Blahopřání, přání, gratulace
Texty blahopřání k narozeninám, ke jmeninám, k narození dítěte a jiným životním milníkům

Tipy na zajímavé weby, informace, cestování, volný čas

Zde uvádíme zpětné linky na zajímavé internetové prezentace a na naše partnerské weby.

Vlajky amerických států USA

Vlajky evropských států zná většina našich obyvatel, ale vzpomněli poznali byste alespoň 10 vlajek států USA? Ověřte si své znalosti na webu Vlajky amerických států USA. Zde jsou k nalezení vlajky států jako Nebraska, Iowa, Maine, New Hampshire, Severní Karolína, Západní Virginie, Oklahoma, Jižní Dakota, Virginie, Aljaška, New York, Idaho, Jižní Karolína, Alabama, Wisconsin, Delaware, Texas, Arizona, Nevada, Louisiana, Ohio, Oregon, Missouri, Utah, Wyoming, Massachusetts atd.

Online hry - na výběr je mnoho online flash her, které můžete hrát ve vašem prohlížeči úplně zdarma. Mnoho typů her jako letecké simulátory, skákací hry nebo omalovánky.

Textová přání, přáníčka a blahopřání k různým příležitostem jako jsou narozeniny, svátek, výročí, nový rok, apod.

Síť, informace, cestování, volný čas

Vlajky měst České republiky

Nevíte jak vypadají vlajky našich největších měst? Pak zkuste Vlajky měst České republiky. Naleznete zde městské vlajky a základní informace jako počet obyvatel a rozhloha. Města jsou rozděleny podle krajů, napřiklad: Hlavní město Praha, Karlovarský kraj, Pardubický kraj, Středočeský kraj, Zlínský kraj, Královéhradecký kraj, Plzeňský kraj, Ústecký kraj, Olomoucký kraj, Liberecký kraj, Jihočeský kraj, Jihomoravský kraj, Moravskoslezský kraj apod.

Víte, co je to netbook a co je to ultrabook a jaký je mezi nimi rozdíl?

Víte, že rychlost vašeho hardware můžete změnit pomocí benchmarku? Nevíte co znamená slovo benchmark? Nejen definici pojmu benchmark najdete ve ve stručném encyklopedickém slovníku pojmů, hesel a termínů.

Klíčová slova: humor, hyperlinky, Nej hry online, R, Obrázky k jmeninám a vtipné veršované texty přání, Super online hry zdarma, Dopravní značení, Kliparty pro Office, Pozadí Vesmír na plochu, internetové stránky, webovky, multimédia, FLexikon, slovník pojmů Co je to? nabízí aktuálně přes 3000 definic pojmů a každým dnem přibývají další termíny z medicíny, práva, ekonomie, literatury, školství atd.

Znáte vlajky český měst? Dokázali byste si vybavit, jak vypadá vlajky Prahy, vlajka Plzně nebo zlínská vlajka?

Webové html5 hry zdarma

Všem hráčům doporučujeme webové html5 hry zdarma. V této rozsáhlé kolekci naleznete Akční hry, Karetní hry, Strategie, strategické hry, Sportovní, Logické, Postřehové, Závodní moto hry, Bojové gamesy, Stolní hry a deskovky a tak podobně.

Náš tip, informace, cestování, volný čas

Potřebujete-li zabavit sebe nebo své děti, doporučujeme k tomu online hry. Na výběr máte z několika set online flash her, které můžete hrát přímo ve vašem prohlížeči. Internetové online hry jsou kvalitní zábavou a možností jak se rychle zbavit stresu nebo se něco zajímavého naučit.

Super free web games zdarma

Běžte na super free web games zdarma . V této jedinečné sbírce naleznete Karetní hry - solitaire, Strategické onlinovky, Oddechové hry, Vaření a smažení, Vzdělávací a výukové hry, Arkády a plošinovky, Holčičí, dívčí hry pro holky, Akční gamesky, Skákací a hopsací gamesky, Auta a závodní, Puzzle a skládačky, Adventní, vánoční hry, Adventury, Střílecí hry, Sportovní gamesy, Logické hry, Hannah Montana, Oblíkačky, Hry s koňmi, Farmářské hry, Deskovky apod.

