Blahopřání, přání, gratulace
Texty blahopřání k narozeninám, ke jmeninám, k narození dítěte a jiným životním milníkům

Dále doporučujeme, informace, kultura, vzdělání a zábava

Připravili jsme pro vás výběr dalších zajímavých internetových prezentací.

Databáze osobností Kdo je to?

Hledáte definice pojmů nebo životopisy osobností? Pak nahlédněte na web obsahující Databáze osobností Kdo je to?. Vybrat můžete desítek kategorií jako osobnosti, poruchy, sport, státní správa, fikce a fantasy, politici, panovníci, prezidenti, králové a círaři, mytologie, žurnalisté a novináři, hudba, muzikanti, zpěváci a zpěvačky, nadpřirozené osoby, křesťanství, podnikání a podnikatelé, hanlivé až sprosté přezdívky, věda, školství, filozofie, herectví, herci a herečky, historie, profese a zaměstnání, psychologie, národnost, zločin a právo, politika atd.

Nejhranější online hry zdarma

Příznivcům PC her doporučujeme nejhranější online hry zdarma. Naleznete zde Relaxační onlinovky, Závodní moto hry, Stolní hry a deskovky, Bojové gamesy, Logické, Akční hry, Strategie, strategické hry, Karetní hry, Postřehové a tak podobně.

Anekdoty, fórky, vtipy, černý humor, vtípky, kameňáky

Zkuste vypnout! Anekdoty, fórky, vtipy, černý humor, vtípky, kameňáky. vám pomohou zapomenout na všechno špatné. Vtipy z kategorií černý humor, frky o zvířatech, anekdoty o politice, vtipy o facebooku, vtipné básničky, fóry nejen o českém hokeji, vtipné citáty, fóry o homosexuálech, židovské anekdoty, vtipy o blondýnách, murphyho zákony, kameňáky, vtipy o metanolu, vtipné hádanky, vtipy o mužích, chlapech apod.

World wide web, internet, informace, kultura, vzdělání a zábava

Stručný encyklopedický slovník současných i historických osobností, profesí a lidských vlastností

Hledáte definice pojmů nebo životopisy osobností? Pak nahlédněte na web obsahující Stručný encyklopedický slovník současných i historických osobností, profesí a lidských vlastností. Tento slovníček obsahuje krátké životopisy mnoha osobností a popisy vlastností a profesí. Vybrat si můžete z kategorií herectví, herci a herečky, mytologie, zločin a právo, psychologie, umělci, přezdívky, politika, podnikání a podnikatelé, politici, lékařství, národnost, sport, filozofie, osobnosti, panovníci, prezidenti, králové a círaři, nadpřirozené osoby, hudba, muzikanti, zpěváci a zpěvačky, rodinné vztahy, věda, poruchy, profese a zaměstnání, státní správa, žurnalisté a novináři, křesťanství atd.

Kliparty zdarma

Nejen pro grafiky zde máme Kliparty zdarma. Databáze obsahující několik tisíc klipartů zdarma ke stažení ve formátu png, svg. Vybrat si můžete obrázky z kategorií jako ženy a dívky, hmyz, zelenina, hudba, náboženství, nástroje a přístroje, osobnosti a lidé, dopravní prostředky, stavby, halloween, nápoje, sport, auta, ptáci, květiny, rostliny, symboly, láska, muži, Vánoce a Advent, Velikonoce, velikonoční kliparty, věda, mapy atd.

Znáte pojem plugin nebo chipset? Nejen definici těchto pojmů naleznete ve stručném encyklopedickém slovníku pojmů - Co je to!.

