Blahopřání, přání, gratulace
Blahopřání, gratulace, přáníčko k narození dítěte Nový človíček

Nový človíček

Přání s názvem Nový človíček je v kategorii k narození dítěte.


Přejeme Vám, aby nový človíček přinesl do Vaší rodiny hodně lásky, smíchu a něhy.

Název blahopřání: Nový človíček

Líbí se vám přání s názvem Nový človíček? Pak se o něj podělte s přáteli a kamarády na Google+ nebo na Facebooku či Twitteru.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru  

Náhodné texty blahopřání

Přání k sňatku novomanželům

Dvě srdce spojené vzájemnou láskou
jsou tím nejkrásnějším, co se dá v životě najít!

Bílý zajíček

Běží bílý zajíček, nese kytku růžiček.
Tomu, kdo dnes svátek slaví,
přeje lásku, štěstí, zdraví.

Přání k narození dítěte

Přeji Tvému miminku
vše nejlepší do vínku.
Ať Ti roste jako z vody,
celý život bez nehody!

Žluté květy

Žlutých květů plnou náruč
k Tvému svátku chci Ti dát,
moře zdraví, moře štěstí,
moře lásky k tomu přát.

Klasický text

Hodně štěstí, zdraví, lásky, pohody a hlavně dobré nálady Ti k Tvému svátku přeje

Blahopřání, gratulace, přáníčko k narození dítěte Nový človíček, květiny.

Pro koho jsou vhodné výše uvedené texty přání? Prakticky pro všechny lidi. Tedy například pro pionýry, tchána, prababičku, vnučky, basketbalisty, vnoučata, sestřenici, malé děti, horolezce, bratrance, ségru, tetu, profesory, expartnerky, milenku, partnera, přítelkyni, manžela, chlapce, partnerku, seniory, junáky, spolupracovníky, děti, bafunáře, muže nebo pro přátele.

blahopřání lze vytisknout nebo napsat na pohlednici a poslat poštou. Pokud je to složité, oslavenec není blízkou osobou nebo se nejedná o významný svátek, stačí blahopřání poslat pomocí emailu nebo sms. Pokud se jedná o významnější výročí anebo o blízkou osobu, určitě jen blahopřání nestačí - je vhodné obdarovat oslavence nějakým darem. Dítě potěšíte sladkostmi, ženu květinou a malé i velké muže nějakou pěknou hračkou.

Klíčová slova: texty, narozeninové, vtipné, k narozeninám, dětské, zdarma, přáníčka, sms, obrázky, přání, přáníčko, podle jmen, Nový človíček, verše, pohlednice, K narození dítěte, elektronické, gratulace, veršované, blahopřání, narozeniny, 2021, ke stažení, Nový človíček

K životu neodmyslitelně patří i smrt. Pozůstalým ale nepřejeme nýbrž kondolujeme. Vzor smuteční kondolence lze nalézt na partnerských stránkách.


Dnešní den (18. leden 2021) má jmeniny Vladislav a Vladislava, zítra (19. leden 2021) oslavuje svátek Doubravka a Fabián, pozítří (20. leden 2021) má svátek Sebastián, Ilona a Fabian, 21. leden 2021 bude mít svátek Běla a Bianka a 22. leden 2021 bude mít svátek Slavomír, Slávek a Chrudoš.