Blahopřání, přání, gratulace
Texty blahopřání k narozeninám, ke jmeninám, k narození dítěte a jiným životním milníkům

Dále doporučujeme pro děti, studenty i dospělé

Inspirujte se níže uvedenými odkazy a navštivte jiné zajímavé webové projekty.

Moudra, přísloví, rčení, úsloví, aforismy, bonmoty, výroky

Slavné citáty, Moudra, přísloví, rčení, úsloví, aforismy, bonmoty, výroky, přehledně rozdělené do kategorií: přísloví o naději, citáty o dobru, citáty o bohu, citáty o smrti, citáty o přátelství, citáty o ženách, citáty o víře, hlášky o alkoholu, citáty o rozumu, citáty o lásce, citáty o smutku, citáty o zlu, moudra o dětech, citáty o neštěstí, citáty o manželství, citáty o bohatství, citáty o zdraví, citáty o odvaze, citáty o lži, citáty o penězích od různých známých osobností.

Databáze osobností Kdo je to?

Hledáte osobnosti, pojmy, termíny, odborné výrazy a výrazů slov z nejrůznějších oborů lidské činnosti? Pak zkuste Databáze osobností Kdo je to?. Vybrat můžete desítek kategorií jako věda, mytologie, osobnosti, profese a zaměstnání, žurnalisté a novináři, panovníci, prezidenti, králové a círaři, fikce a fantasy, herectví, herci a herečky, historie, hanlivé až sprosté přezdívky, podnikání a podnikatelé, vlastnosti, národnost, přezdívky, státní správa, křesťanství, filozofie, náboženství - islám, buddhismus, hinduismus, sektářství, lékařství, hudba, muzikanti, zpěváci a zpěvačky, psychologie, rodinné vztahy, školství, nadpřirozené osoby atd.

Dostali jste soubor s neznámou příponou a nevěděli, jak ho otevřít? Pak doporučujeme web obsahující přípony souborů rozdělené do kategorií jako dokumenty, video soubory, apod.

Informace pro děti, studenty i dospělé

Elektronická textová blahopřání k významným životním událostem jako jsou k narozeniny, svátky, dny otců a matek, ukončení studia, odchod do penze, promoce, svatba atd. Krátké vtipné veršované básničky pro vaše blízké.

Wallpapers na PC ke stažení - tapety na PC zdarma ke stažení

Také doporučujeme: Wallpapers na PC ke stažení. jsou vhodná pro smartphone, mobilní telefon, displej, tablet, počítač, obrazovka počítače, mobil, notebook, phablet, monitor, PC a pro operační systémy SUSE Linux, Red Hat Linux, Java ME, OSX, Windows Me, Windows 98, Windows Server 2012, Windows 7, Windows XP, BlackBerry OS, Slackware. Pozadí na PC zdarma ke stažení jsou pečlivě rozdělené do kategorií jako operační systémy, Windows, voda a bubliny, budovy a stavby, zvířata, vojenské Army tapety a zbraně, motorky, motocykly, Velikonoce - velikonoční tapety, 3D a Abstraktní, moře, oceány, pláže, sportovní pozadí, Roztomilá zvířátka, hudební tapety, dopravní prostředky, letadla, adventní a vánoční tapety, příroda, krajina, wallpapery, auta, psi a štěňátka, květiny, kytky. Stahujte v rozlišení 320x568, 854x480, 1920x1280, 360x640, 375x667, 1366x1024, 1600x900, 2560x1440, 1600x2560, 1280x854, Full HD 1080x1920, 1280x960, 640x480, 2160x3840, 360x760, 800x1280 atd.

Pokud cestujete pomocí individuálního dopravního prostředku (automobil, motorka, jízdní kolo) po silnicích nebo cyklostezkách, měli byste se před odjezdem seznámit s vyhláškou a dopravními značkami platnými v dané zemi. Hlavní rozdíly budou v maximálních povolených rychlostech na silnicích a dálnicích nebo v jejich zpoplatnění. Nicméně i zahraniční silniční dopravní značky se mohou lišit především barvami značek.

Klíčová slova: zadarmo, tipy, zajímavosti, Staré hry online, Antistresové omalovánky, internetové stránky, URL, Online životopisy, biografie, Jak spořit a vytvářet úspory?, F, školství, zábava, Staré hry onlineObdivujete Rally Dakar a zde závodící kamiony? Vyzkoušejte online hru Kamaz master. Hra je zdarma, stačí vám jen webový prohlížeč.

