Blahopřání, přání, gratulace
Texty blahopřání k narozeninám, ke jmeninám, k narození dítěte a jiným životním milníkům

Dále doporučujeme, technika, zábava, informace

Zde uvádíme zpětné linky na zajímavé internetové prezentace a na naše partnerské weby.

Nemají vaši přibuzní, kamarádi a přátelé také narozeniny? Pokud ano, pošlete jim textové blahopřání k narozeninám - přáníčko k narozeninám.

Vánoční web - online adventní magazín

Blíží se Vánoční čas? Nevíte, co koupit za dárky, jakou letos zvolit dekoraci? Potom navštivte Vánoční web. V tomto webu naleznete mnoho vánočních tipů a materiálů z kategorií recepty na vánoční jídlo a cukroví, vánoční všehochuť, jmenovky na dárky k Vánocům, vánoční zábava, vánoční stromeček, vánoční dárky, vánoční dekorace, adventní všehochuť, vánoční filmy, materiály ke stažení, vánoční přání atd. Představu o tématech získáte z názvů štítků kupř. K Vytištění, Pozadí, Ohňostroj, Staroměstské náměstí, Adventní kalendář, Francouzsky, Silvestr, Santa, Sněhulák, Štědrý den, Striezelmarkt, Hostina, Vánoční světýlka, Adventní trhy, Linecká kolečka, Televize, Zima, Vánoční kaktus, Vánoční pozadí, bezlepkové cukroví, Vídeňský punč, Historické ozdoby, Stromeček, Brno, Kapr, K Tisku, Jmelí, Vánoční hvězda, Německy, Jmenovky, Advent apod.

Free game online hry

Vyzkoušejte free game online hry . Mj. na webu naleznete Vánoční online hry, parkování - parkovačky, Oddechové, Strategie, Bojové online gamesy, Hry na vaření a smažení, Sportovní, Střílečky, Klasické, Závodní, Karetní, Logické, Stolní hry a deskovky, Pro dívky, Velikonoční hry a podobně.

Síť, technika, zábava, informace

Víte, čím se vyznačuje cynik, despota nebo egoista? Toto a mnohem víc se dozvíte v online encyklopedickém slovníku.

Vlaječky krajů, prapory a symboly království

Setkali jste se s krajskou vlajkou, kterou jste neznali? Potom zkuste Vlaječky krajů, prapory a symboly království. Krajské vlajky jsou rozděleny do následujících kategorií podle krajů: království Spojeného království Velké Británie, polských vojvodství, rakouských zemí, krajů České republiky, regionů Francie, Spolkových zemí Německa atd.

K přání je mnoho příležitostí jak se dozvíte na tomto webu. Naleznete zde třeba klasická přání k jmeninám, přání k novému roku nebo přání k promoci.

Klíčová slova: Online biografie, životopisy osobností, Hry pro nejmenší děti online zdarma, Online zeměpisné testy zdarma, Přehled přípon a koncovek souborů, Tapety na plochu Vánoce, V, kuriozity, Biografie slavných osobností, Lady Gaga, Nej hry online, Obrázky na PC zdarma ke stažení, tipy, Nejhranější hry onlineOnline biografie, životopisy osobností - Životopisy slavných osobností

Sháníte informace o nějaké známé osobnosti? Potom zkuste Online biografie, životopisy osobností. Články s životopisy jsou pečlivě rozdělené do kategorií jako zpěváci a zpěvačky, významné osobnosti, novináři a žurnalisté, umělci a umělkyně, režiséři a scénáristé, zločinci a vrazi, vojáci, generálové, válečníci, podnikatelé a obchodníci, křesťané a svatí, herci a herečky, sportovci a sportovkyně atd. Představu o čem články jsou lze získat z názvů štítků např. První republika, Vrah, Textař, Lord, Hejtman, Svatý, Hokejisté, Nežijící, Sci-fi, Válka, Esejista, Rock ‚n‘ Roll, Ekonom, Prezidenti, Antropolog, Podnikatel, Druhá světová válka, Upálen, Rakousko-Uhersko, Husité, Diplomat, Státník, Kladno, Olympiáda, Slováci, Československo, Dramatik, Fotograf, Angličané, Češi, Poslanci, Olympijští vítězové, Producent, Hudebnice, Císař, Čeští králové apod.