Klíčová slova: A, internetové stránky, pro dospělé, Databáze osobností Kdo je to?, Texas hold em poker, Vlajky spojených států amerických, Dopravní značení, A, Omalovánky zdarma ke stažení, tipy, internet, Nejhranější online testy a kvízy, Wallpapers na zdarma PC ke staženíObrázky na PC ke stažení - pC pozadí pro Windows

Máme pro Vás tip! Zkuste Obrázky na PC ke stažení. doporučujeme pro mobilní telefon, notebook, monitor, obrazovka počítače, počítač, mobil, phablet, tablet, PC, smartphone, ultrabook a pro operační systémy OSX, Apple iOS (iPhone), SUSE Linux, FreeBSD, Windows 10, Mac, macOS, Red Hat Linux, Windows 95, Microsoft Windows 8, Lubuntu. Full HD tapety na PC zdarma jsou rozdělené kategorií: tenisté a tenistky, 3D a digitalní abstraktní tapety, sportovní a závodní auta, hmyz a pavouci, velkoměsta a noční život, motorky, zvířata, Rally, závody aut, ptáci, sportovní wallpapery, květiny, fraktály, flóra, stromy, nature - příroda, širokoúhlé Full HD widescreen, free wallpapers, Formule 1, fantasy. Mnoho verzí a velikostí jako 1440x960, 3200x1200, 854x480, 1280x800, 320x568, 1440x2560, 800x1280, HD 1280x720, 2560x1440, širokoúhlé 1366x768, 1680x1050, 1800x1440, Full HD 1080x1920, 1536x2048, 1920x1080 Full HD, 2560x2048 atd.

Zajímáte se o auta? Pak pro určitě znáte zkratku SUV, TSI nebo TDI. Pokud4 je neznáte, podívejte se na spřátelený web který obsahuje tisíc nejrůznějších zkratek.

Potřebujete si zlepšit náladu nejen při cestování? Pak vyzkoušejte online sbírku vtipů o Blondýnách, Pepíčkovi, Somálcích, Nemcích nebo Slovácích. Korektní i nekorektní vtipy vám zaručeně rozzáří váš úsměv.

Síť, informace, kultura, vzdělání a zábava

Textová přání k svátku rozdělená podle jmen, pro muže, ženu nebo kamarády.

Super online flash hry

Vyzkoušejte super online flash hry Hry jsou přehledně rozdělené do kategorií: Adventury, Logické hry, Postřehové hry, Sportovní hry, Hry pro děti, Stolní a deskové hry, Animace, Skákačky a hopsačky, Střílečky, Karetní hry, Brutální krvavé hry, Pro dívky, Závody aut, Bojové hry, Hry pro dva hráče, Relaxační hry a tak dále.

Víte jak vypadá vlajka Hondurasu, vlajka Belize nebo vlajka Makedonie?

Keywords:Městské vlajky, prapory, zástavy, komunální symboly, hyperlinky, Seznam zkratek a akronymů, Dopravní značky, Omalovánky k vytisknutí, počítače, F, Vlajky států a zemí světa, Yasmine Bleeth, cestování, Kliparty pro dokumenty, Nejhranější online hry zdarmaPotěšte miláčka SMS vzkazem na dobrou noc. Z názvu je patrné co zde naleznete za informace - sms na dobrou noc pro holku a sms na dobrou noc pro kluka.

Online geografické testy zdarma bez registrace

Zkuste online geografické testy zdarma bez registrace. V této jedinečné sbírce naleznete testy na hádání vlajek, testy znalostí zemí a států světa, online kvízy a testy, Puzzle, skládačky vlajek, hádaní hlavních měst atd.

Neutrácejte za papírové omalovánky pro vaše malé děti. Dnes už je nemusíte kupovat, ale můžete je vytisknout rovnou na vaší tiskárně a to úplně zdarma. Vybírejte z mnoha motivů - například ptáčci, kytičky nebo dopravní prostředky.

Informace, informace, kultura, vzdělání a zábava

Seznam přípon a koncovek souborů

Velký Seznam přípon a koncovek souborů, ve kterém se dozvíte v čem spustit, jak spustit, jak exportovat, jak vytvořit, jak otevřít, čím prohlížet, čím zobrazit, jak konvertovat, jak převést, v čem upravit, jak importovat následující typy souborů: komprimace dat, internet a web, dokumenty, konfigurační soubory, písma, fonty, zdrojové kódy programovacích jazyků, šablony dokumentů, video soubory, systémové soubory, koncovky souborů, spustitelné soubory, obrazy disků apod.

