Blahopřání, přání, gratulace
Přáníčko, přání ke svátku, přáníčko s názvem Pro Jakuba

Pro Jakuba

Přání s názvem Pro Jakuba je v kategorii ke svátku.


Dneska slaví Jakub,
na jeho počest zatrub,
chlap je to správný,
to říkají všichni známí.

Název blahopřání: Pro Jakuba

Zaujalo vás blahopřání Pro Jakuba? Potom se o text podělte s přáteli a kamarády na sociálních sítích Google+, Facebook či Twitter.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru  

Výběr textů přáníček

Přání k odchodu do penze

Jménem celého pracovního kolektivu Ti chceme poděkovat za veškerou práci, kterou jsi pro naší firmu za posledních 10 let vykonal. Pracoval jsi vždy pečlivě a svědomitě. Nyní Tě čeká zasloužený odpočinek.
Přejeme Ti mnoho sil a pevné zdraví v dalších letech.

Kamarádka

Je s ní vždy velká zábava,
vládne dobrá nálada,
je to má velká kamarádka
a já ji mám moc ráda.

Bílý zajíček

Běží bílý zajíček, nese kytku růžiček.
Tomu, kdo dnes svátek slaví,
přeje lásku, štěstí, zdraví.

PF 2017

Přejeme Vám, aby Vám nový rok přinesl ještě více štěstí, úspěchů a radosti než ty předešlé.

Přání pro Františka

Jak nám zkušenost praví,
nejdůležitější je zdraví.
My Ti ale navíc přejeme i štěstí
a držíme Ti pěsti,
ať se Ti vše vydaří.

Přáníčko, přání ke svátku, přáníčko s názvem Pro Jakuba, květiny.

Pro koho jsou vhodné výše uvedené texty přání? Prakticky pro všechny lidi. Tedy například pro holčičky, rodiče, pradědu, golfisty, hokejisty, prababičku, partnerku, rybáře, sourozence, strýčka, sportovce, vnučky, tátu, sousedy, milenku, pravnoučata, geokeškaře, neteř, expartnerky, prarodiče, vnoučata, šéfa, dceru, sestru, bratrance, manželku nebo pro tetu.

Jestliže se vám uvedené přáníčko zamlouvá, pošlete ho oslavenci elektronicky (emailem, sms, mms, facebook, twitter, Skype, ICQ apod.), pozemní poštou nebo se ho naučte nazpaměť a řekněte mu ho při osobním setkání. Kromě blahopřání byste neměli zapomenout ani na drobnou pozornost - dárek, zvláště pokud slaví vám blízká osoba. Mezi oblíbené dárky patří alkohol, sladkosti nebo peníze.

Klíčová slova: obrázky, elektronické, Ke svátku, text, básnička, Pro Jakuba, podle jmen, vtipné, mms, blahopřání, zdarma, Pro Jakuba, texty, Ke svátku, dětské, 2021, narozeninové, 2021, sms, ke stažení, přáníčko, gratulace, pohlednice, k narozeninám

Partnerský web nabízí seznam textových přání ke svátku rozdělených podle jmen, pro kamarádku nebo pro ženu.


Dnešní den (1. srpen 2021) má jmeniny Oskar, Meda a Ludomír, zítra (2. srpen 2021) oslavuje svátek Gustav a Elfrída, pozítří (3. srpen 2021) má svátek Miluše a Nikodém, 4. srpen 2021 bude mít svátek Dominik, Dominika, Rainhard a Rainer a 5. srpen 2021 bude mít svátek Kristián, Oswald, Christian a Osvald.