Blahopřání, přání, gratulace
Texty blahopřání k narozeninám, ke jmeninám, k narození dítěte a jiným životním milníkům

Dále doporučujeme, informace, cestování, volný čas

Zde se nacházejí odkazy na zajímavé internetové web stránky, které doporučujeme navšítit.

Textová přání k svátku rozdělená podle jmen, pro muže, ženu nebo kamarády.

Na partnerském webu naleznete stovky přání k narozeninám rozdělených do mnoha kategorií jako gratulace pro muže, blahopřání pro babičku apod.

Víte co znamená zkratka AYOR, JFGI nebo WIYF? Tyto a další zkratky naleznete na našem spřáteleném webu.

Informace, informace, cestování, volný čas

Seznam přípon a koncovek souborů

Rozsáhlý Seznam přípon a koncovek souborů, ve kterém se dozvíte jak konvertovat, jak otevřít, jak převést, v čem spustit, jak přehrát, čím prohlížet, kterak editovat, jak spustit, jak importovat, jak vytvořit, jak exportovat soubory z následujících kategorií: šablony dokumentů, koncovky souborů, spustitelné soubory, komprimace dat, zdrojové kódy programovacích jazyků, hudební audio soubory, internet a web, dokumenty, video soubory, systémové soubory, grafiku, písma, fonty apod.

Máte rádi krásné ženy? Pak zkuste tapety celebrit na plochu počítače. Krásné modelky, herečky nebo zpěvačky rozjasní plochu vašeho monitoru.

Jste-li příznivci modernější secesní architektury, navštivte stotisícové město na soutoku Labe a Orlice - Hradec Králové - Salon republiky. Obdivovat budete moci kvalitní moderní nadčasovou architekturu architektů Josefa Gočára a Jana Kotěry.

Klíčová slova: F, Online zeměpisné testy a kvízy zdarma, Seznam formátů, přípon a koncovek souborů, Superhry a hry online zdarma, Proxy server, Online hry zdarma, Online testy zdarma, webovky, Texty přáníček k svátku podle jmen, Stručný slovník pojmů a termínů, pro děti, Tapety na plochu PC zdarma ke stažení, internetové stránkyZkuste partnerský web, najdete na něm narozeninová přání, přání k odchodu do důchodu nebo k narození miminka a mnoho dalších textových i obrázkových přáníček k nejrůznějším příležitostem.

Na partnerském webu naleznete mimojiné přáníčka k narozeninám, ale i k narození dítěte, k výročí seznámení a mnoho dalšího.

Státní vlajky vlajky států světa rozdělených do kategorií. Základní údaje o zemích (počet obyvatel, rozloha, hlavní město, atd.). vlajky některých bývalých států a vlajky významných organizací.

Náš tip, informace, cestování, volný čas

Způsob dopravy je zásadní věcí při cestování. Někdy je dokonce samotná doprava a zvolený dopravní prostředek cílem - cesta je cíl. Zvláště pokud cestujete za pomoci svých svalů - při chůzi, jízdě na kole nebo koloběžce. Tam jde právě o sportovní výkon a ne o to se někam rychle dostat. Pro mnoho lidí je ale samotná přeprava otravou, kterou chtějí mít co nejrychleji za sebou a proto obvykle volí nejrychlejší způsob dopravy, například letadlo pro delší vzdálenosti.

Wallpapers na zdarma PC ke stažení - tapety na plochu počítače

Vylepšete si plochu plochu vašeho počítače, tabletu nebo monitoru. Zkuste Wallpapers na zdarma PC ke stažení. lze použít v displej, phablet, smartphone, monitor, notebook, mobilní telefon, PC, mobil, ultrabook, obrazovka počítače, tablet a pro operační systémy Slackware, Windows 7, macOS, Windows NT, Linux Mint, BlackBerry OS, Mac, Windows 10 Mobile, OSX, Linux Xubuntu, Chrome OS. Tapety na PC jsou pečlivě rozdělené do kategorií jako dopravní prostředky, motorky, motocykly, budovy a stavby, Velikonoce - velikonoční tapety, operační systémy, Windows, hudební tapety, květiny, kytky, jídlo a nápoje, příroda, krajina, wallpapery, hry a herní wallpapery, Roztomilá zvířátka, auta, psi a štěňátka, letadla, zvířata, 3D a Abstraktní, adventní a vánoční tapety, vesmír, planety, galaxie, noční města. Dostupné velikosti jsou širokoúhlé 1366x768, 1080x1800, 360x760, 360x720, 854x480, 1600x900, 393x786, 1536x2048, 1280x960, 1024x768, 800x1280, 1536x864, 750x1334, 1152x768, 1680x1050, 2160x3840 atd.