Na partnerském webu naleznete mimojiné přáníčka k narozeninám, ale i k narození dítěte, k výročí seznámení a mnoho dalšího.

Ilustrační obrázky

Nejen pro grafiky zde máme Ilustrační obrázky. Databáze obsahující několik tisíc klipartů zdarma ke stažení ve formátu png, svg. Vybrat si můžete obrázky z kategorií jako ovoce, auta, květiny, ptáci, přístroje, sport, symboly, muži, zelenina, nápoje, hudba, halloween, stavby, hmyz, zvířata, Vánoce a Advent, Velikonoce, velikonoční kliparty, rostliny, ženy a dívky, smajlíci a emotikony, mapy, jídlo a nápoje, věda atd.

Síť pro děti, studenty i dospělé

Přehled zkratek a akronymů

Setkali jste se se zkratkou, jejímž významem jste si nebyli jisti? Možná její vysvětlení naleznete v přehled zkratek a akronymů. Tento přehled obsahuje popisy několika tisíc zkratek. Vybrat si můžete z kategorií vysokoškolské a akademické tituly, firmy a společnosti, obecné zkratky, politické strany a hnutí, mezinárodní organizace, okresy České republiky, internetové domény 1. řádu, týmy NHL, zkratky krajů České republiky, měny, vojenské hodnosti, hudební zkratky, zkratky používané v chatu a v internetových diskuzích, mezinárodní organizace, geocaching, úřady a ministerstva apod.

Online životopisy, biografie - biografie známých osobností

Potřebujete zpracovat referát do dějepisu nebo literatury? Tak se podívejte Online životopisy, biografie. Články s životopisy jsou pečlivě rozdělené do kategorií jako sportovci a sportovkyně, světoví i domácí politici, vojáci, generálové, válečníci, podnikatelé a obchodníci, režiséři a scénáristé, herci a herečky, zpěváci a zpěvačky, významné osobnosti, novináři a žurnalisté, spisovatelé a spisovatelky, křesťané a svatí atd. Představu o čem články jsou lze získat z názvů štítků např. Exilový prezident, Mluvčí, Továrník, Rock ‚n‘ Roll, Ekonom, Komik, Svatý, Prezidenti, Olympijský vítěz, Trenérka, Spisovatel, Mim, Historik, Pedagog, Překladatel, Husité, New York Rangers, Hudebnice, Upálen, Závodník, Žhavé výstřely, Herečka, Němci, NHL, Poslanci, Režisér, Dallas Stars, Avangard Omsk, Český slavík, Básník, Vražedkyně, Nežijící, Komunisté, Romantismus, Francie, Náboženství apod.

K přání je mnoho příležitostí jak se dozvíte na tomto webu. Naleznete zde třeba klasická přání k jmeninám, přání k novému roku nebo přání k promoci.

Keywords:internet, doporučujeme, počítače, Databáze osobností Kdo je to?, Blahopřání k sňatku, narozeninová přání, vánoční blahopřání, Vše o Vánocích, Free game online hry, Stručný encyklopedický slovník, Athletic Bilbao, Hry pro kluky, pro děti, Stručný slovník pojmů a termínůJá Ti přeju... Tak nějak může začínat přání k svátku. Na partnerských stránkách najdete další textová a obrázková blahopřání.

Svoji vlajku nemají pouze státy (země), ale i jednotlivé kraje města a obce. Navštivte partnerskou stránku s vlajkami měst ČR.

Štve vás polika, štvou vás politici? Přečtěte si vtipy o politice na našich partnerských stránkách s vtipy.

Náš tip pro děti, studenty i dospělé

Staré hry online

Vyzkoušejte staré hry online . Mj. na webu naleznete Stolní hry a deskovky, Strategie, Onlinovky pro dva hráče, Hry na vaření a smažení, Klasické, Logické, Vánoční online hry, Velikonoční hry, Karetní, Pro dívky, Bojové online gamesy, Oddechové, Střílečky, parkování - parkovačky, Závodní a podobně.

Nezapomeňte, že kromě svátku se slaví i narozeniny, narození dítěte nebo svatba.

