Blahopřání, přání, gratulace
Texty blahopřání k narozeninám, ke jmeninám, k narození dítěte a jiným životním milníkům

Tipy na zajímavé weby, volný čas a zábava

Vážení návštěvníci, zde jsme pro vás připravili sbírku zajímavých odkazů

Regionální vlajky, prapory a symboly krajů

Chcete se dozvědět, jak vypadá vlajka vašeho rodného kraje? Pak navštivte Regionální vlajky, prapory a symboly krajů. Naleznete zde nejen krajské vlajky ale i například vlajky Spolkových zemí Německa, krajů České republiky, království Spojeného království Velké Británie, rakouských zemí, regionů Francie, polských vojvodství atd.

Databázi akronymů, zkratek a zkratkových slov

Hledáte význam nějaké zkratky? Pak zkuste databázi akronymů, zkratek a zkratkových slov. Naleznete zde zkratky z mnoha kategorí, kupříkladu: fyzikální jednotky, vysokoškolské a akademické tituly, mezinárodní organizace, firmy a společnosti, internetové domény 1. řádu, geocaching, státy usa, země EU, okresy České republiky, týmy NHL, zkratky používané v chatu a v internetových diskuzích, měny, hudební zkratky, obecné zkratky, vojenské hodnosti, mezinárodní organizace apod.

Státní prapory států světa

Setkali jste se s vlajkou, o jejímž významu jste si nebyli jisti? Potom zkuste Státní prapory států světa. V této jedinečné sbírce naleznete Antarktidy, země Severní Ameriky, země střední Asie, země východní Asie, země jižní Asie, státy Blízkého východu, státy Střední Ameriky, státy jižní Ameriky, země Afriky, evropské země a státy apod.

World wide web, internet, volný čas a zábava

Dnes už nemusíte chodit do papírnictví pro papírové omalovánky. Můžete si je totiž vytisknout přímo z vaší tiskárny. Navštivte web obsahující více než 200 omalovánek k vytisknutí zdarma a nechte vaše děcka ukázat co umí s pastelkama, křídou nebo vodovkami. Vybarvit mohou například princeznu, robota nebo pohádkového draka. Vše samozřejmě zdarma a bez jakékoliv registrace.

Svoji vlajku nemají pouze státy (země), ale i jednotlivé kraje města a obce. Navštivte partnerskou stránku s vlajkami měst ČR.

Znáte dobře státní vlajky zemí světa? Znáte vlajku svého města nebo některou vlajku státu USA? Dokažte to, vyzkoušejte naše kvízy vlajky nebo jiné zeměpisné testy.

Klíčová slova: Významy zkratek, přehled akronymů a zkratkových slov, Přehled vlajek USA, Kliparty pro dokumenty, Databáze osobností Kdo je to?, Full-HD tapety na pozadí PC, zajímavosti, Online biografie, životopisy osobností, humor, Krabice s vánočním dárkem, linky, Webové online testy zdarma, tipy, Nejhranější online zeměpisné testy a kvízySuper online flash hry

Zapařte si super online flash hry. Hry jsou rozdělené kategorií: Karetní hry, Sportovní, Postřehové, Logické, Relaxační onlinovky, Bojové gamesy, Strategie, strategické hry, Akční hry, Stolní hry a deskovky a tak podobně.

Databáze osobností Kdo je to?

Hledáte osobnosti, pojmy, termíny, odborné výrazy a výrazů slov z nejrůznějších oborů lidské činnosti? Pak zkuste Databáze osobností Kdo je to?. Vybrat můžete desítek kategorií jako politici, hanlivé až sprosté přezdívky, osobnosti, věda, nadpřirozené osoby, panovníci, prezidenti, králové a círaři, psychologie, přezdívky, rodinné vztahy, mytologie, herectví, herci a herečky, náboženství - islám, buddhismus, hinduismus, sektářství, profese a zaměstnání, záliby, filozofie, podnikání a podnikatelé, historie, politika, křesťanství, poruchy, lékařství, umělci, žurnalisté a novináři, sport atd.

