Blahopřání, přání, gratulace
Textové blahopřání, gratulace, přání ke svátku s názvem Pro Lubomíra

Pro Lubomíra

Přání s názvem Pro Lubomíra je v kategorii ke svátku.


Lubomír dnes svátek slaví,
proto hodně lásky, zdraví,
úspěchů a taky štěstí.
Budem Ti vždy držet pěsti!

Název blahopřání: Pro Lubomíra

Potěší nás, pokud budete sdílet text tohoto blahopřání s názvem Pro Lubomíra s vašimi přáteli na Google+, Facebooku nebo Twitteru.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru  

Další náhodná blahopřání

Naší princezničce ke svátku

Naší malé princezničce
se v kalendáři jméno třpytí.
Posílám jí tedy
spoustu pus a kvítí!
Vše nejlepší ke svátku

Hvězdy na nebi

K Tvému svátku Ti přeji tolik štěstíčka, kolik hvězdiček je na nebi, tolik zdravíčka, kolik je travičky na zemi a tolik lásky kolik je kapek deště.

Život jak pohádku

Přejeme Ti k Tvému svátku,
ať máš život jak pohádku,
štěstí, lásku, zdravíčko,
políbení na líčko.

Anglické přání k novému roku

We wish you Merry Christmas and a Happy New Year

Přání k 33 narozeninám

Když už Ti je třicet tři,
na oslavě nešetři.
Musíme to řádně zapít,
tak se pojďme všichni bavit!
Vše nejlepší k Tvým narozeninám!

Textové blahopřání, gratulace, přání ke svátku s názvem Pro Lubomíra, kytička.

Pro koho jsou vhodné výše uvedené texty přání? Prakticky pro všechny lidi. Tedy například pro vnoučata, prababičku, syna, holky, vnučky, chlapce, vnuky, mámu, přítelkyni, prarodiče, vedoucího, synovce, bratra, učitelky, muže, dospělé, tchyni, děti, kamarády, pradědu, ségru, ženy, bratrance, spolupracovníky, seniory, dívky nebo pro holčičky.

Pokud se vám přáníčko zalíbilo tak ho můžete oslavenci předat osobně, prostřednictvím emailu, sms zprávy, můžete mu zatelefonovat nebo blahopřání upravte, vytiskněte, zabalte do obálky a zašlete poštou. Pokud se jedná o významnější výročí anebo o blízkou osobu, určitě jen blahopřání nestačí - je vhodné obdarovat oslavence nějakým darem. Mezi originální dárky patří tzv. gadgety. Jedná se o technické noviny, hračky, často originální blbůstky, které jsou vhodné pro malé i velké kluky.

Klíčová slova: 2021, elektronické, mms, sms, zdarma, Pro Lubomíra, texty, Ke svátku, vtipné, přáníčko, k narozeninám, přání, gratulace, blahopřání, Ke svátku, básnička, verše, veršované, Pro Lubomíra, podle jmen, dětské, narozeninové, text, přáníčka

Tip na výlet! Jeďte do města Příbram. Hlavní turistickou atrakcí je největší hornické muzem v ČR.


Dnešní den (16. leden 2021) má jmeniny Ctirad a Ctislav, zítra (17. leden 2021) oslavuje svátek Drahoslav a Drahoš, pozítří (18. leden 2021) má svátek Vladislav a Vladislava, 19. leden 2021 bude mít svátek Doubravka a Fabián a 20. leden 2021 bude mít svátek Sebastián, Ilona a Fabian.