Blahopřání, přání, gratulace
Texty blahopřání k narozeninám, ke jmeninám, k narození dítěte a jiným životním milníkům

Tipy na zajímavé weby, internet, počítače, hry

Seznam odkazů na zajímavé internetové stránky a partnerské weby.

Skvělé hry online zdarma

Všem hráčům doporučujeme skvělé hry online zdarma. V této jedinečné sbírce naleznete Strategie, strategické hry, Bojové gamesy, Akční hry, Závodní moto hry, Sportovní, Stolní hry a deskovky, Postřehové, Logické, Relaxační onlinovky a tak podobně.

Obrázky vlajek měst ČR

Nevíte jak vypadají vlajky našich největších měst? Pak zkuste Obrázky vlajek měst ČR. Naleznete zde městské vlajky a základní informace jako počet obyvatel a rozhloha. Města jsou rozděleny podle krajů, napřiklad: Hlavní město Praha, Kraj Vysočina, Liberecký kraj, Karlovarský kraj, Pardubický kraj, Ústecký kraj, Zlínský kraj, Moravskoslezský kraj, Královéhradecký kraj, Jihočeský kraj, Plzeňský kraj, Jihomoravský kraj, Středočeský kraj apod.

Slaví váš příbuzný narozeniny? Zašlete mu přání k narozeninám. Na výběr je z mnoha kategorií, např. přání k narozeninám pro babičku nebo přání k narozeninám pro muže.

Doporučené odkazy, internet, počítače, hry

Kamaz je ruská automobilka, která poslední léta jasně dominuje Rally Dakar. Zahrajte si online hru zvanou Kamaz master kde si vyzkoušíte jejich kamion.

Vtipy, kameňáky, vtipné texty, černý humor, anekdoty, ftipy

Potřebujete se uvolnit? Vtipy, kameňáky, vtipné texty, černý humor, anekdoty, ftipy. vám pomohou zapomenout na všechno špatné. Vtipy jsou přehledně rozdělené do kategorií: Vtipy o Bohu, O ženách, O ekonomech, Vtipy o cikánech, Frky ze života, Vtipy o doktorech, O zvířátkách, O Chucku Norrisovi, Vtípky o blondýnkách, Vtipy o Pepíčkovi, Frky o tchýních, Vtipné hádanky, O manželství, O důchodcích, O Slovácích, O škole, O Somálcích, O gayích a homosexuálech, O Windows, O mužích, Vtipy o policajtech apod.

Setkali jste se na internetu se zkratkou LOL nebo OMG a nevíte co znamená? Nejen tyto zkratky naleznete zde.

Klíčová slova: internetové stránky, Pozadí na PC ke stažení, Online biografie, životopisy osobností, Prapory regionů a království, Vtipy, info, Online testy a hry zdarma bez registrace nebo instalace, Nejhranější online testy a kvízy, Flag of Switzerland, webovky, Členské země americké federace, výukové pomůcky, Kliparty zdarma ke staženíMyšlenky, přísloví, rčení, aforismy, moudra, hlášky, moudrosti

Citáty slavných, Myšlenky, přísloví, rčení, aforismy, moudra, hlášky, moudrosti, přehledně rozdělené do kategorií: citáty o životě, citáty o penězích, citáty o přátelství, citáty o rozumu, hlášky o alkoholu, citáty o zdraví, citáty o lži, citáty o bohatství, citáty o štěstí, citáty o ženách, citáty o smrti, citáty o zlu, citáty o člověku, citáty o lásce, citáty o smutku, citáty o manželství, citáty o svobodě, citáty o bohu, citáty o odvaze, citáty o víře od různých známých osobností.

Kliparty zdarma

Pro grafiky doporučujeme Kliparty zdarma. Stovky vektorových obrázků (klipartů) zdarma ke stažení. Vyberte si z desítek kategorií jako osobnosti a lidé, ženy a dívky, Velikonoce, velikonoční kliparty, auta, ovoce, věda, rostliny, nástroje a přístroje, květiny, mapy, smajlíci a emotikony, přístroje, hmyz, sport, Vánoce a Advent, symboly, zelenina, muži, stavby, dopravní prostředky, halloween, hudba, ptáci atd.

Online zeměpisné testy zdarma

Doporučujeme online zeměpisné testy zdarma. Testy jsou rozdělené kategorií: online kvízy a testy, testy znalostí zemí a států světa, Puzzle, skládačky vlajek, testy na hádání vlajek, hádaní hlavních měst atd.

Síť, internet, počítače, hry

Víte, co je to tablet, co to je router nebo co je to Wi-fi? Pokud ne, odpověď naleznete ve stručném encyklopedickém slovníku CO JE TO!.

Víte, co je to Instagram, widget nebo sandbox?