Skvělé hry online zdarma

Doporučujeme skvělé hry online zdarma . Naleznete zde Barbie hry, Omalovánky, Logické hry, Hannah Montana, Letecké simulátory, Oddechové hry, Sportovní gamesy, Vzdělávací a výukové hry, Akční gamesky, Puzzle a skládačky, Holčičí, dívčí hry pro holky, Adventní, vánoční hry, Adventury, Auta a závodní, Hry s koňmi, Oblíkačky, Střílecí hry, Vaření a smažení, online html5 hry, Deskovky, Skákací a hopsací gamesky apod.

Informace, volný čas a zábava

Vlajky měst České republiky

Setkali jste se s městskou vlajkou, kterou jste neznali? Potom zkuste Vlajky měst České republiky. Vybrat můžete městské vlajky ze všech krajů, např. Moravskoslezský kraj, Kraj Vysočina, Jihomoravský kraj, Jihočeský kraj, Olomoucký kraj, Plzeňský kraj, Liberecký kraj, Zlínský kraj, Karlovarský kraj, Královéhradecký kraj, Pardubický kraj, Středočeský kraj, Hlavní město Praha apod.

Máte-li chvilku času, podívejte se prosím na partnerskou stránku plnou obrázků vhodných na plochu počítače. Jsou zde stovky tapet v desítkách kategorií. Vybere si proto určitě každý z vás.

Moudra, motta, úsloví, hlášky, myšlenky, přísloví, výroky

Citáty slavných osobností, Moudra, motta, úsloví, hlášky, myšlenky, přísloví, výroky, z kategorií citáty o zlu, moudra o dětech, citáty o zdraví, citáty o dobru, citáty o smutku, citáty o lži, citáty o manželství, citáty o smrti, citáty o rozumu, citáty o člověku, citáty o penězích, citáty o životě, citáty o víře, přísloví o naději, citáty o bohatství, citáty o nenávisti, citáty o lásce, citáty o bohu, citáty o přátelství, citáty o neštěstí od různých známých osobností.

Keywords:zábava, Databázi akronymů, zkratek a zkratkových slov, doporučujeme, Full HD wallpapery ke stažení, FarmVille social network browser game, Regionální vlajky krajů, spolkových zemí, království, žup, Ilustrační obrázky, URL, Texty nejznámějších vánočních koled, multimédia, Stručný encyklopedický slovník, MTaké jste chtěli být v mládí pilotem? Nepoštěstilo se? Vyzkoušejte náš Letecký simulátor a zažijte do jisté míry podobné pocity jako zažívají piloti skutečných letadel.

Ilustrační obrázky

Pro grafiky doporučujeme Ilustrační obrázky. Stovky vektorových obrázků (klipartů) zdarma ke stažení. Vyberte si z desítek kategorií jako symboly, hmyz, ovoce, ptáci, nápoje, hudba, zelenina, láska, rostliny, přístroje, stavby, muži, sport, auta, smajlíci a emotikony, květiny, halloween, Velikonoce, velikonoční kliparty, náboženství, dopravní prostředky, Vánoce a Advent, jídlo a nápoje, věda atd.

Přát se může nejenom k svátku nebo narozeninám, ale i k odchodům k odchodu ze zaměstnání nebo odchodu do penze

Doporučené odkazy, volný čas a zábava

Máte rádi krásné ženy? Pak zkuste tapety celebrit na plochu počítače. Krásné modelky, herečky nebo zpěvačky rozjasní plochu vašeho monitoru.

Vlajky měst České republiky

Nevíte jak vypadají vlajky našich největších měst? Pak zkuste Vlajky měst České republiky. Městské vlajky jsou rozděleny do následujících kategorií podle krajů: Hlavní město Praha, Plzeňský kraj, Jihomoravský kraj, Olomoucký kraj, Královéhradecký kraj, Jihočeský kraj, Karlovarský kraj, Moravskoslezský kraj, Zlínský kraj, Středočeský kraj, Pardubický kraj, Liberecký kraj, Kraj Vysočina apod.