Stahujte romantické tapety na pozadí vašeho počítače z partnerské stránky. Na výběr máte z mnoha kategorií jako zvířátka nebo příroda.

Naštval vás manžel, přítel, syn, otec, děda, kolega nebo spolužák? Přečtěte si vtipy o mužích a určitě se vám uleví :-)

Náš tip, technika, zábava, informace

Jaký je váš názor na Rusko a Vladimira Putina? Na tomto webu naleznete mnoho informací o Rusku, jeho osobnostech a názorech lidí z ČR na Rusko.

Web o Egyptu - pyramidy a sfinga v Gíze, města a letoviska, historie a seznam králů starověkého Egypta, fotografie a další informace.

Sledujete seriál Hannah Montana? Pokud ano a líbí se vám, určitě se vám budou líbit i Hannah Montana hry. Zahrajte si hru s hlavní představitelkou Miley Cyrus.

Keywords:pro děti, doporučujeme, Vlajky států světa, Vlajky měst České republiky, Omalovánky zdarma ke stažení, zajímavosti, M, linky, Flag of Australia, Vánoční web, Stručný slovník osobností, profesí, vlastností, URLSuper online hry zdarma

Zkuste super online hry zdarma . V této jedinečné sbírce naleznete Hry pro děti, Strategie, Závody aut, Adventury, Stolní a deskové hry, Logické hry, Sportovní hry, Karetní hry, Bojové hry, Relaxační hry, Pro dívky, Animace, Hry pro dva hráče, Střílečky, Skákačky a hopsačky, Postřehové hry a tak dále.

Online hry - na výběr je mnoho online her (browser her) zdarma. logické hry, omalovánky, hry s koňmi a další.

Státní vlajky vlajky států světa rozdělených do kategorií. Základní údaje o zemích (počet obyvatel, rozloha, hlavní město, atd.). vlajky některých bývalých států a vlajky významných organizací.

Internet, síť, technika, zábava, informace

Víte co znamená zkratka AYOR, JFGI nebo WIYF? Tyto a další zkratky naleznete na našem spřáteleném webu.

Fotogalerie města Hradec Králové, historie, památky, zajímavost, kultura apod.

Důvodů pro oslavy může být mnoho. Můžete například přát k ukončení studia, k MDŽ nebo k výročí seznámení.

Klíčová slova: Seznam zkratek a akronymů, Vlajky měst České republiky, Online zeměpisné testy a kvízy zdarma, Fotbalista Wayne Rooney, zdroje informací, školství, internetové stránky, Přání k svátku podle jmen, Gratulace k jmeninám, Dopravní značení, Full HD tapety na PC zdarma, cestování, počítačeZnáte vlajku Dvora Králové Nad Labem - města známého svojí zoologickou zahradou?

Víte, že rychlost vašeho hardware můžete změnit pomocí benchmarku? Nevíte co znamená slovo benchmark? Nejen definici pojmu benchmark najdete ve ve stručném encyklopedickém slovníku pojmů, hesel a termínů.

Prahu nebo Český Krumlov znají všichni, proto nemá smysl o nich psát. Měst v České republice jsou však stovky. Zajímá vás technika, hornictví nebo se chcete zchladit v parném létě? Pak navštivte hornické město Příbram plné technických a kulturních památek z doby těžby stříbra a jiných kovů.

World wide web, internet, technika, zábava, informace

Vlajky měst České republiky

Setkali jste se s městskou vlajkou, kterou jste neznali? Potom zkuste Vlajky měst České republiky. Vybrat můžete městské vlajky ze všech krajů, např. Karlovarský kraj, Středočeský kraj, Pardubický kraj, Liberecký kraj, Jihočeský kraj, Zlínský kraj, Olomoucký kraj, Ústecký kraj, Kraj Vysočina, Královéhradecký kraj, Jihomoravský kraj, Hlavní město Praha, Plzeňský kraj apod.

Textová přání, přáníčka a blahopřání k různým příležitostem jako jsou narozeniny, svátek, výročí, nový rok, apod.