Podívejte se na stránku s vtipy. Zvláště pěkné jsou vtipy o O blondýnkách

Keywords:Slovník pojmů Co je to?, V, Onlinovky zdarma, volný čas, Striptease, Obrázky vlajek měst ČR, Přehled formátů souborů, weby, Swaziland, Seznam zemí světa a jejich vlajky, hyperlinky, internetPokud máte malé děti, zkuste jim vytisknout omalovánky, které potom mohou vybarvit pastelkami, křídou nebo vodovkami. Vybírat můžete ze stovek motivů od slona přes auto až po hrad.

Biografie známých osobností - biografie slavných osobností

Sháníte informace o nějaké známé osobnosti? Pak zkuste Biografie známých osobností. Články s životopisy jsou pečlivě rozdělené do kategorií jako umělci a umělkyně, režiséři a scénáristé, významné osobnosti, podnikatelé a obchodníci, spisovatelé a spisovatelky, křesťané a svatí, novináři a žurnalisté, herci a herečky, světoví i domácí politici, zpěváci a zpěvačky, zločinci a vrazi atd. Představu o čem články jsou lze získat z názvů štítků např. ČSSD, KHL, Královna, Prezidenti ČR, Teolog, Hejtmani, New York Rangers, Herec, Prezidenti USA, Archivář, První republika, Čeští králové, Hudba, Právník, Slovenští prezidenti, Ministři, Továrník, Pittsburgh Penguins, Mim, Kancléř, Francie, Prezident USA, Sochař, Válka, Architekt, Manýrismus, Stoletá válka, Poslanec, Rakušan, Boston Bruins, Avangard Omsk, Skladatel, Češi, Textařka, Philadelphia Flyers, Politik apod.

Kliparty zdarma ke stažení

Nejen pro grafiky zde máme Kliparty zdarma ke stažení. Databáze obsahující několik tisíc klipartů zdarma ke stažení ve formátu png, svg. Vybrat si můžete obrázky z kategorií jako květiny, ptáci, ovoce, náboženství, stavby, muži, zelenina, halloween, ženy a dívky, přístroje, Vánoce a Advent, dopravní prostředky, mapy, symboly, zvířata, smajlíci a emotikony, jídlo a nápoje, věda, láska, rostliny, osobnosti a lidé, hudba, hmyz atd.

Internet, síť, internet, počítače, hry

Nejhranější hry online

Vyzkoušejte nejhranější hry online Jednotlivé položky jsou přehledně rozdělené do kategorií: Sportovní, parkování - parkovačky, Vánoční online hry, Pro dívky, Bojové online gamesy, Velikonoční hry, Onlinovky pro dva hráče, Oddechové, Závodní, Střílečky, Logické, Klasické, Strategie, Stolní hry a deskovky, Karetní a podobně.

Víte, že jedna z nejpopulárnějších online her se jmenuje Bloons? Střílíte v ní opičkou balónky. Hrát ji můžete zdarma na konkurenčním webu.

Znáte Ivana Trojana, Ondřeje Vetchého nebo Jana Krause? Více o těchto hercích zjistíte na webových stránkách s výstižným názvem Kdo je to?

Klíčová slova: A, Regionální vlajky, prapory a symboly krajů, Online zeměpisné testy zdarma, Black Jack, URL, č, multimédia, Obrázky se zvířaty na plochu, Vše o Vánocích, odkaz, Přehled států světa a jejich vlajek, Skvělé hry online zdarmaNeznají vaše děti ještě abecedu a chce je naučit jednotlivá písmenka? Vyzkoušejte omalovánky k vytisknutí, konkrétně kategorii písmena abecedy, kde naleznete všech 26 písmen s obrázky určenými k vybarvení.

Víte, že známou stolní hru Logik můžete nyní hrát na online ve vašem prohlížeči? Logik a další stolní hry naleznete na stránkách Online Hry zdarma.

Fotogalerie města Hradec Králové, historie, památky, zajímavost, kultura apod.

Informace, internet, počítače, hry

Online testy a hry zdarma bez registrace nebo instalace

Doporučujeme online testy a hry zdarma bez registrace nebo instalace. Vybírejte z kategorií cizí jazyky, online testy a kvízy, testy psaní všemi deseti prsty, online IQ testy zdarma, výukové pomůcky, Angličtina, výuka anglického jazyka, Matematické testy, zeměpisné testy a kvízy, Chemie - chemické testy a kvízy atd.

Hlášky, motta, moudra, bonmoty, výroky, přísloví, rčení

Slavné citáty, Hlášky, motta, moudra, bonmoty, výroky, přísloví, rčení, . V této jedinečné sbírce naleznete citáty o bohatství, přísloví o naději, citáty o zdraví, citáty o člověku, citáty o smrti, citáty o bohu, citáty o životě, citáty o lži, citáty o svobodě, citáty o dobru, citáty o smutku, moudra o dětech, citáty o štěstí, citáty o víře, citáty o ženách, citáty o kráse, citáty o přátelství, hlášky o alkoholu, citáty o odvaze, citáty o rozumu od různých známých osobností.

