Blahopřání, přání, gratulace
Textová gratulace, přáníčko, přání ke svátku pojmenované Pro Dušana

Pro Dušana

Přání s názvem Pro Dušana je v kategorii ke svátku.


Dnes máš svátek, Dušane,
proto přání tu máme:
hodně štěstí, zdraví, lásky,
ze života žádné vrásky!

Název blahopřání: Pro Dušana

Potěší nás, pokud budete sdílet text tohoto blahopřání s názvem Pro Dušana s partnery, kolegy a kamarády na sociálních sítích Twitter, Google+ nebo Facebook.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru  

Další náhodná blahopřání

25 let

Dnes je to už 25 let, co Tvé srdíčko bije na tomto světě, a proto Ti přejeme hodně štěstíčka, zdravíčka, penízků a lásky.
Tvá babička a děda

Přání k maturitě

Maturitu jsi zvládnul hravě,
je znát, že nemáš duto v hlavě.
Gratulujeme k vysvědčení,
víc si řekneme při slavení.

Z flašky vyndej zátku

Vše nejlepší k svátku,
z flašky vyndej zátku
a napij se pěkně z hluboka,
svátek máš jen jednou do roka!

Zvonky v dálce tiše zvoní

Za oknem se vločky honí,
zvonky v dálce tiše zvoní
a stromečky v celé zemi
sladce voní Vánocemi.

Štěstí, strasti

Ať v novém roce máš jen štěstí,
ať vyhýbají se Ti všechny strasti,
vždyť život pořád stojí za to,
tak o půlnoci připijem si na to!

Mnoho trní

Mnoho trní narůst musí
než vykvete růže,
mnoho chlapec zkusit musí
než doroste v muže.

Textová gratulace, přáníčko, přání ke svátku pojmenované Pro Dušana, květiny.

Pro koho jsou vhodné výše uvedené texty přání? Prakticky pro všechny lidi. Tedy například pro kluky, expartnery, geokeškaře, kolegy, přítelkyni, chlapa, tetu, nadřízené, sestřenici, basketbalisty, štamgasty, sourozence, učitelky, děti, mámu, partnera, švagrovou, bratra, holčičky, dědečka, ženy, seniory, muže, ředitele, rybáře, holky nebo pro vnuky.

Pokud se vám zdá uvedené blahopřání jako vhodné, máte několik možností jak ho předat oslavenci. Můžete tak učinit osobně, prostřednictvím emailu, sms, zprávou na facebooku nebo na jiné sociální síti, telefonátem nebo blahopřání vytiskněte a pošlete poštou. Spolu se samotným blahopřání předejte i malý nebo velký dárek. Ženám darujte květinu (růži, karafiáty, orchidej, gerbery apod.), dětem nějakou sladkost a mužům alkohol nebo pěknou technickou hračku (gadget).

Klíčová slova: verše, narozeninové, elektronické, pohlednice, k narozeninám, vtipné, podle jmen, veršované, 2021, ke stažení, přáníčka, Pro Dušana, narozeniny, mms, texty, Ke svátku, sms, gratulace, obrázky, 2021, básnička, přání, zdarma, Pro Dušana

Máte malé děti a potřebujete je zabavit? Nechte je vybarvovat omalovánky online. Nejoblíbenější jsou princezny, auta nebo šmoulové.


Dnešní den (24. říjen 2021) má jmeniny Nina, Selina a Narcis, zítra (25. říjen 2021) oslavuje svátek Beáta a Kryšpín, pozítří (26. říjen 2021) má svátek Erik a Erich, 27. říjen 2021 bude mít svátek Šarlota, Zoe, Zoja a Lota a 28. říjen 2021 bude mít svátek Alfréd, Jidáš a Juda.