Obrázky na PC zdarma ke stažení - tapety na PC

Také doporučujeme: Obrázky na PC zdarma ke stažení. jsou vhodná pro smartphone, mobilní telefon, PC, displej, notebook, phablet, tablet, ultrabook, počítač, obrazovka počítače, monitor a pro operační systémy Windows Server 2012, Windows 98, SUSE Linux, Windows 2000, Mac, Windows 10 Mobile, Slackware, Windows XP, OSX, Linux Mint, Android. PC tapety pro Windows jsou přehledně rozdělené do kategorií: květiny, vesmír, kosmos, nature - příroda, velkoměsta a noční život, 3D a digitalní abstraktní tapety, Formule 1, armáda, válka, zbraně, Rally, závody aut, fantasy, motorky, ptáci, oceán, moře, pláže, fraktály, sportovní a závodní auta, hmyz a pavouci, sportovní wallpapery, flóra, stromy, širokoúhlé Full HD widescreen. Vyberte si rozměr z 1800x1440, 3200x1200, 360x760, 800x1280, 320x568, 1024x600, 375x812, 1152x1920, 768x1024, 360x720, 1600x2560, 1080x1800, 1600x1200, 1280x960, 2560x1600, 854x480 atd.

Wallpapery na plochu PC - wallpapery na tablet

Také doporučujeme: Wallpapery na plochu PC. vhodné pro displej, smartphone, phablet, obrazovka počítače, tablet, notebook, počítač, ultrabook, monitor, mobil, mobilní telefon a pro operační systémy Chrome OS, Windows 10, Linux Ubuntu, macOS, Mac, OSX, Apple iOS (iPhone), Microsoft Windows Vista, Red Hat Linux, Windows 95, Windows 10 Mobile. Pozadí na PC jsou přehledně rozdělené do kategorií: zvířata, velkoměsta a noční život, ptáci, motorky, Rally, závody aut, free wallpapers, fraktály, širokoúhlé Full HD widescreen, 3D a digitalní abstraktní tapety, oceán, moře, pláže, Formule 1, armáda, válka, zbraně, fantasy, sportovní wallpapery, sportovní a závodní auta, flóra, stromy, nature - příroda, hmyz a pavouci. Dostupné velikosti jsou 800x600, 1600x900, 854x480, 2160x3840, 1152x768, širokoúhlé 1366x768, 1280x800, 1280x854, 1920x1080 Full HD, 1024x768, 360x720, 1920x1200, 3200x1800, 2560x1600, 1800x1440, 2048x1080 atd.

Vtipné texty, fóry, ftipy, kameňáky, vtípky, černý humor

Zkuste vypnout! Vtipné texty, fóry, ftipy, kameňáky, vtípky, černý humor. vám pomohou zapomenout na všechno špatné. Vtipy z kategorií židovské anekdoty, vtipy o mužích, chlapech, vtipy o blondýnách, vtipné básničky, anekdoty o politice, vtipné hádanky, frky o zvířatech, poslední věty před smrtí, vtipy o metanolu, kameňáky, murphyho zákony, fóry o homosexuálech, vtipy o facebooku, černý humor, fóry nejen o českém hokeji apod.

Klíčová slova: Obrázky na plochu počítače, Slovník pojmů Co je to?, Slovník pojmů Co je to?, Bubble shooter, Seznam vlajek amerických států, Vše o Vánocích, výukové pomůcky, Přání k narození dítěte, Online testy a kvízy zdarma, zdarma, Vlaječky krajů, prapory a symboly královstvíZnáte vlajku Dvora Králové Nad Labem - města známého svojí zoologickou zahradou?

Víte, že rychlost vašeho hardware můžete změnit pomocí benchmarku? Nevíte co znamená slovo benchmark? Nejen definici pojmu benchmark najdete ve ve stručném encyklopedickém slovníku pojmů, hesel a termínů.

Prahu nebo Český Krumlov znají všichni, proto nemá smysl o nich psát. Měst v České republice jsou však stovky. Zajímá vás technika, hornictví nebo se chcete zchladit v parném létě? Pak navštivte hornické město Příbram plné technických a kulturních památek z doby těžby stříbra a jiných kovů.

Doporučené odkazy, technika, zábava, informace

Seznam zkratek a akronymů

Hledáte význam nějaké zkratky? Pak zkuste seznam zkratek a akronymů. Vybrat můžete desítek kategorií jako internetové domény 1. řádu, zkratky používané v chatu a v internetových diskuzích, mezinárodní organizace, geocaching, fyzikální jednotky, úřady a ministerstva, země EU, měny, státy usa, vysokoškolské a akademické tituly, hudební zkratky, politické strany a hnutí, mezinárodní organizace, týmy NHL, obecné zkratky, zkratky krajů České republiky apod.