Full HD wallpapers na PC - tapety na PC ke stažení

Oživte si plochu vašeho PC. Full HD wallpapers na PC. vhodné pro phablet, displej, mobil, mobilní telefon, ultrabook, smartphone, PC, notebook, tablet, obrazovka počítače, monitor a pro operační systémy Mac, macOS, Windows 98, Windows 95, Linux Mint, Windows 2000, Apple iOS (iPhone), Java ME, Windows 7, Windows Server 2012, Linux Ubuntu. Pozadí na tablet z kategorií moře, oceány, pláže, příroda, krajina, květiny, kytky, Roztomilá zvířátka, 3D a Abstraktní, hudební tapety, wallpapery, operační systémy, Windows, vojenské Army tapety a zbraně, letadla, dopravní prostředky, voda a bubliny, motorky, motocykly, rostliny, Velikonoce - velikonoční tapety, auta, sportovní pozadí, zvířata, adventní a vánoční tapety, noční města. Dostupné rozměry 412x846, 1600x900, hi res 2560x1920, 1280x800, 1024x600, 1440x960, 2048x1536, 2560x1440, 750x1334, 1280x768, 360x760, 1920x1440, 393x786, 1920x1280, 1280x1024, HD 1280x720 atd.

Dopravní značky

Jste řidič? Umíte dopravní značky využívané v ČR nebo na Slovensku? Ověřit si to můžete na webové stránce s přehledem dopravního značení používaného v ČR i v zahraničí. Značky jsou zde rozdělené do kategorií příkazové dopravní značky, vodorovné značení, dopravní zařízení, zákazové dopravní značení, zahraniční značky, informativní provozní značení, výstražné značky, dodatkové tabulky, neoficiální zábavné značky, informativní směrové dopravní značky, značky upravující přednost apod.

Klíčová slova: info, Online adventní magazín, URL, Madonna, Nejhranější online zeměpisné testy a kvízy, Biografie slavných osobností, odkaz, Obrázková přání k svátku podle jmen, Členské země americké federace, zdroje informací, Životopisy slavných osobností, VMalé děti potřebují zabavit? Ale jak? Vyzkoušejte omalovánky online. Nic není třeba tisknout a vše je zdarma ve vašem prohlížeči.

Elektronická textová blahopřání k významným životním událostem jako jsou k narozeniny, svátky, dny otců a matek, ukončení studia, odchod do penze, promoce, svatba atd. Krátké vtipné veršované básničky pro vaše blízké.

Na dovolenou nemusíte jezdit jen do vzdáleného zahraničí, ale můžete ji strávit v České republice, která i přes svoji malou velikost má hodně co nabídnout! V ČR naleznete hory, lesy, kulturní i technické památky. Jediné, co chybí je skutečné slané moře a teplo v zimě. V následujících řádcích přinášíme několik tipů na výlety po České republice.

Náš tip, informace, kultura, vzdělání a zábava

Máte špatnou náladu? Pokud ano, navštivte stránku s vtipy. Klasické vtipy o Somálcích nebo vtipy o Chucku Norrisovi vám náladu určitě zlepší.

Fórky, ftipy, vtípky, frky, vtipné texty, černý humor

Chcete se pobavit? Fórky, ftipy, vtípky, frky, vtipné texty, černý humor. vás dostanou. Vtipy z kategorií anekdoty o politice, vtipy o mužích, chlapech, vtipy o blondýnách, fóry o homosexuálech, vtipy o metanolu, vtipné citáty, frky o zvířatech, fóry nejen o českém hokeji, murphyho zákony, vtipy o facebooku, černý humor, židovské anekdoty, poslední věty před smrtí, vtipné básničky, kameňáky apod.

