Blahopřání, přání, gratulace
Texty blahopřání k narozeninám, ke jmeninám, k narození dítěte a jiným životním milníkům

Tipy na zajímavé weby, inspirace pro volný čas

Zde uvádíme zpětné odkazy našich partnerských webů.

Wallpapers na plochu PC - nejlepší obrázky na plochu zdarma

Změňte si obrázek na ploše vaší obrazovky. Wallpapers na plochu PC. doporučujeme pro notebook, smartphone, displej, tablet, monitor, počítač, ultrabook, phablet, obrazovka počítače, mobilní telefon, mobil a pro operační systémy Windows 95, SUSE Linux, Lubuntu, Windows 98, BlackBerry OS, Linux Mint, Apple iOS (iPhone), Windows 10 Mobile, Windows NT, Java ME, macOS. Tapety na PC zdarma ke stažení z kategorií adventní a vánoční tapety, Velikonoce - velikonoční tapety, moře, oceány, pláže, auta, jídlo a nápoje, noční města, 3D a Abstraktní, vesmír, planety, galaxie, Roztomilá zvířátka, dopravní prostředky, operační systémy, Windows, motorky, motocykly, rostliny, budovy a stavby, voda a bubliny, zvířata, hudební tapety, květiny, kytky, hry a herní wallpapery, wallpapery. Stahujte ve velikostech 1280x854, 375x812, 854x480, 1600x2560, 1600x900, 1152x1920, 2160x3840, 360x760, 1080x1800, 1280x768, 1152x864, 2560x1600, 1920x1200, 1680x1050, 375x667, hi res 2560x1920 atd.

Fórky, kameňáky, fóry, frky, ftipy, vtipy

Chcete se pobavit? Fórky, kameňáky, fóry, frky, ftipy, vtipy. vás zaručeně pobaví. Vtipy jsou přehledně rozdělené do kategorií: židovské anekdoty, vtipné básničky, vtipy o blondýnách, vtipné hádanky, anekdoty o politice, černý humor, poslední věty před smrtí, kameňáky, fóry nejen o českém hokeji, vtipné citáty, frky o zvířatech, murphyho zákony, vtipy o mužích, chlapech, vtipy o metanolu, fóry o homosexuálech apod.

Víte, co znamená být metrosexuál nebo šovinista? Pokud ne, zkuste se podívat na online slovník - Kdo je to?.

Informace, inspirace pro volný čas

Láska je jedním z nejsilnějších citů. Pokud jste zrovna po uši zamilovaní do svého partnera a on do vás, tak ho určitě potěší zamilovaná sms. Jestliže nejste rození spisovatelé, najdete na tomto webu zamilované sms pro kluka, zamilované sms pro miláčka nebo stýskací sms.

Také jste chtěli být v mládí pilotem? Nepoštěstilo se? Vyzkoušejte náš Letecký simulátor a zažijte do jisté míry podobné pocity jako zažívají piloti skutečných letadel.

Dejte si při práci pozor na různé hrozby jako jsou viry a malware, které mohou poškodit váš operační systém.

Klíčová slova: Adventní magazín, zdarma, H, Online hry zdarma, Pozadí na plochu se psy, tipy, Státní vlajky států světa, Americké federální vlajky, Omalovánka Oživlé vajíčko, info, Stručný encyklopedický slovník současných i historických osobností, profesí a lidských vlastností, volný čas, FOnline životopisy, biografie slavných osobností - biografie slavných osobností

Potřebujete materiály k vypracování referátu do literatury nebo dějepisu? Tak se podívejte Online životopisy, biografie slavných osobností. Články s životopisy jsou pečlivě rozdělené do kategorií jako novináři a žurnalisté, podnikatelé a obchodníci, zpěváci a zpěvačky, umělci a umělkyně, zločinci a vrazi, sportovci a sportovkyně, vojáci, generálové, válečníci, významné osobnosti, světoví i domácí politici, režiséři a scénáristé, herci a herečky atd. Malou představu čemu se věnují články získáte z názvů štítků: Ministr, Rock ‚n‘ Roll, Hokej, Slovenští prezidenti, Prezidenti USA, Císař, Rakousko-Uhersko, Zpěvačky, KHL, Prezidenti ČR, Žijící, Hokejisté, Kladno, Český slavík, Válka, Francie, Teolog, Skladatel, Maršál, Lord, Prezident USA, Dabérka, Angličané, Miliardáři, Producent, Scénárista, Zlatý slavík, Stoletá válka, Francouz, Továrník, Královna, Florida Panthers, Exilový prezident, Ministři, Normalizace, Komunisté apod.

