Blahopřání, přání, gratulace
Texty blahopřání k narozeninám, ke jmeninám, k narození dítěte a jiným životním milníkům

Dále doporučujeme, internet, počítače, hry

Dále vám doporučujeme navštívit tyto weby

Hledáte tipy na přání k narozeninám? Spřátelené internetové stránky nabízí stovky přáníček rozdělených do kategorií jako přání pro děti, narozeninová blahopřání pro muže atd.

Tip na výlet! Jeďte do města Příbram. Hlavní turistickou atrakcí je největší hornické muzeum v ČR.

Přehled formátů souborů

Velký Přehled formátů souborů, ve kterém se dozvíte čím prohlížet, čím zobrazit, jak konvertovat, v čem upravit, kterak editovat, jak importovat, v čem spustit, jak převést, jak exportovat, jak otevřít, jak přehrát soubory těchto typů: spustitelné soubory, písma, fonty, komprimace dat, obrazy disků, systémové soubory, dokumenty, konfigurační soubory, šablony dokumentů, hudební audio soubory, grafiku, koncovky souborů, video soubory apod.

Informace, internet, počítače, hry

Na partnerském webu naleznete nejenom přáníčka k svátku, ale i velikonoční a vánoční PFka, přání, blahopřání, gratulace.

Online web Hry zdarma bez registrace

Zkuste online web Hry zdarma bez registrace Jednotlivé položky jsou přehledně rozdělené do kategorií: Strategie, Velikonoční hry, Vánoční online hry, Karetní, Bojové online gamesy, parkování - parkovačky, Střílečky, Závodní, Hry na vaření a smažení, Oddechové, Pro dívky, Onlinovky pro dva hráče, Logické, Stolní hry a deskovky, Sportovní a podobně.

Dopravní značení

Znáte všechny dopravní značení využívané v Česku? Seznam dopravních značek používaných v Česku je rozdělený do kategorií jako zákazové dopravní značení, neoficiální zábavné značky, informativní jiné dopravní značení, značky upravující přednost, zahraniční značky, informativní směrové dopravní značky, dodatkové tabulky, výstražné značky, dopravní zařízení, informativní provozní značení, vodorovné značení apod.

Klíčová slova: zadarmo, pro dospělé, Stručný encyklopedický slovník současných i historických osobností, profesí a lidských vlastností, Vlajky amerických států USA, Šťastné a veselé Vánoce, F, zeměpis, Přehled vlajek a komunálních symbolů obcí České republiky, Chelsea Football Club, internet, Dopravní značení, Online vánoční magazín, Přehled zkratek a akronymůNáš tip. Seznam textových blahopřání ke sňatku, k výročí nebo k narozeninám.

Znáte vlajky český měst? Dokázali byste si vybavit, jak vypadá vlajky Prahy, vlajka Plzně nebo zlínská vlajka?

V diskuzích jste se možná setkali s různými zkratkami. Mezi nejrozšířenější zkratky patří BTW a IMHO. Víte co znamenají? Pokud ne, dozvíte se to zde.

Síť, internet, počítače, hry

Seznam zemí světa a jejich vlajky

Setkali jste se s vlajkou, o jejímž významu jste si nebyli jisti? Potom zkuste Seznam zemí světa a jejich vlajky. V této rozsáhlé kolekci naleznete Antarktidy, ostrůvky Oceánie, země jižní Asie, státy Střední Ameriky, státy Blízkého východu, státy jižní Ameriky, země Afriky, evropské země a státy, země východní Asie, země Severní Ameriky apod.

Víte, co je to netbook a co je to ultrabook a jaký je mezi nimi rozdíl?

Víte, že své vlajky mají i města? Víte jak vypadá třeba vlajka Českých Budějovic nebo vlajka Jeseníku? Tyto a další vlajky naleznete zde.

Keywords:Obrázky na plochu počítače, Biografie známých osobností, Významy zkratek, přehled akronymů a zkratkových slov, výukové pomůcky, Jak má probíhat Štědrý večer?, humor, Přehled formátů souborů, Přehled souborových přípon, Přáníčka a obrázky k svátku, Super free web games zdarma, doporučujeme, Seznam zemí světa a jejich vlajkyZavzpomínejte na klasiské hry zvané Arkády. Manic miner, Pacman nebo Lemmings si nyní můžete zahrát zdarma a online ve vašem prohlížeči.

Pokud hledáte místo vzdělání zábavu, zkuste tapety na plochu PC, web jenž obsahuje stovky tapet na plochu PC v různých rozlišeních (1280x1024, 1920x1080 Full HD, 1680x1050, apod.). Tématicky jsou tapety rozděleny do mnoha sekcí (auta, celebrity, letadla, dívky, muži, zvířata) a jsou pochopitelně zdarma ke stažení.