Navštivte další náš web, kde se dozvíte definici různých pojmů včetně počítačových pojmů a pojmů se světa hardware a software.

Keywords:Dopravní značení, odkaz, doporučujeme, Vše o Vánocích, Striptýz, Státní prapory všech zemí, Webové html5 hry zdarma, URL, Blahopřání k sňatku, narozeninová přání, vánoční blahopřání, info, Vlajky amerických států USA, Přehled formátů souborůVíte co je to CWG a TFTC? Pokud holdujete hře geocaching, tak určitě ano.

Máte malé děti a potřebujete je zabavit? Vyzkoušejte omalovánky online. Nic není třeba tisknout a vše je zdarma ve vašem prohlížeči.

Česká i slovenská Vyjmenovaná slova, významy slov, ukázkové věty a seznam slov k vytištění.

World wide web, internet, informace, cestování, volný čas

Online životopisy, biografie - Životopisy slavných osobností

Hledáte informace o nějaké slavné historické nebo žijící osobě? Potom navštivte Online životopisy, biografie. Je zde mnoho zajímavých článků rozdělených do kategorií: herci a herečky, sportovci a sportovkyně, umělci a umělkyně, podnikatelé a obchodníci, novináři a žurnalisté, spisovatelé a spisovatelky, křesťané a svatí, zpěváci a zpěvačky, významné osobnosti, světoví i domácí politici, vojáci, generálové, válečníci atd. Představu o čem články jsou lze získat z názvů štítků např. Skladatel, Husité, Normalizace, Country, Ital, Čech, Nobelova cena, Vojevůdce, Sebevražda, Čeští králové, Avangard Omsk, Druhá světová válka, Vládce, Faraon, Životopis, Slovák, Orlík, Atentát, Podnikatel, Zavražděn, Podnikatelé, Olympijský vítěz, Habsburkové, Obchodník, Itálie, Žhavé výstřely, První republika, Prezidenti ČR, Rakušan, Vrah, Spisovatel, Rock ‚n‘ Roll, Němci, Vůdce, Slováci, ČSSD apod.

Odpočiňte si! Zahrajte si jednoduchou onlinovku Snake neboli had.

Stručný encyklopedický slovník

Hledáte odborné výrazy, pojmy, termíny a výrazů slov z nejrůznějších oborů lidské činnosti? Pak zkuste Stručný encyklopedický slovník. Naleznete zde termíny z následujících kategorií: nástroje, cestování, nápoje, různé, jídlo, materiály, účetnictví, rostliny, politika, náboženství a křesťanství, stavebnictví, příroda, ekonomie a ekonomika, nemoce, software, chemie, technika, latina, internet, psychologie, hardware, český jazyk, zločin a právo, filozofie atd.

Klíčová slova: Slovník pojmů Co je to?, Free game online hry, internet, Casino, počítače, zdroje informací, volný čas, Tapety se zvířaty na plochu PC, weby, Pozadí na PC zdarma ke stažení, tipy, Stručný slovník osobností, profesí, vlastnostíVtipy, ftipy, fóry, vtipné texty, černý humor, kameňáky

Zkuste vypnout! Vtipy, ftipy, fóry, vtipné texty, černý humor, kameňáky. vám vykouzlí úsměv na tváři. Vtipy jsou přehledně rozdělené do kategorií: vtipy o blondýnách, vtipy o facebooku, anekdoty o politice, fóry o homosexuálech, židovské anekdoty, černý humor, vtipné hádanky, vtipy o mužích, chlapech, vtipné citáty, vtipné básničky, murphyho zákony, fóry nejen o českém hokeji, frky o zvířatech, vtipy o metanolu, kameňáky apod.