Online web Hry zdarma bez registrace

Jste-li milovník PC her, pak zkuste online web Hry zdarma bez registrace. Naleznete zde Akční hry, Bojové gamesy, Karetní hry, Sportovní, Relaxační onlinovky, Postřehové, Závodní moto hry, Stolní hry a deskovky, Strategie, strategické hry a tak podobně.

Spojené státy americké je demokratická federativní prezidentská republika v Severní Americe, rozkládající se od Atlantského po Tichý oceán. Na souši sousedí s Kanadou a Mexikem. Díky exklávě Aljaška sahá území USA i k břehům Severního ledového oceánu (Beringova úžina je dělí od asijského území Ruska) a na některé tichomořské ostrovy (zejména Havaj). Spojené státy se skládají z 50 států, jednoho federálního území s hlavním městem a sídlem prezidenta, Kongresu a Nejvyššího soudu (District of Columbia), a celkově 14 zámořských území, z nichž pět je obydlených (Portoriko, Severní Mariany, Guam, Americké Panenské ostrovy a Americká Samoa).

Super free web games zdarma

Zahrajte si super free web games zdarma Vybírejte z kategorií Pro dívky, Sportovní, Onlinovky pro dva hráče, Vánoční online hry, Oddechové, Hry na vaření a smažení, Bojové online gamesy, Karetní, Logické, Klasické, Závodní, parkování - parkovačky, Střílečky, Strategie, Velikonoční hry a podobně.

Klíčová slova: Full HD wallpapers na PC, výukové pomůcky, Wallpapers na PC ke stažení, Severní Amerika, Stručný encyklopedický slovník současných i historických osobností, profesí a lidských vlastností, webové stránky, zábava, Všehochuť - např. wallpapery, velikonoční a vánoční omalovánky, Kliparty zdarma, linky, Online web Hry zdarma bez registraceMalé děti potřebují zabavit? Ale jak? Vyzkoušejte omalovánky online. Nic není třeba tisknout a vše je zdarma ve vašem prohlížeči.

Elektronická textová blahopřání k významným životním událostem jako jsou k narozeniny, svátky, dny otců a matek, ukončení studia, odchod do penze, promoce, svatba atd. Krátké vtipné veršované básničky pro vaše blízké.

Na dovolenou nemusíte jezdit jen do vzdáleného zahraničí, ale můžete ji strávit v České republice, která i přes svoji malou velikost má hodně co nabídnout! V ČR naleznete hory, lesy, kulturní i technické památky. Jediné, co chybí je skutečné slané moře a teplo v zimě. V následujících řádcích přinášíme několik tipů na výlety po České republice.

Internet, síť, informace, kultura, vzdělání a zábava

Online adventní magazín - adventní magazín

Budou brzy Vánoce? Přičemž stále nemáte nakoupeny dary pro vaše bližní? Potom zkuste Online adventní magazín. Tématické články jsou z kategorií jmenovky na dárky k Vánocům, adventní všehochuť, recepty na vánoční jídlo a cukroví, vánoční stromeček, vánoční přání, vánoční dárky, vánoční filmy, vánoční všehochuť, vánoční koledy, materiály ke stažení, vánoční zábava atd. Malou představu čemu se věnují články získáte z názvů štítků: Linecká kolečka, Jmenovky, Plocha, Monitor, Brambořík, Tiskárna, Vinná klobása, LED svíčky, Televize, Vánoční pozadí, Betlém, Řetězy, Mrazík, Vánoční tapety, Staroměstské náměstí, Jezulátko, Vánoční trhy, Ježíš Kristus, Lindt, Vánoční dekorace, Jesličky, Kavkazská jedle, Pro děti, Štědrý den, Stromeček, Historické ozdoby, Košíčky, Umělý vánoční stromek, K Tisku, Wallpaper, Jmenovka apod.

Státní vlajky většiny států světa rozdělených kategorií podle jednotlivých kontinentů (světadílů). U každého státu jsou uvedeny jeho základní údaje jako počet obyvatel, rozloha, hlavní město, nejvyšší a nejnižší místo, apod.