Super online kvízy

nejen žákům ZŠ doporučujeme super online kvízy. Naleznete zde testy psaní všemi deseti prsty, Chemie - chemické testy a kvízy, Angličtina, výuka anglického jazyka, výukové pomůcky, Matematické testy, cizí jazyky, online IQ testy zdarma, online testy a kvízy, zeměpisné testy a kvízy atd.

Náš tip, internet, počítače, hry

Stručný encyklopedický slovník současných i historických osobností, profesí a lidských vlastností

Hledáte definice pojmů nebo životopisy osobností? Pak nahlédněte na web obsahující Stručný encyklopedický slovník současných i historických osobností, profesí a lidských vlastností. Tento slovníček obsahuje krátké životopisy mnoha osobností a popisy vlastností a profesí. Vybrat si můžete z kategorií rodinné vztahy, národnost, lékařství, hanlivé až sprosté přezdívky, věda, poruchy, školství, sport, politika, historie, politici, nadpřirozené osoby, náboženství - islám, buddhismus, hinduismus, sektářství, herectví, herci a herečky, státní správa, filozofie, hudba, muzikanti, zpěváci a zpěvačky, osobnosti, mytologie, vlastnosti, panovníci, prezidenti, králové a círaři, záliby, žurnalisté a novináři, fikce a fantasy atd.

Odpočiňte si. Navštivte web obsahující vtipy. Vtipy o mužích nebo vtipy o blondýnkách vás určitě rozesmějí.

Omalovánky, obrázky k vybarvení - obrázky k vybarvení, zdarma ke stažení a vytištění.

Klíčová slova: Wallpapers na plochu počítače, Stručný encyklopedický slovník, Stručný encyklopedický slovník, Obrázky k jmeninám a vtipné veršované texty přání, Kliparty zdarma ke stažení, odkazy, Nej hry online, Paris Saint-Germain F.C., Full HD tapety na PC, zábava, linky, webovkyPřehled souborových přípon

Rozsáhlý Přehled souborových přípon, ve kterém se dozvíte jak otevřít, jak spustit, kterak editovat, v čem upravit, čím zobrazit, jak převést, čím prohlížet, jak exportovat, jak importovat, jak přehrát, v čem spustit soubory těchto typů: dokumenty, hudební audio soubory, systémové soubory, grafiku, koncovky souborů, video soubory, internet a web, spustitelné soubory, šablony dokumentů, konfigurační soubory, komprimace dat, písma, fonty apod.

Víte co znamená zkratka AYOR, JFGI nebo WIYF? Tyto a další zkratky naleznete na našem spřáteleném webu.

Stručný encyklopedický slovník současných i historických osobností, profesí a lidských vlastností

Hledáte osobnosti, pojmy, termíny, odborné výrazy a výrazů slov z nejrůznějších oborů lidské činnosti? Pak zkuste Stručný encyklopedický slovník současných i historických osobností, profesí a lidských vlastností. Tento slovníček obsahuje krátké životopisy mnoha osobností a popisy vlastností a profesí. Vybrat si můžete z kategorií umělci, žurnalisté a novináři, křesťanství, národnost, profese a zaměstnání, státní správa, rodinné vztahy, poruchy, hudba, muzikanti, zpěváci a zpěvačky, náboženství - islám, buddhismus, hinduismus, sektářství, psychologie, přezdívky, hanlivé až sprosté přezdívky, filozofie, historie, politici, lékařství, politika, vlastnosti, herectví, herci a herečky, zločin a právo, osobnosti, fikce a fantasy, záliby atd.

Doporučené odkazy, internet, počítače, hry

Státní vlajky států světa

Hledáte význam nějaké vlajky? Pak zkuste Státní vlajky států světa. V této jedinečné sbírce naleznete země Afriky, státy jižní Ameriky, evropské země a státy, země jižní Asie, země východní Asie, ostrůvky Oceánie, země Severní Ameriky, státy Střední Ameriky, Antarktidy, země střední Asie apod.