černý humor, ftipy, kameňáky, vtipy, fóry, vtipné texty

Chcete si zlepšit náladu? černý humor, ftipy, kameňáky, vtipy, fóry, vtipné texty. vám pozvednou náladu. Vtipy jsou pečlivě rozdělené do kategorií jako Vtipy o Pepíčkovi, O Somálcích, O ženách, O gayích a homosexuálech, Frky o tchýních, O Chucku Norrisovi, O zvířátkách, Vtipné hádanky, O mužích, O Slovácích, Frky, vtipy, vtípky, O Němcích, Vtípky o blondýnkách, Vtipy o policajtech, O ekonomech, Vtipy o židech - židovské anekdoty, Vtipy o doktorech, O škole, Frky ze života, Vtipy o Bohu, O důchodcích apod.

Prapory regionů a království

Setkali jste se s krajskou vlajkou, kterou jste neznali? Potom zkuste Prapory regionů a království. V této rozsáhlé kolekci naleznete vlajky ze všech krajů ČR, např. z polských vojvodství, regionů Francie, Spolkových zemí Německa, krajů České republiky, rakouských zemí, království Spojeného království Velké Británie atd.

Navštivte přání, přáníčka a blahopřání. V tomto webu naleznete v tomto webu. Stovky vtipných veršovaných textových i obrázkových přáníček k svátku, narozeninám, svatbě, k MDŽ, odchodu do důchodu apod.

Hra nemusí mít dokonalou grafiku a složitý příběh. Stačí jednoduchý ale chytlavý nápad. To potvrzuje online hra Bounce. Vyzkoušejte ji, určitě se vám bude líbit.

Klíčová slova: hyperlinky, multimédia, V, Nejlepší školní testy a kvízy, Obrázky, kliparty, Community card poker, info, zadarmo, V, Kliparty zdarma ke stažení, humor, Seznam přípon a koncovek souborů, Svobodný software,

Několik fórů na závěr. Vtip Leninovo proroctví: Lenin měl pravdu, socialismus se ukázal jako éra elektřiny: Do práce se chodí s odporem, na plat se čeká s napětím a vedení se dotknout nemůžeš.

Přijde chlap do baru, kde obsluhuje barman - robot. Ten mu natočí perfektní pivo a zeptá se ho, jaké má IQ. Chlápek odpoví, že někde kolem 150. Barman se s ním plynně začne bavit o kvantové fyzice, globálním oteplování, makroekonomice, nanotechnologiích. Chlap je z toho celý vedle, tak si říká, že ho vyzkouší. Jde domů, převlékne se a vrátí se do baru.... Barman mu opět natočí perfektní pivo a ptá se na IQ. Chlápek řekne, že má kolem stovky. Robot s ním začne kecat o ženských, o fotbale, o autech. Chlapovi se to hrozně líbí, tak jde zase domů, převlékne se a vrátí se do baru. Obdrží opět perfektní pivo a obvyklý dotaz. Tentokrát řekne robotovi, že má IQ 50. Na to se barman nakloní až k němu a pomalu, ale skutečně pomalu, říká: "Tak co? Zase budeme letos volit Paroubka?"

Po pohřbu se ptají známí vdovce: "Jaká byla poslední manželčina slova?" "Zprava dobré."

Další odkazy:

Tipy na zajímavé weby
Topmodelky a celebrity
Partnerské weby
Flag of Switzerland
Zajímavé internetové odkazy
Turkey
Doporučené odkazy
Manchester United F.C.
Naše tipy

Děkujeme vám za vaši návštěvu.

Dnešní den (25. říjen 2020) má jmeniny Beáta a Kryšpín, zítra (26. říjen 2020) oslavuje svátek Erik a Erich, pozítří (27. říjen 2020) má svátek Šarlota, Zoe, Zoja a Lota, 28. říjen 2020 bude mít svátek Alfréd, Jidáš a Juda a 29. říjen 2020 bude mít svátek Sylvie, Silvie a Sylva.