Tapety na PC ke stažení - pozadí na plochu počítače

Oživte si pozadí plochy vaší obrazovky. Tapety na PC ke stažení. můžete využít v obrazovka počítače, PC, notebook, displej, mobilní telefon, smartphone, počítač, ultrabook, tablet, phablet, monitor a pro operační systémy Apple iOS (iPhone), Windows Server 2012, Windows 10 Mobile, Microsoft Windows 8, Windows 98, macOS, Windows 2000, Windows 95, Android, Mac, Linux Ubuntu. PC tapety pro Windows z kategorií dopravní prostředky, moře, oceány, pláže, vojenské Army tapety a zbraně, operační systémy, Windows, příroda, krajina, hudební tapety, budovy a stavby, vesmír, planety, galaxie, noční města, zvířata, motorky, motocykly, Velikonoce - velikonoční tapety, květiny, kytky, hry a herní wallpapery, sportovní pozadí, adventní a vánoční tapety, letadla, psi a štěňátka, jídlo a nápoje, Roztomilá zvířátka. Vyberte si rozměr z 360x720, 2560x1600, 1920x1080 Full HD, 1440x900, 1152x1920, 1920x1200, 800x1280, 1366x1024, 320x568, 1080x1800, 640x480, 360x760, 1024x768, 2560x2048, 412x846, 1920x1280 atd.

Keywords:volný čas, Vlaječky krajů, prapory a symboly království, Full HD pozadí na PC, počítače, Přání a obrázky, Dopravní značení, webové stránky, zadarmo, Online hry zadarmo, Stručný encyklopedický slovník současných i historických osobností, profesí a lidských vlastností, multimédia, Vlajky států USAZnáte pojem plugin nebo chipset? Nejen definici těchto pojmů naleznete ve stručném encyklopedickém slovníku pojmů - Co je to!.

Fórky, vtipné texty, vtípky, fóry, černý humor, ftipy

Zkuste vypnout! Fórky, vtipné texty, vtípky, fóry, černý humor, ftipy. vám vykouzlí úsměv na tváři. Vtipy z kategorií vtipné hádanky, frky o zvířatech, anekdoty o politice, vtipné básničky, vtipy o blondýnách, fóry o homosexuálech, fóry nejen o českém hokeji, židovské anekdoty, vtipy o facebooku, vtipy o metanolu, kameňáky, černý humor, vtipné citáty, murphyho zákony, vtipy o mužích, chlapech apod.

V dnešní uspěchané době je nezbytností používat v písemné formě různé zkratky. Na spřátelených stránkách se dozvíte význam zkratek z jednotlivých oborů. Například zkratky států USA, zkratky mezinárodních organizací nebo zkratky používané v Geocachingu.

Doporučené odkazy, informace, cestování, volný čas

Máte malé děti a potřebujete je zabavit? Vytiskněte jim omalovánky a nechte je vybarvit je. Pro kluky i pro dívky je na připraveno mnoho obrázků v kategoriích vesmír, autíčka nebo zvířátka.

Online zeměpisné testy a kvízy zdarma

Všem příznivců zeměpisu doporučujeme online zeměpisné testy a kvízy zdarma. Mj. na webu naleznete online kvízy a testy, hádaní hlavních měst, testy na hádání vlajek, Puzzle, skládačky vlajek, testy znalostí zemí a států světa atd.

Seznam formátů, přípon a koncovek souborů

Velký Seznam formátů, přípon a koncovek souborů, ve kterém se dozvíte jak konvertovat, jak otevřít, jak převést, v čem upravit, jak spustit, jak přehrát, v čem spustit, čím zobrazit, jak exportovat, jak importovat, čím prohlížet následující typy souborů: internet a web, písma, fonty, dokumenty, grafiku, zdrojové kódy programovacích jazyků, šablony dokumentů, komprimace dat, video soubory, hudební audio soubory, spustitelné soubory, konfigurační soubory, systémové soubory apod.

Klíčová slova: F, Přehled státních vlajek států světa, hyperlinky, Vlajky měst Ústeckého kraje, Online geografické testy zdarma bez registrace, pro dospělé, Stručný slovník osobností, profesí, vlastností, Plzeňské památky, atrakce a pivo, humor, URL, Seznam vlajek měst České republiky, KOnline hry zdarma

Všem hráčům doporučujeme online hry zdarma Hry jsou rozdělené kategorií: Karetní, Vánoční online hry, Bojové online gamesy, Pro dívky, Onlinovky pro dva hráče, Logické, Stolní hry a deskovky, Hry na vaření a smažení, Oddechové, parkování - parkovačky, Strategie, Střílečky, Sportovní, Závodní, Klasické a podobně.