Osvěžte si plochu vaše počítače tím, že na ni umístíte nějakou pěknou tapetu. Vyberte si z mnoha kategorií o květin až po tapety aut.

Klíčová slova: M, hyperlinky, Přehled zkratek a akronymů, Romantické zamilované sms vzkazy, M, odkazy, zdroje informací, Real Madrid football club, Vlajky jednotlivých států USA, humor, Přehled vlajek a komunálních symbolů obcí České republiky, Full HD wallpapers na PCTip na výlet! Babiččino údolí v Královéhradeckém kraji poblíž České Skalice.

Životopisy slavných osobností - Životopisy slavných osobností z řad panovníků, prezidentů, politiků, umělců, spisovatelů, vědců, vojevůdců, sportovců atd.

Online hry zdarma bez registrace nebo instalace

Běžte na online hry zdarma bez registrace nebo instalace . Naleznete zde Bojové hry, Postřehové hry, Stolní a deskové hry, Relaxační hry, Skákačky a hopsačky, Akční hry, Hry pro děti, Karetní hry, Střílečky, Hry pro dva hráče, Sportovní hry, Logické hry, Animace, Adventury, Strategie, Pro dívky a tak dále.

Doporučené odkazy pro děti, studenty i dospělé

Super online kvízy

Příznivcům cestovatelům a příznivcům geografie doporučujeme super online kvízy. Mj. na webu naleznete Puzzle, skládačky vlajek, online kvízy a testy, testy na hádání vlajek, hádaní hlavních měst, testy znalostí zemí a států světa atd.

Dopravní značky

Znáte dobře dopravní značky používané v České republice a na Slovensku? Navštivte přehled dopravních značek rozdělených do kategorií jako značky upravující přednost, zákazové dopravní značení, informativní jiné dopravní značení, informativní provozní značení, dopravní zařízení, neoficiální zábavné značky, příkazové dopravní značky, výstražné značky, informativní směrové dopravní značky, vodorovné značení, zahraniční značky apod.

Online hry zdarma bez registrace nebo instalace

Jste-li milovník PC her, pak zkuste online hry zdarma bez registrace nebo instalace . V této jedinečné sbírce naleznete Strategické onlinovky, Deskovky, Logické hry, Adventury, Hannah Montana, Hry s koňmi, Holčičí, dívčí hry pro holky, Vzdělávací a výukové hry, Karetní hry - solitaire, Arkády a plošinovky, Skákací a hopsací gamesky, Letecké simulátory, Adventní, vánoční hry, Oblíkačky, online html5 hry, Auta a závodní, Sportovní gamesy, Oddechové hry, Omalovánky, Vaření a smažení, Barbie hry apod.

Otravně dlouhé čekání při zpoždění letadla nebo vlaku, čekání na kamarády nebo na lepší počasí. Jak se s takovou situací nejlépe vypořádat? Třeba pomocí karetních her. S Balíčkem karet si s kamarády můžete zahrát karetní hru srdce. Nejsou-li kamarádi na blízku, zkuste třeba známou karetní hru Solitaire na vašem mobilu nebo tabletu. Zahrát si můžete i klasické deskové hry jako je pexeso, člověče nezlob se, šachy nebo dáma. Populární individuální zábavou do kapsy je logicko-matematická hra SuDoKu.

Malují rády vaše děti? Pokud ano, nechť zkusí omalovánky online pro děti. Kategorie auta, vláčky nebo pohádky uspokojí kluky i holky.

Klíčová slova: Seznam přípon a koncovek souborů, Státní vlajky států světa, zeměpis, Kam na výlet?, V, linky, kuriozity, Přáníčka k svátku, veršované sms texty k jmeninám, Ilustrační obrázky, Online životopisy, biografie, Obrázky a kliparty zdarmaTip na výlet! Babiččino údolí v Královéhradeckém kraji poblíž České Skalice.

Životopisy slavných osobností - Životopisy slavných osobností z řad panovníků, prezidentů, politiků, umělců, spisovatelů, vědců, vojevůdců, sportovců atd.

Online hry zdarma bez registrace nebo instalace

Běžte na online hry zdarma bez registrace nebo instalace . Naleznete zde Bojové hry, Postřehové hry, Stolní a deskové hry, Relaxační hry, Skákačky a hopsačky, Akční hry, Hry pro děti, Karetní hry, Střílečky, Hry pro dva hráče, Sportovní hry, Logické hry, Animace, Adventury, Strategie, Pro dívky a tak dále.