Potřebujete zabavit malá děcka? Posaďte je před online omalovánky. Mnoho omalovánek, ke kterým nepotřebujete pastelky. Omalujte koně, Dinosaury či vláčky.

Americké federální vlajky

Vlajky evropských států zná většina našich obyvatel, ale vzpomněli poznali byste alespoň 10 vlajek států USA? Ověřte si své znalosti na webu Americké federální vlajky. Podívejte se, jak vypadají vlajky států Indiana, Kalifornie, Vermont, Ohio, Washington, Severní Dakota, Maine, Texas, Kansas, Delaware, Missouri, Connecticut, Idaho, Kentucky, Severní Karolína, Pensylvánie, Arizona, Florida, Alabama, Maryland, Oklahoma, Arkansas, Georgie, New Jersey, Illinois, Minnesota atd.

Síť, inspirace pro volný čas

Online web Hry zdarma bez registrace

Jste-li milovník PC her, pak zkuste online web Hry zdarma bez registrace Webhry jsou rozdělené kategorií: Barbie hry, Logické hry, Arkády a plošinovky, online html5 hry, Skákací a hopsací gamesky, Oblíkačky, Hry s koňmi, Adventury, Hannah Montana, Deskovky, Strategické onlinovky, Střílecí hry, Puzzle a skládačky, Letecké simulátory, Oddechové hry, Vaření a smažení, Karetní hry - solitaire, Akční gamesky, Auta a závodní, Farmářské hry, Adventní, vánoční hry apod.

Osvěžte si plochu vaše počítače tím, že na ni umístíte nějakou pěknou tapetu. Vyberte si z mnoha kategorií o květin až po tapety aut.

Online hry zdarma

Milovníkům počítačových her doporučujeme online hry zdarma . Naleznete zde Vaření a smažení, Logické hry, online html5 hry, Sportovní gamesy, Holčičí, dívčí hry pro holky, Farmářské hry, Vzdělávací a výukové hry, Puzzle a skládačky, Karetní hry - solitaire, Omalovánky, Oddechové hry, Letecké simulátory, Strategické onlinovky, Barbie hry, Hry s koňmi, Hannah Montana, Deskovky, Střílecí hry, Adventury, Akční gamesky, Oblíkačky apod.

Keywords:Nejlepší hry pro dívky, K, Vlajky, vlaječky, prapory krajů ČR, Životopisy, biografie soudobých a historických osobností, Obrázek Zrzka, Online web Hry zdarma bez registrace, počítače, Hry pro kluky, Obrázek Učitelky, linky, Online testy a kvízy zdarma, Wallpapers na plochu počítačeVyberte si blahopřání k svátku a pošlete ho oslavenci.

Víte jak vypadá vlajka Hondurasu, vlajka Belize nebo vlajka Makedonie?

Stručný encyklopedický slovník

Hledáte definice odborných pojmů, termínů, výrazů, slov? Pak nahlédněte na web obsahující Stručný encyklopedický slovník. Najít tu můžete často žádané pojmy, výrazy a slova z následujících oborů: náboženství a křesťanství, matematika, internet, chemie, fyzika, latina, nápoje, lékařství a medicína, cestování, materiály, nástroje, zkratky, různé, psychologie, školství, příroda, politika, počítače, zločin a právo, rostliny, sport, ekonomie a ekonomika, kultura, stavebnictví atd.

World wide web, internet, inspirace pro volný čas

Pro Atom web přináší informace nejen o jaderné energetice a uvádí na pravou míru propagandu ekologických organizací.

Máte malé děti a potřebujete je zabavit? Vyzkoušejte omalovánky online. Nic není třeba tisknout a vše je zdarma ve vašem prohlížeči.

