státního rozpočtu, Praha 2003."

Jednou se zvířátka v lese domluví, že si nebudou znečišťovat svůj vlastní les a že si postaví kadibudku. Slovo dalo slovo a zvířátka si na paloučku vybudovala krásnou kadibudku. Druhý den jde kolem jelen a kouká, že je v kadibudce rozbité okénko. Svolá proto všechny zvířátka a povídá: "V kadibudce je rozbité okénko, může mi k tomu někdo něco říct?" Přihlásí se veverka a povídá: "No, víš jelene, hopkám si to takhle z větvičky na větvičku a v najednou se mě ptá medvěd z kadibudky, jestli nemám blechy. Tak jsem mu řekla, že ne, on mě popadnul, vytřel si se mnou prdel a prohodil mě okénkem." "Tak tohle by teda nešlo medvěde, budeš se chovat slušně", povídá na to jelen. Jelen okénko zasklí a jde domů. Další den, jde jelen zkontrolovat kadibudku a vidí, že je opět rozbité okénko. Znovu si zavolá zvířátka a povídá: "Zvířátka, zase je rozbité okénko, může mi k tomu někdo něco říct?" Přihlásí se zajíček a povídá: "No víš, hopkám si to takhle z mechu na mech, když se mě medvěd z kadibudky ptá, jestli nemám blechy. Tak jsem mu řekl, že ne, on mě popadnul, vytřel si se mnou prdel a prohodil mě oknem." Jelen už je nasranej a povídá medvědovi: "Tak poslouchej, ještě jednou se to bude opakovat, dojdu za myslivcem, on ně zastřelí a bude pokoj." Jelen znovu zasklí okénko a jde domů. Další den jde znovu zkontrolovat kadibudku a co nevidí. Kadibudka je rozmetaná na kaši po celé pasece. Znovu si pozve na kobereček všechna zvířátka a povídá. Co má znamenat ta rozmetaná kadibudka na pasece? Může mi k tomu někdo něco říct? Přihlásí se ježek a povídá: "Já bych věděl...."

Když Pražákům na horách místní horal řekne, že bude bouřka, tak opravdu bude. A je celkem jedno, co na to říká jejich iPhone.

Další odkazy:

Naše tipy
Athletic Club futbal
Zajímavé internetové odkazy
Pár slov o Velikonocích
Tipy na zajímavé weby
Obrázek čokoládové vajíčko
Partnerské weby
Velikonoční jízda
Doporučené odkazy

Děkujeme vám za vaši návštěvu.

Dnešní den (12. duben 2021) má jmeniny Julius a Julián, zítra (13. duben 2021) oslavuje svátek Aleš a Norma, pozítří (14. duben 2021) má svátek Vincent a Vincenc, 15. duben 2021 bude mít svátek Anastázie a Oktavián a 16. duben 2021 bude mít svátek Irena a Ireneus.