Wallpapers na plochu počítače - tapety na plochu PC zdarma ke stažení

Oživte si plochu vašeho PC. Wallpapers na plochu počítače. doporučujeme pro smartphone, PC, mobilní telefon, phablet, monitor, ultrabook, počítač, mobil, tablet, displej, obrazovka počítače a pro operační systémy Windows 10, Windows NT, FreeBSD, macOS, Windows 2000, SUSE Linux, BlackBerry OS, Windows 95, Android, Linux Xubuntu, Linux Fedora. Tapety do mobilu jsou přehledně rozdělené do kategorií: auta, letadla, budovy a stavby, dopravní prostředky, psi a štěňátka, motorky, motocykly, hry a herní wallpapery, sportovní pozadí, voda a bubliny, zvířata, moře, oceány, pláže, adventní a vánoční tapety, wallpapery, rostliny, Velikonoce - velikonoční tapety, jídlo a nápoje, vesmír, planety, galaxie, Roztomilá zvířátka, 3D a Abstraktní, operační systémy, Windows. Dostupné rozměry 1440x900, 1152x864, 360x720, 1440x2560, 1440x960, 1024x768, širokoúhlé 1366x768, 1280x854, 854x480, 1080x1800, 2048x1080, 1920x1200, hi res 2560x1920, 2560x1600, 1152x1920, 320x568 atd.

Myslíte si, že smrt je vždy smutná? Pak si přečtěte poslední věty před smrtí a možná změníte názor. Ale asi jen v tom případě, že máte rádi černý humor.

Online adventní magazín - vše o Vánocích

Budou brzy Vánoce? Přičemž stále nemáte nakoupeny dary pro vaše bližní? Potom se podívejte Online adventní magazín. Články s užitečnými vánočními tipy jsou pečlivě rozdělené do kategorií jako vánoční stromeček, vánoční koledy, recepty na vánoční jídlo a cukroví, vánoční dárky, adventní všehochuť, vánoční zábava, vánoční přání, vánoční dekorace, vánoční filmy, jmenovky na dárky k Vánocům, materiály ke stažení atd. Představu o čem články jsou lze získat z názvů štítků např. Milka, Vánoční kaktus, Hostina, Koledy, Košíčky, Plocha, Alkoholový kalendář, Jarmark, Vánoční hvězda, Ohňostroj, bezlepkové cukroví, Šišky, Vánoční prostírání, Pozadí, Kuba, Bůh, Vánoční ozdoby, Santa, Silvestr, Mrazík, Francouzsky, Linux, Strom, Adventní věnec, Televize, Atmosféra, Anglicky, Vídeň, Omalovánky, Štědrý večer, Pokrmy apod.

Dalším zajímavým a praktickým webem jsou Svátky, resp. Jmeniny. Na webu se nachází kompletní kalendář po měsících a dnech. Ke každému dni jsou uvedeny jména svátků v České republice, na Slovensku, v Německu, Maďarsku nebo Polsku. Jako bonus jsou uvedeny státní a ostatní svátky v ČR.

Klíčová slova: kuriozity, Superhry a hry online zdarma, volný čas, Omalovánka vánoční dárky, internetové stránky, Biografie slavných osobností, počítače, Luis Suárez, webové stránky, zajímavosti, BPřehled souborových přípon

Rozsáhlý Přehled souborových přípon, ve kterém se dozvíte jak otevřít, jak spustit, kterak editovat, v čem upravit, čím zobrazit, jak převést, čím prohlížet, jak exportovat, jak importovat, jak přehrát, v čem spustit soubory těchto typů: dokumenty, hudební audio soubory, systémové soubory, grafiku, koncovky souborů, video soubory, internet a web, spustitelné soubory, šablony dokumentů, konfigurační soubory, komprimace dat, písma, fonty apod.

Víte co znamená zkratka AYOR, JFGI nebo WIYF? Tyto a další zkratky naleznete na našem spřáteleném webu.

Stručný encyklopedický slovník současných i historických osobností, profesí a lidských vlastností

Hledáte osobnosti, pojmy, termíny, odborné výrazy a výrazů slov z nejrůznějších oborů lidské činnosti? Pak zkuste Stručný encyklopedický slovník současných i historických osobností, profesí a lidských vlastností. Tento slovníček obsahuje krátké životopisy mnoha osobností a popisy vlastností a profesí. Vybrat si můžete z kategorií umělci, žurnalisté a novináři, křesťanství, národnost, profese a zaměstnání, státní správa, rodinné vztahy, poruchy, hudba, muzikanti, zpěváci a zpěvačky, náboženství - islám, buddhismus, hinduismus, sektářství, psychologie, přezdívky, hanlivé až sprosté přezdívky, filozofie, historie, politici, lékařství, politika, vlastnosti, herectví, herci a herečky, zločin a právo, osobnosti, fikce a fantasy, záliby atd.

World wide web, internet, internet, počítače, hry

Znáte vlajky měst ČR? Například vlajka Hradce Králové, vlajka Litoměřic nebo vlajka Litvínova?

Chcete potěšit mladou dívku ještě na základní školu chodící? Pošlete ji odkaz na Dívčí hry. Na stránkách s online hrama se nacházejí Barbie hry nebo Hannah Montana hry. Určitě ji tím potěšíte.