Zavzpomínejte na klasiské hry zvané Arkády. Manic miner, Pacman nebo Lemmings si nyní můžete zahrát zdarma a online ve vašem prohlížeči.

Klíčová slova: B, Americké federální vlajky, Vlajky měst České republiky, Velikonoční blahopřání, texty, obrázky ke stažení, Databáze osobností Kdo je to?, doporučujeme, výukové pomůcky, Velikonoční wallpaper s dekorací, webové stránky, zadarmo, Stručný encyklopedický slovník, Stručný slovník pojmů a termínůNejlepší hry pro dívky

Všem hráčům doporučujeme nejlepší hry pro dívky . V této rozsáhlé kolekci naleznete parkování - parkovačky, Sportovní, Strategie, Hry na vaření a smažení, Bojové online gamesy, Logické, Závodní, Oddechové, Karetní, Vánoční online hry, Onlinovky pro dva hráče, Stolní hry a deskovky, Střílečky, Velikonoční hry, Klasické a podobně.

Stručný encyklopedický slovník současných i historických osobností, profesí a lidských vlastností

Hledáte osobnosti, pojmy, termíny, odborné výrazy a výrazů slov z nejrůznějších oborů lidské činnosti? Pak zkuste Stručný encyklopedický slovník současných i historických osobností, profesí a lidských vlastností. Tento slovníček obsahuje krátké životopisy mnoha osobností a popisy vlastností a profesí. Vybrat si můžete z kategorií lékařství, politika, zločin a právo, přezdívky, sport, hudba, muzikanti, zpěváci a zpěvačky, státní správa, herectví, herci a herečky, národnost, psychologie, vlastnosti, filozofie, náboženství - islám, buddhismus, hinduismus, sektářství, umělci, rodinné vztahy, podnikání a podnikatelé, hanlivé až sprosté přezdívky, školství, žurnalisté a novináři, záliby, poruchy, profese a zaměstnání, nadpřirozené osoby, politici atd.

Online testy a kvízy zdarma

Všem studentům základních i středních škol doporučujeme online testy a kvízy zdarma. Naleznete zde Angličtina, výuka anglického jazyka, Matematické testy, online IQ testy zdarma, Chemie - chemické testy a kvízy, online testy a kvízy, cizí jazyky, zeměpisné testy a kvízy, výukové pomůcky, testy psaní všemi deseti prsty atd.

Náš tip, inspirace pro volný čas

Znáte dobře zákony? Znáte dobře Murphyho zákony? Pokud ne, urychleně navštivte naši partnerskou stránku s vtipy, kde najdete právě i Murphyho zákony.

Znáte dobře státní vlajky? Víte, jak vypadá vlajka Rwandy, vlajka Peru nebo vlajka Japonska?

Nezapomeňte provádět pravidelně upgrade vašeho software. Pouze tak zabráníte virům a malware a jiným hrozbám, dostat se do vašeho počítače nebo tabletu.

Wallpapers na plochu počítače - wallpapery na tablet

Oživte si plochu vašeho PC. Wallpapers na plochu počítače. jsou vhodná pro mobil, PC, notebook, phablet, smartphone, monitor, ultrabook, obrazovka počítače, displej, mobilní telefon, tablet a pro operační systémy Windows NT, Chrome OS, Microsoft Windows Vista, OSX, Lubuntu, Windows 7, Windows Server 2012, Microsoft Windows 8, Mac, Slackware, Android. Nejlepší wallpapery na plochu zdarma jsou přehledně rozdělené do kategorií: free wallpapers, fantasy, fraktály, Rally, závody aut, hmyz a pavouci, 3D a digitalní abstraktní tapety, zvířata, sportovní a závodní auta, květiny, širokoúhlé Full HD widescreen, ptáci, flóra, stromy, sportovní wallpapery, vesmír, kosmos, armáda, válka, zbraně, Formule 1, tenisté a tenistky, velkoměsta a noční život. Stahujte v rozlišení 360x720, širokoúhlé 1366x768, Full HD 1080x1920, 1080x1800, 1024x768, 1800x1440, 2048x1536, 1280x720, 1536x2560, 2560x1920, 1280x1024, 1280x960, 1920x1280, 1440x900, 1920x1080, 1280x800 atd.