Internet, síť pro děti, studenty i dospělé

Staré hry online

Příznivcům PC her doporučujeme staré hry online . V této rozsáhlé kolekci naleznete Adventury, Akční gamesky, Omalovánky, Oblíkačky, online html5 hry, Sportovní gamesy, Deskovky, Hannah Montana, Hry s koňmi, Oddechové hry, Auta a závodní, Holčičí, dívčí hry pro holky, Barbie hry, Adventní, vánoční hry, Arkády a plošinovky, Karetní hry - solitaire, Střílecí hry, Skákací a hopsací gamesky, Logické hry, Farmářské hry, Strategické onlinovky apod.

Americké federální vlajky

Vlajky evropských států zná většina našich obyvatel, ale vzpomněli poznali byste alespoň 10 vlajek států USA? Ověřte si své znalosti na webu Americké federální vlajky. Zde jsou k nalezení vlajky států jako Wisconsin, Massachusetts, Arkansas, New Hampshire, Montana, Kentucky, Jižní Dakota, Severní Dakota, Rhode Island, Nevada, Tennessee, Virginie, Indiana, Idaho, Colorado, New York, Západní Virginie, Pensylvánie, Maine, Ohio, Wyoming, Severní Karolína, Kansas, Alabama, Missouri, Utah atd.

Přehled vlajek a komunálních symbolů obcí České republiky

Setkali jste se s městskou vlajkou, kterou jste neznali? Potom zkuste Přehled vlajek a komunálních symbolů obcí České republiky. Najít tu můžete často hledané vlajky měst ze všech krajů České republiky: Kraj Vysočina, Plzeňský kraj, Středočeský kraj, Jihomoravský kraj, Karlovarský kraj, Hlavní město Praha, Pardubický kraj, Liberecký kraj, Olomoucký kraj, Moravskoslezský kraj, Zlínský kraj, Jihočeský kraj, Ústecký kraj apod.

Víte jak vypadá Příbramská vlajka nebo kde se nachází úřad práce v Příbrami? Pokud ne, dozvíte se to zde.

Baví vaše děti kreslit? pakliže je odpověď ano, tak ať zkusí omalovánky online pro děti. Jsou zde omalovánky zvířátek, omalovánky autíček nebo omalovánky dinosaurů.

Klíčová slova: F, Online vánoční webzine, Regionální krajské vlajky, prapory a symboly, Online testy a hry zdarma bez registrace nebo instalace, Americké federální vlajky, Sarah Jessica Parker, Nejlepší obrázky na plochu zdarma, K, webovky, Seznam formátů, přípon a koncovek souborů, zdarma, Superhry a hry online zdarma, Obrázek Domina, 2

Několik fórů na závěr. Vtip Sbalený prodavač: Jak teplouši balí prodavače? Tak dlouho přebírají zboží, až se sám nabídne: „Můžu vám pomoci?”

Přijde vlk do porodnice podívat se na syna. Prohlíží ho a celej se rozplývá: "Jaký má krásný očíčka, a ten čumáček. A jaký má malinký zoubky, a ty ouška. Ty ouška? Ty uši!!! No počkej, zajíci!!!"

Brankář přijede k trenérovi a stěžuje si mu na indiánského spoluhráče: „Já nejsem žádný rasista, trenére, ale opravdu už se to s ním nedá vydržet - začal po mně střílet puky lukem!”

Další odkazy:

Nejlepší web stránka
Partnerské internetové stránky
Online hry zdarma
Doporučené odkazy
Vánoční přání a blahopřání
Zajímavé linky na nejrůznější weby
Fotografie topmodelek
Odkazy na partnerské weby
Tinder app dating service
Tipy na užitečné weby
Omalovánky zdarma

Děkujeme vám za vaši návštěvu.

Dnešní den (4. březen 2024) má jmeniny Stela, Stella a Jadranka, zítra (5. březen 2024) oslavuje svátek Kazimír a Kazimíra, pozítří (6. březen 2024) má svátek Miroslav a Mirek, 7. březen 2024 bude mít svátek Tomáš, Tomislav a Tom a 8. březen 2024 bude mít svátek Gabriela a Zoltán.