Bonmoty, myšlenky, úsloví, rčení, hlášky, motta, moudrosti

Citáty slavných, Bonmoty, myšlenky, úsloví, rčení, hlášky, motta, moudrosti, rozdělené kategorií: citáty o lži, citáty o smutku, citáty o bohu, citáty o zdraví, citáty o víře, citáty o bohatství, citáty o lásce, citáty o člověku, citáty o manželství, citáty o životě, citáty o svobodě, citáty o štěstí, citáty o neštěstí, citáty o přátelství, přísloví o naději, moudra o dětech, citáty o nenávisti, citáty o smrti, citáty o zlu, citáty o penězích od různých známých osobností.

Aforismy, moudrosti, motta, rčení, výroky, moudra, hlášky

Citáty slavných osobností, Aforismy, moudrosti, motta, rčení, výroky, moudra, hlášky, z kategorií citáty o smutku, citáty o smrti, citáty o rozumu, citáty o víře, citáty o člověku, citáty o svobodě, citáty o penězích, hlášky o alkoholu, citáty o bohatství, citáty o zlu, citáty o lásce, citáty o štěstí, citáty o přátelství, citáty o lži, citáty o bohu, citáty o dobru, citáty o manželství, citáty o ženách, moudra o dětech, citáty o nenávisti od různých známých osobností.

Biografie známých osobností - Životopisy slavných osobností

Hledáte informace o nějaké slavné historické nebo žijící osobě? Potom navštivte Biografie známých osobností. Je zde mnoho zajímavých článků rozdělených do kategorií: světoví i domácí politici, sportovci a sportovkyně, křesťané a svatí, spisovatelé a spisovatelky, umělci a umělkyně, novináři a žurnalisté, vojáci, generálové, válečníci, zpěváci a zpěvačky, režiséři a scénáristé, herci a herečky, podnikatelé a obchodníci atd. Představu o tématech získáte z názvů štítků kupř. Vojevůdce, Lord, Dallas Stars, ČSSD, Obchodník, AIDS, Habsburkové, Voják, Country, NHL, Trest smrti, Herečka, Hudebnice, Komunisté, Miliardář, Prezidenti, Hokej, Režisér, Kněz, Rock ‚n‘ Roll, Životopis, Královna, Francouz, Esejista, Antropolog, Imitátor, Vůdce, Češi, Hejtmani, Sochař, Závodník, Zlatý slavík, Textař, Němci, New York Rangers, Olympijští vítězové apod.

Klíčová slova: Členské země americké federace, info, odkaz, Stručný encyklopedický slovník současných i historických osobností, profesí a lidských vlastností, Online hry zdarma, Vlajka Dominiky, URL, Super free web games zdarma, Online adventní magazín, F, cestování, Ilustrační obrázky, Online omalovánky Sport pro děti,

Několik fórů na závěr. Vtip Kdy politik lže?: Jak poznáte, že politik lže? Pohybuje rty.

Ulicí mezi domy prochází dlouhý smuteční průvod. Za rakví kráčí mladý muž s obrovským psem. Za mladíkem dlouhý zástup mužů. Z jednoho okna se dívá starší muž a volá: "Kdo to zemřel? To musel být oblíbený člověk podle toho davu!" "Zemřela mi tchyně!" "Aha, a její pes se s ní jde rozloučit, že?" "Ne, ten pes ji roztrhal!" "?????? A je ten pes na prodej??????????" "Stoupněte si do fronty!"

Jdou tři chlapi do hospody a přou se, kdo ho má delšího. Jeden povídá: „To já mám co dělat, abych ho nasoukal do manželky.” A vytáhne ho na stůl. Ten druhý: „To nic není. To já ho tam nenasoukám vůbec.” A vytáhne ho na stůl. A ten třetí: „Břídilové. Tak to tudle moje manželka myslela, že se jí v posteli plazí anakonda.” A vytáhne ho na stůl. A pak tam přijde buzerant a povídá: „No ne, švédský stoly, to já nejradši.”

Další odkazy:

Tipy na zajímavé weby
Vánoční hvězda
Zajímavé internetové odkazy
Adventní zájezdy na vánoční trhy
Doporučené odkazy
Vánoční koleda Narodil se Kristus Pán
Naše tipy
Obrázková přáníčka k jmeninám, texty podle jmen
Partnerské weby

Děkujeme vám za vaši návštěvu.

Dnešní den (4. prosinec 2021) má jmeniny Barbora, Bára, Barbara a Babeta, zítra (5. prosinec 2021) oslavuje svátek Jitka, Liana a Abigail, pozítří (6. prosinec 2021) má svátek Mikuláš, Nikolas a Nikita, 7. prosinec 2021 bude mít svátek Ambrož a Benjamín a 8. prosinec 2021 bude mít svátek Květoslava a Květomila.