K životu neodmyslitelně patří i smrt. Pozůstalým ale nepřejeme nýbrž kondolujeme. Vzor smuteční kondolence lze nalézt na našich partnerských stránkách.

Znáte pojmy jako Bios, Bit nebo Firewall? Jestliže ne, a přitom byste je chtěli znát, mrkněte na stručný slovník pojmů - Co je to!.

Informace, informace, cestování, volný čas

Vše o Vánocích - vánoční magazín

Blíží se doba adventní? Nevíte, co koupit za dárky, jakou letos zvolit dekoraci? Tak se podívejte Vše o Vánocích. Je zde mnoho zajímavých článků rozdělených do kategorií: recepty na vánoční jídlo a cukroví, materiály ke stažení, vánoční dárky, vánoční přání, vánoční koledy, adventní všehochuť, vánoční filmy, vánoční všehochuť, jmenovky na dárky k Vánocům, vánoční zábava, vánoční stromeček atd. Představu o čem články jsou lze získat z názvů štítků např. Jmelí, Jingle Bells, Tablet, Křesťanství, Vánoční ubrusy, Brno, Vinná klobása, Šišky, K Vytisknutí, Anděl, Striezelmarkt, Košíčky, Adventní věnec, Papírový vánoční stromek, Rostliny, Vánoční tapety, Píseň, Neviňátko, Štědrý večer, Vánoční dekorace, Pokrmy, Kavkazská jedle, Slámový adventní věnec, Vánoční svícen, Osvětlení, Jídlo, Sám doma, Dárky, Vánoční kaktus, Adventní neděle, Květiny apod.

Na partnerském webu naleznete nejenom přáníčka k svátku, ale i velikonoční a vánoční PFka, přání, blahopřání, gratulace.

Významy zkratek, přehled akronymů a zkratkových slov

Setkali jste se se zkratkou, jejímž významem jste si nebyli jisti? Možná její vysvětlení naleznete v významy zkratek, přehled akronymů a zkratkových slov. Najít tu můžete často hledané zkratky z následujících oborů: internetové domény 1. řádu, okresy České republiky, měny, úřady a ministerstva, zkratky krajů České republiky, zkratky používané v chatu a v internetových diskuzích, země EU, fyzikální jednotky, mezinárodní organizace, geocaching, firmy a společnosti, týmy NHL, hudební zkratky, obecné zkratky, státy usa, mezinárodní organizace apod.

Nej hry online

Všem hráčům doporučujeme nej hry online. Naleznete zde Akční hry, Sportovní, Strategie, strategické hry, Karetní hry, Závodní moto hry, Postřehové, Stolní hry a deskovky, Bojové gamesy, Relaxační onlinovky a tak podobně.

Znáte dobře zákony? Znáte dobře Murphyho zákony? Pokud ne, urychleně navštivte naši partnerskou stránku s vtipy, kde najdete právě i Murphyho zákony.

Klíčová slova: Online životopisy, biografie, Online testy zdarma, Regionální krajské vlajky, prapory a symboly, Omalovánky k vybarvení zdarma, Tapety na plochu počítače, školství, zadarmo, Modelky a celebrity, pro děti, Webové html5 hry zdarma, Super free web games zdarmaVtipy, ftipy, fóry, vtipné texty, černý humor, kameňáky

Zkuste vypnout! Vtipy, ftipy, fóry, vtipné texty, černý humor, kameňáky. vám vykouzlí úsměv na tváři. Vtipy jsou přehledně rozdělené do kategorií: vtipy o blondýnách, vtipy o facebooku, anekdoty o politice, fóry o homosexuálech, židovské anekdoty, černý humor, vtipné hádanky, vtipy o mužích, chlapech, vtipné citáty, vtipné básničky, murphyho zákony, fóry nejen o českém hokeji, frky o zvířatech, vtipy o metanolu, kameňáky apod.

K životu neodmyslitelně patří i smrt. Pozůstalým ale nepřejeme nýbrž kondolujeme. Vzor smuteční kondolence lze nalézt na našich partnerských stránkách.