Poznáte vlajky český měst a obcí? Dokázali byste si vybavit, jak vypadá ostravská vlajka, pardubická vlajka nebo vlajka Liberce?

Klíčová slova: Vlajky měst České republiky, Dopravní značky, odkazy, Jak jsi krásné, neviňátko, Státy a jejich prapory, Skvělé hry online zdarma, pro děti, Cristiano Ronaldo football, Webové online hry zdarma, Státní prapory států světa, Stručný slovník osobností, profesí, vlastností, hyperlinkyTapety na plochu PC zdarma ke stažení - obrázky na plochu počítače

Také doporučujeme: Tapety na plochu PC zdarma ke stažení. jsou vhodná pro počítač, ultrabook, smartphone, tablet, PC, mobil, notebook, mobilní telefon, displej, monitor, phablet a pro operační systémy Windows 95, Windows Me, Windows 98, Java ME, Linux Ubuntu, Windows Server 2012, Windows 10 Mobile, Microsoft Windows Vista, Android, Lubuntu, Windows 10. Tapety na PC jsou přehledně rozdělené do kategorií: wallpapery, operační systémy, Windows, Velikonoce - velikonoční tapety, adventní a vánoční tapety, hry a herní wallpapery, moře, oceány, pláže, vojenské Army tapety a zbraně, 3D a Abstraktní, rostliny, sportovní pozadí, hudební tapety, voda a bubliny, motorky, motocykly, dopravní prostředky, zvířata, příroda, krajina, letadla, vesmír, planety, galaxie, auta, květiny, kytky. Zvolit si můžete rozměry 1280x800, 1152x768, HD 1280x720, 1152x864, 2160x3840, 2560x1600, 800x1280, 1440x2560, 1024x768, 1536x2048, 1680x1050, 1280x854, 2560x1440, 768x1024, 2048x1080, 1200x1920 atd.

Přehled souborových přípon

Velký Přehled souborových přípon, ve kterém se dozvíte jak převést, čím zobrazit, v čem upravit, jak konvertovat, čím prohlížet, jak exportovat, kterak editovat, jak otevřít, jak importovat, jak spustit, jak přehrát následující typy souborů: video soubory, obrazy disků, šablony dokumentů, hudební audio soubory, písma, fonty, konfigurační soubory, zdrojové kódy programovacích jazyků, spustitelné soubory, koncovky souborů, internet a web, dokumenty, systémové soubory apod.

Stahujte romantické tapety na plochu tabletu, počítače nebo chytrého telefonu. Na výběr máte z mnoha pěkných tapet - např. západu slunce nebo populární vodopád s duhou.

Síť, volný čas a zábava

Víte, že omalovánky jsou perfektní pomůckou pro rozvoj dětí? Pomáhají rozvíjet jemnou motoriku ruky a učí názvy různých objektů. Vemte pastelky, vytiskněte vybrané omalovánky a nechte vaše děti tvořit. Omalovánky k tisku můžete vybírat z mnoha kategorií jako Kytičky, Spojovačky nebo Písmena Abecedy.

Setkali jste se na internetu se zkratkou LOL nebo OMG a nevíte co znamená? Nejen tyto zkratky naleznete zde.

Znáte Ivana Trojana, Ondřeje Vetchého nebo Jana Krause? Více o těchto hercích zjistíte na webových stránkách s výstižným názvem Kdo je to?

Životopisy slavných osobností z řad politiků, panovníků, prezidentů, vědců, umělců, spisovatelů, zpěváků, herců apod.

USA, Amerika, Spojené státy. Obrovská země plná různých lidí a přírodních zajímavostí nabízející jak možnost odpočinku tak mnoho dobře placených pracovních příležitostí. Pokud je chce navštívit, měli byste si o USA něco nastudovat. Doporučujeme se alespoň stručně seznámit se všemi státy USA, jejich vlajkami, hlavními a největšími městy. Znalosti si pak můžete ověřit v testovém kvízu měst USA. Určitě nic nezkazíte ani podrobných studiem mapy USA, kterou si určitě nezapomeňte vzít sebou. Budete-li potřebovat zabavit vaše děti během dlouhého letu přes Atlantický oceán, můžete je nechat si vymalovat omalovánku amerického kapitolu, který můžete navštívit ve státu Washingtonu D.C.

