Blahopřání, přání, gratulace
Gratulace, přáníčko, přání ke svátku nazvané Přání pro Honzu

Přání pro Honzu

Přání s názvem Přání pro Honzu je v kategorii ke svátku.


Náš milovaný Honzíčku,
nastav své tvářičky sluníčku,
v teple štěstí se hřej,
všechno nej Ti přejem.

Název blahopřání: Přání pro Honzu

Budeme rádi, pokud budete přáníčko Přání pro Honzu sdílet s blízkými na sociálních sítích Twitter, Google+ nebo Facebook.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru  

Další vybraná přáníčka

Přání k narozeninám pro kluka

Čas utíká, nejde zpátky.
Snad Ti ten rok přišel krátký.
A tak jsem tě naštívila,
abych s Tebou oslavila
Tvůj významný den.
A tak se bav jen!

Hvězdy na nebi

K Tvému svátku Ti přeji tolik štěstíčka, kolik hvězdiček je na nebi, tolik zdravíčka, kolik je travičky na zemi a tolik lásky kolik je kapek deště.

Kdopak?

Kdopak to dnes svátek slaví?
Ten, co leží jen v mém srdci.
Co pak mu mám blahopřát?
Ať má život hrozně rád.

Oslavuj

Oslavuj své jmeniny,
avšak pozor dej!
Alkohol je zákeřný,
přeji všechno nej!

Anglické přání k novému roku

We wish you Merry Christmas and a Happy New Year

Gratulace, přáníčko, přání ke svátku nazvané Přání pro Honzu, kytka.

Pro koho jsou vhodné výše uvedené texty přání? Prakticky pro všechny lidi. Tedy například pro dceru, bratrance, děti, chlapce, profesory, podřízené, ségru, vnučky, dědečka, chlapa, skauty, zahrádkáře, spolužáky a spolužačky, tátu, přátele, tchána, pradědu, učitelky, přítelkyni, profesorky, kamarády, babičku, rybáře, manžela, tchyni, manželku nebo pro spolupracovníky.

Výše uvedené přáníčko lze vytisknout a poslat klasickou pozemní nebo leteckou poštou nebo ho lze poslat elektronicky prostřednictvím emailu anebo sms. Další alternativou je osobní předání. Můžete ho předat vytištěné nebo zapsané na zakoupené blahopřání či přednést osobně. Nezapomeňte oslavenci předat více či méně hodnotný dárek. Pokud chcete darovat peníze, můžete je vložit přímo do obálky s blahopřáním.

Klíčová slova: Ke svátku, k narozeninám, narozeninové, narozeniny, elektronické, ke stažení, podle jmen, sms, přáníčka, vtipné, dětské, zdarma, mms, Ke svátku, text, verše, přání, gratulace, blahopřání, obrázky, 2019, básnička, texty, Přání pro Honzu

Máte rádi přírodu a zvířata? Pokud je vaše odpověď ano, určitě si vyberete nějakou pěknou tapetu na plochu vašeho počítače z naší partnerské webové stránky.


Dnešní den (22. září 2019) má jmeniny Darina, Moris a Mořic, zítra (23. září 2019) oslavuje svátek Berta a Lina, pozítří (24. září 2019) má svátek Jaromír, Jaromíra a Mercedes, 25. září 2019 bude mít svátek Zlata a Zlatuše a 26. září 2019 bude mít svátek Andrea a Andriana.