Super online kvízy

Jste-li vášnivý cestovatel, pak zkuste super online kvízy. Online geografické testy jsou přehledně rozdělené do kategorií: hádaní hlavních měst, testy na hádání vlajek, Puzzle, skládačky vlajek, testy znalostí zemí a států světa, online kvízy a testy atd.

Klíčová slova: zeměpis, Přehled přípon a koncovek souborů, Významy zkratek, přehled akronymů a zkratkových slov, Vánoční obrázky na PC, cestování, Super online kvízy, internet, Obrázek sovětské vajíčko, webovky, kuriozity, Nejlepší hry pro dívkyNejlepší hry pro dívky

Všem hráčům doporučujeme nejlepší hry pro dívky . V této rozsáhlé kolekci naleznete parkování - parkovačky, Sportovní, Strategie, Hry na vaření a smažení, Bojové online gamesy, Logické, Závodní, Oddechové, Karetní, Vánoční online hry, Onlinovky pro dva hráče, Stolní hry a deskovky, Střílečky, Velikonoční hry, Klasické a podobně.

Stručný encyklopedický slovník současných i historických osobností, profesí a lidských vlastností

Hledáte osobnosti, pojmy, termíny, odborné výrazy a výrazů slov z nejrůznějších oborů lidské činnosti? Pak zkuste Stručný encyklopedický slovník současných i historických osobností, profesí a lidských vlastností. Tento slovníček obsahuje krátké životopisy mnoha osobností a popisy vlastností a profesí. Vybrat si můžete z kategorií lékařství, politika, zločin a právo, přezdívky, sport, hudba, muzikanti, zpěváci a zpěvačky, státní správa, herectví, herci a herečky, národnost, psychologie, vlastnosti, filozofie, náboženství - islám, buddhismus, hinduismus, sektářství, umělci, rodinné vztahy, podnikání a podnikatelé, hanlivé až sprosté přezdívky, školství, žurnalisté a novináři, záliby, poruchy, profese a zaměstnání, nadpřirozené osoby, politici atd.

Online testy a kvízy zdarma

Všem studentům základních i středních škol doporučujeme online testy a kvízy zdarma. Naleznete zde Angličtina, výuka anglického jazyka, Matematické testy, online IQ testy zdarma, Chemie - chemické testy a kvízy, online testy a kvízy, cizí jazyky, zeměpisné testy a kvízy, výukové pomůcky, testy psaní všemi deseti prsty atd.

Doporučené odkazy, inspirace pro volný čas

Adventní magazín - vánoční magazín

Blíží se Vánoční čas? Nevíte, co koupit za dárky, jakou letos zvolit dekoraci? Tak vyzkoušejte Adventní magazín. Články s užitečnými vánočními tipy jsou pečlivě rozdělené do kategorií jako vánoční všehochuť, adventní všehochuť, vánoční koledy, vánoční dekorace, vánoční stromeček, vánoční dárky, recepty na vánoční jídlo a cukroví, vánoční filmy, jmenovky na dárky k Vánocům, vánoční přání, materiály ke stažení atd. Představu o čem články jsou lze získat z názvů štítků např. Dia, Ježíšek, Osvětlení, Koleda, Pastýř, Omalovánky, Anglicky, Striezelmarkt, Anděl, bezlepkové cukroví, Pozadí, Keramika, Obrazovka, Přáníčko, Jezulátko, Vánoční pozadí, Špalda, Sám doma, Neviňátko, K Vytištění, Francouzsky, Husarské knoflíky, Václavské náměstí, Vídeňský punč, Bůh, Samolepky, Přání, Štědrý večer, Vánoční trhy, Adventní kalendář, Alkoholový kalendář apod.

Nejhranější online zeměpisné testy a kvízy

Příznivcům cestovatelům a příznivcům geografie doporučujeme nejhranější online zeměpisné testy a kvízy. V této rozsáhlé kolekci naleznete hádaní hlavních měst, online kvízy a testy, Puzzle, skládačky vlajek, testy na hádání vlajek, testy znalostí zemí a států světa atd.