Klíčová slova: zdroje informací, Tapety na plochu PC zdarma ke stažení, počítače, Nápis Merry Christmas, webovky, školství, webové stránky, Thierry Henry, Hry pro dívky online, odkaz, Životopisy slavných osobnostíTapety na plochu PC zdarma ke stažení - obrázky na plochu počítače

Také doporučujeme: Tapety na plochu PC zdarma ke stažení. jsou vhodná pro počítač, ultrabook, smartphone, tablet, PC, mobil, notebook, mobilní telefon, displej, monitor, phablet a pro operační systémy Windows 95, Windows Me, Windows 98, Java ME, Linux Ubuntu, Windows Server 2012, Windows 10 Mobile, Microsoft Windows Vista, Android, Lubuntu, Windows 10. Tapety na PC jsou přehledně rozdělené do kategorií: wallpapery, operační systémy, Windows, Velikonoce - velikonoční tapety, adventní a vánoční tapety, hry a herní wallpapery, moře, oceány, pláže, vojenské Army tapety a zbraně, 3D a Abstraktní, rostliny, sportovní pozadí, hudební tapety, voda a bubliny, motorky, motocykly, dopravní prostředky, zvířata, příroda, krajina, letadla, vesmír, planety, galaxie, auta, květiny, kytky. Zvolit si můžete rozměry 1280x800, 1152x768, HD 1280x720, 1152x864, 2160x3840, 2560x1600, 800x1280, 1440x2560, 1024x768, 1536x2048, 1680x1050, 1280x854, 2560x1440, 768x1024, 2048x1080, 1200x1920 atd.

Přehled souborových přípon

Velký Přehled souborových přípon, ve kterém se dozvíte jak převést, čím zobrazit, v čem upravit, jak konvertovat, čím prohlížet, jak exportovat, kterak editovat, jak otevřít, jak importovat, jak spustit, jak přehrát následující typy souborů: video soubory, obrazy disků, šablony dokumentů, hudební audio soubory, písma, fonty, konfigurační soubory, zdrojové kódy programovacích jazyků, spustitelné soubory, koncovky souborů, internet a web, dokumenty, systémové soubory apod.

Stahujte romantické tapety na plochu tabletu, počítače nebo chytrého telefonu. Na výběr máte z mnoha pěkných tapet - např. západu slunce nebo populární vodopád s duhou.

Náš tip, volný čas a zábava

Tip na výlet! Jeďte do města Příbram. Hlavní turistickou atrakcí je největší hornické muzeum v ČR.

Full HD wallpapery ke stažení - wallpapers na plochu PC

Oživte si plochu vašeho PC. Full HD wallpapery ke stažení. lze použít v tablet, monitor, phablet, mobilní telefon, počítač, displej, mobil, PC, ultrabook, notebook, smartphone a pro operační systémy Windows 10, Linux Xubuntu, Chrome OS, SUSE Linux, Linux Mint, Lubuntu, Red Hat Linux, Linux Fedora, Slackware, Android, Windows NT. Full HD tapety na PC jsou pečlivě rozdělené do kategorií jako sportovní a závodní auta, zvířata, velkoměsta a noční život, free wallpapers, oceán, moře, pláže, flóra, stromy, širokoúhlé Full HD widescreen, 3D a digitalní abstraktní tapety, vesmír, kosmos, Rally, závody aut, květiny, nature - příroda, Formule 1, hmyz a pavouci, tenisté a tenistky, fantasy, fraktály, motorky. Dostupné velikosti jsou 360x720, 1920x1440, 1280x854, 1152x864, 1920x1200, 2560x2048, 2560x1440, 1600x900, 1366x768, HD 1280x720, 412x846, 1080x1920, 320x568, 375x812, 1024x768, 4800x1200 atd.