Regionální krajské vlajky, prapory a symboly

Chcete se dozvědět, jak vypadá vlajka vašeho rodného kraje? Pak navštivte Regionální krajské vlajky, prapory a symboly. Tento přehled vlajek obsahuje informace o vlajkách z následujících regionů: polských vojvodství, rakouských zemí, krajů České republiky, Spolkových zemí Německa, regionů Francie, království Spojeného království Velké Británie atd.

Máte rádi kameňáky? Teď tím nemyslím filmovou sérii Zdeňka Trošky, ale vtipy obedně takto nazývané. Pokud ano, navštivte webové stránky plné vtipů a kameňáků.

Internet, síť, informace, cestování, volný čas

Slovník pojmů Co je to?

Hledáte odborné výrazy, pojmy, termíny a výrazů slov z nejrůznějších oborů lidské činnosti? Pak zkuste Slovník pojmů Co je to?. Naleznete zde termíny z následujících kategorií: různé, věda, cestování, hardware, literatura, bankovnictví, rostliny, latina, psychologie, nástroje, lékařství a medicína, ekonomie a ekonomika, stavebnictví, jídlo, matematika, politika, sport, počítače, kultura, filozofie, materiály, český jazyk, účetnictví, příroda atd.

Víte, že rychlost vašeho hardware můžete změnit pomocí benchmarku? Nevíte co znamená slovo benchmark? Nejen definici pojmu benchmark najdete ve ve stručném encyklopedickém slovníku pojmů, hesel a termínů.

Vtipné texty, ftipy, fórky, kameňáky, vtípky, vtipy

Potřebujete se uvolnit? Vtipné texty, ftipy, fórky, kameňáky, vtípky, vtipy. vám pozvednou náladu. Vtipy jsou přehledně rozdělené do kategorií: Vtipné hádanky, O ženách, O Slovácích, O gayích a homosexuálech, Vtipy o cikánech, Frky ze života, Frky, vtipy, vtípky, Vtípky o blondýnkách, Vtipy o Bohu, Vtipy o doktorech, Vtipy o policajtech, O Němcích, Vtipy o židech - židovské anekdoty, O mužích, O manželství, O škole, O důchodcích, Vtipy o Pepíčkovi, O Windows, O zvířátkách, O Somálcích apod.

Databázi akronymů, zkratek a zkratkových slov

Hledáte význam nějaké zkratky? Pak zkuste databázi akronymů, zkratek a zkratkových slov. Naleznete zde zkratky z mnoha kategorí, kupříkladu: mezinárodní organizace, týmy NHL, státy usa, internetové domény 1. řádu, geocaching, vojenské hodnosti, firmy a společnosti, země EU, měny, politické strany a hnutí, zkratky krajů České republiky, hudební zkratky, obecné zkratky, úřady a ministerstva, fyzikální jednotky, zkratky používané v chatu a v internetových diskuzích apod.

Stručný encyklopedický slovník současných i historických osobností, profesí a lidských vlastností

Hledáte definice pojmů nebo životopisy osobností? Pak nahlédněte na web obsahující Stručný encyklopedický slovník současných i historických osobností, profesí a lidských vlastností. Tento slovníček obsahuje krátké životopisy mnoha osobností a popisy vlastností a profesí. Vybrat si můžete z kategorií hanlivé až sprosté přezdívky, rodinné vztahy, věda, herectví, herci a herečky, filozofie, historie, žurnalisté a novináři, nadpřirozené osoby, národnost, podnikání a podnikatelé, poruchy, umělci, profese a zaměstnání, zločin a právo, sport, politici, záliby, lékařství, křesťanství, politika, osobnosti, panovníci, prezidenti, králové a círaři, hudba, muzikanti, zpěváci a zpěvačky, psychologie atd.

Klíčová slova: Slovník pojmů Co je to?, tipy, odkaz, Obrázková přáníčka k jmeninám, texty podle jmen, Superhry a hry online zdarma, Online hry zdarma, Regionální krajské vlajky, prapory a symboly, Luis Suárez, Nejlepší hry pro dívky, M, doporučujemeOnline hry zdarma

Všem hráčům doporučujeme online hry zdarma Hry jsou rozdělené kategorií: Karetní, Vánoční online hry, Bojové online gamesy, Pro dívky, Onlinovky pro dva hráče, Logické, Stolní hry a deskovky, Hry na vaření a smažení, Oddechové, parkování - parkovačky, Strategie, Střílečky, Sportovní, Závodní, Klasické a podobně.