Znáte dobře státní vlajky? Víte, jak vypadá vlajka Rwandy, vlajka Peru nebo vlajka Japonska?

Hry pro nejmenší online

Příznivcům PC her doporučujeme hry pro nejmenší online Hry jsou rozdělené kategorií: Relaxační hry, Sportovní hry, Logické hry, Adventury, Postřehové hry, Bojové hry, Strategie, Animace, Stolní a deskové hry, Hry pro dva hráče, Brutální krvavé hry, Karetní hry, Závody aut, Střílečky, Akční hry, Skákačky a hopsačky a tak dále.

Víte, čím se vyznačuje cynik, despota nebo egoista? Toto a mnohem víc se dozvíte v online encyklopedickém slovníku.

Klíčová slova: humor, Hry pro kluky, zdroje informací, Přáníčka k výročí svatby, Městské vlajky, prapory, zástavy, komunální symboly, Vánoční magazín, Databázi akronymů, zkratek a zkratkových slov, Sharon Stone, Významy zkratek, přehled akronymů a zkratkových slov, pro dospělé, HNeznají vaše děti ještě abecedu a chce je naučit jednotlivá písmenka? Vyzkoušejte omalovánky k vytisknutí, konkrétně kategorii písmena abecedy, kde naleznete všech 26 písmen s obrázky určenými k vybarvení.

Víte, že známou stolní hru Logik můžete nyní hrát na online ve vašem prohlížeči? Logik a další stolní hry naleznete na stránkách Online Hry zdarma.

Fotogalerie města Hradec Králové, historie, památky, zajímavost, kultura apod.

Náš tip, internet, počítače, hry

Dopravní značení

Znáte dobře dopravní značení používané v naší vlasti? Přehled dopravního značení rozděleného do kategorií příkazové dopravní značky, vodorovné značení, informativní jiné dopravní značení, dodatkové tabulky, informativní směrové dopravní značky, dopravní zařízení, značky upravující přednost, výstražné značky, zahraniční značky, neoficiální zábavné značky, informativní provozní značení apod.

Online hry, Onlinovky které můžete hrát ve vašem prohlížeči. Výběr z desítky kategorií (akční, bojové, deskové hry, logické, strategické, atd.).

Znáte vlajku Dvora Králové Nad Labem - města známého svojí zoologickou zahradou?

Tip na výlet! Babiččino údolí v Královéhradeckém kraji poblíž České Skalice.

Anekdoty, černý humor, frky, fóry, ftipy, vtípky

Potřebujete se naladit? Anekdoty, černý humor, frky, fóry, ftipy, vtípky. vám vykouzlí úsměv na tváři. Vtipy jsou rozdělené kategorií: O zvířátkách, O důchodcích, Vtipy o policajtech, O Němcích, Vtipy o Bohu, O manželství, O ženách, Vtípky o blondýnkách, O ekonomech, Frky ze života, Frky o tchýních, O Slovácích, O gayích a homosexuálech, O škole, Vtipy o cikánech, O mužích, O Windows, Vtipné hádanky, Frky, vtipy, vtípky, Vtipy o židech - židovské anekdoty, Vtipy o doktorech apod.

Klíčová slova: Seznam přípon a koncovek souborů, kuriozity, linky, Nejlepší online hry zdarma, Slovník pojmů Co je to?, Obrázky k vybarvení, webové stránky, Tapety na PC zdarma ke stažení, Hry pro nejmenší online, počítače, zeměpis, Seznam vlajek amerických států, Kasino,

Několik fórů na závěr. Vtip Omítka: Kohn navštíví Roubíčka a zastihne ho, jak seškrabává omítku ze zdi do papírového pytlíku. "Copak to vyváděj", diví se Kohn, "snad nemalujou?" "Kdepak! Stěhuju se."

Blondýna: Dnes už nevěřím ničemu. Otevřela jsem dveře s nápisem Muži a byl tam jen záchod.

Jestliže se pokoušíš zatlouci do zdi hřebík a on ti upadne na zem, neztrácej čas hledáním, protože ho nenajdeš. Jednoduše si zuj jednu botu a sundej ponožku, potom šlápni náhodně na jakékoliv místo pokoje (bez ohledu na to, jak je velký). Hřebík najdeš tam.

Další odkazy:

Doporučené odkazy
Blackjack
Tipy na zajímavé weby
Geography and flags
Naše tipy
Juventus Turín
Partnerské weby
Svobodný software
Zajímavé internetové odkazy

Děkujeme vám za vaši návštěvu.

Dnešní den (19. září 2020) má jmeniny Zita, Konstantýn a Konstantin, zítra (20. září 2020) oslavuje svátek Oleg, Helmut a Eustach, pozítří (21. září 2020) má svátek Matouš, Matteo, Debora a Ruben, 22. září 2020 bude mít svátek Darina, Moris a Mořic a 23. září 2020 bude mít svátek Berta a Lina.