Odpočiňte si. Navštivte web obsahující vtipy. Vtipy o mužích nebo vtipy o blondýnkách vás určitě rozesmějí.

Regionální vlajky krajů, spolkových zemí, království, žup

Chcete se dozvědět, jak vypadá vlajka vašeho rodného kraje? Pak navštivte Regionální vlajky krajů, spolkových zemí, království, žup. Najít tu můžete často hledané krajské vlajky ze všech krajů České republiky: krajů České republiky, rakouských zemí, regionů Francie, polských vojvodství, království Spojeného království Velké Británie, Spolkových zemí Německa atd.

Neuspokojily vás hry na tomto webu? Zkuste třeba hru Bubble Trouble na partnerském webu s online hrama zdarma.

Klíčová slova: zeměpis, Slovník pojmů Co je to?, č, Super online kvízy, Webové online testy zdarma, Online omalovánky Sport pro děti, zdarma, PC tapety pro Windows, zadarmo, Super online hry zdarma, Přehled souborových přípon, Regionální vlajky, prapory a symboly krajů, Kapr o Vánocích,

Několik fórů na závěr. Vtip Výměna žárovky: Kolik blondýnek je potřeba na zašroubování žárovky? 1) Ech, co je to žárovka? 2) Jedna. Podrží žárovku a svět se kolem ní točí. 3) Dvě. Jedna podrží dietní kolu a druhá zakřičí: "Tatíííí!"

Na paloučku v lese stojí vlčí hospoda. Každý víkend je v ní natřískáno vlky, hlava na hlavě. Když jsou vlci v nejlepším, najednou se rozletí dveře, stojí tam malý zajíček a výhružně zařve na celý lokál: "Kdo si myslí, že je frajer, ať vstane!" Vlci sedí, koukají jako opaření a nikdo se ani nehne. "Fajn," povídá zajíček, "v tom případě mi všichni dáte kačku." Vlci mu poslušně zaplatí, zajíček shrábne peníze a práskne za sebou dveřmi. Další víkend se situace opakuje. Znovu, když jsou vlci v nejlepším, objeví se zajíček a zařve na celý lokál: "Kdo si myslí, že je frajer, ať vstane." Ani tentokrát se vlci nedokáží vzpamatovat. "Takže mi dáte všichni kačku," povídá zajíček. Vlci opět zaplatí, zajíček shrábne peníze a práskne za sebou dveřmi. Když zajíček odejde, vlci se vzpamatují a povídají: Vždyť je to naše hospoda, je nás tu padesát, každý z nás stačí na sto takových králíků. Až přijde znovu, všichni vstaneme. Tak se vlci domluvili a následující víkend netrpělivě očekávali zajíčka. Stejně jako minule, zajíček rozrazí dveře a zařve na celý lokál: "Kdo si myslí, že je frajer, ať vstane." Vlci se na sebe podívají a všichni do jednoho vstanou. Vtom se rozletí dveře hospody podruhé, stojí v ní obrovský medvěd a povídá: "Frajeři to maj za bůra, ostatní za kačku."

Robert Fico príde na rokovanie vlády s dvoma papiermi. Vytiahne prvý: "Tu sú vymenované opatrenia, ktoré keď schválime, budú sa mať ľudia dobre do konca života ..." Vytiahne druhý: "... a tu je zoznam tých ľudí."

Další odkazy:

Naše tipy
Online tetris hry zdarma
Doporučené odkazy
Flags of the world countries
Tipy na zajímavé weby
Vše pro zvířecí miláčky
Zajímavé internetové odkazy
Vánoční blahopřání nevhodné pro workoholiky
Partnerské weby

Děkujeme vám za vaši návštěvu.

Dnešní den (4. prosinec 2021) má jmeniny Barbora, Bára, Barbara a Babeta, zítra (5. prosinec 2021) oslavuje svátek Jitka, Liana a Abigail, pozítří (6. prosinec 2021) má svátek Mikuláš, Nikolas a Nikita, 7. prosinec 2021 bude mít svátek Ambrož a Benjamín a 8. prosinec 2021 bude mít svátek Květoslava a Květomila.