Seznam přípon a koncovek souborů

Velký Seznam přípon a koncovek souborů, ve kterém se dozvíte čím prohlížet, jak spustit, v čem spustit, jak převést, kterak editovat, jak konvertovat, jak otevřít, čím zobrazit, jak přehrát, jak importovat, v čem upravit soubory následujících typů: video soubory, internet a web, dokumenty, hudební audio soubory, komprimace dat, písma, fonty, zdrojové kódy programovacích jazyků, grafiku, šablony dokumentů, systémové soubory, konfigurační soubory, koncovky souborů apod.

Během vaší delší služební cesty, výletu, dovolené se může doma udát hodně důležitých událostí. Mezi ně patří různé oslavy vašich blízkých jako narozeniny, svátek atd. Měli byste si proto do kalendáře napsat kdy kdo slaví svátek, narozeniny nebo výročí seznámení nebo svatby. Těmto blízkým pak můžete poslat romantickou sms zprávu nebo jim telefonicky zavolat. Na co všechno byste neměli zapomenout je uvedeno níže.

Státní vlajky vlajky států světa rozdělených do kategorií. Základní údaje o zemích (počet obyvatel, rozloha, hlavní město, atd.). vlajky některých bývalých států a vlajky významných organizací.

Klíčová slova: Kliparty zdarma, URL, Online životopisy, biografie slavných osobností, multimédia, PC pozadí pro Windows, Manchester United F.C., Seznam přípon a koncovek souborů, Wallpapers na PC, školství, Prapory českých měst, Nejhranější online zeměpisné testy a kvízy, Adventní magazín, Cristiano Ronaldo,

Několik fórů na závěr. Vtip Blbá vláda: Stojí dítě před úřadem vlády a volá: "Máme ale blbou vládu, zdražili nám čokoládu!" Z okna vykoukne poslanec a zvolá: "Ty jsi ale blbé děcko, zdražili jsme přeci všecko!""

Nemám nic proti stezkám odvahy, ale jít mimo dosah wifi, je už trochu moc...

Čtyři přátelé vyrazili hrát golf. Jeden se zdržel v klubu a tak ti ostatní šli napřed a vyprávěli si o osudech svých dětí: "Můj syn si udělal docela jméno ve stavebnictví. Začal jako tesař a vypracoval se, teď má vlastní stavební firmu. Je tak úspěšný, že loni dokonce daroval svému příteli kompletní nový barák." Druhý se přidává: "To můj synek začínal jako prodejce aut a teď je spoluvlastníkem celé sítě prodejen a vydělává tolik, že k vánocům dal kamarádovi nejnovější model Lincolna." Třetí pak vypráví o synovi, který se stal burzovním obchodníkem a teď dělá takové obchody, že si mohl dovolit věnovat jednomu svému kamarádovi portfolio nejlepších akcií za dva milióny." Když konečně dorazil čvrtý hráč, jeden mu říká, že si povídali o úspěších svých dětí a ptá se, jak si vedl jeho syn. Tak on tedy začne: "No, víte, abych pravdu řekl, nejsem nějak potěšen životní cestou svého syna. Už čtrnáct let dělá kadeřníka, a jak jsem nedávno zjistil, je homosexuál. Ale na druhou stranu je asi docela dobrej, protože jeho poslední tři partneři mu věnovali barák, auto a balík akcií."

Další odkazy:

Tipy na zajímavé weby
Velký pátek
Naše tipy
Obrázek šedé vajíčko
Zajímavé internetové odkazy
Velikonoční wallpaper vejce
Doporučené odkazy
Velikonoční wallpaper s vajíčky
Partnerské weby

Děkujeme vám za vaši návštěvu.

Dnešní den (12. duben 2021) má jmeniny Julius a Julián, zítra (13. duben 2021) oslavuje svátek Aleš a Norma, pozítří (14. duben 2021) má svátek Vincent a Vincenc, 15. duben 2021 bude mít svátek Anastázie a Oktavián a 16. duben 2021 bude mít svátek Irena a Ireneus.