Wallpapers na PC ke stažení - pozadí na plochu počítače

Oživte si plochu vašeho PC. Wallpapers na PC ke stažení. doporučujeme pro obrazovka počítače, ultrabook, mobil, displej, počítač, monitor, notebook, mobilní telefon, tablet, phablet, PC a pro operační systémy Linux Ubuntu, Windows Me, Windows 95, Linux Mint, Windows 2000, Android, Mac, Windows 7, Microsoft Windows 8, Windows 98, Red Hat Linux. Full HD pozadí ke stažení z kategorií Roztomilá zvířátka, vojenské Army tapety a zbraně, květiny, kytky, 3D a Abstraktní, rostliny, sportovní pozadí, jídlo a nápoje, motorky, motocykly, dopravní prostředky, Velikonoce - velikonoční tapety, voda a bubliny, hudební tapety, moře, oceány, pláže, hry a herní wallpapery, budovy a stavby, letadla, psi a štěňátka, operační systémy, Windows, adventní a vánoční tapety, wallpapery. Stahujte ve velikostech 800x1280, 1280x768, 2560x1440, 2048x1080, 1800x1440, HD 1280x720, 1280x854, širokoúhlé 1366x768, 1152x1920, 1536x2560, 1440x2560, Full HD 1080x1920, 360x760, 1366x1024, 360x720, 1920x1080 Full HD atd.

Regionální vlajky krajů, spolkových zemí, království, žup

Chcete se dozvědět, jak vypadá vlajka vašeho rodného kraje? Pak navštivte Regionální vlajky krajů, spolkových zemí, království, žup. Najít tu můžete často hledané krajské vlajky ze všech krajů České republiky: Spolkových zemí Německa, polských vojvodství, rakouských zemí, regionů Francie, krajů České republiky, království Spojeného království Velké Británie atd.

Naše země - Česká republika, se nachází uprostřed Evropy, je tedy logické, že cestovatelé a turisté vyrážejí nejčastěji právě do Evropy. A kam konkrétně? Oblíbený je samozřejmě náš soused, se kterým nás pojí historie - Slovensko, Slovenská republika. To je vyhledáváno nejčastěji pro své hory (Nízké a Vysoké Tatry), pro své kulturní památky nebo termální lázně. Lidé, kteří místo bahenních lázní preferují moře v letních měsících houfně navštěvují slunné Chorvatsko povětské svým mořem, národními parky z nichž nejznámější jsou Plitvická jezera, stejně jako historickými kulturními památkami, které naleznete např. v Dubrovníku.

Klíčová slova: Seznam vlajek měst České republiky, zdarma, Seznam přípon a koncovek souborů, R, Hry pro dívky online, Přání k svátku podle jmen, texty k jmeninám, zeměpis, Nejhranější online hry zdarma, Státní prapory všech zemí, Super free web games zdarma, Vlaječky krajů, prapory a symboly království, Regionální vlajky krajů, spolkových zemí, království, žup, Charlize Theron, 8

Několik fórů na závěr. Vtip Horoskop: Nevěřim na horoskopy.

Blondýna: Dnes už nevěřím ničemu. Otevřela jsem dveře s nápisem Muži a byl tam jen záchod.

Sedí babka na stromě a kolem jde puberťák. "Copak, babi, Redbull?" "Ne, pitbull."

Další odkazy:

Online hry zdarma
Naše tipy
Velikonoce, pozadí na plochu, omalovánky
Zajímavé internetové odkazy
Obrázek Domina
Tipy na zajímavé weby
Cyprus
Partnerské weby
3D a digital Wallpapers
Doporučené odkazy
World countries and flags

Děkujeme vám za vaši návštěvu.

Dnešní den (9. srpen 2022) má jmeniny Roman a Romeo, zítra (10. srpen 2022) oslavuje svátek Vavřinec, Lorenc a Lars, pozítří (11. srpen 2022) má svátek Zuzana a Filoména, 12. srpen 2022 bude mít svátek Klára, Jasna a Jasoň a 13. srpen 2022 bude mít svátek Alena, Belinda a Sven.