Blahopřání, přání, gratulace
Gratulace, přání, přáníčko ke svátku s názvem Pro Terezu

Pro Terezu

Přání s názvem Pro Terezu je v kategorii ke svátku.


Tereza, jedině Tereza...
Přejeme jí zdraví z železa,
srdíčko z nerezu,
my máme rádi Terezu!
Všechno nejlepší ke svátku Terezko

Název blahopřání: Pro Terezu

Potěší nás, pokud budete sdílet text tohoto blahopřání s názvem Pro Terezu s přáteli a kamarády na Google+, Facebooku nebo Twitteru.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru  

Další náhodná blahopřání

Srdečné blahopřání k svátku

Milý oslavenče,
posílám Ti co nejsrdečnější přání,
hodně zdraví, štěstí, úspěchů a bezstarostného dětství.
To vše Ti k tvému svátku ze srdce přeje...

Anglické přání k novému roku

We wish you Merry Christmas and a Happy New Year

Narozeninové přání pro miláčka

Lásko moje, miluji Tě,
chtěl bych s tebou mít i dítě.
Jsi jak zázrak,
co se stal.
To štěstí mi
osud přál.

Kamarádka

Je s ní vždy velká zábava,
vládne dobrá nálada,
je to má velká kamarádka
a já ji mám moc ráda.

Přání k svátku pro Karla

Kalendář mi připomněl,
že Karel svátek slaví.
A tak bych rád dodat chtěl:
Hodně štěstí, zdraví!

Gratulace, přání, přáníčko ke svátku s názvem Pro Terezu, tulipány.

Pro koho jsou vhodné výše uvedené texty přání? Prakticky pro všechny lidi. Tedy například pro bafunáře, sportovce, švagra, ředitele, švagrovou, fotbalisty, maséry, učitele, dceru, sousedy, tetu, spolupracovníky, vedoucího, malé děti, sourozence, tchána, štamgasty, manžela, chlapce, syna, hokejisty, bratra, učitelky, nadřízené, myslivce, neteř nebo pro kustody.

Pakliže se vám přáníčko líbilo tak ho můžete oslavenci přednést při osobním setkání, zaslat prostřednictvím e-mailové zprávy, sms nebo mms zprávy, můžete mu zatelefonovat nebo přání upravte (například ve Wordu), vytiskněte, zabalte do obálky a zašlete klasickou pozemní poštou. Pokud oslavuje vám blízká osoba, určitě ji dejte i nějaký pěkný dárek. Mezi originální dárky patří tzv. gadgety. Jedná se o technické noviny, hračky, často originální blbůstky, které jsou vhodné pro malé i velké kluky.

Klíčová slova: pohlednice, Ke svátku, sms, veršované, 2021, 2021, ke stažení, přání, gratulace, Ke svátku, verše, narozeniny, text, básnička, Pro Terezu, obrázky, narozeninové, Pro Terezu, zdarma, mms, k narozeninám, přáníčka, elektronické, blahopřání

K přání je mnoho příležitostí jak se dozvíte na tomto webu. Naleznete zde třeba klasická přání k jmeninám, přání k novému roku nebo přání k promoci.


Dnešní den (28. leden 2021) má jmeniny Otýlie a Manfréd, zítra (29. leden 2021) oslavuje svátek Zdislava a Zdislav, pozítří (30. leden 2021) má svátek Robin a Erna, 31. leden 2021 bude mít svátek Marika a Marieta a 1. únor 2021 bude mít svátek Hynek a Jasmína.