Regionální krajské vlajky, prapory a symboly

Chcete se dozvědět, jak vypadá vlajka vašeho rodného kraje? Pak navštivte Regionální krajské vlajky, prapory a symboly. Tento přehled vlajek obsahuje informace o vlajkách z následujících regionů: polských vojvodství, rakouských zemí, krajů České republiky, Spolkových zemí Německa, regionů Francie, království Spojeného království Velké Británie atd.

Máte rádi kameňáky? Teď tím nemyslím filmovou sérii Zdeňka Trošky, ale vtipy obedně takto nazývané. Pokud ano, navštivte webové stránky plné vtipů a kameňáků.

Síť, informace, cestování, volný čas

Přehled státních vlajek států světa

Setkali jste se s vlajkou, o jejímž významu jste si nebyli jisti? Potom zkuste Přehled státních vlajek států světa. Naleznete zde státní vlajky z mnoha kategorí, kupříkladu: země Afriky, země jižní Asie, země Severní Ameriky, země východní Asie, evropské země a státy, státy Střední Ameriky, země střední Asie, státy Blízkého východu, Antarktidy, ostrůvky Oceánie apod.

Víte kdo má svátek v listopadu nebo v prosinci? Navštivte web se seznamem svátků a dozvíte se to naprosto přesně.

Potěšte miláčka SMS vzkazem na dobrou noc. Z názvu je patrné co zde naleznete za informace - sms na dobrou noc pro holku a sms na dobrou noc pro kluka.

Potřebujete si zlepšit náladu nejen při cestování? Pak vyzkoušejte online sbírku vtipů o Blondýnách, Pepíčkovi, Somálcích, Nemcích nebo Slovácích. Korektní i nekorektní vtipy vám zaručeně rozzáří váš úsměv.

Máte občas problémy s operačním systémem Windows? Nejste v tom sami. Část lidí tyto problémy řeší přechodem na jiný operační systém a část díky vzteku vymýšlí vtipy o Windows.

Klíčová slova: zajímavosti, Americké federální vlajky, weby, internet, Vánoční web, Flags of the world, info, výukové pomůcky, Online hry zdarma bez registrace nebo instalace, zdroje informací, kuriozity, Nejhranější hry online, Juventus Turín,

Několik fórů na závěr. Vtip Co lze slyšet z Hradu?: Jaké dva zvuky se ozývají z Pražského hradu? 1) respirátor 2) vibrátor

Klaus přijde do nebe společně s Putinem a Bushem. Sedí tam svatý Petr a ptá se: "Ty jsi kdo"? "Já jsem Bush, prezident USA." "Sedni si po mojí pravici! A ty?" "Putin, prezident Ruska!" "Dobře, sedni si po mojí levici!" "A ty jsi kdo?" ptá se Klause. "Já jsem prezident Česka - profesor Klaus a jak vidím, sedíš mi na stoličce!"

Z Moskvy na Sibiř poslali nový typ motorové pily, aby jí tam vyzkoušeli. V návodu bylo uvedeno, že by se s ní měli pokácet 200 stromů denně. Ivan tedy vyrazil do lesa, kácel celý den a pokácel 150 stromů. "Ivane Ivanoviči, to je málo. Zítra se musíš víc snažit!" Ivan kácel druhý den 170 stromů. "Ivane Ivanoviči, opravdu se musíš více snažit." Třetí den tedy opět v lese a pokácel 190 stromů. Pozvali tedy odborníka z Moskvy, ten pilu rozebral, prohlédl, složil a vyrazili do lesa. Tam pilu nahodil a Ivan na to: "Jé, ono to vrčí!"

Další odkazy:

Naše tipy
Central African Republic
Doporučené odkazy
SMS přání k jmeninám podle jmen
Partnerské weby
Greenland
Tipy na zajímavé weby
Romantické zamilované sms vzkazy
Zajímavé internetové odkazy

Děkujeme vám za vaši návštěvu.

Dnešní den (1. srpen 2021) má jmeniny Oskar, Meda a Ludomír, zítra (2. srpen 2021) oslavuje svátek Gustav a Elfrída, pozítří (3. srpen 2021) má svátek Miluše a Nikodém, 4. srpen 2021 bude mít svátek Dominik, Dominika, Rainhard a Rainer a 5. srpen 2021 bude mít svátek Kristián, Oswald, Christian a Osvald.