Znáte pojmy jako Bios, Bit nebo Firewall? Jestliže ne, a přitom byste je chtěli znát, mrkněte na stručný slovník pojmů - Co je to!.

Internet, síť, informace, cestování, volný čas

Vlajky států a zemí světa

Hledáte význam nějaké vlajky? Pak zkuste Vlajky států a zemí světa. Naleznete zde státní vlajky z mnoha kategorí, kupříkladu: země jižní Asie, státy jižní Ameriky, země Severní Ameriky, země Afriky, ostrůvky Oceánie, evropské země a státy, Antarktidy, státy Blízkého východu, země východní Asie, země střední Asie apod.

Chcete potěšit mladou dívku ještě na základní školu chodící? Pošlete ji odkaz na Dívčí hry. Na stránkách s online hrama se nacházejí Barbie hry nebo Hannah Montana hry. Určitě ji tím potěšíte.

Spojené státy americké je demokratická federativní prezidentská republika v Severní Americe, rozkládající se od Atlantského po Tichý oceán. Na souši sousedí s Kanadou a Mexikem. Díky exklávě Aljaška sahá území USA i k břehům Severního ledového oceánu (Beringova úžina je dělí od asijského území Ruska) a na některé tichomořské ostrovy (zejména Havaj). Spojené státy se skládají z 50 států, jednoho federálního území s hlavním městem a sídlem prezidenta, Kongresu a Nejvyššího soudu (District of Columbia), a celkově 14 zámořských území, z nichž pět je obydlených (Portoriko, Severní Mariany, Guam, Americké Panenské ostrovy a Americká Samoa).

Super online hry zdarma

Vyzkoušejte super online hry zdarma Jednotlivé položky jsou přehledně rozdělené do kategorií: Onlinovky pro dva hráče, Oddechové, Stolní hry a deskovky, Logické, Vánoční online hry, Hry na vaření a smažení, Bojové online gamesy, Sportovní, parkování - parkovačky, Závodní, Klasické, Pro dívky, Střílečky, Velikonoční hry, Strategie a podobně.

Taky máte někdy KOPR? Tím nemyslíme zeleninu, ale trošku hanlivou avšak výstižnou zkratku.

Klíčová slova: Super online hry zdarma, zajímavosti, Vlajky států a zemí světa, Vlajky měst České republiky, Obrázky, kliparty, Obrázky k svátku, grafická přáníčka ke stažení zdarma, zdarma, Online testy zdarma bez registrace, linky, Stručný encyklopedický slovník současných i historických osobností, profesí a lidských vlastností, V, pro dospělé, Tinder app dating service,

Několik fórů na závěr. Vtip Horoskop: Nevěřim na horoskopy.

Rozhovor Američana s Čechem: In the USA we have: Bill Clinton, Stevie Wonder, Bob Hope, Johny Cash.... In the Czech Republic we have Paroubek - no wonder, no hope, no cash.

Matka vyčítá hezounovi: „Nemusíš lézt každému boháčovi do prdele!” „Ale já za to nemůžu, že je ve vyšší společnosti tolik gayů!”

Další odkazy:

Tipy na zajímavé weby
Texas hold em Indonesia
Zajímavé internetové odkazy
Obrázky k svátku, přáníčka k jmeninám
Naše tipy
Tapety na plochu oceán a moře
Partnerské weby
Obrázky k vybarvení
Doporučené odkazy

Děkujeme vám za vaši návštěvu.

Dnešní den (1. srpen 2021) má jmeniny Oskar, Meda a Ludomír, zítra (2. srpen 2021) oslavuje svátek Gustav a Elfrída, pozítří (3. srpen 2021) má svátek Miluše a Nikodém, 4. srpen 2021 bude mít svátek Dominik, Dominika, Rainhard a Rainer a 5. srpen 2021 bude mít svátek Kristián, Oswald, Christian a Osvald.